Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.11.2015., 09:47   #601
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Yup. IJN DD nerf. Hatsuharu je izgubio cijeli čvor brzine:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...-ijn-dds-nerf/

A taman sam razmišljao preć na njega do Fubukija. Ipak ne - Mutsuki skoro pa neokrznut.

S obzirom da se +/- 1 čvor promjena odnosi na sve brodove ili većinu, treba vidjet kako stoje stvari s ostalim DD granama.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 10:08   #602
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Yup. IJN DD nerf. Hatsuharu je izgubio cijeli čvor brzine:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...-ijn-dds-nerf/

A taman sam razmišljao preć na njega do Fubukija. Ipak ne - Mutsuki skoro pa neokrznut.

S obzirom da se +/- 1 čvor promjena odnosi na sve brodove ili većinu, treba vidjet kako stoje stvari s ostalim DD granama.
Ovako gledajuć, najgore su prošli Minekaze, Fubuki i Shimakaze. Fubuki najgore. Ali ne čini mi se da su to neke drastične razlike, pogotovo ovi otkloni od 0.4 kt.
BTW ja još uvijek gruntam dal ostat na Minekazeu ili ići na Mutsuki. Mutsuki ima bolji range torpeda (i mogu igrat range battlees s njime) ali su ta torpeda sporija i brodovi imaju cijele 4 sekunde više da reagiraju nego kad ih ispaljuje Minekaze.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.11.2015., 10:15   #603
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Nije toliko drastično, ne. Fubuki za -0,8 a Hatsuharu za -0,9 čvora. Vidim da je i IJN CV TB nerfan naveliko. A taman sam mislio krenut sa IJN CV linijom. Pričekat ću dok ne vidim komentare.

Kupio Pepsi jučer, i prva runda potopio Atlantu skupa sa 17 aviona srušenih. Stalno mijenjanje smjera i brzine, prvo se udaljavao od njega dok mu nisam spustio HP ispod pola - onda promjena smjera i smanjivanje udaljeonsti. Lik nije mogao granatu na mene stavit. Zar je Atlanta još gora od Clevelanda po tome?

Inače stock Pepsi okretanje kupola je komatozno loše (čak i sa BFT skillom). Živo me zanima kako će djelovat buff USN 203mm AP municije na CA liniji (naravno vrijedi za sve osim za stock Pepsi topove).

Plan je igrat jednu rundu dnevno s Pepsi da minimiziram mučenje i poberem max XP sa dnevnim bonusima - dok ne otključam sve.

Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
BTW ja još uvijek gruntam dal ostat na Minekazeu ili ići na Mutsuki. Mutsuki ima bolji range torpeda (i mogu igrat range battlees s njime) ali su ta torpeda sporija i brodovi imaju cijele 4 sekunde više da reagiraju nego kad ih ispaljuje Minekaze.
Da, sporija su. No uvijek se nađe "tunel vision" ekipa. Poanta je pravilno izabrat mete i razmišljat u naprijed. Kombinacija mini mape i predviđanja gdje će meta biti kad torpeda stignu do nje (kao i gdje će najvjerojatnije skrenuti kad krene izbjegavat). Puno više borbi preživim s Mutsukijem nego sa Minekazeom.

S druge strane, ionako je najbolje lansirat taman ispred dometa otkrivanja. Ako se promatra mini mapa i gleda mjesto gdje će brod biti kada torpeda doplove do te lokacije, Minekazeovih 7km je sasvim dovoljno.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 06.11.2015. u 11:12.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 13:40   #604
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Info što slijedi ubuduće.

Njemački BB u 2016. Nakon toga slijedi RN. A nakon njih francuzi i talijani zajedno s kinezima (???)...

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 15:53   #605
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ako ih ne sje** jer su švabe, njemački pocked BB će biti jako zanimljivi. Kombinacija jakih i preciznih teških topova i relativno solidne okretnosti i brzine, za tu klasu.
Navodno patch 5.1 (koji je danas izašao) donosi i promjene u vizualima, odnosno grafici. Navodno brodovi izgledaju detaljnije, maknuli su onaj zlatnjikavi odsjaj kad se koristi post processing, anti aliasing i HDR. A taj AA je isto navodno malo bolji. Uglavnom čekiram kad dođem doma jer baš sam nabrijan pošto me prehlada zeza 12 dana a i zub sad lagano osjetim. Gnjaaarghh
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 19:26   #606
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Moram priznati da mi je Cleveland od najdrazeg broda postao najgori.... 5 poraza za redom,range na 14.5 ... nema sanse s njim dobiti tier svoj,nikome nemozes prici.. ma smece
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 19:52   #607
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Ekipa, jel bi nvidia 940m mogla ovo vrtit na kakvim medium detaljima na hd/fhd?

...u kombinaciji sa i7 5500u, 8-16gb ram, ssd
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 20:06   #608
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Meni donekle radi na Asus Transformer T100
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 22:06   #609
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Forum je pun reporta da su mijenjali disperziju granata kod nekih brodova..navodno je sad šira pa se žale...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 00:14   #610
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Moram priznati da mi je Cleveland od najdrazeg broda postao najgori.... 5 poraza za redom,range na 14.5 ... nema sanse s njim dobiti tier svoj,nikome nemozes prici.. ma smece
Je, i meni isto neki dan. Stvar je u načinu igranja. Čovjek se zanese s njim. Misliš da si jači ali zapravo samo uletiš u fajt iz kojeg nemreš van.

Ostani kao pratnja većim brodovima i rokaj po svemu što se približi. Ne ić solo jer nemaš oklop, a i Cleve je na zlu glasu. Ekipa čim te vidi prva si meta.

Što se tiče dometa, školuj kapetana za AFT i domet ide do 17.5km što je više od većine T7 i T8 krstarica (ako ne više, u rangu). Veći problem je što ti taj domet ne pomaže puno jer na 17.5 km granate lete 17 sekundi.

Danas uletio u bliski duel sa dva Clevea. Ne znam dal je pomogla kombinacija AFT, AP municije kad smo došli na ispod 7km ili što sam secundary sa ALT klikom stavio da se fokusira na metu do mene - no oba sam rješio. Rezultat na pola HP i sa dvije kupole manje & CQB nagrada (preko 20% HP štete naneseno secondary topovima).



Stvarno, meni kupole na Cleave-u pucaju ko kokice...

Da, izgubili taj match. Nije da sam puno mogao protiv Nagata, Myoko-a i Colorada koji su ostali protiv mene. Sa dvije kupole.

Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Forum je pun reporta da su mijenjali disperziju granata kod nekih brodova..navodno je sad šira pa se žale...
Vidio sam komentar za Tirpitza. Ne znam dal je to stvarno smanjeno rasipanje ili je situacija ista kao sa Super Intendant skillom - u portu se i dalje vide npr 2 dima na DD-u, a u igri ih imaš 3.

Što se tiče patcha, sviđaju mi se novi zvukovi i grafika je poboljšana. New Mexico mi je sad načičkan čamcima za spašavanje. Nadam se da bar malo ublažuju granate.

Isprobao novu mapu, izgleda kao Fallout lol. Bolje, kao da se napucavamo na Marsu. Two Brothers ima puno više otoka na bokovima. Raj za skrivanje sa DD-ima.



EDIT: Odigrao dvije loše partije s New Mexico (rijetkost je da potonem, ali valjda zato što su 2h iza ponoći - dogodilo se u obje). Enivej, Furutaka na manje od 5km od mene čekam da se okrene i sprašim joj cijelu salvu u bok. Ode pol HP-a, ali to je to. Čini mi se kao over-penetracija. Par minuta kasnije još jedna Furutaka, gađam ju na manje od 4km samo sa prednjim kupolama. Ista stvar. Prije je to bio zagarantiran kill, citadela itd... Meni se čini ovako na prvu ozbiljan BB nerf sa tim modifikacijama AP streljiva. Nadam se da se varam.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 07.11.2015. u 01:55.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.11.2015., 08:47   #611
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Meni se isto čini da su napravili nešto sa shell velocityem ili spreadom. 10 partija u Fusou jučer ništa nisam moga pogodit. Omaha jučer na 10km, opalim full broadside salvo pola shellova završi okolo, a one šta su pogodile naprave 2k dmga. Isto mi se dogodila protiv St. Louisa (yay matchmaking!).

Prije su mi to bili sigurni killovi
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 09:17   #612
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Iskreno ako su spread proširili za sve brodove - to mi je ok. Što teže to bolje. Bar meni. A ja sam se konačno navikao na ruske DD. U biti navika na jedan tip broda je gadna stvar kad igraš i ostale paraleleno onda skužiš da radiš krivo ako ih igraš kao da su IJN ili čak US DD a u biti su to super lake male i jako okretne brze krstarice. A sinoć je bilo ono kad mi sve ide. Nisam poginuo u 4 partije za redom, najmanje 2 broda roknem u svakoj partiji. A Murmansk kad je u svom tieru i kad se pametno igra onda ubija. 7 komada jučer potopio s njim u jednom meču. A opet zna biti večeri da bi razbio monitor....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 16:02   #613
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Nisam nikad toliko poraza imao kao u par zadnjih rundi, noćas i jutros. Em igram s hrpom debila na timu (0 timskog rada) em je BB AP granata totalno sj*****. U svakoj sam borbi ostao ili predzadnji ili zadnji od svojeg tima. Prije je bilo čekaj da ti CA okrene bok i onda ga riješiš jednom salvom. Sada je to moguće samo na udaljenostima preko 10km gdje granate padaju pod određenim kutom (valjda oko 45°). S manjih udaljenosti Cleveland, Furutaka, da ne pričam o T8 CA bez beda mogu plovit okomito na smjer tvojih topova i preživjet salvo za salvom jer AP prolazi kroz njih kao kroz sir (čitaj DD). Alternativno gađat CA kad su na point blank range nagnute jer onda granate imaju više mesa za proć. U zadnjoj borbi sam odlučio isprobati HE granate. Od tri salve na Clevelanda kojeg sam gađao, sa svakom sam mu izazvao požar. Go figure...

Ukratko, ostavljam BB u luci dok ne izađe sl. patch. Vozim CA i DD nadalje.


Još jedna stvar vezano uz MM. I New Mexico i Mutsuki me MM stavlja u borbe sa većinom T8 ekipom. Dakle za DD skoro pa mogu otić glancat torpedo jer aviona ima ko kenje i nemreš se nigdje sakrit. 3(!) partije odigrao bez da sam torpedo potrpao nekome. Većinu vremena proveo bježajući okolo i u dimu - na onoj novoj mapi koja mi nimalo nije legla. New Mexico mi se čini puno manje otporan. No možda je to do 16" topova s kojima se susrećem od jučer konstantno. Kao i puno efikasnijih AP granata na CA i općenito...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 07.11.2015. u 16:41.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 18:12   #614
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Neznam kako vi,ali ja sam dobro iskoristio ovaj 1 dan premiuma Otvorio Pensacolu,Konga,Tier 6 jap destroyera(mutskui valjda),upgrade Karlsruhe do kraja,na Mexicu natukao 20 k xpa,i Bogue na pola.... Falit ce mi premium
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 18:56   #615
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Kao što vidiš, ne baš bajkovito s moje strane.

Nisam jedini koji tu cendra, evo thread gdje ekipa prijavljuje iste dojmove:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...ersion-in-051/


Ovaj patch je zaokret od 180°. Prije je bilo HE na daljinu i kada je meta pod kutem. Sada je AP na daljinu i kada je meta pod kutem a HE za srednje do male udaljenosti.

New Mexico mi je bio najveći gušt igrat do ovog patcha. Idem do kraja otključat Pepsi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 20:06   #616
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Dal vi imate evente, challengese i missione?
Vidim ih al nemam nista u njima, jel to neki BUG il ih jos nisu stavili?

Na cleveu sam i nekak mi se neda ici na Penascolu, Cleve mi je cist dobar za grindanje
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 20:10   #617
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Nope. Odradio dnevne od jučer i meni danas isto sve prazno.

Najjači komentar:

Citiraj:
Guess we will have to be patient and wait for the fix.
In the meantime enjoy the new mini-battleships, US/RU destroyes with AP shells able to citadel battleships lol + improved score on capping / objectives play = win win situation.
Enjoy the magic while it lasts :-)
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 20:11   #618
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Fali mi milja da kupim Pensacolu.... grrr.... Mogu prodat clevea... ali neznam
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 01:08   #619
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jesi uračunao i dodatnih 200000 za preškolovanje kapetana? Cleveland se ne prodaje. Pogotovo sad kada su CA OP. Cleve je OP unutar OP-a.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 08:19   #620
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Ljudi,
može jedan mali savjet? Instalirao sam igru i odigrao negdje 30 ili 40 mečeva zasad i sve sam pobjedio. S onim prvim brodom, cruiserom na "E".

Hoću li dobivati više XP-a ako otključam veće bodove i borim se u višem tieru? Vjerojatno hoću, ali samo provjeravam. Jer to otključavanje ide dosta sporo, a mečevi su zasad nezahtjevni

Imate li možda početnički savjet za taktiku otključavanja? Štedit? Meni taj Erie jači od tier 2 nekih brodova, a možda mi se samo i čini
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 09:02   #621
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Prvo provjeri da li igras random matcheve ili igras protiv botova...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 09:09   #622
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Fali mi milja da kupim Pensacolu.... grrr.... Mogu prodat clevea... ali neznam
Prvo Karlsruhe pa sad pepsicola....stvarno si sadomazo
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 11:34   #623
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Baš. Karlsruhe je gora od Furutake još.

No dok traje ovo smeće od 0.5.1 patcha, svaki CA se da vozit bez puno problema.

Citiraj:
Clancy688 on Redit I think wrote the most accurate assesment of current situation...
"
So...
...after lots of matches in an Amagi (actually, something around 150k XP worth of Amagi matches) together with a division mate, I think we figured out the new BB AP mechanics, whether they may be intentional or (what I hope) are simply broken.
The strangest thing I encountered are cruisers, at perfect broadside, at low distances, which simply don't eat AP damage. So let's start with this:
AP overpenetrations: Back before 5.1, any cruiser consistently showing broadside to BBs was, for all intents and purposes, toast. But now cruisers seem to be able to show broadside and don't get citadeled, they don't even seem to get damaged seriously! Many, many AP salvos we shot at cruisers at low distances, dealt minor damage. And in almost all cases, it was multiples of 1260 dmg. So what happened here? 1260 is 10% of the Amagi's 12600 max AP damage. -> Overpenetration! Somehow, the penetration calculation seems to have changed in such a way, that BB shells overpen cruisers which are showing broadside. Strangely enough, we also got bounces at these distances - it's either bounce or overpen (mostly overpen actually), which doesn't make sense at all. Still, this is what we observed. This gets further underscored by me still scoring citadels on cruisers at low distances - when they were angled (bow or stern) towards me. What probably happened here? Well... my shells went straight to the deck from above and, because of the angle, had lots and lots of ship to travel through - and didn't simply pop out of the ship's side.
The conclusion here is that the newest patch somehow seemed to have completely inverted game mechanics for cruisers vs battleships. Now the SAFEST thing a cruiser can do is actually showing broadside! And the unsafest thing is angling. This is completely ridiculous, but nonetheless it seems to be true now.
Additionally, there are more things at odds. Dispersion, for once, seems to be way worse for battleships. Again, I don't know if this is simply broken or intended.
Another crazy change is cruiser AP. It seems to penetrate battleships way easier now, which actually may be related to the fact that battleships now overpen cruisers. In fact, I had two Clevelands penetrating me again and again (an Amagi) with AP today, at a shallow angle! This is definitely not supposed to happen.
All these changes lead to the most ridiculous development of all, at least to me: As a T8 BB, the most dangerous ship around is a freaking Atago. Why? Well... she will hit you again and again with HE for consistent 2-5k dmg every 8 seconds, plus fire. And all you'll accomplish is shooting holes into her. Same goes for an Atlanta. Even before the patch, this little flamethrower was something you don't want to get close with if you're a BB. But then you could at least get good damage rolls or outright citadels to defend yourself. Today? I can't remember a single salvo on Atlantas where I scored more than multiples of 1260 (mostly a single or two overpens, thanks to her small size and the horrible dispersion).
I'm seriously hoping that this is a bug and will get fixed ASAP. After all, apparently this behavior wasn't there on the test server."
Sad vidim da su još sjebali grafiku dima i renderiranja valova oko brodova na daljinu - što otežava procjenu koliko tko brzo plovi:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...t-as-possible/

Nakon što otključam Pepsi do kraja uzimam pauzu od igre dok se to ne rješi. Još imam 11 dana premiuma pa treba to iskoristiti.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 14:12   #624
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Hehehe... Karlsruhe je bas.. Uff... Ma necu Clevea prodat ipak,fali mi jos 1,7 milja za pensacolu... Strava koliko love fali sada,mogu kupiti Mutsukia i Konga,ali onda 2 godine necu skupit za Pensacolu A,od švaba mislim da za sada odustajem... nisu mi nikako sjeli... Igrat cu Clevea dok ne skupim za pensacolu
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 14:18   #625
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Genijalci iz WG-a i 0.5.1 patch:

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 14:21   #626
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Jesu oni to skroz ukinuli citadele
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 14:55   #627
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Kao da jesu. Čisto usporedbe readi, ovako je to izgledalo pred patch 0.5.1:



- Preskočit pola videa na snimku matcha.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 16:49   #628
Litra
Premium
Moj komp
 
Litra's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb, Dubrava
Postovi: 501
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Baš. Karlsruhe je gora od Furutake još.

No dok traje ovo smeće od 0.5.1 patcha, svaki CA se da vozit bez puno problema.



Sad vidim da su još sjebali grafiku dima i renderiranja valova oko brodova na daljinu - što otežava procjenu koliko tko brzo plovi:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...t-as-possible/

Nakon što otključam Pepsi do kraja uzimam pauzu od igre dok se to ne rješi. Još imam 11 dana premiuma pa treba to iskoristiti.
clancy688 je točno opisao patch, igra mi je postala frustrirajuća i gubim volju, ne mogu citadelirat omahu sa new mexicom. kuma me razvali u međuvremenu. ap shellovi ne rade baš nikakv damage cruiserima. nema smisla igrat dok to ne riješe
Litra je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 17:11   #629
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Treba iskoristit dok se može. Evo baš odigrao partiju s Pepsi, na 7km od Nagato-a. Lik stavi dvije salve u mene, vozim paralelno s njim ali u drugom smjeru. Pao sam na pola hiće, i ubio mi je motor. Ali je skupa s time i izgorio.

Ozbiljno, ne igrat BB-e dok ovo ne rješe. Igrat CA jer su trenutno OP.

@ Gnujko: Sreo Kiev-a u borbi danas. Koje je to dŽubre od DD-a...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 08.11.2015. u 17:19.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2015., 17:20   #630
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova

@ Gnujko: Sreo Kiev-a u borbi danas. Koje je to džubre od DD-a...
Je. još 12 t XP a i imam ga Jedino što je "tricky" kao i svaki ruski DD ali ovaj posebno jer zaboravi na stealth. Detection range 9km a domet topova 12km. Pa kad pucaš onda je detection oko 13km hehe... Ali zver je navodno kad se igra kako treba...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na