Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.01.2005., 00:42   #1
Breath
Premium
 
Breath's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: somewhere on the moon
Postovi: 49
PES4/WE8 koji klub?

Pozdrav!

Imam jedno složeno pitanje pa bi vas zamolio da obratite pažnju i barem u nekom dijelu odgovorite mi.

Ja sam inače fan Arsenala , volim taj klub , navijam za taj klub i to već niz godina.

Pored toga ovisnik sam o Socceru i pored fakulteta i ostalih obaveza ja previše dajem vremena na igranje soccer-a.

Budući da Soccer pretežno igram na računaru (PES4) nabavio sam game-pad koji je kopija game-pad-a za PS2 tako da neke razlike od konzole i nema. Ali inače svakog vikenda sa prijateljima izmajmljim PS2 pa onda igramo WE8 . Kako sam ja primjetio , razlike između WE8 i PES4 i nema.

E sad , ono što sam vas htio pitati je :

Koji klub po statistici je najjači na PES4/WE8? Među prijateljima mišljenje je da je Inter najjači , dok ja lično mislim da je Milan . Ja inače kao što rekoh, volim Arsenal i njega uvijek uzimam i najbolje poznajem njegove igrače ali je činjenica da sa Milanom dajem bolje rezultate, tako da u zadnje vrijeme više uzimam Milan.

Šta vi mislite , ima li velike razlike između Arsenala i Milana ili je ipak sve u igri tj.do mene. Statistički gledano Milan ima i odbranu, sredinu i napad bolji, tj. kompeletnu ekipu. Istina je da je Henry najbolji napadač ali u Arsenalu nema nikoga više dobrog osim njega a jedan čovjek ne čini ekipu.

Stvarno sam u velikoj dilemi koji klub izabrati i posvetiti se proučavanju i igranju samo sa njim jer ljubav prema Arsenalu mi govori jedno a bolji rezlutati i jača i brža ekipa kao Milan nadmašuju ostalo.
A sada mi je i Inter u igri jer stvarno imaju dobar napad , Adriano i Vieri su najjači duel u igri .

Recite vi svoje mišljenje , koja ekipa i veoma bitno koja formacija i pozicije igrača.

Znam da je ovaj post malo nedefinisan ali i pitanje je tako.
__________________
Abit NF7-S , v 2.0;
Athlon Barton 2500@3200 ( 11x200)
Gainward GeForce FX5900XT GS@400/800 ;
1 GB DDR 400 (2x 512 kingmax 433@400) ;
Seagate 80 GB , Sata .
Breath je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 04:52   #2
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Po meni su i Viera i Pires i ostali dobri tako da Arsenal bas i nije tako slab. Osobno vodim Milan jer sam njihov navijac pa i prilicno subjektivno moram reci da su Milan, Juve,Real,Barca,Man Utd, Chelsea i Arsenal trenutno najaci klubovi pa izbor izmedu njih je vise stvar osobnog odabira nego iceg drugog...Inter uvijek sve zivo pokupuje no nek se netko sjeti kad su zadnji but bili prvaci. U ovom stoljecu ne, u proslom desetljecu ne, pred kojih 20 i nesto godina...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2005., 14:45   #3
Air_Mike
Premium
Moj komp
 
Air_Mike's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 83
....e ovako... dosta često igram sa frendovima PES4 i meni je najdraži Milan, pa kada igramo za ozbiljno obično igram s njim, ali po mom mišljenju jedan od najboljih klubova, ako ne i najblji je Real Madrid ili Barcelona... Real Madrid zato što su Ronaldo i Owen jednostavno neuhvatljivi za bilo koju obrabu, pa protiv pas igre je jako teško protiv njih... što se tiče Barcelone tu je Ronaldihno koji jednostavno može sve....
__________________
ABIT IC7-G @ 1:1 FSB 255 MHz
P4 2.4C @ 3.06 GHz vcore 1.52V
Zalman 7000Al-Cu
G.E.I.L Ultra X 3200 @ 255 (2.5-3-3-5) - Samsung TCCD Brainpower
Sapphire Radeon 9600 Pro @ 475/325
Seagate SATA 120 GB, Chieftec 360W
LG 19'' F900P @ 1280x1024 100Hz
Air_Mike je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 19:31   #4
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Ja isto igram sa Milan jos od kada znam za Pes ili prije ISS. PA Arsenal ne bi trebao biti los ako je campbell u obarani imas vieiru ,piresa i henrya...po meni milan ima lose bokove....
Mislim da je stvar osobnog izbora...meni je u ISS na PS1 bila najdraza HRVATSKA OD repki i uvijek sam igrao sa njom...sve ovisi kako igras,koji stil igras....
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 22:40   #5
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Valencia, zakon (bar meni jer sam uigrao formaciju)
cyclone je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na