Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.09.2010., 23:15   #121
frajer
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: doma
Postovi: 106
I ja imam namjeru kupiti PS3 ali nažalost FW se neda downgrade na niži.
Valjda će hakeri uskoro nešto napraviti po tom pitanju
frajer je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 07:02   #122
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor kundak Pregled postova
Razmisljam o kupnji ps3 i zanima me postoji li mogucnost downgradea na stariji firmware ako je kojim slucajem instaliran ovaj koji blokira psgroove.
Ja sam jucer kupio novi slim 250g. Firmware 3.30, update na 3.41 preko sticka i deri
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2010., 09:13   #123
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor frajer Pregled postova
I ja imam namjeru kupiti PS3 ali nažalost FW se neda downgrade na niži.
Valjda će hakeri uskoro nešto napraviti po tom pitanju
Pa nisu valjda već nove konzole u dućanima FW 3.42? Mislim, patch je izašao prije tjedan dana, nisu naši tak brzi na prodaji
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 11:11   #124
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Stvar je u tome sta ne namjeravam kupit novi nego polovni, a vecina ljudi nema pojma sta se dogadja.
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 11:14   #125
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Ja se trudim na gameplayu proširit informaciju, al sve neki debili "konzole su za online gaming, odi ti killzone igrat sa svojim mišem pa kad te ubijemo s kontrolerima"

A naravno da bi najpametnije bilo kupiti polovni pošto ti je svejedno jel blueray živ ili nije kad trpaš igrice prek FTP-a.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 12:48   #126
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
ja idem kasnije uzet slim od 120 gb, pa javim koji je firmware gore
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 13:26   #127
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Ja se trudim na gameplayu proširit informaciju, al sve neki debili "konzole su za online gaming, odi ti killzone igrat sa svojim mišem pa kad te ubijemo s kontrolerima"
Meni se zgadi zivot kad vidin da igraju cod sa gamepadom, a jos vise kad vidin kako su mw2 prakticki portali sa konzola ...

Inace ja neznan odakle im zdrave pameti ako tvrde da gamepadom mogu dobit mis koji je neusporedivo precizniji i brzi ...


BTW po ebaju masu ovih psgroove uedjaja po oko 50$. Koliko uopce mozemo ocekivat konacnu cijenu kad prodje ovo ludilo i bude normalna ponuda dijelova ? Sad su skupi samo zato jer je potraznja prevelika, mozda bi realna cijena bila oko 100 kuna ?

Zadnje izmijenjeno od: kundak. 16.09.2010. u 13:34.
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 14:43   #128
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Ja se trudim na gameplayu proširit informaciju, al sve neki debili "konzole su za online gaming, odi ti killzone igrat sa svojim mišem pa kad te ubijemo s kontrolerima"

A naravno da bi najpametnije bilo kupiti polovni pošto ti je svejedno jel blueray živ ili nije kad trpaš igrice prek FTP-a.
OT nisu bas debili ali klinci jesu, nije los forum... za trolanje

Citiraj:
Autor kundak Pregled postova
Meni se zgadi zivot kad vidin da igraju cod sa gamepadom, a jos vise kad vidin kako su mw2 prakticki portali sa konzola ...

Inace ja neznan odakle im zdrave pameti ako tvrde da gamepadom mogu dobit mis koji je neusporedivo precizniji i brzi ...


BTW po ebaju masu ovih psgroove uedjaja po oko 50$. Koliko uopce mozemo ocekivat konacnu cijenu kad prodje ovo ludilo i bude normalna ponuda dijelova ? Sad su skupi samo zato jer je potraznja prevelika, mozda bi realna cijena bila oko 100 kuna ?
Pa mozda uopce nece trebat, treba pricekati da se to formira kako spada, sto se tice kupovanja rabljene konzole, jedino sto bi ja mozda uzeo od fatova recimo 80gb ali da ima OBAVEZNO garanciju...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 15:20   #129
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Zasto 80 ? Ja san cua da je 60gb najkvalitetnije napravljen ?
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 15:29   #130
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Ja se trudim na gameplayu proširit informaciju, al sve neki debili "konzole su za online gaming, odi ti killzone igrat sa svojim mišem pa kad te ubijemo s kontrolerima"
Djeca zakržljala mozgom i rastom,ko uostalom sve nove generacije

Zna se od pamtivjeka i prvih konzola da one služe za arkade,fussbal i eventualno GT
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2010., 15:34   #131
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
igrao sam neki svemirski fps na ps3 sa kontrolerom. moram rec da je uzas. moras nekog kretena pogodit u guzicu di ima eksploziv i nema sanse da ga zrokas. jesam jedno 100-injak puta napravio load game kako bi uspio. sa misem bi to rijesio za minutu.

ovako sam se napatio i doslo mi je da zavaljam jostick u plazmu

jednostavno neigrivo.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 16:00   #132
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor kundak Pregled postova
Zasto 80 ? Ja san cua da je 60gb najkvalitetnije napravljen ?
Je samo 60gb bus sada nasao sa garancijom ne, sve i jedan 60gb ima lagano preko godinu i pol dvije pa se krumpiraj za 1500kn oce li ti crknuti sljedeci dan i sto li je prijasnji vlasnik radio sa njim, popravio sam ih preko 20-30komada, svasta sam vidio vjeruj mi

Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
igrao sam neki svemirski fps na ps3 sa kontrolerom. moram rec da je uzas. moras nekog kretena pogodit u guzicu di ima eksploziv i nema sanse da ga zrokas. jesam jedno 100-injak puta napravio load game kako bi uspio. sa misem bi to rijesio za minutu.

ovako sam se napatio i doslo mi je da zavaljam jostick u plazmu

jednostavno neigrivo.
Hebiga nije to za svakoga, daj nekoj od ekskluziva na ps3-u malo vremena i vjeruj mi dobro ces se zabaviti, barem ja jesam, vec dvije godine peglam Killzone 2 i godinu dana Uncharted 2, multi je zakon iako je na kontroleru, mislim na pocetku je i meni bilo ono WTF ali vrlo lagano sam se priviknuo na konfor koji za kompom nemam, lijepo zavaljan u kauc sa bezicnim kontrolerom i metar i pol od mene telka 82cm, brzo sam se navikao ...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 16:13   #133
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
e sad si me sjetio, igrao sam taj killzone. vjerojatno se sjecas te misije ako si igrao sp.

znam ja da je to komfor, ali fps mi nikako ne zeli na kontroleru jer nesto precizno pogodit je skoro pa nemoguce.

sto se tice ekskluziva na ps3 definitivno mi je najjaci gt5 i pes2010, ali naglasak stavljam na gt5. najjaca igra
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 16:26   #134
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Čim dođem do para,ide PS3,GT5 i izrada kokpita kakvog sam vidio na velesajmu,recaro jedan viška imam,frend radi nacrte za kokpit i sad još nać volan....

Ufff,dane sam na PS2 i GT3-4 proveo....uz tekken,K1 i PES
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 17:12   #135
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
e sad si me sjetio, igrao sam taj killzone. vjerojatno se sjecas te misije ako si igrao sp.

znam ja da je to komfor, ali fps mi nikako ne zeli na kontroleru jer nesto precizno pogodit je skoro pa nemoguce.

sto se tice ekskluziva na ps3 definitivno mi je najjaci gt5 i pes2010, ali naglasak stavljam na gt5. najjaca igra
Cuj probaj uncharted 2, mislim ako ti to nije dobra igra a mislim ina sp i na mp, igra je u svakome pogledu po meni vrijedna svih 350kn koje sam izdvojio za nju ujedno usporedujuci sa nekim hit naslovima na pc-u sto se tice price i multiya brise pod i primjer za udbenike kako raditi igre....
A bome sam se i ja patio na killzoneu, ali ne na singleplayeru, njega nisam niti presao, nego multy kada skuzis neke cake i kontrole igra je cisto zadovljstvo iako pati nekada od low frameratea ali posveti joj malo vremena, meni se nakon nekoga vremena svidjelo sto su ubacili u kretanje vojnika tezinu aka gravitaciju da nije arkadetina kao mw2....
Nema sprejanja i svaki metak se broji, a o grafici se nema sto pricati, kad se nades na manjoj mapi sa 32 playera sa jos oko 4 leteca bota i 4 tureta, show totalni )
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12


Zadnje izmijenjeno od: Gjurovski. 16.09.2010. u 17:20.
Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 21:03   #136
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Ima li nade tj. je li moguce da ce u skoroj buducnosti bit psgroove ili freedom za symbian ?
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 21:43   #137
blue#13
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 516
Tko zna,al lako oni recimo sa nekom novom igrom stave novi firmwire i ako ga ne instaliras igra se nece pokrenut,i nemres nis !Tak da zasada zaboravi na pirate,kupi 5 postenih igara,igraj ih i vrti u krug,to tak ide...
blue#13 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 22:01   #138
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
god of war 3 i FF13 fuckin 40 GB to mi nije jasno kako su to pupunili,sta su cutscene blu ray kvalitet
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 22:57   #139
blue#13
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 516
Pa sve je minimalno u 720p !
blue#13 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 23:11   #140
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor blue#13 Pregled postova
Pa sve je minimalno u 720p !
Naravno, zato se niti nevide tranzicije iz gameplaya u cutscene animacije, ista kvaliteta, jos pogotovo sto se tice Metal Gear Solida 4 od kojeg se moze napraviti 2,5 satni film...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 23:25   #141
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Čim dođem do para,ide PS3,GT5 i izrada kokpita kakvog sam vidio na velesajmu,recaro jedan viška imam,frend radi nacrte za kokpit i sad još nać volan....

Ufff,dane sam na PS2 i GT3-4 proveo....uz tekken,K1 i PES
iste igre sam i ja naganjao u to vrijeme
ali najjaci dojam je definitvno ostavio gt serijal. nema bolje igre
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Cuj probaj uncharted 2, mislim ako ti to nije dobra igra a mislim ina sp i na mp, igra je u svakome pogledu po meni vrijedna svih 350kn koje sam izdvojio za nju ujedno usporedujuci sa nekim hit naslovima na pc-u sto se tice price i multiya brise pod i primjer za udbenike kako raditi igre....
A bome sam se i ja patio na killzoneu, ali ne na singleplayeru, njega nisam niti presao, nego multy kada skuzis neke cake i kontrole igra je cisto zadovljstvo iako pati nekada od low frameratea ali posveti joj malo vremena, meni se nakon nekoga vremena svidjelo sto su ubacili u kretanje vojnika tezinu aka gravitaciju da nije arkadetina kao mw2....
Nema sprejanja i svaki metak se broji, a o grafici se nema sto pricati, kad se nades na manjoj mapi sa 32 playera sa jos oko 4 leteca bota i 4 tureta, show totalni )
ma ja sam to kod bratica naganjao. dosao u goste i covjek me zamoli da mu predem sp

Da imam trojku prvo sto bih kupio bi bio gt5. za to se isplati dat novce.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 05:23   #142
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
vecina konzola u ducanima nije upgradeana tako da se nemorate bojati, to tek kasniji uvozi kad ce vjerujem biti probijen firmware. ne prodajemo mi toliko konzola koliko ih je sony nastampao sa starim firmwareom

nadalje, pricekajte dolazak 160 i 320-ica u hr jer ce padati cijene sigurno,a to ce se dogoditi jako brzo
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 09:35   #143
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
vecina konzola u ducanima nije upgradeana tako da se nemorate bojati, to tek kasniji uvozi kad ce vjerujem biti probijen firmware. ne prodajemo mi toliko konzola koliko ih je sony nastampao sa starim firmwareom

nadalje, pricekajte dolazak 160 i 320-ica u hr jer ce padati cijene sigurno,a to ce se dogoditi jako brzo
ma ja uzeo slim od 120gb, tih 40gb mi ne znaci previse

ako bi tako gledao nikad nebi uzeo neki novi proc/grafu jer bi uvijek cekao neki bolji/povoljniji model
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 11:42   #144
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
nije li ironično kako upravo sada kada je službeno jailbreakean izlazi novi update 3.50 koji omogućava gledanje 3D bluray filmova?

http://www.engadget.com/2010/09/16/p...ing-september/

ah Sony ko Sony

btw uncharted nisam nikada igrao, a FFXIII je 1080p zato je krcat bluray disk, ali je igra previše dječja, skoro kao FF IX
ja sam konzolu kupio samo radi jedne igre - Demon's Souls
a sada kad sam vidio da izlazi The Last Guardian od team Ico kao i potpuni re-render Shadow of Collossus i ICO za PS3... mila majka

ps evo jedan trailer Demon's Souls, najbolji najteži i namračniji akcijski rpg koju sam ikada igrao (crpg-aš sam od davne 1995.) - http://www.youtube.com/watch?v=Fly9M...eature=channel
svi koji imaji trojku neizostavno MORAJU ovu igru zaigrati
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju

Zadnje izmijenjeno od: Skorn. 17.09.2010. u 11:58.
Skorn je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2010., 14:00   #145
blue#13
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 516
Moze neko sumirat sto sad nakraju sa tim PS jailbrakeom?
Ja sam se pogubil u ovim glupostima !
blue#13 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2010., 16:44   #146
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Kažite mi u čemu je problem sa PS3 i portovima za izlaz na mrežu? Jeli to stvarno toliki problem, vidim dosta ljudi se kolje s port forwardingom da bi se mogli spojiti na PSN, te otvaraju portove, te za IP adresu PS-a postavljaju DMZ i slično...
U čemu je točno problem?

Zanima me bi li dobio izlaz na PSN u studentskom domu gdje su portovi većinom zatvoreni.
tihomir je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 15:18   #147
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor blue#13 Pregled postova
Moze neko sumirat sto sad nakraju sa tim PS jailbrakeom?
Ja sam se pogubil u ovim glupostima !
imaš na viperus.freehostia.com/ps3chip najkraće objašnjeno
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 18:37   #148
A1R UP THERE
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: In the air
Postovi: 38
jao buraz mi updejtao na 3.50 kakva smola !
A1R UP THERE je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 11:00   #149
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
zar nisu i taj 3.50 probili tj izisao je update?
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 19:58   #150
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Nije još, barem ne koliko sam ja upoznat.

Svima vama koji ste updateali konzole, ima rješenje. Naime kroz System Restore ( gubite dosta toga ) se može konzola vratiti na stariji firmware,tj tvornički ( nemožete birati koji hoćete ).

Tako da ima spasa, jer u HR mislim da ne postoji konzola sa novijim firmwareom od 3.41

Isto tako neznam koliko je spas jailbreakat jer ti naponski šokovi brijem štete gadno konzoli
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na