Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2014., 00:19   #1
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Prijedlog za razmjenu pozivnica torrent trackera

Vidim da modovi imaju pune ruke posla. Dođu mlađahni momci, tek se regaju i žicaju pozivnicu.

Prijedlog je, u skladu sa pravilima tko može tražiti pozivnicu, da se taj thread ili prebaci pod tržnicu ili da kao i tržnica ne bude vidljiv onima koji tek dođu. Ukratko, ista pravila za tržnjak kao i za razmjenu pozivnica.

Ili je modovima gušt stalno čistiti temu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 00:42   #2
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Može još dobronamjeran savjet/prijedlog? Prestanite mijenjati pozivnice tj. nudim pozivnicu za XY tracker i tražim YZ tracker jer će vam netko nick prijaviti i uz malo (ne)sreće dobijete ban na minimalno jednom trackeru ako i ne više - global ban.

Kažem, vidio sam da se događa, čak mislim negdje i u temi ima da je netko nekoga prijavio, pa čisto da ljudi znaju.

Za one koji se pitaju kako će dobiti pozivnicu ako ne nude nešto, e pa dokažite da znate što radite i neće biti nikakvih problema, ima drugih članova PCE foruma da to potvrde.


Ako će slučajno ova tema se brisati, prebacite mi post u originalnu temu za razmjenu pozivnica ako nije problem.
tOta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.01.2014., 09:36   #3
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Vidim da modovi imaju pune ruke posla. Dođu mlađahni momci, tek se regaju i žicaju pozivnicu.

Prijedlog je, u skladu sa pravilima tko može tražiti pozivnicu, da se taj thread ili prebaci pod tržnicu ili da kao i tržnica ne bude vidljiv onima koji tek dođu. Ukratko, ista pravila za tržnjak kao i za razmjenu pozivnica.

Ili je modovima gušt stalno čistiti temu
ajd neka pametna i od tebe
Ne zvuči loše, prokomentiramo pa se javimo s rješenjem.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 09:40   #4
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Može još dobronamjeran savjet/prijedlog? Prestanite mijenjati pozivnice tj. nudim pozivnicu za XY tracker i tražim YZ tracker jer će vam netko nick prijaviti i uz malo (ne)sreće dobijete ban na minimalno jednom trackeru ako i ne više - global ban.

Kažem, vidio sam da se događa, čak mislim negdje i u temi ima da je netko nekoga prijavio, pa čisto da ljudi znaju.

Za one koji se pitaju kako će dobiti pozivnicu ako ne nude nešto, e pa dokažite da znate što radite i neće biti nikakvih problema, ima drugih članova PCE foruma da to potvrde.


Ako će slučajno ova tema se brisati, prebacite mi post u originalnu temu za razmjenu pozivnica ako nije problem.
Ja na nijednom trackeru nisam Drug Brko, tako da mi ga mogu prijavit

@tor
Jesi vidio, a nije da samo spammam
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2014., 13:02   #5
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
Ti nisi ali mozda neki drugi imaju iste nickove A i neki trackeri bas zabranjuju public dijeljenje pozivnica.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2014., 14:25   #6
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
pa da, zato bi i bilo dobro da se tema "ne vidi" kao što se ne vidi ni tržnica.
Druga stvar je to što bi netko odavdje se napravio jako pametan i glumiti dušebrižnika, pa išao tužiti nekom trackeru.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na