Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2012., 16:49   #1
Mane
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 48
RAD alat - preporuke molim

Evo kako naslov kaže, potrebna mi je preporuka nekog RAD alata, znači da je što manje programiranja potrebno. Potrebno mi je za projekt na faxu, napraviti neki informacijski sustav (web app) obavezno u nekom RAD alatu, e sad, već ih je dosta zauzeto, a cilj je zapravo obraditi alate, tako da ne smije više gurpa imati isti. Ja sam mislio raditi u Wavemakeru ali je bio zauzet, WebDev sam htio, ali na netu samo postoji neka Express verzija koja ne podržava očito full RAD (bolje rečeno ne podržava RAD), a nema niti za skinut nigdje za edukacijske svrhe barem crackirano, itako bi samo za to koristila. Slobodno napišite nkoliko njih u kojima se ljepo može složiti aplikacija sa bazom, te naravno nekakve user permisione (login) mogućnosti da ima. Znam da ih ima more, al trebaju mi one koje su isprobane po mogućnosti i da su ok. Znam da joomla ima neki fabrik, al navodno da nije baš moćan, php runner također.. Hvala puno, svaka informacija je dobro došla. iron speed sam čuo isto (ima ga kolega) - al valjda mogu max 2 imat isto kolko znam.
Mane je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na