Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2007., 09:40   #1
metalac666
Premium
Moj komp
 
metalac666's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 81
linksys wrt54g da ili ne?

hello raja do jaja! kako ste sta ima, prije svega cestit badnjak daklem situacija je sljedeca planiram mjenjat svoj ruter sto sam dobio od t-scuma dlink 684 jer se poceo blesirat pogotovo kada se qos ukljuci pa mislim mozda uzeti ovaj gore navedeni u naslovu cuo sam mnogo ljepih stvari o njemu pa sada da vidimo kaka su vasa iskustva, i dali je netko koristio dd-wrt ili open wrt na njemu i kako to funkcionira ili mozda na mom dlinku dali je ko koristio open wrt na njemu podrzan je sa njihove strane pa me zanima ako bolje radi s njim da nemoram kupovat drugi ruter. usput umjesto jedne antene na linksysu trebam prisarafit omnicu pa je problem sto neznam kakav je to konektor sto on ima dlink je imao sma a ovo je nes vece a ne izgleda mi kao n konektor. aj zivili i sve najbolje za badnjak bozic novu godinu itd

Zadnje izmijenjeno od: metalac666. 24.12.2007. u 10:04.
metalac666 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 14:35   #2
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
ako oces neki nabrijani firmware onda uzmi wrt54GL jer je linux ,ovi svi drugi su uglavnom vx works OS i nemozes ddwrt stavit gore....ap super radi....moja preporuka...smao brdo zivaca dok ne namjestis kak se spada
na linksysu je rptnc konektor,na dlinku rpsma......
komer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.12.2007., 15:39   #3
metalac666
Premium
Moj komp
 
metalac666's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 81
aha super vidicu koliko dode ta verzija za sada u firmi imam taj u ponudi pa cemo jos vidjet. a jel mi moze netko rec kako funkcionira QoS na njemu post dijelim net flat dsl na 8Mbita sa jos dvoicom kolega
metalac666 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2007., 14:33   #4
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
tomato firmware je uglavnom dobar sto se QoS-a tice....tako kazu,ja nisam probao!
komer je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 08:55   #5
Serafian
D&D
Moj komp
 
Serafian's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb - Jastrebarsko
Postovi: 155
ja mislim da se na wrt54GL može staviti ddwrt, moram pogledati doma, imam lynksysov ali je na krovu pa ga nisam dugo vidio ali mislim da je ovaj i na njemu imam ddwrt
Serafian je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 10:21   #6
metalac666
Premium
Moj komp
 
metalac666's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 81
na wrt54gl mozes staviti skoro pa sta hoces ali na ovo moje govno wrt54g nemogu stavit nisa jer je revizija 7 tako da nemam nista jos za njega buu huu a dobro bice za godinu dvije.
metalac666 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na