Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2016., 21:46   #18721
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Star Trek - Horizon , fan made film



http://www.startrekhorizon.com/full-...wo-days-early/



Citiraj:
Hey, everyone

I’ve made the call to release the film two days early. After release to backers yesterday, it started getting shared everywhere, literally hundreds of shares on facebook, so I decided to just go ahead and make the public release today.
I can’t thank everyone who has supported us over the years enough. This has been such a tremendous project and I’m so proud to put it out there and let you all watch it. My only hope now is that it lives up to the legacy of the NX-01 Enterprise.




Star Trek - Horizon is a feature-length fan film made by a single filmmaker as a personal passion project and love letter to Enterprise, the fifth Star Trek series. Pre-production began in December of 2012 and this 3-year-long odyssey concluded on February 25th, 2016. It's been a long road, getting from there to here.

The Coalition of Planets, a young alliance of worlds led by Earth, is at war with the Romulan Empire. Desperate for a chance to gain the upper hand in the war, the Coalition forms an alliance with T'mar, a Romulan deserter, in the hopes that she can provide valuable intelligence on her former masters.

LINKS:
http://www.startrekhorizon.com
http://www.facebook.com/sthorizon
http://www.tommykraft.com

STAR TREK and all related marks, logos and characters are owned by CBS Studios Inc. "Star Trek - Horizon", the website, the promotion thereof and/or any exhibition of material created by Project [N] ReSource Films, Tommy Kraft, or the "Star Trek - Horizon" team are not endorsed or sponsored by or affiliated with CBS/Paramount Pictures or the STAR TREK franchise.

With this project I intend only to use my skills to show my love for a franchise that has been an endless source of inspiration for me, not only professionally but personally as well.

Svaka cast covjeku na volji i trudu , svakako cu pogledati


Za film sa buđetom od $22K i prvi ovakav uradak ...



komentari:

https://www.youtube.com/watch?v=l94v4YOqxOc

http://www.imdb.com/title/tt3854562/reviews?ref_=tt_urv



EDIT:

Pogledao sam film. Ugodno me iznenadio, nisam imao velika ocekivanja. Moja ocjena 6.5 /10
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 18.03.2016. u 10:38.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 10:05   #18722
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 10:17   #18723
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Taj Warcraft će pokupiti toliko para samo radi imena, film će biti smeće garant.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 10:33   #18724
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Tako to obično biva
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 10:34   #18725
MOTOR MARY
Pink Wraith driver
Moj komp
 
MOTOR MARY's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 71
ja bih se kladio da neće smeće bit! ^^

pogledaj scenariste i pisca priče na imdbu. nisam jako u tome, ali koliko znam blizzard ima super pisce. meni je jedino jako jako žao da to nije sve animirano, nego glumci + cgi.
u prvom traileru, a i ovom, vidite nekog malog čovjeka koji će se kao borit protiv orkova koji su triput veći? kak.. ._. ali ajde, možda sve bude objašnjeno. ja baš očekujem zabavan film.
MOTOR MARY je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 11:43   #18726
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Evo jedan kul film - Upstream Color

Znači, ako postoji nešto kao indepentent filmmaker, taj lik je to. Sam je napisao scenarij, režirao, producirao, castao, editirao, skladao glazbu, odglumio... Tako da za razliku od holivudskih filmova film nema kompromisa, čista njegova vizija. Meni je odličan, ali nije za svakoga. Pomalo trippy.
toliko mi već dugo stoji u kjuu i nikak pogledat... ovo je sada vjetar u leđa
syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 11:57   #18727
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
warcraft - hrpa CGI-a i nikakva izvedba/prica.
standard za svetu sumu zadnjih godina.

@blue spirit
hvala za ovo. cuo sam o tome nesto nedavno.
nego ako ides malo istrazit nades da ima cjela hrpetina takvih filmova/serija. cak sam naletio na neke gdje vidim da su glumci poznati iz Star Treka (stari i novi) pa mi nista nije jasno (npr star trek renegades). jer zna se koji su sluzbeni filmovi/serije Star Trek universe-a, a za ove tesko da je iko cuo ako neide kopat.
jel imas neke preporuke...
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 13:57   #18728
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor MOTOR MARY Pregled postova
ja bih se kladio da neće smeće bit! ^^

pogledaj scenariste i pisca priče na imdbu. nisam jako u tome, ali koliko znam blizzard ima super pisce. meni je jedino jako jako žao da to nije sve animirano, nego glumci + cgi.
u prvom traileru, a i ovom, vidite nekog malog čovjeka koji će se kao borit protiv orkova koji su triput veći? kak.. ._. ali ajde, možda sve bude objašnjeno. ja baš očekujem zabavan film.
Zabavan film nije ujedno i dobar film. Zabavan film je Mr. Bean.

Nemoj bacati film i Blizzard u isti koš.
Redatelj filma je relativno zelen dečko koji nema baš neke uspjehe u filmografiji.

Vjerujem da će taj film imati pravu osnovu za priču, a kao dugogodišnji igrač WoW-a mogu reći da sama priča Warcrafta se komotno može razvući na par sezona serija po 1 sat.

Da bi film išta valjao mora, prvo, biti u mnogo dijelova, drugo mora imati glumačku ekipu koja vrijedi te uloge i treće mora biti epski film a ne zabavan.

To će biti nešto u razini Hobbita ako ne i lošije.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 13:59   #18729
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
toliko mi već dugo stoji u kjuu i nikak pogledat... ovo je sada vjetar u leđa
Uglavnom, nemoj očekivat previše, meni je super, al stvarno nije za svakoga. Više je doživljaj, iako, naravno, postoji priča koju je malo teže pratit zbog načina na koji se prezentira
nub je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 14:05   #18730
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma znaš da volim te i takve... javim povratno
syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 15:02   #18731
Trbonja
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 311
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Zabavan film nije ujedno i dobar film. Zabavan film je Mr. Bean.

Nemoj bacati film i Blizzard u isti koš.
Redatelj filma je relativno zelen dečko koji nema baš neke uspjehe u filmografiji.

Vjerujem da će taj film imati pravu osnovu za priču, a kao dugogodišnji igrač WoW-a mogu reći da sama priča Warcrafta se komotno može razvući na par sezona serija po 1 sat.

Da bi film išta valjao mora, prvo, biti u mnogo dijelova, drugo mora imati glumačku ekipu koja vrijedi te uloge i treće mora biti epski film a ne zabavan.

To će biti nešto u razini Hobbita ako ne i lošije.
I epski film mora biti zabavan da bi bio gledljiv.
Trbonja je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 15:05   #18732
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Naravno.

Htio sam razlikovati samo zabavan film od epskog, koji uz zabavu ima još pregršt elemenata koje ga čine epskim.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 15:57   #18733
MOTOR MARY
Pink Wraith driver
Moj komp
 
MOTOR MARY's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 71
ma, ne bih se zaplitao u diskusiju, samo mislim da film neće biti "smeće." tipa, Gods of Egypt (na neki način imaju sličan trailer).
MOTOR MARY je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 23:20   #18734
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
London has fallen ,2016 ,ahahaha koja krsina, nastavak Olympus has fallen, losee
  Reply With Quote
Staro 19.03.2016., 10:48   #18735
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Ako ovdje ima ljubitelja nsfw romantičnih komedija, mogu preporuciti Feuchtgebiete. Solidan film, recimo 7/10. Trailer otkriva previse, pogledati film bez njega
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2016., 20:27   #18736
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar