Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2009., 23:43   #1
gamesplayer
Smetlar!!!
Moj komp
 
gamesplayer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Sveti Ivan Žabno
Postovi: 144
ADSL puca stalno...

Ovako...jucer je pocelo,danas se nastavilo....svakih 20 minuta mi se nesto dogodi sa internetom..kao da se diskonekto,ali kompjutercici su tamo,onda se preko njih diskonektam...nista ne napise i opet se normalno konektam i tako mi stalno puca,promjenio sam sve kabele,restartao ruter vise puta,t-com je,kasda ruter,preko lana sve normalno,ne znam sto je problem a zbilja ih stvara..samo se prestane loadat filmovi,cod mi rikne pa bude i eky code in use HELP!!!
__________________

gamesplayer je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2009., 07:25   #2
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Citiraj:
Autor gamesplayer Pregled postova
Ovako...jucer je pocelo,danas se nastavilo....svakih 20 minuta mi se nesto dogodi sa internetom..kao da se diskonekto,ali kompjutercici su tamo,onda se preko njih diskonektam...nista ne napise i opet se normalno konektam i tako mi stalno puca,promjenio sam sve kabele,restartao ruter vise puta,t-com je,kasda ruter,preko lana sve normalno,ne znam sto je problem a zbilja ih stvara..samo se prestane loadat filmovi,cod mi rikne pa bude i eky code in use HELP!!!
Meni je isto tako 2 godine već .
Evo sad ok radi 2-3 dana otkako me nazvao neki tip iz t-coma i rekao da je prebacio moj accaunt na neki drugi profil nakon 2 god. prijavljivanja kvara,pa će vidjeti kako se s time ponaša veza.On kaže da je sa mojoj linijom sve u redu,nema previše gušenja,nitko od susjeda nema adsl,pa ni on sam ne zna šta bi moglo biti,ali očito je do njih jer ti imaš isti problem kao i ja.
Pokušaj zvati SZK pa prijavi kvar.
veki19 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.03.2009., 10:45   #3
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor gamesplayer Pregled postova
Ovako...jucer je pocelo,danas se nastavilo....svakih 20 minuta mi se nesto dogodi sa internetom..kao da se diskonekto,ali kompjutercici su tamo,onda se preko njih diskonektam...nista ne napise i opet se normalno konektam i tako mi stalno puca,promjenio sam sve kabele,restartao ruter vise puta,t-com je,kasda ruter,preko lana sve normalno,ne znam sto je problem a zbilja ih stvara..samo se prestane loadat filmovi,cod mi rikne pa bude i eky code in use HELP!!!
Su ti povečali brzinu
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2009., 11:44   #4
gamesplayer
Smetlar!!!
Moj komp
 
gamesplayer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Sveti Ivan Žabno
Postovi: 144
Nisu jos...
__________________

gamesplayer je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2009., 11:46   #5
gamesplayer
Smetlar!!!
Moj komp
 
gamesplayer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Sveti Ivan Žabno
Postovi: 144
Evo,povećali su ,sad čekam da vidim jel ce opet pući...
__________________

gamesplayer je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2009., 12:49   #6
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor gamesplayer Pregled postova
Evo,povećali su ,sad čekam da vidim jel ce opet pući...
Moguće da je greška ili u spliteru ili u samoj mreži. Kreni od splitera, ak ne pomaže, zovi nek ti na centrali promijene poziciju.
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2009., 13:43   #7
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
Moguće da je greška ili u spliteru ili u samoj mreži. Kreni od splitera, ak ne pomaže, zovi nek ti na centrali promijene poziciju.
što to znači; promijeni poziciju?

Ja sam ih zvao da prijavim učestalo pucanje veze i lik mi je htjeo smanjit brzinu pa nisam dao..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2009., 18:14   #8
Getriba
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
moguće je da ti je negdje između zida i routera labav spoj. meni se recimo isto to događalo, pucala veza stalno. razlog je bio banalan, olabavila se utičnica u zidu. promijenio ju, i nakon toga niti jednog pucanja veze
Getriba je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 12:49   #9
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
što to znači; promijeni poziciju?
Ak je starija platforma tf mreže zna raditi problema kaj se tiče pucanja, brzine, itd. Onda nazoveš i zatražiš da u centrali promijene poziciju tvoje parice..
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 22:32   #10
gamesplayer
Smetlar!!!
Moj komp
 
gamesplayer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Sveti Ivan Žabno
Postovi: 144
Da...sutra cu sve provjeriti,cekao sam da vidim sto ce biti,i dalje puca,ali samo navecer od 20 pa na dalje...ako je sve kod mene u redu zvat cu njih...
__________________

gamesplayer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2009., 12:16   #11
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Prijavljujem se i ja sa istim problemom. D-link g684T, radio ko beba vise od godinu dana, i sada odjednom nemoze niti pola sata raditi, a da ne krepa. neznam što se dešava, promijenjena mi je brzina na 4 maha , a nesjecam se dali mi se to desavalo sa 2maha . Ugl., uzas. U ponedjeljak ih zovem da vide što se dešava, ili mozda danas, ali neznam koje im je radno vrijeme...

EDIT: Hvala..

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 04.04.2009. u 13:11.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2009., 13:01   #12
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Bar je to lako...
Citiraj:
Za sve vaše upite, prijedloge i sugestije dostupni smo vam od 0 do 24 sata svih 7 dana u tjednu.
thopok je offline   Reply With Quote