Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.11.2020., 19:54   #241
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
You are on waitlist....koliko to traje

I za coinbase moram dati dokaz adrese...sta ako to nemam....npr supruga nema nis na svoje ime a umire od zelje za free xlm iako nema coinbase acc
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2020., 21:22   #242
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Stvarno nemam pojma, registrirao sam se prije skoro 3 godine, ne sjećam se što je sve bilo potrebno.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2020., 21:46   #243
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 460
Mislim da je trebalo nesto tipa racun od struje, režija...
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2020., 21:46   #244
aerial
Premium
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 163
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Pošto je ovo postala tema za skupljanje besplatnog kripta evo malo sigurnog besplatnog kripta do kojeg je lako doći. Sve je preko Coinbase Earn, znači popularna i sigurna mjenjačnica na kojoj većina vas vjerojatno i ima račun.

Posjetite link, prijavite se ukoliko imate račun, ako ne napravite račun i odgovorite na nekoliko pitanja koja se tiču tog crypto tokena (jednostavna su, i uglavnom vam odgovor i piše u kratkom tekstu ispod naslova). Piše vam sa strane koliko $ nosi svako pitanje, i to je to. Kada dobijete crypto (instant nakon svakog točnog odgovora), radite s njime što želite ili prodajte za EUR i isplatite si na račun.
Kroz ove koje sam linkao i ostale dostupne na stranici možete sigurno riješiti 50-70€, dosta za neki komadić hardware-a.

Uglavnom linkovi, molim vas da idete preko njih, ja i mislim i vi dobijete sitno ekstra para:
Zaradi XLM Stellar
Zaradi EOS
Zaradi COMPOUND
Meni ni jedan tvoj link ne radi (The link you clicked on is malformed. Contact the editor of the originating page.) ili su potrošeni ili je nešto pošlo po krivom, ako je tako, evo ponavljam svoj refereal za EOS, ovo mi se posebno sviđa:

Earn EOS
aerial je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2020., 21:48   #245
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 460
Ni tvoj link ne radi...
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2020., 21:53   #246
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Uredno rade sva tri, sada probao na mobitelu.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2020., 21:55   #247
aerial
Premium
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 163
Nešto im ne štima, ništa, meni ne smeta
aerial je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2020., 09:57   #248
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Pošto je ovo postala tema za skupljanje besplatnog kripta evo malo sigurnog besplatnog kripta do kojeg je lako doći. Sve je preko Coinbase Earn, znači popularna i sigurna mjenjačnica na kojoj većina vas vjerojatno i ima račun.

Posjetite link, prijavite se ukoliko imate račun, ako ne napravite račun i odgovorite na nekoliko pitanja koja se tiču tog crypto tokena (jednostavna su, i uglavnom vam odgovor i piše u kratkom tekstu ispod naslova). Piše vam sa strane koliko $ nosi svako pitanje, i to je to. Kada dobijete crypto (instant nakon svakog točnog odgovora), radite s njime što želite ili prodajte za EUR i isplatite si na račun.
Kroz ove koje sam linkao i ostale dostupne na stranici možete sigurno riješiti 50-70€, dosta za neki komadić hardware-a.

Uglavnom linkovi, molim vas da idete preko njih, ja i mislim i vi dobijete sitno ekstra para:
Zaradi XLM Stellar
Zaradi EOS
Zaradi COMPOUND
Sada sam pobrojao što je sve dostupno meni na Coinbase Earn, to je vjerojatno i svima iz RH dostupno. 68$ ukupno, treba vam možda 20-30 min. Od toga 39$ su vam tri koja sam naveo i linkao.

Još se nešto može preko referal linkova, ali sudeći po odazivu na moje (1 kom EOS, i hvala tko god bio ) nema od toga ništa. Eto ljudi, jedan SSD ili nekoliko igara na steamu.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2020., 10:28   #249
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 460
Meni linkovi jednostavno ne rade,probano na PC i na mobitelu...
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2020., 10:37   #250
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Možda je adbloker neki, ko će ga znati. Meni uredno rade.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2020., 11:31   #251
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Nerade linkovi
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2020., 14:31   #252
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Sada sam pobrojao što je sve dostupno meni na Coinbase Earn, to je vjerojatno i svima iz RH dostupno. 68$ ukupno, treba vam možda 20-30 min. Od toga 39$ su vam tri koja sam naveo i linkao.

Još se nešto može preko referal linkova, ali sudeći po odazivu na moje (1 kom EOS, i hvala tko god bio ) nema od toga ništa. Eto ljudi, jedan SSD ili nekoliko igara na steamu.
Jučer dobio obavijest da su dodali još "earn" za ALGO, znači sada je 74$+. Ne znam kako vi, ali ja čim mi pošalju taj gratis kripto, prodam ga za EUR i neka čeka onda kupnju drugog kripta, ili isplatim na račun kada se skupi.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2020., 17:13   #253
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
uzo bi i ja rado al stoji mi ta kurčeva waitlist vec 5 dana.dok me retardi odobre proći će i earn
microsoft66 je offline   <