Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.08.2017., 22:21   #1
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Fan Cons

Pozdrav ljudi i isprike ako je ovo stavljeno u krivu kategoriju.

Naime, zanima me da li kod nas u RH postoji nekakva konvencija za gamere (bilo da je u Zg ili nekom drugom gradu), gdje bi se moglo pozvati i upoznati glumce, producente, dizajnere i slične "kreativce", kao što je to slučaj u drugim zemljama? Ako da, može li me netko uputiti na njihovu web stranicu ili kontant e-mail?
  Reply With Quote
Staro 08.08.2017., 07:43   #2
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Infogamer bi bio pandan konvenciji za gamere kod nas. Valjda. A ovaj dio o upoznavanju kreativaca bi možda bolje pokrio Sferakon
To mi onak pada na pamet iz prve. Ima vjerovatno netko upućeniji.
udarnik60 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2017., 14:58   #3
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Hvala na informaciji, ali to nažalost nije ono što sam mislio.

Konkretno, u kontaktu sam sa jednim gospodinom (bez imena, sorry) koji je izrazio želju da dođe u Hrvatsku na odmor i eventualno nastupi na konvenciji. Pa me zanima što da mu kažem, da li tako nešto uopće postoji kod nas? Riječ je o glumcu iz cijelog niza popularnih naslova, koji je dosta poznat stoga sam siguran da bi se fanova i javnog interesa uvijek našlo.

Ali to bi trebalo biti službeno, znači organizator koji raspolaže konvencijskom dvoranom (kao i planom i/ili programom) bi ga trebao pozvati (i platiti), a tek onda bi on mogao službeno "prihvatiti" poziv.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na