Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.10.2009., 13:35   #151
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959




ono minsko polje na dnu druge mape gdje ides do scapa je na to mislis?ja sam isao putem i izbjegavao one "sjene" na podu...analizirao sam helikopter i onda SPOILER napadne te krdo divljih svinja koje naravno trce kroz minsko polje...50% ih krepa a za ostatak se pobrinula moja sacmarica...

onaj helikopter koji je unutar one neke pomoćne elektrane na desnom rubu druge mape [midsummer mapa] do njega dodjes tako da 1. udjes s vrha te elektrane pa se nekako odes do donjeg ruba mape i udjes u zgradu...u zgradi imas neka vrata [cim udjes ides samo naprijed koliko se sjecam]...i pomocu tih vrata dodjes na onu rampu koja je iznad zgrade...samo slijedi rampu i doci ces u drugu prostoriju gdje su dva pasa-svinje i eto ti helikoptera...i to je to...





vi koji ste u pripjatu daj mi samo recite ako ste PRIJE pripjata uspjeli rjesiti ove questove jer vec poprilicno razbijam glavu s njima :



  • Find Magpies...nigdi ga nema...niko ga nije vidio
  • Tools : nasao sam fine tools u work stationu ili kako vec...a sad na drugoj mapi kad pitam ekipu daju mi sljedece hintove absement i sidorovich
  • Three comrades...otisli u nepoznatom smjeru i nisam ih bome nasao
  • Contract with academics...to pretpostavljam da cu lako nac cim nabavim detekrot posto sam tri ona dao onom njihovom repair znanstveniku[i sad izgleda cekam neki uber detektor]
  • Oasis : sreo sam neke dutyje koji kazu da je oaza negdje kod birca Yanova...WTF
  • Aliens Merit : deal with flint...wtf di je flint...izgleda da sam zaboravio



btw kakva je chimera...



uzeo sam onaj contract da je odem ubiti po noci pa eto ako bi neko mogao dati heads up bio bi zahvalan

-->
dakle sruseni helikopteri




ono minsko polje na dnu druge mape gdje ides do scapa je na to mislis?ja sam isao putem i izbjegavao one "sjene" na podu...analizirao sam helikopter i onda SPOILER napadne te krdo divljih svinja koje naravno trce kroz minsko polje...50% ih krepa a za ostatak se pobrinula moja sacmarica...

onaj helikopter koji je unutar one neke pomoćne elektrane na desnom rubu druge mape [midsummer mapa] do njega dodjes tako da 1. udjes s vrha te elektrane pa se nekako odes do donjeg ruba mape i udjes u zgradu...u zgradi imas neka vrata [cim udjes ides samo naprijed koliko se sjecam]...i pomocu tih vrata dodjes na onu rampu koja je iznad zgrade...samo slijedi rampu i doci ces u drugu prostoriju gdje su dva pasa-svinje i eto ti helikoptera...i to je to...





vi koji ste u pripjatu daj mi samo recite ako ste PRIJE pripjata uspjeli rjesiti ove questove jer vec poprilicno razbijam glavu s njima :



  • Find Magpies...nigdi ga nema...niko ga nije vidio
  • Tools : nasao sam fine tools u work stationu ili kako vec...a sad na drugoj mapi kad pitam ekipu daju mi sljedece hintove absement i sidorovich
  • Three comrades...otisli u nepoznatom smjeru i nisam ih bome nasao
  • Contract with academics...to pretpostavljam da cu lako nac cim nabavim detekrot posto sam tri ona dao onom njihovom repair znanstveniku[i sad izgleda cekam neki uber detektor]
  • Oasis : sreo sam neke dutyje koji kazu da je oaza negdje kod birca Yanova...WTF
  • Aliens Merit : deal with flint...wtf di je flint...izgleda da sam zaboravio



btw kakva je chimera...



uzeo sam onaj contract da je odem ubiti po noci pa eto ako bi neko mogao dati heads up bio bi zahvalan


Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 06.10.2009. u 13:58.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2009., 13:52   #152
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



bla bla bla


a ne pisati ovako, ionako se vidi
- jel to toliko teško?


Chimaire su jake, skaču i teško ih se ubija




Štraftaj lijevo-desno kad skače trebao bi ju izbječi

-->
Pa daj pobogu šta pišeš SPOILER stavi ga pod tag:




bla bla bla


a ne pisati ovako, ionako se vidi
- jel to toliko teško?


Chimaire su jake, skaču i teško ih se ubija




Štraftaj lijevo-desno kad skače trebao bi ju izbječi

__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.10.2009., 14:12   #153
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279



Ima jedan mrtvi već tamo u minskom polju (bijela točkica na radaru), paralelno gledano od helikoptera prema tom mrtvom se proteže niz bijelih "štapova". Kod njih možeš proči.
Možda zahvatiš jednu minu ali neće te ubiti (zapravo neznam na kojoj težini igraš)




Koji na brdu?
Ako je onaj koji mislim da je onda moraš naći:




jednog lika koji je sam sa psom u olupini manje nasukane brodice, Noah se zove, on te odvede do helikoptera srušenog tamo gore



Ovaj na zgradi... neznam ne mogu se sjetiti koji je to
Puno Hvala to ću pogledat sad vjerojatno odma

Počela me vuć igra masovno mislim da nema smisla čekat eng jednostavno je teško odolit
-->
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ovaj helić di je minsko polje ispred:




Ima jedan mrtvi već tamo u minskom polju (bijela točkica na radaru), paralelno gledano od helikoptera prema tom mrtvom se proteže niz bijelih "štapova". Kod njih možeš proči.
Možda zahvatiš jednu minu ali neće te ubiti (zapravo neznam na kojoj težini igraš)




Koji na brdu?
Ako je onaj koji mislim da je onda moraš naći:




jednog lika koji je sam sa psom u olupini manje nasukane brodice, Noah se zove, on te odvede do helikoptera srušenog tamo gore



Ovaj na zgradi... neznam ne mogu se sjetiti koji je to
Puno Hvala to ću pogledat sad vjerojatno odma

Počela me vuć igra masovno mislim da nema smisla čekat eng jednostavno je teško odolit
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2009., 14:15   #154
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959




inace od ove galerije pusaka koristim samo dvije koje su mi trenutno izabrane + surferica tj ova najfornja u stashu koju sam kupio za 20000...ajme moram zamijeniti šugavi armor, šugavi detektor i šugavi alat moram pod ASAP pronaći







kvragu i chimaire...nikako ih nanisaniti, nikako ih ubiti a jos mi i usrano vrijeme dolazi ubrzo...pravi recept za jad i nevolju

-->
ma ko nepiše spoilere

btw...nisam vratio oružje u MUP




inace od ove galerije pusaka koristim samo dvije koje su mi trenutno izabrane + surferica tj ova najfornja u stashu koju sam kupio za 20000...ajme moram zamijeniti šugavi armor, šugavi detektor i šugavi alat moram pod ASAP pronaći







kvragu i chimaire...nikako ih nanisaniti, nikako ih ubiti a jos mi i usrano vrijeme dolazi ubrzo...pravi recept za jad i nevolju


Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 06.10.2009. u 15:06.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2009., 14:32   #155
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2009., 14:40   #156
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



krovu zgrade u Pripyatu, zaboravio sam kak se zove zgrada, uglavnom jako je visoka i unutra ima zombia i drugi namrgođenih Stalkera, u njoj ima lift i možeš osposobiti generator da zgrada dobije struju.




i u Cordonu također ima više mjesta sa po 3 artefakta
-->
Citiraj:
Autor Pizz Pregled postova



Da, to je mala novina od Clear Skya i SoC-a, zna biti više artefakata u anomaliji

Također imaš 3 artefakta na:




krovu zgrade u Pripyatu, zaboravio sam kak se zove zgrada, uglavnom jako je visoka i unutra ima zombia i drugi namrgođenih Stalkera, u njoj ima lift i možeš osposobiti generator da zgrada dobije struju.




i u Cordonu također ima više mjesta sa po 3 artefakta
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2009., 15:18   #157
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959



1)nabaviti shotgun bamp tj onaj sa 12 patrona
2)staviti patrone za krupnu divljač
3)naoružati se hrpom zavoja i medkitova
4)cekati na vrhu onih silosa do 21.00 da se pojavi čimavica
5) cim se pojavi odjurit dolje...cekati da skoci na vas
6) stiskati F1 i F2 u slucaju da vas je okrznula
7) ispustiti dušu iz shotguna na nju
8) pobjeci ko mala curica nazad da ljestve od silosa pritom stiscuci reload [da reloada na ljestvama]
9) ponoviti postupak 3-4* puta
*3 puta s patronama za veliku divljač, 4 puta s patronama obicnim




"srp i čekić...grubi alati"



idite od midsummera dolje po pruzi do mosta ...popnite se na most, skocite na lokomotivu, idite do zadnjeg vagona, udjite i idite do lokomotive...na kraju drugog vagona [ovog do lokomotive] na lijevu stranu ce te naci rough tools...aleluja...izadjite na lijevo da se ne vracate

jos jedna verzija rough alata vam je u saw millu...brdo zombija je oko zgrade "u udolini"...na krovu te zgrade je alat




kvragu...istini na volju osim snajpera kod ovog lika se neisplati uzimati nista...apsolutno nista...a i snajper je na granici isplativosti...ovaj exo skeletal je enormno bolji od 2 puta modificiranog osnovnog armora ali je zato 25kg...
-->
ovo ce vam ubiti svaku stalkersku zelju za ubijanje chimaire...al eto ako se netko cirka sat vremena zabavljao s hvatanjem chimare-e na nišan kao ja ovo bi vam moglo biti od pomoci...al prvo provajte sami !



1)nabaviti shotgun bamp tj onaj sa 12 patrona
2)staviti patrone za krupnu divljač
3)naoružati se hrpom zavoja i medkitova
4)cekati na vrhu onih silosa do 21.00 da se pojavi čimavica
5) cim se pojavi odjurit dolje...cekati da skoci na vas
6) stiskati F1 i F2 u slucaju da vas je okrznula
7) ispustiti dušu iz shotguna na nju
8) pobjeci ko mala curica nazad da ljestve od silosa pritom stiscuci reload [da reloada na ljestvama]
9) ponoviti postupak 3-4* puta
*3 puta s patronama za veliku divljač, 4 puta s patronama obicnim




"srp i čekić...grubi alati"



idite od midsummera dolje po pruzi do mosta ...popnite se na most, skocite na lokomotivu, idite do zadnjeg vagona, udjite i idite do lokomotive...na kraju drugog vagona [ovog do lokomotive] na lijevu stranu ce te naci rough tools...aleluja...izadjite na lijevo da se ne vracate

jos jedna verzija rough alata vam je u saw millu...brdo zombija je oko zgrade "u udolini"...na krovu te zgrade je alat




kvragu...istini na volju osim snajpera kod ovog lika se neisplati uzimati nista...apsolutno nista...a i snajper je na granici isplativosti...ovaj exo skeletal je enormno bolji od 2 puta modificiranog osnovnog armora ali je zato 25kg...

Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 06.10.2009. u 17:02.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2009., 19:44   #158
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542



hard tools ima u Sawmill na tavanu jedne kuće



hvala za tip fine tools jer ovaj drugi sam našao
-->
tip za hard tools




hard tools ima u Sawmill na tavanu jedne kuće



hvala za tip fine tools jer ovaj drugi sam našao
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64

Zadnje izmijenjeno od: max111. 06.10.2009. u 19:58.
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2009., 20:39   #159
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
hard tools a.k.a. rough tools [pocetni nivo toolsa] ili a.k.a. tools kao calibration [zavrsni nivo toolsa]?
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 11:17   #160
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,767
Kako ovaj nastavak stoji po pitanju recepata i artefakata, koje su novosti u odnosu na recimo SoC? Jesu li samo retuširali stare artefakte i recepte i sve ukomponirali u nove misije ili ima pomaka?
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.10.2009., 12:08   #161
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Kome da dam one preostale papire i dokumente od jupitera, dutyu ili freedomu? (ako ima to ikakve veze)
I gdje naci/kupiti taj suit da se moze ici u pripyat?
veve je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 15:44   #162
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279



Ako imaš 32k Ru možeš kupiti ono znanstveno odijelo u midsomeru ja mislim da se nalazi. Uglavnom gdje je onaj lik što ti dava misiju da pobiješ bloodsuckere u toj zgradi. A ja sam skupio samo 13k tako da mi ne pada na pamet obavljat questove da skupljam do 32 da bi kupio odijelo koje ima onako loš armor...... Raspitivaj se po toj zgradi i doznat ćeš ime nekog stalkera kojeg moraš nać koji je kao expert za takve stvari.
Nadam se da sam ti bar malo pomogao.


-->
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Kome da dam one preostale papire i dokumente od jupitera, dutyu ili freedomu? (ako ima to ikakve veze)
I gdje naci/kupiti taj suit da se moze ici u pripyat?
I ja sam tu stao. Nisam još obavio ali znam jedan način koji se meni izgleda ne isplati.




Ako imaš 32k Ru možeš kupiti ono znanstveno odijelo u midsomeru ja mislim da se nalazi. Uglavnom gdje je onaj lik što ti dava misiju da pobiješ bloodsuckere u toj zgradi. A ja sam skupio samo 13k tako da mi ne pada na pamet obavljat questove da skupljam do 32 da bi kupio odijelo koje ima onako loš armor...... Raspitivaj se po toj zgradi i doznat ćeš ime nekog stalkera kojeg moraš nać koji je kao expert za takve stvari.
Nadam se da sam ti bar malo pomogao.


__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 17:12   #163
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959



  • Find Magpies...nigdi ga nema...niko ga nije vidio
  • Tools : calibration tulzi...ver aj dej if mejbi samvan novz...aj hev lajk ejtitauzan reubiz end kent spend it
  • Three comrades...otisli u nepoznatom smjeru i nisam ih bome nasao
  • Oasis : sreo sam neke dutyje koji kazu da je oaza negdje kod birca Yanova...WTF
  • Aliens Merit : deal with flint...wtf di je flint...izgleda da sam zaboravio


-->
dakle jos jednom khm pitam ako bi neko mogao poslati koji PM s info o ovim questovima ako se mogu obaviti prije pripyata i ako mogu gdje onda



  • Find Magpies...nigdi ga nema...niko ga nije vidio
  • Tools : calibration tulzi...ver aj dej if mejbi samvan novz...aj hev lajk ejtitauzan reubiz end kent spend it
  • Three comrades...otisli u nepoznatom smjeru i nisam ih bome nasao
  • Oasis : sreo sam neke dutyje koji kazu da je oaza negdje kod birca Yanova...WTF
  • Aliens Merit : deal with flint...wtf di je flint...izgleda da sam zaboravio


Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 17:17   #164
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
pa nemoraš tam ostat, putuješ između zona kak ti paše
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 17:59   #165
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
je mi netko može objasniti je li bolje uzeti +15% strength suit ili +20% armor...tj stvar je u tome da nekuzim strength suit

sto to poboljsava sve za 15% ili?

unaprijed hvala na odgovoru

enivej sad moram birati hocu li uzeti strength suit +15% pa kad nadjem calibration tool wound protection -20% [cini mi se kao losija opcija] ili armor +20% pa armor + 30%

pizz mislim da znas o kojem je odijelu rijec
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 18:14   #166
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473



Nasel sam jeftinije za 30000 u onom brodu napocetku kod onog dilera oruzjem i armorima, a za dokumente izgleda da nema veze kome prodas (nadam se) jer sam ga prodal trgovcu na onom brodu za 750 (ovi nude 500).

-->
@Michel



Nasel sam jeftinije za 30000 u onom brodu napocetku kod onog dilera oruzjem i armorima, a za dokumente izgleda da nema veze kome prodas (nadam se) jer sam ga prodal trgovcu na onom brodu za 750 (ovi nude 500).

veve je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 18:38   #167
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959



kad smo se natezali s onim likom za onaj turbo prototip detektor ja sam dao compass artefakt onom breardu a ne sultanu...i sad imam kod njega za kupiti pozamasnu kolekciju artefakta [uvijek 12 kom] i izmedju ostalog meduzu koja daje -2 na radijaciju...

-->
@svi u vezi rad -2 artefakta



kad smo se natezali s onim likom za onaj turbo prototip detektor ja sam dao compass artefakt onom breardu a ne sultanu...i sad imam kod njega za kupiti pozamasnu kolekciju artefakta [uvijek 12 kom] i izmedju ostalog meduzu koja daje -2 na radijaciju...

Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 18:52   #168
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Citiraj:
Autor Red Dwarf Pregled postova

pizz mislim da znas o kojem je odijelu rijec
vojna pancirka.... t-t-t-t-taf !

reko sam, kaciga ima najt vižen
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 19:07   #169
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
ajme...tek sam se sad sjetio da sam bio i onu staru kacigu [pilotsku, a ne kvazi stormtrooper] upgradeao s najtvižnom...a svejedno sam palio flashlight...enivej najtvižn i nije abs nesto...flashlight je ipak svjetlosnu godinu bolji...iako moram priznati najtvižn je bolji za rješavanje zombija i bandita a da te neskuže..
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 19:45   #170
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
meni je još uvijek najača stvar prijevod....

nađem vojnika kojeg tražim i onda ga pitam; How are you found ?

ili kad pitaš pilota gdje te sve može odvest; Where can you be ?

za ovog je i Yoda majstor gramatike
hehe
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 20:12   #171
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959



Well, then, as it were, a number of "Jupiter", the plant was. There are any tools there, but personally I would go there to climb did not - stremno! Is that the warehouse "Jupiter", those from the edge


ko da govore u prispodobama...koliko sam skuzio sad su tulsi bice u nekom skladistu kad se popnes negdje...bice na neku rampu...


-->
a e...prijevod je ocito preko googler translatora

al nema veze...ajme ovi znanstvenici su neiscrpni bunar misija...u prvom nastavku koliko se sjecam kad si izvrsio sve njihove misije dobio si ono narancasto odjelo koje je bilo najbolje u igri...mozda je tako i u ovom

EDIT: a bice sam ja u pravu...najlakse kako prevesti onaj file s tekstovima je Ctrl+C i Ctrl+V u google translator i voila u trenu imate gotov prijevod...zato i nema smisla nista sto govore nego iz teksta hvatas natuknice tj kljucne riječi

evo u naletu inspiracije ovo su vam upute na engleskom za tools pronaći



Well, then, as it were, a number of "Jupiter", the plant was. There are any tools there, but personally I would go there to climb did not - stremno! Is that the warehouse "Jupiter", those from the edge


ko da govore u prispodobama...koliko sam skuzio sad su tulsi bice u nekom skladistu kad se popnes negdje...bice na neku rampu...



Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 07.10.2009. u 22:11.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 21:51   #172
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
pa kaj briješ, prvo sam prešo igru na čirilici, dobiješ misiju, vidiš di je ikser na mapi i u 90 % slučajeva kad dođeš tam, nešto ubiješ... hehe
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 22:11   #173
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Pa u readme-u i piše da se ne zamjera na gramatici jer je prevedeno preko translatora.

Nego, Pizz, si prešao igru? Jel stvarno sam Pripyat zadnje područje? Jel moguće da je tako mala igra

I da, jedno pitanje, vratio sam se na prvu mapu poriješavati zaostale questove.
Trebam uništiti bloodsuckers lair sa onim otrovom no ne mogu naći drugi ključ od kutije na đipu di je taj otrov.

Jedan ključ je tam u sefu u đipu koji je tam dolje ispod mosta propao, a di je drugi ključ?
Čitam onaj "papir" kao tko ima ključ i di se u koloni nalazi no ne mogu naći taj drugi ključ...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 22:33   #174
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959





na kraju kolone [recimo da je kolona išla u midsummer i prema tamo je okrenuta] je jedan odvojeni đip ali ful ful ful na kraju kolone dakle kad dodjes do kraja naslaganih auta vidjet ces na pocetku mosta neke anomalije...e pa tamo...dzip je ovako malo blizu ograde




nego imam i ja pitanje u vezi monolith siročadi...sa svima sam pričao na yanovi i niko ih neželi, a svejedno mi piše da pričam i dalje s nekim...wtf pa s kime jos moram pricati...otisao sam cak bio i tamo u onaj prvi stalker brodić ali tamo niko nista nezna...naravno bio sam pricao u dva doba dana cisto da nebi bilo da se recimo ujutro pojavineko ko ih zeli a navecer ga nema il obrnuto

e i ako bi neko mogao opaliti hint na calibration tool bilo bi ful zgodno [calibration tool a.k.a. zadnji tool sto ti treba]
-->
@hammer SPOILER ALERT





na kraju kolone [recimo da je kolona išla u midsummer i prema tamo je okrenuta] je jedan odvojeni đip ali ful ful ful na kraju kolone dakle kad dodjes do kraja naslaganih auta vidjet ces na pocetku mosta neke anomalije...e pa tamo...dzip je ovako malo blizu ograde




nego imam i ja pitanje u vezi monolith siročadi...sa svima sam pričao na yanovi i niko ih neželi, a svejedno mi piše da pričam i dalje s nekim...wtf pa s kime jos moram pricati...otisao sam cak bio i tamo u onaj prvi stalker brodić ali tamo niko nista nezna...naravno bio sam pricao u dva doba dana cisto da nebi bilo da se recimo ujutro pojavineko ko ih zeli a navecer ga nema il obrnuto

e i ako bi neko mogao opaliti hint na calibration tool bilo bi ful zgodno [calibration tool a.k.a. zadnji tool sto ti treba]

Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 07.10.2009. u 22:45.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 22:46   #175
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
ne ne, nisam stigo dalje od pripijata,
štoviše malo sam usporio s igranjem,
trebo sam napisat da sam večinu igre prešo na čirilici,,, ( pa sam reinstal sa eng fajlom i ispočetka )
al kaj, pa nije to baš tak malo područje, ima se fajn za naigrat...
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 00:12   #176
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959



nakon što mi je njihov legendarni vođa pao s neba doslovno i nakon što sam im rješio da im se monoliti pridruze dali su mi svoje odjelo...nakon dva stupnja sređivanja odijelo teži 1kg [slovima jedan kilogram ] a po otpornostima je na razini onog vojnog odijela što se može kupiti...naravno armor protection je ipak duplo manji od vojnog jer je ovo ipak lagano odijelo ali kemijska zastita i ono drugo je sve na razini vojnog...a teži anbliving 1kg...sad kad idem uokolo po mapi trčati obučem njega, a kad je vrijeme za borbe onda naravno ide military...dušu dalo XD

-->
mali savjet...poslujte s freedomom...



nakon što mi je njihov legendarni vođa pao s neba doslovno i nakon što sam im rješio da im se monoliti pridruze dali su mi svoje odjelo...nakon dva stupnja sređivanja odijelo teži 1kg [slovima jedan kilogram ] a po otpornostima je na razini onog vojnog odijela što se može kupiti...naravno armor protection je ipak duplo manji od vojnog jer je ovo ipak lagano odijelo ali kemijska zastita i ono drugo je sve na razini vojnog...a teži anbliving 1kg...sad kad idem uokolo po mapi trčati obučem njega, a kad je vrijeme za borbe onda naravno ide military...dušu dalo XD

Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 00:26   #177
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
sve te frakcije... to su sve neki pozeri
najači su likovi poput šultana, poštenje mu izvire iz očiju
jedino mi je žao kaj nemrem izvadit duplenku unutar broda
i onaj debeli čelavac na prvom katu broda mi ide na k... non stop nekaj sere
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 02:37   #178
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Evo obavio sam sve questove u prvom području (Swamp), vratio se sa Gauss rifleom tamo mehaničaru na brodu, našao dokumente o tom oružju i onda mi on popravio tu pušku i sad imam u Pripyatu istraživanje nekih tajnih laboratorija.

2 dwarf: thx, našao sam i drugi ključ

2 Pizz, ima se onak... recimo za odigrati, ali ako je to sve, pa to onda nije ni 20% Clear Skya... po područjima i misijama
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 10:47   #179
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959



cisto da znam trebam li prije spustanja otic popraviti armor i refilati oruzje jer me je šugavi monolit malo prozračio sa sačmaricom u isto vrijeme kad sam ja stisnuo quick save, a ni anomalije na vrhu zgrade nisu bile baš najljubaznije prema meni

e i naravno ako mi neko moze reci trebam li uzeti onaj sajntist sjut ako su dolje neke radioaktivne/parapsiholoske/kemijske gluposti...cisto da neidem bezveze


-->
je moze neko reci cega sve ima u onom labosu u pripyatu...gdje trebam nabaviti papire...




cisto da znam trebam li prije spustanja otic popraviti armor i refilati oruzje jer me je šugavi monolit malo prozračio sa sačmaricom u isto vrijeme kad sam ja stisnuo quick save, a ni anomalije na vrhu zgrade nisu bile baš najljubaznije prema meni

e i naravno ako mi neko moze reci trebam li uzeti onaj sajntist sjut ako su dolje neke radioaktivne/parapsiholoske/kemijske gluposti...cisto da neidem bezveze



Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 08.10.2009. u 19:58.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 22:31   #180
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Zapeo na Three Comrades questu...pojma nemam gdje se nalaze Joker i Barges...

Isto ne mogu naći onog Snagita (došao do Port Cranesa, ubio bandite, uzeo PDA i prodao ga trgovcu) Jednom prije mi je trgovac ponudio info gdje je Snagit, ali sada nemam tu opciju.

Pomoć!
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na