Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2011., 20:53   #151
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666





Jedna noćna na Spa



TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 21:08   #152
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Ovo izgleda sve bolje i bolje i sve vise mi se sviđa. Nocna trka izgleda predobro, jest da lik vrluda po stazi ljevo desno ali mrak je
Na filmicu s Golfom mi sr ne sviđa zvuk...
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2011., 21:21   #153
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Na filmicu s Golfom mi sr ne sviđa zvuk...
Paralelno su zvuk od jednog i drugog Golfa...a i ono ipak je to youtube i nije neznam kakva kvaliteta i sve skupa...ne brine me to tolko.

EDIT: Još jedan friški




TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 21:47   #154
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
lol nema razlike u zvuku izmedju tjuniranog i obicnog golfa

a ona utrka sa porscheom po danu izgleda dosta dobro - puno bolje sve izgleda kad nema onog HUDa i 10 milijardi "informacija" kojima je nakicen

bas me zanima oce codemasters odgovoriti EA sa grid 2 (sto bi volio jer codemasters ima puno optimiziraniji engine ^^)..
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 22:02   #155
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
lol nema razlike u zvuku izmedju tjuniranog i obicnog golfa
Pitanje kolko je jako tunirani...nije sigurno maksimalno, neg prvi level i nešto slično...uostalom zvuk me najmanje ždere
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 22:17   #156
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Ne kužim zašto u ovim 911-icama vozač onak pleše po kabini kao da ga bočno pritišće 13G?
Puno bolje mi izgleda ona zonda i R8 s prošle stranice-vjerovatno se može namještait ponašanje tijela i simulacija G sile pa je lik malo pretjerao?
Inače, zonda i R8 baš daju dobar dojam brzine, držanja ceste...zvuk isto dobar..pa igrat ću ovo svakako bez prigovaranja jer ispalo je puuno bolje nego je to po prvim trailerima izgledalo.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 23:24   #157
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Bemti,ova nocna utrka,vec vidim najmanje 10 restarova kada profulam ili pogresno protumacim zavoj hehe
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 23:31   #158
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Ovaj zadnji video prikazuje (valjda) helmet cam i zato se sve kako kazes naginje. Izgleda prilicno dobro bar meni. E sad onaj koji je uzivao u jedinici garant ce mu i dvojka biti ok za poigrati se, loadas Ring, omiljeni auto i peglaj.
Edit, sto se nocne utrke tice premalo lumena bacaju te zarulje, kao da su petrolejke montirali na haubu
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 00:11   #159
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ovaj na zadnjem videu nekak slabo vozi, linija mu je slaba...

Ali jedva čekam, zasad se zadovoljavam sa F1 2010 već jedno vrijeme jer dugo nema prave vožnje.

Ovaj NFS mi se čini nekak predobar, samo da nekaj ne zaseru i šrafim volan na dulje vrijeme...

I da, nije da me to dira ali stupanj prijenosa se promjeni prije nek vozač makne ruku s volana wtf?!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 01:35   #160
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
okej, ne moze se osjecaj voznje reproducirati tocno kako je u stvarnosti

no to ne znaci da se treba pristati na kompromis gdje se auti ponasaju kao gliseri u zavojima

ne trazim ja od EA da naprave simulaciju

nego da naprave neki mix koji vise naginje simulaciji

i gledam ove gameplay filmice i vise ne znam sta da mislim
najvise me zanima na kojim assistovima vozi lik
Svaki auto ce se ponasat kao gliser a pogotovo na stazi, mislim ja sam godinu i pol dana vozio Megane R26, i imamo sam izlet na grobnik i dok sa mnom nije sjeo decko koji ima preko par stotina krugova na grobniku i objasnio kad kocit, gdje odrzavat gas, gdje poklopit gas, apex zavoja, samo ga glisirao i unistavao gume sa uzasnim vremenima.

Na stazi je puno gore i teze vozit nego na klasicno asfaltu, grijanje guma, proklizavanje je ogromno ako samo malo premotas volan od onog sto je potrebno.

A ti dok vozis na tipkovnici ti uvijek dajes 100% gas, 100% kocnicu i 100% steer kad skreces tako da je to prilicno realno.

Jer da itko izbaci 90% simulaciju koja simulira stvarni svijet, 95% smrtnika se vjerovatno nebi izvuklo iz boksa, a o jednoj zondi R da ne pricam, vrtili se ko na ringispilu

Ovo je ipak igrica i nesto uz sto bi se trebao zabavljat a ne gledat koliko je realno, jedino po cemu se izdvajaju je da bude priblizno realno, da nemozes driftat pri 250 kmh kao u Hot pursuit 2 a i sama ta igrica je odlicno napravljena, to je cista arkada za zabavu, nikakav prikaz realne voznje.

Meni se jedinica svidjela osim drifrta koji su po meni fulali kompletno, a dvojka mi se zasada cini kao igrica koju cu odigrat s gustom.
ehohr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.03.2011., 04:32   #161
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
@ehohr:
E to je to!
To je ono što ja non stop tvrdim!

RESPECT!
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 08:33   #162
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Svaki auto ce se ponasat kao gliser a pogotovo na stazi, mislim ja sam godinu i pol dana vozio Megane R26, i imamo sam izlet na grobnik i dok sa mnom nije sjeo decko koji ima preko par stotina krugova na grobniku i objasnio kad kocit, gdje odrzavat gas, gdje poklopit gas, apex zavoja, samo ga glisirao i unistavao gume sa uzasnim vremenima.

Na stazi je puno gore i teze vozit nego na klasicno asfaltu, grijanje guma, proklizavanje je ogromno ako samo malo premotas volan od onog sto je potrebno.

A ti dok vozis na tipkovnici ti uvijek dajes 100% gas, 100% kocnicu i 100% steer kad skreces tako da je to prilicno realno.

Jer da itko izbaci 90% simulaciju koja simulira stvarni svijet, 95% smrtnika se vjerovatno nebi izvuklo iz boksa, a o jednoj zondi R da ne pricam, vrtili se ko na ringispilu

Ovo je ipak igrica i nesto uz sto bi se trebao zabavljat a ne gledat koliko je realno, jedino po cemu se izdvajaju je da bude priblizno realno, da nemozes driftat pri 250 kmh kao u Hot pursuit 2 a i sama ta igrica je odlicno napravljena, to je cista arkada za zabavu, nikakav prikaz realne voznje.

Meni se jedinica svidjela osim drifrta koji su po meni fulali kompletno, a dvojka mi se zasada cini kao igrica koju cu odigrat s gustom.
Naravno da nije moguće napravit 100% realnu sliku, jer nema ni sila a bome ni straha od ziada

Uglavnom trebali bi težit napravit šta bolje igru, ovako samo izgleda jako dobro grafički dok fizika opet visi naspram rFactor modova. I da na videu izgleda kao da nema niti malo FFa što je prilično nerelano.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 08:36   #163
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
@ehohr

Evo još par novih kaj su se pojavili preko noći

















TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 09:33   #164
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Lipo je vidit veterene protiv novih nada (f1 vs mp12-4c)

Nego to mi je i kod prvog dijela smetalo, lik ima TC + ABS + SC na McLarenu F1 koji je ima ništa od toga.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 11:03   #165
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Sigurno cu je odigrati... osobno mi je bitnija zabava nego realnost! pretpostavljam da i EA-u... njima se to pratvara u zaradu..
da malo karikiram;
kak mogu zabrijavat na realnost i pricati da to nije tako kad ionak ne znam kak se zonda u realnosti ponaša. a ni vi ostali najvjerovatnije.
uostalom eto imate tu par postova od ljudi koji su vozili po stazi i kažu da igra nikad neće biti realna do kraja...

obožavam ljude (da ne kažem djecu) koji misle da ako su gledali TG da bi oni rasturili Zondu, Veyrona ma čak i F1 ako treba a postoji mogučnost da čak ni vozačku nemaju...
NHF naravno ;-)
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 11:36   #166
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Svaki auto ce se ponasat kao gliser a pogotovo na stazi, mislim ja sam godinu i pol dana vozio Megane R26, i imamo sam izlet na grobnik i dok sa mnom nije sjeo decko koji ima preko par stotina krugova na grobniku i objasnio kad kocit, gdje odrzavat gas, gdje poklopit gas, apex zavoja, samo ga glisirao i unistavao gume sa uzasnim vremenima.

Na stazi je puno gore i teze vozit nego na klasicno asfaltu, grijanje guma, proklizavanje je ogromno ako samo malo premotas volan od onog sto je potrebno.

A ti dok vozis na tipkovnici ti uvijek dajes 100% gas, 100% kocnicu i 100% steer kad skreces tako da je to prilicno realno.

Jer da itko izbaci 90% simulaciju koja simulira stvarni svijet, 95% smrtnika se vjerovatno nebi izvuklo iz boksa, a o jednoj zondi R da ne pricam, vrtili se ko na ringispilu

Ovo je ipak igrica i nesto uz sto bi se trebao zabavljat a ne gledat koliko je realno, jedino po cemu se izdvajaju je da bude priblizno realno, da nemozes driftat pri 250 kmh kao u Hot pursuit 2 a i sama ta igrica je odlicno napravljena, to je cista arkada za zabavu, nikakav prikaz realne voznje.

Meni se jedinica svidjela osim drifrta koji su po meni fulali kompletno, a dvojka mi se zasada cini kao igrica koju cu odigrat s gustom.
Stoji to kaj si rekel za stvarni život, al kaj se tiće igrice mogu reći da za to postoji volan, i na njemu nije sve 100% pa u tom slučaju bi dobro došla simulacija!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 11:51   #167
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
obožavam ljude (da ne kažem djecu) koji misle da ako su gledali TG da bi oni rasturili Zondu, Veyrona ma čak i F1 ako treba a postoji mogučnost da čak ni vozačku nemaju...
NHF naravno ;-)
Onda ni oni koji igraju avio simulacije nemaju pojma kako je to. Onaj ko je vozio auto zna bar ponešto o realnosti, a Zondu ima priliku vozit samo mali broj sretnika. Dovoljno je da pogledaš lap record i već imaš osjećaj kako se auto ponaša kad ga vozi pro
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 12:18   #168
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
prvi filmic je dobar sve dok nisam vidio skok na stazi sa mclarenom. Fail.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je online   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 12:37   #169
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Na stazi je puno gore i teze vozit nego na klasicno asfaltu, grijanje guma, proklizavanje je ogromno ako samo malo premotas volan od onog sto je potrebno.

A ti dok vozis na tipkovnici ti uvijek dajes 100% gas, 100% kocnicu i 100% steer kad skreces tako da je to prilicno realno.
sto je s nama koji igramo sa gamepadovima/volanima? i svi ovi gameplay filmicu su sa likom koji igra na volanu (doduse ne znam s kojim assistovima)

kazes da je normalno da auto proklizava ako nisu gume zagrijane

onda su u EA morali uzeti to u obzir, i dati mogucnost igracu da vozi krug zagrijavanja gdje bi zagrijao same gume

a ne ovako ti daju izgovor zasto auto proklizava ali ne i samo rjesenje kako to sprijeciti..

Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Jer da itko izbaci 90% simulaciju koja simulira stvarni svijet, 95% smrtnika se vjerovatno nebi izvuklo iz boksa, a o jednoj zondi R da ne pricam, vrtili se ko na ringispilu
pa eto, svi se kunu da je richard burns rally simulacija, pa se opet moze vozit bez vecih poteskoca

ne kontam zasto isto ne bi bilo i za igru u kojoj mozes voziti golfa peticu (ili veyrona koji ima sve moguce assistove) po savrseno ravnoj stazi

Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Ovo je ipak igrica i nesto uz sto bi se trebao zabavljat a ne gledat koliko je realno, jedino po cemu se izdvajaju je da bude priblizno realno, da nemozes driftat pri 250 kmh kao u Hot pursuit 2 a i sama ta igrica je odlicno napravljena, to je cista arkada za zabavu, nikakav prikaz realne voznje.
nekima ljudima je realnost zabava. sto realnije to bolje.

npr ja obozavam simulacije borbenih zrakoplova (bilo rijec o onima iz drugog svjetskog ili o f22 raptoru)
neki ljudi obozavaju simulacije vlakova, kamiona, itd

obicne arkade, ili neke polusimulacije me ne privlace

problem je sto EA promovira ovu igru kao cistu simulaciju

odlucili su ici u 2 smjera
jedan cisto arkadni sa tim hot pursuitom, i drugi "cisto" simulacijski sa shiftom

kao sto i sam kazes da je ovo cista simulacija morao bi se brinuti o puno vise faktora (zagrijavanje guma, odnos izmedju brzina, tip guma, raspored tezine, spojleri, itd)

a ovo je neki mix simulacije/arkade gdje su pokusali simulirati pravi osjecaj voznje umjetnom tezinom upravljanja (mislis da je igra realna samo zato sto auto understeera/oversteera u svakom zavoju..)

mislim da bi bilo najbolje da su uzeli fiziku voznje iz GT5/forze/rfactora i osjecaj brzine iz shifta

Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Meni se jedinica svidjela osim drifrta koji su po meni fulali kompletno, a dvojka mi se zasada cini kao igrica koju cu odigrat s gustom.
ja se bojim da ce dvojka biti jednaka jedinici sto se tice voznje
nadam se da sam u krivu

ako nisam, preostaje mi cekati dirt 3 i grid 2 ^^
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 12:39   #170
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Stoji to kaj si rekel za stvarni život, al kaj se tiće igrice mogu reći da za to postoji volan, i na njemu nije sve 100% pa u tom slučaju bi dobro došla simulacija!
Istina, ali takva igra mozda nebi postigla granciju prodaju koju treba postic, ne zele svi vozit na volan, tj mozda zele ali nemaju novaca ili zivaca sa stavlja i micat volan svaku put kad ti se malo vozi.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 12:45   #171
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
ako nisam, preostaje mi cekati dirt 3 i grid 2 ^^
A ti sa konja na magarce. Dirt/GRID/F1 nisu opet primjeri simulacije, nego baš onoga šta EA gura zasada.

rFactor/GTR se nikako nebi tribali mišta sa tim proizvodima.

BTW subuta je bila u znaku Imole 94 i Ferraria 550
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 12:54   #172
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
A ti sa konja na magarce. Dirt/GRID/F1 nisu opet primjeri simulacije, nego baš onoga šta EA gura zasada.

rFactor/GTR se nikako nebi tribali mišta sa tim proizvodima.

BTW subuta je bila u znaku Imole 94 i Ferraria 550
znam da dirt/grid i f1 nisu primjeri simulacija

ali obozavam rally tako da zato cekam novi dirt

grid mi je bio izvrstan (vrhunski cockpit pogled, sve dok nije izasao shift) - bar dok nisam osvojio one najbrze aute koje je bilo predebilno vozit na onim malim gradskim stazama, i kojima je trebalo samo 10m da zakoce do nule

F1 mi se uopce nije svidio.

tako da eto, cekam dirt zbog malo rallya, grid zbog driftanja po ulicama tokya sa nissanom gtr ^^

btw bilo bi fora kad se vec furaju na GT tip utrka u shiftu, da su dodali cockpit, ili bar glasove vodje tima kroz utrku (da se ne moras u potpunosti oslanjati na HUD za sve informacije..)
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 13:21   #173
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Onda ni oni koji igraju avio simulacije nemaju pojma kako je to. Onaj ko je vozio auto zna bar ponešto o realnosti, a Zondu ima priliku vozit samo mali broj sretnika. Dovoljno je da pogledaš lap record i već imaš osjećaj kako se auto ponaša kad ga vozi pro
Pa da... o tome pričam..
nikad nisam vozio avion i baš zbog toga mi neće izletiti izjava da nešto u igri nije realno...
ali nije to ni toliko bitno, to je samo bio komentar na klince koji vriste da igra nije prava simulacija a nikad nisu ni vozili auto...

ono sto sam htio reci je ono sto i je kolega gore na motoru rekao, i neko prije njega.
kad bi EA izbacio pa i 90% realan simulator vožnje, 95% ljudi nebi tu igru moglo igrati jer jednostavno nebi bili u stanju voziti brzo... i ode prodaja u bananu! a o F1 simulatoru ne treba pričati! ako Richard Hammond nije mogao voziti bolid a on je u autima konstantno, kakve onda šanse ima klinac od 14godina koji je ciljana prodajna grupa!

shvačam da je EA naveliko reklamirao da će to biti prava simulacija, ali pa niste valjda toliko naivni prije svega treba biti igrivo, a onda realno
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 13:30   #174
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
na vecini filimica do sada lik vozi na logitech driving force wireless, sta je volancek koji ti stoji na nogama, ajmo reci u krilu, nema papucica a i nije stabilan da ga hebes ko normalni volani pricvrsceni za stol...
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 13:40   #175
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
ono sto sam htio reci je ono sto i je kolega gore na motoru rekao, i neko prije njega.
kad bi EA izbacio pa i 90% realan simulator vožnje, 95% ljudi nebi tu igru moglo igrati jer jednostavno nebi bili u stanju voziti brzo... i ode prodaja u bananu! a o F1 simulatoru ne treba pričati! ako Richard Hammond nije mogao voziti bolid a on je u autima konstantno, kakve onda šanse ima klinac od 14godina koji je ciljana prodajna grupa!
jedno je bolid kojem konstantno moras pogoditi tocan broj okretaja, a drugo auto koji moze podnjeti vise "silovanja"

opet, rijec je o autima, ne o super naprednim borbenim avionima koji postizu 3 macha ili o formulama koje postizu 20.000rpm

koliko tesko moze biti voziti auto (koji ima pun k assistova) punom brzinom?
ako je james may, koji suxa sto se tice voznje po stazama, mogao oborit svjetski rekord sa veyronom u brzoj voznji...

ili jeremy clarskon mogao bez beda voziti brze krugove sa najbrzom zondom u proizvodnji (zonda r) po stazi u italiji..a redovito svaki jaci auto izvrti na top gear stazi

eno tamo neki od rfactor modova teze ka simulaciji i jedva mozes izaci iz boksa pravilno, pa opet zna biti zabavno nakon kojih pol sata kad udjes u shemu

samo stvar navike..

Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
shvačam da je EA naveliko reklamirao da će to biti prava simulacija, ali pa niste valjda toliko naivni prije svega treba biti igrivo, a onda realno
nismo naivni, i upravo zato svi "seru" po igri kad EA kaze da je simulacija, i kad mi pokazuju pro vozaca koji govori da je simulacija..

da, treba biti igrivo, ali to ne znaci da sad imaju izgovor da bude makar kako igrivo, tj da fizikalni model moze vise sliciti glisiranju nego upravljanju autom

i nemam pojma kako je to voziti koengisegga pri 300km/h, ali znam kako je voziti golfa peticu pri 120km/h i reci da taj auto nikako ne bi trebao proklizavati u blazim zavojima.
pa ono, ako nisu mogli pogodit upravljanje obicnim golfom, ne znam kako su mogli sa 5x snaznijim autom..
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 13:58   #176
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
No krasno, nisam stigao pogledat ni jedan video. Ni jedan link više ne radi.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je online   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 14:07   #177
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
i nemam pojma kako je to voziti koengisegga pri 300km/h, ali znam kako je voziti golfa peticu pri 120km/h i reci da taj auto nikako ne bi trebao proklizavati u blazim zavojima.
pa ono, ako nisu mogli pogodit upravljanje obicnim golfom, ne znam kako su mogli sa 5x snaznijim autom..
Nema nitko od nas prevelikog iskustva s vožnjom trkaćih auta.
I tu bude uvijek svakakvih mišljenja i očekivanja što jest realno, a što nije.

Ono oko čega bi se svi trebali složiti jest da je ovo u odnosu na Shift 1 jedan pozitivan pomak...dapače, u pojedinim pogledima i jako solidan pomak nabolje.
Mislim da će ovu igru biti zabavno voziti na volanu svakako jer nema dosta boljki koje je imao Shift 1 te konstatntnog škripanja guma i sl.
Se slažemo svi oko toga?

@sinisa1989
Izgleda da je netko prijavil ovog tipa, pa su maknuli filmiće...pitam se ko bi to mogao biti? lol

Zadnje izmijenjeno od: TheBEaST. 07.03.2011. u 14:14.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 14:24   #178
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
vodim dvostruku raspravu ali neka...

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
koliko tesko moze biti voziti auto (koji ima pun k assistova) punom brzinom?
ako je james may, koji suxa sto se tice voznje po stazama, mogao oborit svjetski rekord sa veyronom u brzoj voznji...
ili jeremy clarskon mogao bez beda voziti brze krugove sa najbrzom zondom u proizvodnji (zonda r) po stazi u italiji..a redovito svaki jaci auto izvrti na top gear stazi
pa ja bi reko da poprilično teško.. osim ako si mislio na ravnu linju...
voziti auto na maximumu je teško, jako teško i naporno..
a ako klinac u igri ne može postaviti rekord na Ringu jer jeigra prerealna neće ju kupiti

a što se tiče TGekipe, to što se oni puštaju nesposobnima ne znači da i stvarno jesu... ipak su im auti posao već 20-ak godina...
ali ajde nećemo pokretati još jednu raspravu valjda


Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
nismo naivni, i upravo zato svi "seru" po igri kad EA kaze da je simulacija, i kad mi pokazuju pro vozaca koji govori da je simulacija..
ma kužim i slažem se donekle s tobom, ali reklama je jedno i ljutiti se zbog napuhane reklame.......!
koliko proffi kuhara se u topshopu kune da su ti lonci najbolji na svijetu?
ili kad MS kaže da su mu Fiati zakon u reklami... jasno


budemo vidjeli kad zaigramo... bar ja
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 23:41   #179
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Istina, ali takva igra mozda nebi postigla granciju prodaju koju treba postic, ne zele svi vozit na volan, tj mozda zele ali nemaju novaca ili zivaca sa stavlja i micat volan svaku put kad ti se malo vozi.
Ma slažem se u potpunosti s tobom, svako savršenstvo/simulacija iziskuje troškove po proizvođača, jer mora sve čim realnije prikazat a to može samo praksom i pretočit u simulaciju...a kaj dobiš s tim...jedno veliko niš jer svega par posto kupaca igra te igre sa volanom, a na tipkovnici su simulacije neizvedive!

Tako da ja ni ne tražim neke posebno, samo da je igrivo i zabavno u nekim dobrim okvirima a ne glupo tupo i retardirano ko sad ovaj NFS koji je nedavno izašel. I da ima bar neke dodire sa realnim/simulacijom !


Velim , ak si probal F1 2010... čista mješavina simulacije i arkadne vožnje i ispalo je savršeno skoro ! Ak očeš simulaciju podesiš si u postavkama i vrlo je slično simulaciji(sa volanom odlično). A ak si ljen učit zavoje i očeš samo jurnjavu podesiš si arkadno po šabloni i juriš s mozgom na paši...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2011., 17:55   #180
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
pre arkadni su ovi zadnji nfs pa to koda se po tracnicama vozis uopce nije vise zanimljiva igra kao sto je nekad bio nfs underground kad si ti sredivo sam auto onako kako ti pase, ovo sad sve nesta kupi gotovo i stisni gas totalno nezanimljivo
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na