Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.09.2006., 12:24   #1
Nimrodinho
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 4
Gdje kupiti na cekove?

Trebam kupiti novi komp, pa jedno glupo pitanje:
Jel zna neko gdje se moze placati cekovima na rate : stoopid
Relativno je hitno, pa ako netko ima kakvu ideju?
Nimrodinho je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 12:28   #2
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Samo čekovi ili i kreditne kartice dolaze u obzir? Jer za čekove neznam, ali kreditne kartice na više rata svi uzimaju...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2006., 12:34   #3
Nimrodinho
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 4
a cekovi na rate su prva opcija, pa bi bilo idealno kada bi uspio naci gdje ih primaju
Nimrodinho je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 12:42   #4
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Moj šogor je kupio komp u Ve-milu na čekove prije par godina, neznam kak je sada stanje. Pogledaj si na stranici dućana pod načini plaćanja, to ti imaju skoro svi dućani na svojim stranicama.
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 12:42   #5
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Neznam zašto ali mislim da ih HW shopovi baš i ne primaju. Moj savjet ti je da ne gledaš kako platit (ionako će te izać na isto, čekovi ili kreda preko recimo vise ili sl.), već da odabereš gdje i što ćeš kupit, pa da se tek onda ideš raspitivat za načine plaćanja. Ovako bi sa čekovima mogao završit u nekom manjem (čitaj skupljem) dućanu. Po meni najisplativije ti je gledat kupit robu Links (No.1 po mnogima, ali ne zbog najnižih cijena), Hgspot ili Ve-mil.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 12:46   #6
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Možda čovjek nema kreditnu karticu pa pita za čekove....

Naime uzmi telefon u ruke i pozivaj te ispituj jel primaju čekove. Vemulj prima, odnosno primao je prije godinu dana a sad ne znam. Ak zoveš VEmulj nazovi 01/3014-880 na veleprodaju pa pitaj a Links bi trebo dobit bez problema na tel
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 12:49   #7
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
ve-mil prima , odnosno primali su u 7.mjesecu ove godine sam bio sa frendom , hgspot uopce ne prima ,isto kao i feniks , a za ostale ne znam
Router je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 12:57   #8
Nimrodinho
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 4
hvala na pomoci
Nimrodinho je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 13:32   #9
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
pa svi primaju cekove to je standard jos od neznam kad. cek je isto ko kreditna kartica, tak je njima svejedno kojim putem ce dobit lovu. ak daju na rate, daju na cekove
mat je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 14:13   #10
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor mat Pregled postova
pa svi primaju cekove to je standard jos od neznam kad. cek je isto ko kreditna kartica, tak je njima svejedno kojim putem ce dobit lovu. ak daju na rate, daju na cekove
nazalost nisi u pravu , dosta ducana ne da na cekove , pogotovo ovi sa kompovima malo krupniji , jednostavno ti kaze da uocpe ne posluje sa cekovima . a od drugih vecih ducana , recimo Bauhaus ti uopce ne prima cekove .
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2006., 15:46   #11
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
ozbiljno?
ne mogu reci za sigurno, ali mislim da sam u hg-spotu i linksu uzeo na cekove. no nisam siguran jeli bas u ta 2 ducana ili samo u jednom a za drugi brijem. ili brijem za oba pa je neki 3.
no cekovi su totalni standard. cak ih na placu primaju

pitat cu majku ona zna sigurno nesto vise o tome reci
mat je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 15:50   #12
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
u hgspotu mislim da ne , prosli tjedan sam kupovao sa frendom i lik ga je otkantao da ne primaju , manje - vise se svi okrecu na karticno poslovanje jer je puno jednostavnije i naravno , njima unosnije zbog sitnice koja se zove KAMATA
Router je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 19:03   #13
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Mislim da je štos sa neprimanjem čekova taj što preko kartice dućan odmah dobije cijeli iznos, tako da te kreditira recimo american, dok kod čekova te kreditira dućan, jer onda oni moraju čekove držat i naknadno slat na naplatu. Normalno da mu je onda isplativije i jednostavnije poslovat preko kartica.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na