Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.06.2012., 14:04   #631
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor antrax Pregled postova
pa fino su ufurali ta nova nacela pravednosti na mala vrata. 1000 minuta, srecom pa razgovor tele2 - tele2 ne kosta nista pa me ne gnjave, smradovi.
ne,ne! tele2 nisu smradovi u ovom slučaju, nego pravi smradovi su vip/tomato i opet otvaranje tarife na tudji račun, kao i mnogi gelipteri koji su uzimali revoluciju samo da bi ko pravi poduzetnici to punili obilato.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2012., 14:21   #632
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Pa meni je ta revolucija ok ponajviše što nemam uspostave poziva, bio sam prije na Smart 100 i račun je uvijek bio oko 150kn jer sam imao hrpetinu kratkih poziva, 30-40kn ode samo na uspostave + RF i evo me na 150kn, a potrošim manje od 200 min razgovora (od 500 dobivenih). Sad sam na revoluciji jer za 20kn mogu bez razmišljanja zvat kad mi se sprdne, a i cijela obitelj se iživljava na mom mobu što se tiče poziva.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2012., 14:28   #633
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
pa sta da ti kazem, mene osobno smeta prelazak na neku tarifu s koje se ne mozes vratiti natrag da bi ti promjenili uvjete ugovora. Srecom pa su mi racuni s trenutnom kombinacijom nesto ispod 150kn pa se nisam dao navuci.

A to sto mozes punit negdje nesto na ustrb ovoga, nije problem tog operatera sto je netko drugi dao ponudu za neogranicene razgovore.

Takoder, ljudi koji iskoriste nesto tog tipa su samo snalazljivi i i dobro da su tu kako bi isti ovi operateri malo bolje razmislili pri osmisljavanju usluge. Iako je smjesno punit tomato karticu kad je ovo platis i vozis, ni brige ni pameti (bar do 2.6.2012)

kad kazem da su smradovi kazem to zbog nacina guranja izmjena na stetu korisnika po tiho, dok se za neku sugavu izmjenu opcih uvjeta gdje su promjenili pola recenice teksta koja ide na stetu njima salje po nekoliko poruka obavjesti. Govorim to zbog iskustva u radu za jednog naseg operatera, ocito ni drugi nisu imuni.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2012., 14:37   #634
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
To za te tihe i prešutne izmjene se slažem potpuno, to je potez vrijedan oznake smrad.
Tele2 Revolucija za 150kn zbilja je bila revolucija u tom trenu, ali ocito nisu dovoljno dobro do kraja to imali razradjeno i spremno za balkance. Ali sad nakon što sam čuo da iskapčaju ljude samo tako,i to provjereno ljude koji ni ne znaju kaj je tomato a kamoli išta o punjenju računa ili drugim takvim radnjama, zbilja ih sram može biti. I svaki takav nezadovoljan korisnik ce ih kostat jos vise na duge pruge.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2012., 18:46   #635
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Kratko pitanje, a ne mogu naći na Tele2 (kod uvjeta korištenja) odgovor.

Korisnik sam SMART tarife na bonovima (30kn za 30 dana u kojima imam 1GB prometa i 300min poziva đabe). Kad nema Tele2 mreže, on prebaci mislim na infrastrukturu od T-mobile-a (ili je sad VIP?; uglavnom, nije više Tele2 mreža već druga s kojom imaju dogovor). Da li meni paket za promet i dalje vrijedi na toj "pomoćnoj" mreži ili samo tamo gdje sam točno spojen na Tele2 mrežu ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2012., 23:26   #636
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Koliko znam,internet paketi ne rade u roamingu kod t-mobile-a. Tj. net radi ali guta pare.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2012., 23:36   #637
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
A da nazoves sluzbu za korisnike?
Meni su rekli a i provjerio sam da paketni prijenos radi normalno u "nacionalnom roamingu" (koja kovanica ljudi moji ), samo je obracunska jedinica 100kb a ne 10kb.
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2012., 23:37   #638
Dak1lla
Premium
Moj komp
 
Dak1lla's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 119
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Kratko pitanje, a ne mogu naći na Tele2 (kod uvjeta korištenja) odgovor.

Korisnik sam SMART tarife na bonovima (30kn za 30 dana u kojima imam 1GB prometa i 300min poziva đabe). Kad nema Tele2 mreže, on prebaci mislim na infrastrukturu od T-mobile-a (ili je sad VIP?; uglavnom, nije više Tele2 mreža već druga s kojom imaju dogovor). Da li meni paket za promet i dalje vrijedi na toj "pomoćnoj" mreži ili samo tamo gdje sam točno spojen na Tele2 mrežu ?
Podtkovni paket mozes koristit na Tmobile signalu tj. u "nacionalnom roamig-u". Ako me pamcenje dobro sluzi, jedina razlika kod T-Mobile signala a je obracunska jedinica, koja je 100kb, ali ti onako imas free 1GB tako da nije bed, problem je kad si na nekoj drugoj "pokvarenoj" tarifi gdje je obracunska jedinica 10kb, pa ti gutne racun za jedan video na jutubu.
__________________
everyone wants to go to heaven but no one wants to die
Dak1lla je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2012., 23:54   #639
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Korisnička služba nije kužila o čemu pričam, jer koliko sam ih dobio, toliko ih je govorilo različite stvari. Pa pitam jel možda netko probao kako točno stvari stoje.

Prijatelj veli da je prije bilo drugačije, da je i nacionalni roaming uzimao pare (što kaže Bruno_Rv) samo nije bio ziher jel to za pretplatu ili bonove samo. I to je jasno info stara godinu dana.

Znači, sad se može surfati bez problema. Dobro je za znat kad sam na moru. Fala na odgovorima.

@Dak1lla, pa što nije bolje kad je manja obračunska jedinica (za svaki započeti kb će uzimati manje) ? Druga je stvar cijena obračunske jedinice odnosno MB-ta ili kako već računaju.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2012., 00:32   #640
Dak1lla
Premium
Moj komp
 
Dak1lla's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 119
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
@Dak1lla, pa što nije bolje kad je manja obračunska jedinica (za svaki započeti kb će uzimati manje) ? Druga je stvar cijena obračunske jedinice odnosno MB-ta ili kako već računaju.
Bolja je manja obracunska jedinica, ali nacin na koji oni naplacuju je taj da ti recimo downloads 190kb, oni naplate 200kb, u svakom slucaju pljacka . Zato topla preporuka *130# i neki counter dok surfate .
__________________
everyone wants to go to heaven but no one wants to die
Dak1lla je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2012., 22:29   #641
Andrija M
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 465
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Kad nema Tele2 mreže, on prebaci mislim na infrastrukturu od T-mobile-a (ili je sad VIP?; uglavnom, nije više Tele2 mreža već druga s kojom imaju dogovor). Da li meni paket za promet i dalje vrijedi na toj "pomoćnoj" mreži ili samo tamo gdje sam točno spojen na Tele2 mrežu ?
Za smart na bonove neznam ali na smart tarifi uz pretplatu i promet i cijena je ista bez obzira na kjem si signalu

http://www.tele2.hr/privatni-korisni...tplatu/t1/#txt

Citiraj:
18. Je li cijena za korištenje podatkovnog prometa ista ako se napravi na Tele2 ili na T-Mobile signalu u Republici Hrvatskoj, i je li promet napravljen na Tele2 ili T-Mobile signalu uključen u besplatnu količinu koja je uključena u Smart tarifu?
Da, cijena za korištenje podatkovnog prometa ista je za sav podatkovni promet napravljen na području Republike Hrvatske. Promet napravljen na Tele2 ili T-Mobile signalu uključen je u besplatnu količinu podatkovnog prometa u Smart tarifi.
Andrija M je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2012., 18:45   #642
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Zar je moguce da su skinuli Web SMS sa 100 na 30 besplatnih?
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2012., 19:41   #643
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
primjetil sam dok potrošim sve na računu, i dok mi istekne smart 30 tarifa, više ne možeš slati besplatne poruke.. čim obnovim račun, imam 100 besplatnih..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2012., 20:45   #644
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor Redline Pregled postova
Zar je moguce da su skinuli Web SMS sa 100 na 30 besplatnih?
Ja još uvjek imam na Web SMS-u 100 besplatnih poruka, smart 100 pretplata
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2012., 19:09   #645
PusA
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: The Other side
Postovi: 95
Jedno brzinsko pitanje jer mi nije baš najjasnije na tele2 webu. Tarifa Smart na preplati, je li famozna nadoknada za uspostavu poziva uključena u tih 100 odnosno 150kn ili se to dodatno plaća?

skužio... ipak je dodatno.
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Zadnje izmijenjeno od: PusA. 11.07.2012. u 20:17.
PusA je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 20:45   #646
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
Ja još uvjek imam na Web SMS-u 100 besplatnih poruka, smart 100 pretplata
Meni smanjili na 30 SMSa, prepaid superfrend tarifa. Bas su lopovi, prije kojih 2 mjeseca sam si bas poslozil taj novi moj tele2 jer me privukno tih 100 poruka kad ono sad štajnga. Nema kaj, pravi način poslovanja
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 14:39   #647
srkee
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 146
Otišao sam danas u tele2 pogledati ponudu za produženje ugovora, budući da mi je sada 3 mjeseca do isteka, a za posebne pogodnosti se mora ići u poslovnicu.

Znači ovako, na tele2 sam negdje 5 godina, zadnje dvije sam na pretplati, Smiley 100 kuna mjesecno, ispalo je da mi je to taman, čak i previše pa mi niti jedan račun nije prešao tih 110kn (100 +10 radijska frekvencija)

neki dan sam si računao pa reko hajde, vidim da ukupno od tih 100kn ja potrosim 30ak (razgovori), poruke su bespla, a ne predem ni onih dodijeljenih 300mb nikad, ostao bih na pretplati jer cu jerl(mislim si ja naivno) njima su bolji pretplatnici i imat cu neki popust za mobitel koji inace ovako ne bih kupio jer je skup.

Otisao sam pogledat SonyErricsson Neo V, Sony Xperiu U i P

Daklem za ukupno 5-6 godina vjernosti, od toga zadnje dvije na pretplati, i potencijalne još dvije na pretplati, oni su meni dali popust od 100 kuna, koji dobijem i ako narucim s webshopa jel, i ako udem s ulice i prenesom broj, daklem, ne dobijem popust.

cjena od 795kn + 24 mjeseca po 50 kn je smjesna, jer te mobitel izade kao i u paketu, sto znaci da me kao zagarantiranog potrosaca sljedeca 24mjeseca oni cjene jednako kao nekog tko je dosado s ulice i kupio mob u paketu.

Hvala lijepa tele2.

Uglavnom, skidam se s pretplate (Ukoliko se vracate na bonove morate doci 8 dana prije kraja pretplate u centar i najaviti im to), vraćam na bonovei za 50kuna mjesecno cu imati

1GB prometa koji sada nemam nego 300mb, debelo necu potrosit gigu nikad ikad
1000 poruka (trenutno m,i je mjesecni prosjek oko 460 poruka, prema obracunskim listama)

a pozive ionako izuzetno rijetko koristim tako da ne da ce mi bit dosta nego i previse, za upola manje novca.

Ako ovako nastavi privlačiti mušterije, sretno im bilo. Blago njima, a ja ću čekati akciju od 50% pretplate u vipu ili tmobileu i zbogom sretno, jer imaju istovjetne tarife kao i tele2, koje sam pregledao i odgovaraju mi, racun mi nece biti veci nista, mozda i manji, a popusti na uredaje su kudikamo bolji.
srkee je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 14:57   #648
deathdancer
Registrirana Smrt
 
deathdancer's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia/Rijeka
Postovi: 33
Citiraj:
Autor srkee Pregled postova
Otišao sam danas u tele2 pogledati ponudu za produženje ugovora, budući da mi je sada 3 mjeseca do isteka, a za posebne pogodnosti se mora ići u poslovnicu.

Znači ovako, na tele2 sam negdje 5 godina, zadnje dvije sam na pretplati, Smiley 100 kuna mjesecno, ispalo je da mi je to taman, čak i previše pa mi niti jedan račun nije prešao tih 110kn (100 +10 radijska frekvencija)

neki dan sam si računao pa reko hajde, vidim da ukupno od tih 100kn ja potrosim 30ak (razgovori), poruke su bespla, a ne predem ni onih dodijeljenih 300mb nikad, ostao bih na pretplati jer cu jerl(mislim si ja naivno) njima su bolji pretplatnici i imat cu neki popust za mobitel koji inace ovako ne bih kupio jer je skup.

Otisao sam pogledat SonyErricsson Neo V, Sony Xperiu U i P

Daklem za ukupno 5-6 godina vjernosti, od toga zadnje dvije na pretplati, i potencijalne još dvije na pretplati, oni su meni dali popust od 100 kuna, koji dobijem i ako narucim s webshopa jel, i ako udem s ulice i prenesom broj, daklem, ne dobijem popust.

cjena od 795kn + 24 mjeseca po 50 kn je smjesna, jer te mobitel izade kao i u paketu, sto znaci da me kao zagarantiranog potrosaca sljedeca 24mjeseca oni cjene jednako kao nekog tko je dosado s ulice i kupio mob u paketu.

Hvala lijepa tele2.

Uglavnom, skidam se s pretplate (Ukoliko se vracate na bonove morate doci 8 dana prije kraja pretplate u centar i najaviti im to), vraćam na bonovei za 50kuna mjesecno cu imati

1GB prometa koji sada nemam nego 300mb, debelo necu potrosit gigu nikad ikad
1000 poruka (trenutno m,i je mjesecni prosjek oko 460 poruka, prema obracunskim listama)

a pozive ionako izuzetno rijetko koristim tako da ne da ce mi bit dosta nego i previse, za upola manje novca.

Ako ovako nastavi privlačiti mušterije, sretno im bilo. Blago njima, a ja ću čekati akciju od 50% pretplate u vipu ili tmobileu i zbogom sretno, jer imaju istovjetne tarife kao i tele2, koje sam pregledao i odgovaraju mi, racun mi nece biti veci nista, mozda i manji, a popusti na uredaje su kudikamo bolji.


i onda ti ja kazem ovako...

predji na tomato i dekodiraj mob(dam ti mail od lika, ja sam moj za 50ak kn dekodirao)

kod tomata imas brutalnu tarifu koja je jos uvijek u ponudi, za 55kn mjesecno dobijes 1gb, 1000sms i 1000min(prema svim mrezama i fiksnim) i uspostava poziva ti je 29 lipa. ja mjesecno stavim 70kn, znaci 55kn mi oduzmu za tarifu i ostanem na 15, potrosim vecinu paketa i ostane mi na kraju mjeseca jos barem 2-3 kn uvijek....ako se mislis prebacivat, ovo ti je moja preporuka, bolje ne mozes dobit trenutno
deathdancer je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 22:01   #649
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ne znam jel ste primjetili ali opet su napravili novi moj.tele2.hr. Opet ista stvar, opet se sve vuče ko krepana mačka, ali najbitnije da mi sad vise ne radi Tele2SMS (android aplikacija preko koje sam iskoristio onih 30 poruka na moj.tele2.hr)
ne samo da su izmjenili taj portal, nego kad predjes sa preplate na bonove moras se ponovo registrirati i to sa nekim drugim emailom!!!
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 22:16   #650
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor srkee Pregled postova
Otišao sam danas u tele2 pogledati ponudu za produženje ugovora, budući da mi je sada 3 mjeseca do isteka,

neki dan sam si računao pa reko hajde, vidim da ukupno od tih 100kn ja potrosim 30ak (razgovori), poruke su bespla, a ne predem ni onih dodijeljenih 300mb nikad, ostao bih na pretplati jer cu jerl(mislim si ja naivno) njima su bolji pretplatnici i imat cu neki popust za mobitel koji inace ovako ne bih kupio jer je skup.

Otisao sam pogledat SonyErricsson Neo V, Sony Xperiu U i P

Daklem za ukupno 5-6 godina vjernosti, od toga zadnje dvije na pretplati, i potencijalne još dvije na pretplati, oni su meni dali popust od 100 kuna, koji dobijem i ako narucim s webshopa jel, i ako udem s ulice i prenesom broj, daklem, ne dobijem popust.

cjena od 795kn + 24 mjeseca po 50 kn je smjesna, jer te mobitel izade kao i u paketu, sto znaci da me kao zagarantiranog potrosaca sljedeca 24mjeseca oni cjene jednako kao nekog tko je dosado s ulice i kupio mob u paketu.

Hvala lijepa tele2.

Uglavnom, skidam se s pretplate (Ukoliko se vracate na bonove morate doci 8 dana prije kraja pretplate u centar i najaviti im to), vraćam na bonovei za 50kuna mjesecno cu imati

1GB prometa koji sada nemam nego 300mb, debelo necu potrosit gigu nikad ikad
1000 poruka (trenutno m,i je mjesecni prosjek oko 460 poruka, prema obracunskim listama)

a pozive ionako izuzetno rijetko koristim tako da ne da ce mi bit dosta nego i previse, za upola manje novca.

Ako ovako nastavi privlačiti mušterije, sretno im bilo. Blago njima, a ja ću čekati akciju od 50% pretplate u vipu ili tmobileu i zbogom sretno, jer imaju istovjetne tarife kao i tele2, koje sam pregledao i odgovaraju mi, racun mi nece biti veci nista, mozda i manji, a popusti na uredaje su kudikamo bolji.
Kakva najava za prijelaz? Dan nakon sto mi je istekao ugovor otisao sam i prebacio se na bonove. Jedino sto je to bilo u nedjelju popodne. Prebacili su me zek u srijedu!!
. U vipu sam napravio isto ali nisam stigao tri ulice dalje i vec su me prebacili!
sa postojecom sim karticom. Kod teleta dobijes drugu
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 23:43   #651
deathdancer
Registrirana Smrt
 
deathdancer's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia/Rijeka
Postovi: 33
kod tele2 se jedino isplati revolucija na pretplatu. sto se tice mobitela, od svih mreza na trzistu jedino vip i t-mobile imaju u ponudi kao neke snizene cijene, ali kad bacis na papir nekako se vise isplati uzeti mobitel u keshu(van hrvatske, ili na rate, kreditnu, nebitno) te otic na podmrezu od vipa ili t-mobile(tomato, bon bon) jer imaju dosta niske cijene. ja sam superzadovoljan sa tomatom. radi na vipovoj mreznoj infrastrukturi koja je definitivno No1 u hrvatskoj(provjereno znam jer mi je to struka).

Zadnje izmijenjeno od: deathdancer. 20.07.2012. u 16:36.
deathdancer je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2012., 07:35   #652
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Smart 30 na bonove rules...........
Do 50 kn mjesečno potrošim
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2012., 23:49   #653
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Molim savjet/prijedlog naime situacija je ovakva:

Imam pretplatu tarife Knock out 50Kn(bez ugovorne obaveze, a ako hoću prijeći na bonove moram otići u Tele 2 centar i u roku 8 dana se ili iskljući broj ili prijelaz na bonove naplaćuje 40Kn tako mi je rekao djelatnik u tele2 trgovini što mi naravno neodgovara-bolje uzeti novi broj i prijeći na bonove ali kako onda posložiti opcije tj. koju tarifu izabrati) i raćuni su mi u prosjeku 75-80Kn(samo pozivi i SMS-ovi nisam koristio net) i sad sam uzeo smartphone uređaj gdje mi treba i internet te sam se odlućio na bon-bon opciju jer mislim da ću proći jeftinije s obzirom na potrebe i tu sa 50Kn složenih opcija trebalo bi zadovoljiti moje potrebe(160min prema svima,120 SMS i 100MB neta), e sad i žena ima Tele 2 na bonove i bili smo na opciji bespla samo uspostava poziva te sad tražim i za nju alternativu jer ona malo prića i bon joj je trejao cca 3mj od 50Kn što bi bilo najbolje i kako posložiti i uskladiti zajednićke potrebe?
Sve dolazi u obzir osim Vip mreže i njihovih opcija nezanimaju me


Hvala na savjetima i prijedlozima
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2012., 23:55   #654
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Smart 30 na bonove rules...........
Do 50 kn mjesečno potrošim
isto tako

viber za poruke, i besplatne minute ftw
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 20.07.2012., 00:42   #655
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Pridružujem se pohvalama za Smart 30, 1gb i 300minuta prema svima uz uspostavu 0.25kn, te takodjer i 200 poruka gratis uz doplatu bona od 50kn (i još 10kn mi dodje svaki mjesec uz takvu doplatu), i to sve u Tele2fonu V1 i zapravo sam vrlo zadovoljan. Dok god ce trajati, ovo mi je taman, ponajvise zbog tog 1gb prometa koji je sve vise potreba a ne luksuz
Router je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2012., 09:28   #656
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Citiraj:
Autor [Psyho]Cox Pregled postova
Mene isto zanima jel to funkcionira. Procitao sam "Uvjete koristenja tarife Revolucija" i "Nacelo pravednosti koristenja usluga i proizvoda".

Obzirom da mislim koristit tarifu samo za zvanje zabrinjavajuce je jedino ovo:

(Iz uvjeta koristenja)

19. Radi zaštite Tele2 korisnika, trajanje svakog pojedinačnog poziva ograničeno je na 60 minuta nakon čega se isti automatski prekida.

20. Tele2 može ograničiti pružanje usluga ili raskinuti pretplatnički odnos s trenutnim učinkom i prestati s pružanjem usluga u slučaju korištenja usluga protivno Načelu pravednosti korištenja usluga i proizvoda koji dokument je objavljen na www.tele2.hr i čini sastavni dio ovih Uvjeta.

(Iz nacela...)

Granica korištenja usluge se redovno ažurira, a trenutno je postavljena na 5.000 odlaznih minuta i 3.000 odlaznih tekstualnih poruka u obračunskom razdoblju.

Moram priznati da nisam nassao tu informaciju o samo 10% poziva dulje od 30min (pogotovo ako mislim punit Tomato racun).

Sve si mislim uzet krajem mjeseca tarifu da vidim kako funkcionira pa onda otkazat ako ne bude zadovoljavajuce. Sigurno ima ljudi koji pune Tomato na tarifi Na tudji racun pa bi bilo super kad bi prokomentira netko na kakva je ogranicenja naisao.

I kaj ako ja potpisem revoluciju na 2 godine i uzmem mobitel i oni me iskljuce jer sam kao pretjerao. Tko snosi troskove ostatka pretplate? Ja si mislim neka iskljuce.
marko_zg je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2012., 06:38   #657
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,331
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2012., 19:50   #658
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2012., 09:09   #659
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Inspektor ŠAKO je dao pravorijek hahahahahaha.

Btw kome to od neposlovnih korisnika i 2000 minuta mjesečno nije dovoljno??

Znam da nije ovim poduzetnicima sa NJuškala i punjenjem računa..........ccccccccccc
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2012., 09:29   #660
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Inspektor ŠAKO je dao pravorijek hahahahahaha.

Btw kome to od neposlovnih korisnika i 2000 minuta mjesečno nije dovoljno??

Znam da nije ovim poduzetnicima sa NJuškala i punjenjem računa..........ccccccccccc

Nije stvar u tome, vec je stvar u tome da se reklamira kao neograničena, a to nije.
2000 min je puno, ali ako nekome nije dovoljno i on uzima "neograničenu" tarifu da bi mogao razgovarat vise od 2000 min.

Ali drugi i veci problem je ograničenje od 200 min prema Tomatu. Ja zovem svog frenda na 098/xxx-xxx i ne znam da je on prije mjesec danan presao u tomato, pričamo vise od tih 200 min, i ja sam prekrsio načelo pravednosti i Tele2 mi isključi broj.
I di je sad tu neograničena tarifa koju sam uzeo bas s razlogom da mogu pričat s kim i koliko hocu???

A da ne spominjemo ovu foru sa mjenjanjem uvjeta nakon potpisisvanja ugovora, tako oni jednostavno mogu od sutra stavit cijenu od 250kn umjesto 150, ekipa koje je potpisala na 2 godine, ne pise im se dobro

Nadam se da ce HAKOM odraditi posao kako treba.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na