Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.12.2002., 20:13   #31
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Ahh...

Prvo sam krenuo za geodeta, onda su me na kraju prve godine srednje "zamolili" da se ispišem iz škole pa sam otišao za tehničara visokogradnje. Nakon toga (završene srednje) sam otišao na fax na PMF i radi toga smo frtalj kolege jer na PMFu imaš smjerove za prof. i ing. geologije i zato sam ti ja sada geolog. Šta sve čovjek doživi i proživi samo školujući se. Od propalice i bitange, ispičuture i ne znam čega u stup i ponos društva (onih 6% sa diplomom od kojih je nekih 75% izvan domovine, a i ja mislim na neki rad vani znaš ono koju godinu, desetljeće, pa penzija, pa dođeš doma otegnuti papke. Mada mi je za sada i ovdje sasvim (ali ja bi neki Porsche 911 i ovih 120m2 kuće mi je nešto pre malo ja bi jedno 350m2, a sa političarima mi se ne druži, nema tamo komada, ajde onda baba iz HNS, ali sam jedno milijun godina premlad za nju. Nogomot mi ne ide, a sa mafijašima (bez obzira kaj sam iz Dubrave) mi se ne druži, jer kada počnem o nekim SCSI diskovima, MMX, SSE, 3Dnow instrukcijama pričat gledaju me malo čudno pa im moram hrvatski prevoditi na hrvatski. Samo jedno znam u Ameriku ne idem nikako, rađe idem u gulag u Sibiru nego među one hamburgerožderce sa IQom sobne temperature.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2002., 20:44   #32
mateo
zanimanje-pijani geolog
 
mateo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
a di radiš?
__________________
[Athlon 850@1020]
[Epox 8kta3]
[Gainward gf2 mx]:clap:
[384 mb ram pc-133]
[Maxtor 20gb]
[LG 24/10/40]
[cd sony 52x]
.....Dinamo je prvi,komp dobro,ja sretan.....





mateo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.12.2002., 20:52   #33
mateo
zanimanje-pijani geolog
 
mateo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
malo mi je bilo čudno kažeš geolog,građevinska škola nešto tu nije u redu mislim si ja,hvala na povećem objašnjenju,za GŠC znam jer je on preko puta mojeg osnovnjaka.
__________________
[Athlon 850@1020]
[Epox 8kta3]
[Gainward gf2 mx]:clap:
[384 mb ram pc-133]
[Maxtor 20gb]
[LG 24/10/40]
[cd sony 52x]
.....Dinamo je prvi,komp dobro,ja sretan.....





mateo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2002., 04:15   #34
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Originally posted by mateo
malo mi je bilo čudno kažeš geolog,građevinska škola nešto tu nije u redu mislim si ja,hvala na povećem objašnjenju,za GŠC znam jer je on preko puta mojeg osnovnjaka.
jos ce se i stare ljubavi pocet nalaziti na ovom forumu...znate ono razdvojio ih drugi svjetski rat i sad se nasli nakon 60 godina...
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2002., 07:48   #35
igsablja
Senior Member
 
igsablja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: K.Š.Đalskog 3a, 10290 Zaprešić, Hrvatska
Postovi: 440
Re: Ja o diskovima Vi o satovim

Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
Ja počeo diskovi ovakvi, i onakvi, a ovo lagano postala rasprava o satovima, a šta ćeš, ... kad si u Rimu ponašaj se kao rimljanin. E, pa ja Vam za svaki dan (jel'ti radni sat) imam jedan Calypso model 3024-02 Yachting koji sam mislim platio nekih 135 US$ prije jedno 5 ili 6 godina (klasičan na zaigere, sa tri cronometra, datumom i tako). kao drži 5 ATM ili ti za plivanje i kupanje, nema ronjenja tj. ima ali do 10m tako barem kažu, a i snjim nisam nikada niti išao dublje (nemam boce). I eto sat služi sve ove godine, nije zakasnio niti jedne sekundice osim kada sam bio mijenjao bateriju (nakon četri godine, tj. preklani). Imam i jedan kako bi se reklo sat za ono kada se ide nekud Tissota koji košta oni dolari puta dva pa plus još jedna nula (dobio od najdražeg, sada pokojnog ujaka). Sat radi bez greške, keramičko staklo, titansko kučište, otporan na vodu, udarce, temperature i tome slično i bez obzira na cijenu vrijedi svakog centa. Ne nosim ga da ne ispadnem snob, a i ujo je preminuo pa mi je to još veća vrijednost. Dakle ajmo koji je onda najbolji sat po Vama kada nećete o diskovima. Po meni bi ljestvica bila Tissot, Rolex, Bulova. Moj top tri
Seiko, Kasnio, i za vrh, jedno pola kile "onih dobrih" u Trstu na tržnici
__________________

amd64 5000 B.E.
4 GB RAM-a
nVidia GTX 260
DVD prža
lg dvdrw-+ i ostalo
gomila diskovlja sumarum = 2TB
*Samsung 19"MB*
7 ultimate + ubuntu
igsablja je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2003., 22:48   #36
Robert_L
Premium
 
Robert_L's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 183
Citiraj:
Originally posted by Rivi-[Seti.hr]
Inače, ako se slijedeća situacija može uzeti u razmatranje o kvaliteti, samo da navedem da je Quantum otporan na udarce nogom (istina, dječje), kao i na padove s cca 1m visine. Nakon toga radio je besprijekorno i bez bad sectora. To je bilo prije. Iz bliže budućnosti mogu navesti da je Maxtor/Quantum također otporan na udarce nogom, ali sada već malo starijeg djeteta.
S kašnjenjem, a vrijedi i za Gospara: Moj Quantum Fireball 2.6Gb živi godinama (mislim od ´96 ) bez ijednog badsectora, zadnjih pola godine ga vucaram okolo u HDD ladici i odličan je alat za probijanje po tramvajima. Kadgod napravim shutdown i odmah izvadim disk, totalno je hladan.
IDEš, quantum!
__________________
Asus P4B533, P4 2,4GHz ,DDR 333 Samsung 512 mb,GeForce 4800SE 128MB, Seagate 80Gb, ADSL HM220dp,...
Robert_L je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na