Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.01.2003., 03:03   #1
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Question CDRW ne ljubi TDK

Uvijek zaboravim ovo pitati pa sam sad pržio nešto pa se sjetih: ima li još tko problema sa TDK medijama na RICOH 7083A CDRWu (to je onaj stari 8x8x32 ali meni ne treba brži jer većinom koristim RW medije i to najčešće one male od 21' jer su u slim boxu identični D x V x Š floppyu i kada su u UDFu su u stvari diskete od 150Mb, a i na te male 21' rijetko koji CDRW može pisati brže od 4x (uostalom medij i je 1 - 4x), a i veći RW su do 10 (oni brži svijećom se taže).
Dakle kada ubacim TDK CDR ili mi ga odmah pljune van ili ako kojim čudom i odluči pisati na njega onda na kraju izgleda kao da je neko urinirao (lijepša riječ za popišao) po njemu i to nitko više ne čita, pa čak niti RICOH sam. Inače po meni najkvalitetniji medij je Verbatim kao CDRW ili kao CDR (pogotovo oni Crystal + Super AZO metal), probao sam skoro sve šta se može dobaviti u RH u tom RICOHu, pa Bože moj koliko je star i trebalo je kroz njega sve proći ali ti TDK nikada, nikakvi i nikak. Ima još tko tu prapotopiju i ima li sličan problem na tom CDRWu i nekom drugom sa TDK medijama.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na