Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.11.2004., 12:12   #1
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Sober I in action ...

Sober I je mass-mailer koji stiže kao priljepak u mailu i velik je 56,808 byta. Jednom kada se pokrene dva puta se iskopira na HDD pod nekim proizvoljnim imenima, počne potragu za mailovima i postavi vlatiti SMTP engine ... spam, spam, bam, bam, ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2004., 23:01   #2
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Re: Sober I in action ...

Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
Sober I je mass-mailer koji stiže kao priljepak u mailu i velik je 56,808 byta. Jednom kada se pokrene dva puta se iskopira na HDD pod nekim proizvoljnim imenima, počne potragu za mailovima i postavi vlatiti SMTP engine ... spam, spam, bam, bam, ...
A pisac je time htio reči ?!?
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 13.12.2004., 00:40   #3
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Re: Re: Sober I in action ...

Citiraj:
Originally posted by Fleks
A pisac je time htio reči ?!?
pisac je htio upozoriti svekoliko pučanstvo 20.11. A.D. da je nova verzija sobera vani i da se malo brže širi te da obrate pozornost na update AV alatke, motike, štihaće ili čega već ... ako nisi primjetio ja tu obično postam čim se pojavi neka brzo širuća zaraza da ljuddi malo više obrate pažnju ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2004., 01:33   #4
vudu2
Premium
Moj komp
 
vudu2's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,058
Naslov threada me asocirao na misao da si napravio nešto dok si napokon trijezan no evo malo vezano pitanje. Šta misliš o pccillinu 2002? Dobio sam ga uz matičnu i imam ga od tad i nema nikakvih problema, skroz mali, neprimjetan, mali dnevnu update.....no jel valja on šta.....odnosno imam li kakvih nametnika za koje ni neznam?
vudu2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2004., 09:33   #5
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
http://mirror2.edskes.com/ tu uvijek imaš onaj Nod32 za "jednokratnu" upotrebu, bez instalacije, bez ičeg pokreni i vidi ... PCCillin je od 2002 na ovamo počeo napredovat, da bi ga hvalio pa i nebi ... ali kada ideš u đunglu bolje imat i đepni nožić nego ići goloruk
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2004., 20:33   #6
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Re: Re: Re: Sober I in action ...

Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
pisac je htio upozoriti svekoliko pučanstvo 20.11. A.D. da je nova verzija sobera vani i da se malo brže širi te da obrate pozornost na update AV alatke, motike, štihaće ili čega već ... ako nisi primjetio ja tu obično postam čim se pojavi neka brzo širuća zaraza da ljuddi malo više obrate pažnju ...
Aha kužim... Sorry . Nije uopče loša ideja. I will keep my eyes open.
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na