Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Izaberite favorita
ASUS 179 36.83%
GIGABYTE 158 32.51%
MSI 23 4.73%
Intel 6 1.23%
EVGA 23 4.73%
DFI 29 5.97%
ABIT 30 6.17%
Foxconn 3 0.62%
Ostali 35 7.20%
Glasači: 486. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2010., 18:49   #31
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Swarm dude Pregled postova
A zašto su ti uopće riknule điđabajtice?
Pa za ovu drugu odgovorno tvrdim da je krepala od mučenja, jer je ploča bila kod dečka koji ju je zlostavljao, a ja sam samo nastavio.

A prva mi je krepala nakon mijenjanja grafe, bec OC-a bez icega(koliko se sjecam), ubacih GTX260 u komp pogonjen CX400 Corsairom, upalim komp i malo dima iz grafe i podzravljanje sa grafom i pločom. Kasnije je bila šema da je napajanje izlazilo iz onih 12.60v na 12v railu.

Ugl., i dalje Ggabyte (sad sam uzeo stanku da dam i MSI-u priliku da krepa)
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2010., 19:06   #32
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
A zašto nema Soltekice

Uvijek se rado sjetim kombinacije iz snova, Soltek NV400-L64 i Athlon DLT3C na 240x10 i vodeno 24/7. Nije htjela na magičnih 250 FSB-a
cccp je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.11.2010., 19:08   #33
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
glasao sam za gigabyte jer sam pretežno imao njihov ploče..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2010., 19:13   #34
Prcko Prcić
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Lepoglava
Postovi: 178
po meni, asus radi jako kvalitetne ploce, no politika firme je takva da izdaju novu plocu za sve novo sto se pojavi na trzistu....imao sam crosshair formulu, dakle ne bas jeftinu plocu, vec perjanicu njihove ponude koja je bila vrhunac za phenoma, no za phenoma II si se mogao slikat....msi me odusevljavao zadnjih nekoliko godina, i za intel i za amd, mogao si kupiti plocu od 600-700kn, i imati rezultate jednake ovima na 3-4 puta skupljim plocama, no unazad zadnjih par mjeseci su poceli namjerno okljastravat bios na jeftinijim plocama, tako da ih vise ne kupujem, nakon bar 10 njihovih ploca....gigabyte bi mi bio pri vrhu, no nazalost, obicno ih radi loseg layouta na ploci zaobidjem i kupim asrock, koji u zadnje vrijeme radi vrhunske ploce za male novce i za kojeg bih i glasao da ne postoji evga....evga jednostavno, platis masu, ali brate, dobijes kvalitetu bez kompromisa...evga ce mi biti buduca ploca, ako se nasi sjete napokon ih poceti uvoziti, a dotad asrock....moj glas za evgu...
Prcko Prcić je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2010., 19:15   #35
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,313
Glasao za gigabyte,al kad bi mogo još jedan glas dat dao bi asusu jel ju trenutno imam,a i prije sam ih imo i odlične su.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2010., 19:43   #36
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
Imao sam i Gigabyte i trenutno imam Asus i obje su bile odlične i bez zamjerki. Glasao sam za Asus jer ju trenutno imam i što sam dobio puno opširniji bundle iako i ne koristim to sve.
__________________
Josip07 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2010., 19:51   #37
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Gigabyte definitivno,imao hrpu njihovih maticnih ploca i nikad nisam imao problema sa njima.
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2010., 14:38   #38
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Imao sam skoro sve spomenute brandove i...

Asus - kvaliteta i opremljenost ali i visoka cijena.

Gigabyte - padovi napona na većini ploča no za 24/7 to ionako nije pretjerano bitno. Isto tako je GA izrastao u top brand i zadnje serije ploča su im zaista oličje kvalitete, stabilnosti i pouzdanosti sa prihvatljivom cijenom.

MSI - Bing Bang! Odličan posao MSI branda koji je kao i GA ušao u top listu pouzdanih i kvalitetnih matičnih u vrlo kratko vrijeme. Mnogi su pljuvali po MSIu al mislim da je to vrijeme daleko iza svih i da na ovaj brand treba gledati realnim očima kao i jedan AsRock za kojeg ni Wolv nije mislio da će ga jednog dana preporučavati diljem PCE foruma

Intel/Abit - Šta reći. Abit je prošlio svršeno vrijeme (nažalost) i bilo je lijepo dok je trajalo. Tko hoće jeftinu i stabilnu ploču onda je Intel definitivno pobjednik među svim ovim silnim brandovima.

EVGA - hvalospjevi pjevani o njoj. Najprije 790 čipset, pa Classified serija koja ih je proslavila preko noći. I sam posjedujem jednu takvu i nisu joj ocjene s razlogom tako visoke na svim recenzijama. No za 24/7, mislim da nikome nije potrebna takva ploča, osim ako se ne pali na crno-crvenu kobinaciju boja

DFI - Šteta što su odustali od daljnje proizvodnje LP serije za nas smrtnike. Još od s754 (ili prije?) su im ploče uvijek bile takve da se trebalo dobro najebat sa podešavanjima BIOSa no kad ga uštelaš, nema joj ravne. Sa hardverskog djela, ploče nisu imale nekih mana no SW (bios) je bio dosta kompliciran za većinu wannabe klokera.

Foxconn - Meni jedan od najdražih brandova. No odlaskom shamina su dosta pali u vidu kvalitetnih OC ploča. Za 24/7 su i dalje ok brand ( a koji nije?). Bojim se da će se EVGAi dogoditi isto što i Foxconnu i da je E770 zadnja kvalitetna Classified ploča.

Suma sumarum - za 24/7 je dobra ionako bilo koja od navedenih ploča sve dok ne dođe u pitanje što veći 24/7 stabilni clock. Tu bi ipak mjesto prepustio Asusu i EVGAi. Gigabyte redovito traži malo veće napone. Svaki od brandova ima svoje prednosti i mane i zaista je teško reći koji je najbolji za 24/7. Najbolji je onaj koji je cijenom prihvatljiviji od drugih a ima istu opremljenost kao što je to slučaj Asus - AsRock. Asus je redovito skuplji i to poprilično a ne nudi ništa više od AsRocka (pričam o 1156/1366 socketu).

Kako god, uzeo sam EVGAu s razlogom tako da glas ide njoj.
Previše sam nadrobio
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2010., 15:06   #39
crackberry
Banned
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 65
+DFI ,imao sam p35 t2rs DK prezadovoljan sam bio s njom, najvise zbog oc-a.
crackberry je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2010., 20:10   #40
vava
Premium
Moj komp
 
vava's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Dubrava kod Vrbovca
Postovi: 270
Imao vecinom asus deluxe prezadovoljan sa njima.
Kao sto Bullet1 kaze
Kvaliteta i opremljenost +5
Cijena visoka - ali sve sta je dobro i kosta.

Glas sam dao Asus.
__________________

vava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2010., 20:18   #41
Doctor Hardware
Premium
 
Doctor Hardware's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 77
Po meni sve to ovisi o modelu, seriji, chipsetu i naravno kompatibilnosti određene konfiguracije. Sa EVGA imam vrhunska iskustva i stavio bi na prvo mjesto.
Zatim Asus~Abit~DFI~Gigabyte, MSI. Ostalo ugravnom šrot. MSI Možda nije toliko dobar ali ipak ima vlastiti PCB za neke ploče i grafičke. Ima i rijetkih dobrih ploča tipa Zotac.
Doctor Hardware je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2010., 21:19   #42
Space
ASUS
Moj komp
 
Space's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Beograd
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Jesi li ti ikada probao išta drugo osim ASUS?
Da preko 150 različitih modela za više od 10 godina testiranja.
__________________
Space je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2010., 21:50   #43
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
ja dajem glas za asus i abit...
Ali posto abit više ne proizvodi MB, stavljam glas na asus
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 00:31   #44
funlog
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska-Split
Postovi: 114
Ja bi svoj nostalgicni glas dao za abit , bp6 je bila zadnja ploca prema kojoj sam emocije imao

Pozdrav.
funlog je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 00:45   #45
Space
ASUS
Moj komp
 
Space's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Beograd
Postovi: 263
Evo još jednog internacionalnog glasanja, ne treba login...
http://forums.techarena.in/polls-voting/954949-2.htm
__________________
Space je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 09:02   #46
elina08
Seven
Moj komp
 
elina08's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 97
Još jedan glas otišo za Gigabyte,imao sam (ili imam) Intel,AsRock,Asus,Soltek,Abit.
Gigabyte se meni pokazao najbolji kad se sve uzme u obzir,i sad imam dvije Gigabytice
__________________
elina08 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 09:14   #47
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
moj glas također asusu,imao par komada i uvijek super zadovoljan,
poslije asusa dfi i tada gigabayte
ni jedna nije razočarala ali sa asusicama naj zadovoljniji
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 10:57   #48
harq
Registered User
Moj komp
 
harq's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Moj glas ide za gigabyte. Najviše sam radio sa asusom, pa tek onda sa gigabyte-om, nešto sa dfi, msi itd, ali mi je gigabyte ostao u najboljem sjećanju.
harq je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 11:08   #49
Djrko
Prevarant s tržnice
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Samobor/Zagreb
Postovi: 47
Abit izvan svake konkurencije.

Ali naravno, pošto više ne proizvode, sutra da kupujem novu ploču najvjerovatnije bi bila Asusica. Neznam, nekak sam imao super iskustva s P2B pa zato
Djrko je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 01:21   #50
Braja
Premium
Moj komp
 
Braja's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 86
Od samih početaka A&A su moji favoriti (Abit&Asus)
Prošlo kroz ruke gro ploča raznih proizvođača
ali ova dva su mi prirasla srcu, pogotovo Abit (laka mu zemljica)
Još uvijek imam NF7-S 2.0, kupio je polovnu 2004. ili 2005. i još radi kao satić
mislim da je svako drugo objašnjenje suvišno.
Pošto Abita više nema moj glas ide Asusu,
čisto iz subjektivnih iskustava i razloga,
svatko tu ima svog favorita
nevezano uz stvarnu kvalitetu
__________________


CPU: Intel QX9650 C1 4.0 GHz (24/7) (1.28v) (10x400) under TRUE (2 x Nanoxia 2000rpm)
MBO: ASUS Maximus II FORMULA
RAM: Corsair Dominator 2X2 GB with FAN (TWIN2X2048-8500C5DF)
VGA: XFX Radeon HD5770 1GB XXX Edition
HDD: Intel 2 x 40GB X-25 V (raid 0) + 3 x WD Black 1TB (1001FALS)
PSU: Corsair HX650 650w Modular
OS: Windows XP Pro SP3
Monitor: LCD 22" Samsung T220
Sound: Logitech G51 Surround Sound Speaker System



CPU: Intel E8400 E0
MBO: ASUS Maximus II FORMULA
RAM: OCZ 4GB Reaper X HPC PC2-8000 (1000MHz)
VGA: Gainward 8800GTS Golden Sample 320
HDD: 2 x seagate 320 (raid 0)
PSU: Corsair HX620 620w Modular
OS: Win XP SP3
Monitor: LCD Samsung 940NW



CPU: Intel Pentium 4 3.4 Prescott W/ Sythe Mugen
MBO: ASUS P4C800-E Deluxe
RAM: Kingmax 4x512MB DDR500 Highcore
VGA: Sapphire X1950pro 512MB 256bita
HDD: Western Digital 40GB ATA
PSU: Fortron 350W PNF Series
OS: Win XP SP3





CPU: Intel Pentium 4 3.0 Northwood
MBO: ASUS P4P800-E Deluxe
RAM: Kingmax 4x512MB DDR400
VGA: ASUS 9600XT 128MB
HDD: Western Digital 80GB ATA
PSU: Codegen 400W
OS: Win XP SP3
Monitor: Samsung SyncMaster 755DFX



CPU: AMD Athlon 2500+
MBO: ABIT NF7-S v2.0
RAM: A-DATA 2x512MB DDR400
VGA: Sapphire 9600XT 128MB
HDD: Western Digital 40GB ATA
PSU: PSU 400W šrotex
OS: Win XP SP3



CPU: AMD Athlon 2500-M w zalman 7000AlCu
MBO: ABIT NF7-S v2.0
RAM: Kingmax Gold 2x512MB DDR466
VGA: Leadtek 7600GT 256MB
HDD: Western Digital 40GB ATA
PSU: Chieftex 400W
OS: Win XP SP3



CPU: Intel Tualatin 1.4-S
MBO: ASUS TUSL2-C
RAM: Hynix 2 x 256 MB SDRAM PC133
VGA: Sapphire 9550 128MB
HDD: Western Digital 40GB ATA
PSU: PSU 350W šrotex
OS: Win XP SP3


Zadnje izmijenjeno od: Braja. 15.11.2010. u 01:23. Razlog: zaboravio dodati
Braja je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 10:09   #51
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Rekao bih Gigabyte no u zadnje vrijeme MSI me ugodno iznenađuje kvalitetom tako da sam ga počeo preferirati. S druge strane tu je ASUS koji ima također odlične ploče pogotovo u high end segmentu no ove jeftinije nisu ništa bolje od konkurencije. Zato moj glas ide MSI-u.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 11:45   #52
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Teško je tu dati nekome glas po stvarnoj zasluzi. Mislim da je 90% nas glasalo više na osnovu toga koje su ploče najviše posjedovali nego na osnovu OC mogućnosti i stabilnosti. Meni je najdraži Gigabyte, zato Ito mi je to bio prvi komp kojeg sam klokao, i na njemu se učio svemu što znam, no daleko od toga da mogu reći da je najbolji. Dapače, najviše njihovih ploča mi je zadavalo glavobolje, no najveća njihova prednost je izuzetno pregledan i funkionalno raspoređen BIOS. U biti ploča koju trenutno imam mi se pokazala još najboljom, ako izuzmemo problem sa osjetljivim memorijskim utorima, no to je DFI-jevo naslijeđe iz te serije ploča, pošto je ona čista kopija DFI-ja, samo rebrandirana.
Od ostalih, kao izuzetno stabilne bih rekao Biostar, instalirao nekoliko desetina komada, od najjeftinijih, do onih srednjeg segmenta, svima redom OC-ao procesore, i zaboravio da postoje. Sa Asusom sam se susreo samo na starijim kompovima i socketima, i to uglavnom sa problemima, tako da o njima neću sudit, jer nisam ništa novijeg imao u rukama.
Od ostalih, još sam radio sa Foxcon-om te sa MSI-jem, prva je bila teško smeće i toliko je undervoltala da sam se čudio kako to sve uopće radi, a na dvije MSI ploče iz različitih serija sam naletio na situciju da im pinovi za paljenje i reset nisu bili dobro označeni, pa sam imao muke isusove i sto poziva dok nisam napokon riješio da to radi kako bog zapovjeda, tako da o njima nemam baš nekako odlično mišljenje.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 19:32   #53
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Imao MSI, riknula, zamijenio je Abitovom NF7-S 2.0 koja i dan danas radi (kupio je polovnu 2005.g).
Na drugom kompu imao također MSI, i ona riknula, zamijenio je Asusom, no prerano je za dojmove.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 23:24   #54
J0Błack'
Registered User
Moj komp
 
J0Błack''s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: WC
Postovi: 19
Gigabyte Dosta jednostavno i prakticno
__________________
.##;;;
J0Błack' je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 23:34   #55
e1ectra_one
Creepshow
Moj komp
 
e1ectra_one's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 417
+1 za ASUS, ali samo za skupe modele, jel svaku jeftinjaru koju sam imao vrisnula je, višestruko.
e1ectra_one je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2010., 00:41   #56
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ja necu glasati niti za jednu, a svakakvih sranja sa imao, i lijepih ploca. niti jedan proizvodac se nije pokazao najboljim, za mene postoje samo ok i oni losiji (soltek, matsonic i pcchips u prvim redovima).

asus kao asus - od srednjeg segmenta prema gore jako tesko fulati.
gigabyte - najbolje pokriva sva tri segmenta, u srednjem dobar kao asus, u najvisem najcesce losiji od asusa.
abit - nije toliko rasprostranjen i nema tolike ponude maticnih (dok je bio ziv), ali generalno pouzdane ploce.
msi - koliko ih volim, toliko ih ne volim. isto niski rang cesto jos losiji nego asus, svakakvih sranja sam se nagledao i prvenstveno vizualno gadnih ploca. srednji i visi segment dobar, negdje kao gigabyte.
evga i foxconn nisam imao sanse vise koristiti da kazem koju, ostajem na neutralan.
intel - prakticki svaka koju sam imao/dosla mi u ruke, nikad problema. u nizem/srednjem segmentu bi mi osobno bio izbor broj 1, samo da imaju vecu ponudu i da ne postoji - asrock .

+ asrock. najljepse iznenadenje unazad par godina. ploce jeftine ili barem jeftinije, svakakve kombo ploce koje iznenadujuce rade i dan-danas (a radile su u svakakvih uvijetima i na svakakvim srotovima od napajanja ), uvijek zanimljvo s njihovim plocama. danas po meni uzimaju ogroman komad kolaca asusu i gigabyeu, i neka jer zasluzuju. nizi, srednji, visoki segment odlicno pokriven sa velikim brojem maticnih, kako vec rekoh jeftiniji, i ljudi generalno vise nego zadovoljni.


da danas biram proizvodaca ovisi kojeg bi izabrao. ako bi isao na budget konfu ili barem pametno slozenu - asrock, jer tesko da bi koji drugi proizvodac dao koliko se s asrockom dobiva. sve ostalo se tu gura jos asus i gigabyte, msi ne jer nema tolike ponude + nije mi u dobrom pamcenju (ruku na srce, bilo je i ploca da ti pamet stane u 478 eri). ostatak proizvodaca necu ocjenjivati nikako, jer ne konkuriraju izborom, i ne mozes uzeti uzorak od cca 50 razlicitih abitovih ploca na 400 gigabyteovih..........


tako da: asus/gigabyte/asrock danas. prije sto je bilo je svrseno vrijeme, to je kao da proglasim kadeta kocku ili keca golfa najboljim autom u nekoj nizoj srednjoj klasi.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2010., 01:47   #57
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Ja sam zadovoljan s gigabye,abit, msi. Moze mi mozda ko na PM dati misljenje za msi x48 platinum ?
chare je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2010., 02:00   #58
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Nitko ne spominje ecs, zadnjih par ploca koje su izdali su bile brutala.
A izgleda da ce biti i ubuduce jako dobrih (http://www.guru3d.com/article/ecs-p6...board-preview/)
Black serija je također dobivala dosta dobre ocjene po recenzijama...
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2010., 03:04   #59
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Glas sam dao asusu jer su oni odkad znam za njih imali vrhunske ploče.
A trenutno sam izuzetno zadovoljan istom..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2010., 13:37   #60
bahrija30
Premium
Moj komp
 
bahrija30's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: KOPRIVNICA
Postovi: 271
asus takaj--samo me smeta jedan njihov problem-imal 4 ploče asusove i vdrop je bil na svakoj-jednoj više drugoj manje...to me puno nesmeta jer pri žeščem overkloku nema neke razlike....
bahrija30 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na