Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2009., 01:52   #1
chuck_norris
Registered User
Moj komp
 
chuck_norris's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: zaprešić
Postovi: 15
printer/skener/kopirka do 600-tinjak kn

Pozdrav ekipa, ovo je mozda ponavljajuci thread tj ima par ovakviih upita no evo sto trazim, znaci multifunkcionalan uredjaj, sto kvalitetan sto pouzdan i da toneri tjkad tinta ode da pri kupnji nvih odnosno zamjenskih ne pljunem pola cijene printera, znaci ako moze jeftinije tonere koji traju a ne da se potrose za tren(ma moze i skuplje tonere al brate onda nek i traju... ), mozda i laserski ali nisam upucen kako oni funkcioniraju tj kak se trose i kolko su dobri... pa me informirajte ako ima tko dobro upucen.

Student sam, imam jos brata i sestru koji su srednjoskolci i potrebno je stalno nest il kopirat il isprintat.

pa ako mi mozete preporucit neki kvalitetan uredjaj, nemora bit prebrz tj da je u granicama normale, a ja sam tolerantan pa, al da nebude ni preglasan.... sredina neka, ono sto mi je vazno da ima cisti ispis znaci da nebude tragova valjaka ko na mom starom printeru(cesto printam programe iz gradjevine i geodezije...) pa bi mi bilo pozeljno da recimo taj Multifunskcionalni uredjaj moze ispintati i deblje papire(hamer papir) ali to nije nuzno.

ono sto je jos vazno za mene jest da je MF uredjaj u mogucnosti spojiti se na link odnosno lokalnu mrezu(lan) jer bismo ga ja sestra i brat koristili sa razlicitih kompova na taj jedan MF uredjaj, ako me razumijete na sto mislim, znaci umrezen.


dakle printer/skener/kpirka kvalitetan i pouzdan da zadovoljava sto vise mojih gore prohtjeva, a da stane u moj "džep" tj. da je 600-tinjak kunica 100 kn gore dole, bolje dle nego gore... dao bih i vise al ako je jako mala razlika izmedju performansi izmedju 800 i 600 kn onda radine uzmem ovaj jeftiniji jer kazem nisam prezahtevan trazim pouzdanost a brzina ispisa samo neka je u granicama normale nemora bit spejs šatl....

Zahvaljujem se svima unaprijed ;D

p.s. konzervativan dizajn pozeljan
chuck_norris je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 10:22   #2
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor chuck_norris Pregled postova
Pozdrav ekipa, ovo je mozda ponavljajuci thread tj ima par ovakviih upita no evo sto trazim, znaci multifunkcionalan uredjaj, sto kvalitetan sto pouzdan i da toneri tjkad tinta ode da pri kupnji nvih odnosno zamjenskih ne pljunem pola cijene printera, znaci ako moze jeftinije tonere koji traju a ne da se potrose za tren(ma moze i skuplje tonere al brate onda nek i traju... ), mozda i laserski ali nisam upucen kako oni funkcioniraju tj kak se trose i kolko su dobri... pa me informirajte ako ima tko dobro upucen.

Student sam, imam jos brata i sestru koji su srednjoskolci i potrebno je stalno nest il kopirat il isprintat.

pa ako mi mozete preporucit neki kvalitetan uredjaj, nemora bit prebrz tj da je u granicama normale, a ja sam tolerantan pa, al da nebude ni preglasan.... sredina neka, ono sto mi je vazno da ima cisti ispis znaci da nebude tragova valjaka ko na mom starom printeru(cesto printam programe iz gradjevine i geodezije...) pa bi mi bilo pozeljno da recimo taj Multifunskcionalni uredjaj moze ispintati i deblje papire(hamer papir) ali to nije nuzno.

ono sto je jos vazno za mene jest da je MF uredjaj u mogucnosti spojiti se na link odnosno lokalnu mrezu(lan) jer bismo ga ja sestra i brat koristili sa razlicitih kompova na taj jedan MF uredjaj, ako me razumijete na sto mislim, znaci umrezen.


dakle printer/skener/kpirka kvalitetan i pouzdan da zadovoljava sto vise mojih gore prohtjeva, a da stane u moj "džep" tj. da je 600-tinjak kunica 100 kn gore dole, bolje dle nego gore... dao bih i vise al ako je jako mala razlika izmedju performansi izmedju 800 i 600 kn onda radine uzmem ovaj jeftiniji jer kazem nisam prezahtevan trazim pouzdanost a brzina ispisa samo neka je u granicama normale nemora bit spejs šatl....

Zahvaljujem se svima unaprijed ;D

p.s. konzervativan dizajn pozeljan
Neki Epson + CISS ili Colibri To711 kazete
Adriatix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.09.2009., 12:17   #3
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2009., 11:41   #4
chuck_norris
Registered User
Moj komp
 
chuck_norris's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: zaprešić
Postovi: 15
Doink the Clown pa mozda bi mi paso taj,,, neznam... moram provjerit kako stoji s bojama... CISS ima nema neznam... taj CISS to bi trebalo bit kao da boja traje duze tj veci kapacitet bije ako sam dobro shvatio??

http://www.ve-mil.hr/Cjenik.aspx#Grp...isaci&c=000000

stalno vidim tu spominju taj epson stylus sx105 i ovaj hp deskjet mozda....

kazem nezam kolko koji moze sa jednim punjenem boje tj kad je boja puna kroz kolko moze napravit crnobijelih ispisa 1000, 2000, 3000... kolko vec taj podatak bi mi bio vazan jer na ovom svom printeru nekad bi mi boja trajala jer nebih cesto printao a onda se znalo zalomit i ja i brat i sestra i jos stari navali i potrosimo boju za tjedan dana... ili se desi da jedno od nas nemoze printat jer ostalo troje potrosi boje i to bi mi bio problem, zato pitam za kolko ispisa moze napravit???

znaci epson sa CISS om.... ...

jel ma tko kakva iskustva, jos primjera... kolko boja dodje, CISS punjenje,

kakve se to zamjense boje od po 30-50 kn spominju... moze mi to netko objasnit jer kad bi boja bila 30 kn bilo bi super...??

Hvala
chuck_norris je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2009., 13:16   #5
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
600kn multifunkcijski s mrežom? To postoji?
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2009., 23:28   #6
chuck_norris
Registered User
Moj komp
 
chuck_norris's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: zaprešić
Postovi: 15
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
600kn multifunkcijski s mrežom? To postoji?
pa zato i pitam to je bar logicno, a 600 kn nepise da mora bit 600 kn ravno.... pise da moze odskakat, pitam jer neznam znam nebih pitao i nebih trazio pomoc, takodjer rekoh ako netko ima iskustva a ne da mene jos pitas "600kn multifunkcijski s mrežom? To postoji?"

ako nista drugo i ako nesto znas reci bar najeftiniji multifankšn uređaj a da je sa mrežom je tolko i tolko.... Hvala
chuck_norris je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 12:35   #7
josip22
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: svugdje
Postovi: 53
a šta kažete na model Epson sx215 , cijena je 480kn , kvaliteta je sasvim solidna čak ima i lcd ekran , te ostale korisne funkcije , ali neznam kakvo je stanje sa zamijenskim bojama?
Sada sam bio kod servisa gdje pune boje i pitam pošto uzimam novi printer , koju marku uzet. Odgovor je bio da je zasada HP nema problema i da ima zamjenskih i neće lako doći do problema kao kod nekih , npr začepljenja glave.
Gledajuć HP-ovu ponudu vidim od sutra će bit HP Photosmart c4480 460KN , i to mi izgleda dosta dobra ponuda .
Molim za mišljenje i savjet ? poz

Zadnje izmijenjeno od: josip22. 14.10.2009. u 16:03.
josip22 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2009., 09:07   #8
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
danas mi je ovo čudo zapelo za oko
Canon PIXMA MX320

...ima ko kakvih iskustva ???
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 15:41   #9
Slim
Premium
Moj komp
 
Slim's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Trogir
Postovi: 69
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
danas mi je ovo čudo zapelo za oko
Canon PIXMA MX320

...ima ko kakvih iskustva ???
Rade ajde na Canon MP 540 cca 640 kuna dosta bolji printer s odvojenim bojama koje je moguce punit. Po meni njabolji uredaj na trzistu do 650 kuna.
Slim je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na