Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.07.2008., 01:23   #61
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
ovog k800i fakat više nigde nema? prošao celi varaždin i ništa.
Malo jadnu ponudu mobitela imaju u tele2, samo jedam mob mi se dopadne i njega nema.
btw. nije posao prodavača u tele2 da on nazve tele2 centre da pita ako ima još koji, nego on meni veli da ja nazivam okolo
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 02:17   #62
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
nema k800 u prodaji u t.ja trazio dali mi tu informaciju.
tele2 kolko sam skuzio ima brdo dobrih mobova u prodaji a nemos nis kupit LOL
glupost velika od njih.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 08:00   #63
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Da li i ti najnoviji modeli iz Tele2 ponude traže ukucavanje pin-a kod paljenja? Mene je to užasno nerviralo kod prijašnjih modela. Nisam to mogao nikako ukloniti jer je bilo vezano na sim karticu, a ne mobitel.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 10:24   #64
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Da li i ti najnoviji modeli iz Tele2 ponude traže ukucavanje pin-a kod paljenja? Mene je to užasno nerviralo kod prijašnjih modela. Nisam to mogao nikako ukloniti jer je bilo vezano na sim karticu, a ne mobitel.
Kako kod kojeg mobitela (čitaj: pameti), kod većine se može podesit da ne pita pin. Ja baš obrnuto postavim (da traži pin).
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 11:17   #65
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Stari je imao Tele2 pretplatu i kad sam njegovu sim karticu stavio u druge mobove, tražio je pin pri uključivanja bez obzira što su ti mobovi bili naštimani da ne traže pin. Barem je tako šljakalo sa drugim sim-ovima. I kada sam htio isključiti, nisam mogao jer je ta opcija u menijima bila blokirana/nestala.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 12:18   #66
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
nije to nastimano na mobu,nego to mislim da odes u sim postavke i tamo iskljucis tarzenje pina..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2008., 13:45   #67
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Evo ja uspio nabavit k800, naručil iz Čakovca tam su imali još. Mobitel je super, samo šteta kaj se ne dobi M2 kartica s njim

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Da li i ti najnoviji modeli iz Tele2 ponude traže ukucavanje pin-a kod paljenja? Mene je to užasno nerviralo kod prijašnjih modela. Nisam to mogao nikako ukloniti jer je bilo vezano na sim karticu, a ne mobitel.
Sad baš gledam ni kod mene se neda u postavkama iskljušit pin provjera (opce nema to ponuđeno) ima samo promjena pina. Ali dobro jer tak i onak koristim pin
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2008., 19:23   #68
sasuke_the_king
Premium
Moj komp
 
sasuke_the_king's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: istra
Postovi: 1,016
tele2 tmobile mreža

valjda sam potrefio podforum.
već duže vrijeme imam tele2, u početku sam koristio isključivo vip signal,onda su ove godine nezznam točno kad, to isključili i dali na korištenje tmobile signal. sve je bilo ok to pred cca tjedan dana, kad god oću nekog zvat dođe mi poruka "network busy", iako kad netko zove mene onda mogu razgovarat, ali odlazne pozive ne mogu ostvarivat. ako prebacim na tele 2 je sve ok, ali kod nas ima jako malo tele2 repetitora i signal od mene do marketa pukne, da ne spominjem nekakav odlazak na kupanje ili sa ekipom na biciklama nekamo, niti doma nemam signala na stolu nego kad me netko zove moram stat na prozor ili teracu. zašto je to tako, zašto ne mogu kao i do sada i dalje koristit tmobile signal, već kad mi je pun kamo god idem? inače sam pretplatnik, ako to ima neke veze.
sasuke_the_king je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2008., 19:41   #69
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Ja sam isto pretplatnik i nemam problema sa signalom preko t-mobile mreže. možda je to do t-molie-a i mobitela
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2008., 20:20   #70
sasuke_the_king
Premium
Moj komp
 
sasuke_the_king's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: istra
Postovi: 1,016
u pitanju je nokia n73. to mi se javljalo i prije, ali cca 1-2 puta dnevno, a sad ne mogu uopće vezu ostvarit, pokušavam i 10 puta za redom i dobijam poruku network busy. probao sam ga i restartat ali neće. možda ovisi o gradu, jer prije dok se koristio vip signal po rijeci sam mogao bez problema imat stalno vip, ali kad bih se približio balama, rovinju, kanfanaru jednostavno bi me izbacilo i morao sam koristit tele2. baš ću zvrcnut 098 szk sa drugog moba i pitat.
sasuke_the_king je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2008., 20:25   #71
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Najpametnije sto moze napraviti je ili nazvati tele2 ili otici u jedan od njihovih centara i vidjeti o cemu se radi .
Posto se radi o n73 , mislim da bi moglo biti do moba , odnosno do nekih postavki vezanih uz mrežu , odnosno uz to što je aparat 3g , pa vjerojatno nešto ne štima sa postavkama , nedavno sam rješavao nešto slično uz jedan drugi aparat i kad sam stavio da radi kao 2g aparat sve je radilo normalno ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2008., 22:48   #72
sasuke_the_king
Premium
Moj komp
 
sasuke_the_king's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: istra
Postovi: 1,016
moguće, ali s obzirom da ne koristim mobilni net trenutno, način rada sam prebacio na gsm (imam opciju gsm ili 3g). a sa tim istim postavkama je radila kako spada i prije. možda je sa ovog repetitora ili ovih par šta lovim doma od 098 zabranjeno zvat preko tele2 mreže, ki će ga znat, nisam još bio negdje vani i zvao, uglavnom zovu mene, a onda radi.
sad sam prebacio opet na tmobile pa ću sutra vidjet kako se ponaša.
sasuke_the_king je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2008., 08:17   #73
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
ista situacija i samnom. bili u cetvrtak cura i ja do Kike na jankomiru, signal pun. Zove ju stara i kaze da ju nazove. I nikako nemoze nazvat. probali i s mog ista stvar. cak nismo mogli ni provjeriti stanje na racunu (prepaid).
jedino sto smo mogli zvati je na kucne brojeve.
Mislim da su imali nekih problema.

inace radi se o motoroli l2 i nokii 3110clasic
raf je offline   Reply With Quote<