Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.02.2014., 01:10   #31
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Hm, zanimljiva ponuda. Svakako se javim na PM ako se odlucim za kupovinu. Moje pitanje u vezi moda gore jos uvijek stoji.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 13:43   #32
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor croi1 Pregled postova
Ako trebate mogu nabaviti jeftinije, po 70kn
Misliš ovdje?
http://cdkeyvast.com/Insurgency-goods-310.html
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.02.2014., 14:13   #33
croi1
Premium
Moj komp
 
croi1's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 253
Kako bi mogao tu nabaviti za 70kn ako je 10€ + konverzija valute. Uglavnom odgovor je ne
__________________
Pošteni trgovac: 17/17
croi1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 15:15   #34
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor croi1 Pregled postova
Kako bi mogao tu nabaviti za 70kn ako je 10€ + konverzija valute. Uglavnom odgovor je ne
Tako je. Izašlo me oko 85 kn.



Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 15:29   #35
croi1
Premium
Moj komp
 
croi1's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 253
Malo offtopic ali savjet za bilo koju kupnju: kad plačate preko paypal-a, kad se ulogirate i prije nego kliknete "pay" isključite ispod da paypal radi konverziju valuta jer masno deru na tome (a još vas odere i to ako npr. plačate u eurima, paypal vam je u usd, a bankovna kartica u kunama). I naravno, onda još naše drage banke oderu, to se vidi par dana nakon što potpuno obrade transakciju (može pisati da je skinuto npr. 100kn, a za par dana će biti finalno oko 105kn).
__________________
Pošteni trgovac: 17/17
croi1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 18:54   #36
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
kakva je situacija sa serverima i kolicinom igraca na prostorima EU?
nije da je neka cifra tih 10EUR al radje popijem i zapijem ak moram sa svijecom trazit pun server.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 21:48   #37
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
kakva je situacija sa serverima i kolicinom igraca na prostorima EU?
nije da je neka cifra tih 10EUR al radje popijem i zapijem ak moram sa svijecom trazit pun server.
Zna biti pun kufer servera, i svi tipa 15/16 , 22/24 , 31/32 slota
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 21:59   #38
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Navečer je krcato
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 12:18   #39
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
uzel bum igru kroz cuku dve. vidmo se rego xD

update: skida se xD

kakvo cesme od igre. isus mater bolje da sam se opio xD

Zadnje izmijenjeno od: gsxr750k9. 13.02.2014. u 19:14.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 20:38   #40
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Prodaj za litar rakije.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.02.2014., 22:39   #41
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
ose? xD
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 23:48   #42
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Pise po netu da traze sliku osobne nakon sta kupis ?
Nema sanse da saljem naokolo osobnu po netu ... posebno ne sumnjivim cdkey stranicama
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 23:53   #43
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
na g2p 10EUR... tam sam ja uzel..
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 00:00   #44
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Uzmes tu od kolege forumasa (pouzdanog) i dobis za 70 kn, ali zasto jednostavno i podrzat kolegu kad moze i komplicirano.

Necto ocemo prat ovo?
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 11:51   #45
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
A narucija san, pa cemo vidit kako mi pase gameplay ... cini se ok po videjima ...
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2014., 17:08   #46
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
nije mi jasna jedna stvar... AA2 je majka za ovo smece.. graficki,, gmapleayeom i svim ostalim.. 10 jari nakon AA2 ekipa pusha ovakvo smece na trziste.. pa octio sam jebeno retardiran kad ih futram s lovom... strava... svako ko ima 10 EUR viska a igrao je vecinu FPS i FPS je fan mora probat ovo da vidite kakve igre se furaju u 2014oj stravaaa nevjerojatno.. a ne daj boze da ste dozvivjeli pravi firefight u r/l.. smijeh. to neka djeca rade.. 100%
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2014., 18:34   #47
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Moze malo detaljnije zasto je smece jer sam mislia uzet ovo? Privuklo me sta baca na cs, sporije je, takticnije itd u odnosu na cod-style fpsove
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 16.02.2014., 09:50   #48
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
uopce nije sporo, taktike nema. igra je brza, dinamicna, ili hardcore kamp na choke-pointsima.
cheatera ima ko u prici i skoro svaki put kad sma se spojil admini su kickali bar jednog.
meci frcaju na sve strane i uopce nemas feeling od kud te ko gadja.
imam osjecaj da sam u pekingu na kineskoj novoj godini i sve frca od petardi i zabica, a ne na jebenom frontu.
igra je krcata klincima.
ovo je po meni klasicni CS od prije 15 godina i te sve price o nekakvim poboljsanjima u smjeru nekakve taktike i realonosti su price za malu djecu.

ako netko igra CS, uopce ne vidim razlog zasto bi kupovao insurgency..


btw; igre u kojima se moze na ovakav nacin cheatat bez posljedica me ni najmanje ne interesiraju.

Zadnje izmijenjeno od: gsxr750k9. 16.02.2014. u 12:54.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2014., 22:27   #49
Dooks
Slučajni prolaznik
Moj komp
 
Dooks's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Samobor
Postovi: 200
Trenutno se skida pa ćemo vidjet jel čemu
__________________
Video Odabrao: Đelo Hadžiselimović Preveo: Saša Kolka Tekst čitao: Miljenko Kokot Tonski obradio: Ruben Albahari
Dooks je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2014., 14:40   #50
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Citiraj:
Autor Dooks Pregled postova
Trenutno se skida pa ćemo vidjet jel čemu
Jel se skinulo?
...valja li..?

Također namjeravam kupiti ali nakon gsxr750k9 brzinske recenzije čekam da pročitam još koje mišljenje o igri?
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2014., 15:18   #51
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Pise po netu da traze sliku osobne nakon sta kupis ?
Nema sanse da saljem naokolo osobnu po netu ... posebno ne sumnjivim cdkey stranicama
Piše i to da se treba regati na store s istim mailom kao i onaj koji je regan na paypalu. To je cijela filozofija. Ja sam tak onapravio i niko me nije tražio nikakve podatke već sam dobio key za 15 min.


Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
AA2 je majka za ovo smece..
Kako da ne. AA ima mape veličine oveće sobe. Samo ti uživaj i oživljavaj svoje kompiće kad ih rokne metak u prsa.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2014., 15:30   #52
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ma ne bi ovu igru u biti baš uspoređivao sa armom iz puno razloga a ne želim trollat ni jednu ni drugu igru. Drugačijeg su tipa, uglavnom ono što bi malo dodao je da iako ovo naravno nije realna igra izgleda da su od momenta kad sam prvi put probao malo ubrzali kretanje a da to nisu spomenuli u fix release note-sima , jer sam i primijetio neke stvari koje su promijenili na samim mapama koje nisu spomenuli.

Sada su kretnje mrvicu brže nego što su bile dakle, i čini mi se da češće možeš preživjeti jedan metak i to isključivo sa pancirkom nego prije... I dalje mi ne kvari opći dojam jer znam dobro koliko puta bi u bf4 moro nekoga , tako da je ovo super, i fantastično kad ga opleteš rafalom nema nikakve šanse , ako ga prvi pogodi u prsa sa najačim armorom ga može preživit drugoga neće.
I nije garancija dakle većinu puta se pada od jednog metka. Volio bi da je mrvicu još teže ciljati i da ruke imaju veći sway, ali recimo i u armi koja bi trebala biti simulacija je pucanje loše riješeno . Naciljaš lika točno, i opucaš jedan metak na semi, i puška se svaki put vrati tocno na lika. Ovdje je barem osječaj pucanja i kako likovi padaju ko pokošeni jako dobar zapravo.


A za sve nas koji bi željeli igru koja vjerno simulira sve te uvjete , mislim da je nećemo nikada dočekati, ali ne brinite u skoroj budučnosti možda zaigramo pravi ww3
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2014., 15:53   #53
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova



Kako da ne. AA ima mape veličine oveće sobe. Samo ti uživaj i oživljavaj svoje kompiće kad ih rokne metak u prsa.
tu su mape kao puno vece? ne znam smao o kojoj mapi pricas...
a kaj se tice jednog metka u prsa i ozivljavanja...ak ti je samo to iskljucivo mjerilo u usporedbi dva proizvoda.. ok.

ponavljam; meni je ovaj mod/igra teska katastrofa..
taktike nema nikakve. jedina taktika je upali cheat i opleti sa spawna, zakampaj neki coskic, otrci do choke pointa i cekaj, da ne pricam o respawnanju teama...a sve bi to i podnio da igra nije jeebno outdated, u svakom pogledu.

te neke price o disanju, umaranju, satro nenabrijanim kretnjama vojnika su tekse izmisljotine.

igra apsolutno ne nudi nista sto bi je po necemu izdvojilo od ostatka.
osim cijene naravno.
onda opet ima i F2p shootera koje isto tak mozes zaigrat for free i uzivat u cheat galore festu
covjece; likovi halaju bez problema sa VAC bannanin acountima i izludjuju sve redom.
no thanks.

Zadnje izmijenjeno od: gsxr750k9. 18.02.2014. u 15:59.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2014., 23:58   #54
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Što se tiće da nema taktike, nije baš istina, ništa te ne spriječava da uzmeš mikrofon i s kime se dogovoriš što da ko radi. Nije da su svi voljni baš komunicirati ali dosta puta sam naletio na ljude s kojima se da dogovorit neka strategija, a i kao u drugim igrama najbolje je ima par prijatelja koji to igraju pa se s njima zajedno dogovart što i kako.

Ako ti se igra toliko baš ne sviđa, prodaj nekome nisi opet ništa izgubio.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 00:37   #55
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Daj meni bratko
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 08:49   #56
Dooks
Slučajni prolaznik
Moj komp
 
Dooks's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Samobor
Postovi: 200
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Jel se skinulo?
...valja li..?

Također namjeravam kupiti ali nakon gsxr750k9 brzinske recenzije čekam da pročitam još koje mišljenje o igri?
Nisam puno igrao. Večinom su me klali
Treba malo dok se naviknem. No u principu meni je odlična za ubiti vrijeme.
__________________
Video Odabrao: Đelo Hadžiselimović Preveo: Saša Kolka Tekst čitao: Miljenko Kokot Tonski obradio: Ruben Albahari
Dooks je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 09:42   #57
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Što se tiće da nema taktike, nije baš istina, ništa te ne spriječava da uzmeš mikrofon i s kime se dogovoriš što da ko radi.
tak mozes onda i od tetrisa narpavit taktical shooter
ak me razmes kaj hocu rec.
igra sama po sebi te ne SILI na to da primjenjujes neku posebnu vrstu taktike.
sigurno da ces biti u prednosti ako si s nekim na TS-u i to.. al igra se moze komontno odradit solo i bit pri vrhu scoreboarda.
sve vec vidjeno, nista novo niti "extra" ne vec vidjeno.

a kaj se tice hitboxa...sigurno mi je onaj u AA bio jedan od boljih,, ruke par zona, torzo, noge par zona.. glava.. ovdje ekipa rikava ako ih pogodis i u nozni prst...
masu puta opletem po ekipi da i sma ostanem iznenadjen na koju foru je lik mrtav.

po meni respawnsi igraju jednu od bitnijih uloga u ovim malo realnijim(ako se to uopce moze tak nazvat) FPSovima..
pogines stari moj, cekaj da runda zavrsi pa ne bus silio ko muha bez glave..da vidis taktike. igra se mijenja za 180.
al naravno onda ne bi bilo ni 5 punih servera..

p.s. ne kenjam po igri nego zelim ljduim dat do znanja da se ne radi o nikakvom posebnom osvjezenju.

Zadnje izmijenjeno od: gsxr750k9. 19.02.2014. u 10:41.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 00:15   #58
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
A ako ćemo pošteno onda aa vjerujem da ti znaći americas army.
Ove zadnje dvije su smeće neviđeno, znaći pretpostavljam da voliš 2.x koji više nije živ. Igra je bila jako dobra u svoje vrijeme i ja sam je obožavao , ali opet pucanje nije bilo realistično, uvijek isti recoil u bobu, uvijek se sve isto ponašalo, choke pointova je bilo koliko hoćeš, gdje pola ekipe kempa u jedan pixel. Ali nikad neću zaboraviti jednu rundu kad sam ostao jedini na bridge mapi i kempam ko sinjorina XD a ovih 6 došlo sve sam ih sredio hehe a imo vss vintorez, ali bogami predzadnjega sam bio pogodio 6 puta prije nego je pao , što inaće nije bilo tako .

Ali svejedno opet nije bila toliko taktička koliko kemperska, a dok ne budu dinamički leveli svaki put random kreirani uvijek će biti ovih checkpoint kempera protiv kojih ne možeš lako....

Ne znam što imaš toliko protiv ove igre, jako je jeftina, grafički jako zadovoljavajuća (nema sad neke efekte ali oku ugodna) , realističniji gameplay od bf, i cod, izuzetno fluidna totalno visoki fps, odlični zvukovi, nema trčaj i pucaj .... par metaka pada.....
Nego neću više komentira jer vidim da je toliko hvalim, ne znam previše mi se svidila pa sam malo subjektivan možda pa prestajem s nagovaranjem
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 00:45   #59
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Jedino genijalno kod ove igre je da košta 4 puta manje od BF i COD-a.
Da, padaš od jednog metka u glavu, to je ok. Ali sranje je kad pogineš od metka u nožni palac. Tako da priče o nekoj strašnoj realnosti jednostavno ne drže vodu.
Mape doista nisu ništa specijalno, i ako je netko igrao ARMU ovdje će razviti klaustrofobiju.
Taktika i suradnja? Ma ako ne dovedeš svoj tim toga nema ni 2%. Od random suigrača na random mapi očekivati nekakvu taktiku i suradnju je sve samo ne pametno.

Solidna je igra, ali nije ništa specijalno ni neviđeno.
Samo nisam igrao dovoljno da ulovim te cheatere, ako igra svarno ima lošu zaštitu onda je za mene mrtva. Nemamo mi o čemu pričati ako se igra lako hackuje.
  Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 02:56   #60
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Koja to igra nema cheatera? Tih pacijenata ima posvuda.

Evo ja sam je prije koji dan nabavio i zadovoljan sam. Trazim već jako dugo vremena neki FPS koji bi me zadržao na duže vrijeme i za sada Insurgency ima najviše potencijala. Ove kakti aktualne igre me uopće ne privlače. Jednostavno su mi dosadile.

Tko voli malo sporije igre koje zahtijevaju timski rad i preciznu ruku, a da mape nisu ArmA kalibra, ovo je definitno preporuka. Gameplay je super, osjećaj pucanja iz oružja je jednostavno jeben, zvuk je za svaku pohvalu, grafika je na mjestu (ne stavljam grafiku na prvo mjesto, tako da mi to nije toliko važno) i s vremenom će kao i u modu ostat samo ozbiljni ljudi, koji stvarno uživaju u takvoj vrsti igre. Za sada ima kričave djece i nekih idiota, ali s vremenom se to sve ustabili.

Mape su solidne; ima dobrih, ima loših. S vremenom će dodat još mnoštvo mapa i oružja, tako da po pitanju sadržaja igri neće ništa faliti. U planu je i neki global leaderboards, možda i neka vrsta ranked igranja, al to neće tako brzo. Developerima je stvarno stalo do igre i znaju što rade.

Za sada je najveći problem igre njezina nestabilnost. Pogledate li tehnički dio foruma sve je puno temo o rušenju igre. Meni se isto to događalo, ali su ovi jučerašnji driveri od nvidie riješili problem (iako još nisam poptuno siguran, trebam još malo istestirat). No, to ne znači da igra šteka ili nešto. Igra radi super ukoliko ste jedan od sretnika kojima se ne crasha

Ovo da je igra realna ili nije. Gledajte, svaka igra koja se fura na realzima ima svojih nedostataka. Svaka. I ArmA isto. Al Insurgency je skoro pa savršeno pogodio onu neku granicu između arkade i realizma, s puno većim nagibom prema realizmu (ako me tko uopće skuži što sam htio reći ).

Kao velikom fanu Rainbow Six: Raven Shield igre, Insurgency mi se za sada jako sviđa. Možda vam to bude neko mjerilo.

Igra ima nedostataka i to je za očekivati, ali je pravi biser u moru mainstream, copy-paste igara.
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na