Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.01.2007., 02:09   #181
reezon
Premium
Moj komp
 
reezon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 160
Oprosti al ja sam napomenia da informacije možda i nije točna...nisam ja rekao da je sigurno to to. Usput informacija nije došla od montera...
reezon je offline  
Staro 11.01.2007., 02:41   #182
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Ma dajte brzine gore,svi zele flat,i ja sam ga zelio,sad ga imam te vam onda brzina postaje premala,uf kako smo mi ljudi nezadovoljni


Nadam se da ce povecati brzine,

"Ima nade dok je Kalember Vlade!!!"
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 11.01.2007., 09:22   #183
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
ma flat flatttt
__________________
Hrconja je offline  
Staro 11.01.2007., 09:48   #184
Rijecanin
Premium
 
Rijecanin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 289
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Sve slušam ove kaj se ljute na VM jer su ih ili isključili ili još bolje govore o nekakvim ilegalnim stvarima.
Prvo gledajte sebe, a onda druge optužujte. Sve se bojim da preko Torrenta skidate/share-ate legalne stvari

Frend prešao na VM i veli da mu je super. Flat, ne mora se brinuti kad surfa po netu...
Činjenica: VM je s Flatom za 49 kuna pojeo fini komadić izmetića.... nisu ga mogli isfurati kako treba, točnije, uopće ga nisu mogli isfurat... hajde barem su probali...

Zašto bi tebe, ili VM ili bilo koga bilo briga što netko skida s neta, mog providera jedino treeba interesirati koliko nula i jedinica sam ja posrkao s neta i NIŠTA drugo... Ili se možda zalažeš za strogu kontrolu i nadzor svega... Mislim no offence, ali zvučiš kao glasnogovornik ZAMP-a trenutno.


Kao što sam više puta napomenuo, ne treba mi flat, niti imam vremena za baćkanje s istim i pregled abnormalne gomile skinutog sadržaja; ali reci mi slijedeće. Zašto su leecheri zLi?! Jel imaju flat, jesu li ga pošteno platili.... jesu, pa u čemu je onda problem. Jasno mi je da infrastruktura ne može podnijeti maximalno teoretsko opterećenje.... ali koliko je tih leachera?! Siguran sam, ali apsolutno siguran da je golema većina korisika MAX ADSL-a na start i 5 GB paketima, u principu, s obzirom na izgled reklama, ciljanu publiku istih i opće neznanje u hrvatskoj da prevladavaju Start-ovci....
Rijecanin je offline  
Staro 11.01.2007., 11:27   #185
mskvorc1
Premium
Moj komp
 
mskvorc1's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 288
Question

Citiraj:
Autor reezon Pregled postova
Oprosti al ja sam napomenia da informacije možda i nije točna...nisam ja rekao da je sigurno to to. Usput informacija nije došla od montera...
A od koga je došla?Pitam informtativno da procijenim šanse...
mskvorc1 je offline  
Staro 11.01.2007., 11:31   #186
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Rijecanin Pregled postova
Zašto bi tebe, ili VM ili bilo koga bilo briga što netko skida s neta, mog providera jedino treeba interesirati koliko nula i jedinica sam ja posrkao s neta i NIŠTA drugo... Ili se možda zalažeš za strogu kontrolu i nadzor svega... Mislim no offence, ali zvučiš kao glasnogovornik ZAMP-a trenutno.
Di si me sa ZAMP-om usporedio
Gledaj, mene iskreno nije niti briga tko šta skida. Ja sam samo napomenuo dvoličnost - pričaju da VM radi ilegalne stvari (vrlo vjerojatno i radi), a tko, što skida sa torrenta neće pričati...
Citiraj:
Autor Rijecanin Pregled postova
nisu ga mogli isfurati kako treba, točnije, uopće ga nisu mogli isfurat... hajde barem su probali...
Točno tako...Sad neznam što će biti sa tim VM-om, ja se nadam da će ipak ostati na tržištu sa tih 50kn, ali da će s vremenom puštati korisnike...
Citiraj:
Autor Rijecanin Pregled postova
Kao što sam više puta napomenuo, ne treba mi flat, niti imam vremena za baćkanje s istim i pregled abnormalne gomile skinutog sadržaja; ali reci mi slijedeće. Zašto su leecheri zLi?! Jel imaju flat, jesu li ga pošteno platili.... jesu, pa u čemu je onda problem. Jasno mi je da infrastruktura ne može podnijeti maximalno teoretsko opterećenje.... ali koliko je tih leachera?! Siguran sam, ali apsolutno siguran da je golema većina korisika MAX ADSL-a na start i 5 GB paketima, u principu, s obzirom na izgled reklama, ciljanu publiku istih i opće neznanje u hrvatskoj da prevladavaju Start-ovci....
S obzirom da sam ja počeo sa start paketom od 512MB i bio na njemu neko vrijeme, znam štediti promet i suzdržati se od skidanja torrenta. Sada sam na 5GB modelu i to mi je taman - pogledam što želim, ne gledam baš cijeli dan youtube etc., ali ima dovoljno prometa.
Ali htio bih flat, čisto radi one sigurnosti, da ne moram gledati svakih par dana jesam li potrošio previše ili ne...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 11.01.2007., 14:36   #187
Bogus
Premium
 
Bogus's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: šibenik
Postovi: 80
Citiraj:
Autor reezon Pregled postova
Dobro!

Ako budem u pravu ima ekipa da se skupi i da mi pokloni 512 mb ddr400: cheers2?

jel deal?


a ako nisi onda nek se skupi ekipa i izbije ti zube: cheers2


jel deal?
Bogus je offline  
Staro 11.01.2007., 14:44   #188
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Citiraj:
Autor Bogus Pregled postova
a ako nisi onda nek se skupi ekipa i izbije ti zube: cheers2


jel deal?
ma kakve su ovo gluposti? ako nemaš što pametnije reči bolje šuti!

Na granici sam da zabravim ovaj topic jer lagano se sve više ide u OT puni bezveznim i niškorist postovima koji samo flejmaju. Dakle zadnja opomena.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline  
Staro 11.01.2007., 14:58   #189
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,396
: nono : Cek cek, nemozes lockat dok Fleks ne kaze koju, btw di je taj leek? Jel opet banana ? Sto je snjim?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 11.01.2007., 15:41   #190
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
ajde tekomovci dobijte taj flat vec jednom stvarno bi mi dobro dosla vec brzina
mat je offline  
Staro 11.01.2007., 19:05   #191
snermin
Premium
Moj komp
 
snermin's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 273
Prvi susjed mi radi u t komu i koliko on zna nema nikakvih obavjesti o tome što govorimo o flatu,mada je čuo priče ovako ,onako ali ništa od tog dok oficijalno to t som ne potvrdi a da hoće dat flat jeftinije bit ćete obavješteni o tome putem t soma.

inače frend mi je baš monter max tv i adsla i ne pije gemište dapače uopće ne pije (kako može radit u t somu ane piti)
snermin je offline  
Staro 11.01.2007., 19:05   #192
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
pito sam frenda koji radi u t-com korisnickoj sluzbi i veli da nis od toga jos neko vrijeme
barem njemu nisu nis rekli (radi vec dulje vrijeme tamo tak da nije bas neki noob)...

e sad, bilo je i na onom jednom bugovom dvd-u video intervju sa nekom direktoricom u t-comu pa je ona rekla da ce bit samo ubrzanje veze i to u prvoj polovici ove godine...

prva polovica moze bit 1. mjesec, a moze i 6.


sorry ak sam ponovio nes kaj je vec bilo napisano... nije mi se dalo citat gro stranica kolko ima topic...
Xan je offline  
Staro 11.01.2007., 19:10   #193
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
ma daj ljudi kaj predvidjate imam ja ovog onog cekajte 15.1 i vidjecemo omg
__________________
Hrconja je offline  
Staro 11.01.2007., 20:54   #194
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
Ljudi moji, kakve smo mi sreće, uz nedavne događaje, neće biti ništ od toga....još će nam povećat cijene...: nono :


(nadam se da griješim, veoma)
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline  
Staro 11.01.2007., 21:03   #195
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,270
Po mom bi bilo bolje da dignu brzinu i da smanje cijenu za te iste brzine. 79kn je previse. Neko potrosi samo jedan paket za 20kn ali zato cetvero duplo placa brzinu. Ja sam jedan od tih koji placa samo tih 79kn a promet imam donekle besplatan ali nemam flat. O mom prometu ste vec mogli citat.
BlackDwarf je offline  
Staro 12.01.2007., 10:45   #196
mskvorc1
Premium
Moj komp
 
mskvorc1's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 288
Ajme, nek T-Com više da kakvu obavijest...lud sam od cekanja...
mskvorc1 je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na