Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.11.2022., 11:26   #6451
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
kad mala dopusti, onda mw2 do kasno u noć pa krvavih očiju na posao.
Nije lako bit tata gamer, koji jesu, znaju šta je to
Ja znam ustajati sat vremena ranije prije posla dok pijem kavu, da nešto odigram. Ovim tempom, pola godine će mi trebati platinirati God Of War novi.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2022., 13:18   #6452
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,259
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Somerville

Ovo bi mogao biti novi Limbo/Inside. Isti producent.
bas htio preporuciti, tko voli Limba i Inside nek ovo proba, igra je odlicna za sad ovo malo koliko sam presao, preporuka!
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)

Zadnje izmijenjeno od: joolka. 20.11.2022. u 21:22.
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2022., 19:36   #6453
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,020
sad igram HZD i Somerville. HZD sam malo prošao pa mi je sad malo jasnije, ok vjerujem da ću je završiti, a Somerville... iako je Inside IMHO bolji, ima i ova tu atmosferu iz Limbo/Inside
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 18:04   #6454
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,081
Odigrao sam Blood 2 Extra Crispy version 6.1 + Upscale Pack i super mi je igra s ovim modovima. Puno bolje izgleda i gameplay je fluidniji, oružja su odlična. I dalje ima masu bugova i vidi se da je igra u Alfa fazi, ali puno je bolje.
Napokon sam je završio. Više puta sam je pokuša igrati, ali ili bi mi bila preloša ili mi nije radila.
Također sam završio SHOGO, vrlo dobra igra.
Nastavljam sa Contract JACK-om i Kiss Psycho Circus The Nightmare Child.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 20:19   #6455
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,471
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
kad mala dopusti, onda mw2 do kasno u noć pa krvavih očiju na posao.
Nije lako bit tata gamer, koji jesu, znaju šta je to
Bogami. Evo ceka se WoW dragonflight. Uspavam malog u 8-9 i onda dok hemeroidi ne prorade
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 20:29   #6456
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Uf, ja sam zadnje odradio Crysis remaster i sad završavam prvi Far Cry sa addon modom -kakva je to dobra igretina, na momente i preteška. Šteta što su njeni nastavci ošli svako na svoju stranu a niti jedna nije toliko dobra ko što je jedinica (FC3 mi je zapravo bio super). Ovaj setting sa naci znanstvenikom i tropskim otocima je super.

Crysis remaster je dobar, popravili ono što su sjebali i stvarno je dobra igra, sve do vanzemaljaca. Kakva šteta. 2. sam skinuo slučajno umjesto 1. i reko ajde, nisam je dugo igrao idem probat - ma kakvi, ne leži mi taj setting i ne volim te glupe vanzemaljce. Isto tako i 3. , koju sam davno odigrao.

Cultic - inspiriran blood-om boomer shooter. super iako nisam baš fan tih pixeliziranih sranja (prodeus je to super riješio i system shock 3), igra je mnogo dobra, traži brzinu, preciznost i reflexe
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 21:11   #6457
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,167
Napokon završio Control. Interesantan koncept, zabavna uporaba fizike, potreban oprez jer te neki neprijatelji mogu 2shotati, ali postala mi igra zamorna nakon par sati tako da nisam prešao sve side questove niti kupio DLC-ove.

I ja čekam Dragonflight, baš me zanima hoće li serveri preživjeti
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2022., 05:31   #6458
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,450
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Odigrao sam Blood 2 Extra Crispy version 6.1 + Upscale Pack i super mi je igra s ovim modovima. Puno bolje izgleda i gameplay je fluidniji, oružja su odlična. I dalje ima masu bugova i vidi se da je igra u Alfa fazi, ali puno je bolje.
Napokon sam je završio. Više puta sam je pokuša igrati, ali ili bi mi bila preloša ili mi nije radila.
Također sam završio SHOGO, vrlo dobra igra.
Nastavljam sa Contract JACK-om i Kiss Psycho Circus The Nightmare Child.
Nemoj.
Contract JACK je totalni krš od ekspanzije. Samo ćeš si usrat NOLF, sjeti me se kad odigraš jer znam da hoćeš.

E i ne znam da li si skužio, onaj sa The Force Engineom je nakon što je riješio HW akceleraciju i quicksave/save (original Dark Forces uopće nije imao save, pamtio je samo kada pređeš cijeli nivo) je ubacio u 6u brzinu.
Na dnevnoj bazi izbacuje po par novih verzija sa ispravljenim bugovima i piči pomalo prema verziji 1.0 koja bi trebala biti valjda kompletno bez bugova. Nakon toga slijedi ubacivanje Outlawsa u taj engine i to jedva čekam jer ga nikada nisam igrao.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 29.11.2022. u 08:07.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2022., 08:27   #6459
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,081
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Nemoj.
Contract JACK je totalni krš od ekspanzije. Samo ćeš si usrat NOLF, sjeti me se kad odigraš jer znam da hoćeš.

E i ne znam da li si skužio, onaj sa The Force Engineom je nakon što je riješio HW akceleraciju i quicksave/save (original Dark Forces uopće nije imao save, pamtio je samo kada pređeš cijeli nivo) je ubacio u 6u brzinu.
Na dnevnoj bazi izbacuje po par novih verzija sa ispravljenim bugovima i piči pomalo prema verziji 1.0 koja bi trebala biti valjda kompletno bez bugova. Nakon toga slijedi ubacivanje Outlawsa u taj engine i to jedva čekam jer ga nikada nisam igrao.

Je, pratim TFE na dnevnoj bazi. Uskoro bi trebao izbaciti 1.0. Što se Outlawsa tiče, to ćeš se načekati. Meni je Outlaws super igra. Završio sam je ponovo prije godinu-dvije u FullHD rezoluciji. Staviš dgvoodoo2 i radi bez beda na bilo kojoj rezoluciji. Radi i Reshade s njom. Tako da ako je želiš igrati, možeš i sad.
Što se Contract JACK-a tiče, ja je ne doživjam kao NOLF igru. Meni je to obična pucačina. Ideš i pucaš. Kada sam bio završio NOLF2 i krenuo s Contract JACK-om bila mi je očajna. No, nakon godinu dana odmaka od NOLF-a mi je čisto solidna.
KISS nisam nikad igrao, i zasad nije loša pucačina. Završio sam prvi act. Sjećam se da kad je izašla recenzije su je pokopale. Ni recenzije na youtube nisu joj naklonjene, no zasad je solidna. Definitivno mi nije toliko loša kao što pričaju. Zasad.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2022., 08:42   #6460
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,081
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Napokon završio Control. Interesantan koncept, zabavna uporaba fizike, potreban oprez jer te neki neprijatelji mogu 2shotati, ali postala mi igra zamorna nakon par sati tako da nisam prešao sve side questove niti kupio DLC-ove.

I ja čekam Dragonflight, baš me zanima hoće li serveri preživjeti

Isto kod mene, natjerao sam se da je završim. Čak sam i DLC-ije odigrao. Htio sam vidjeti kako povezuju Alan Wake s Controlom, no ostao sam razočaran. Nema ničega. Ne isplati se odigrati.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2022., 09:52   #6461
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,114
GOW: Ragnarok ovdje, nekih 35h natukao.

Odlična igra.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2022., 09:54   #6462
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,991
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Odigrao sam Blood 2 Extra Crispy version 6.1 + Upscale Pack i super mi je igra s ovim modovima. Puno bolje izgleda i gameplay je fluidniji, oružja su odlična. I dalje ima masu bugova i vidi se da je igra u Alfa fazi, ali puno je bolje.
Napokon sam je završio. Više puta sam je pokuša igrati, ali ili bi mi bila preloša ili mi nije radila.
Također sam završio SHOGO, vrlo dobra igra.
Nastavljam sa Contract JACK-om i Kiss Psycho Circus The Nightmare Child.

Ti si još negdje tamo u 1999.
Moram to podržat
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2022., 11:11   #6463
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,081
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Ti si još negdje tamo u 1999.
Moram to podržat

Igram i novije igre, ali rijetko koja me zanima, npr. završio sam Cyberpunk 2077. No, u osnovi me ne zanimaju otvoreni svijetovi i souls mehanike.
Stari gameplay i level dizajn su meni super. Labirinti, ključevi, linearne staze, quicksave to je ono što volim.
Uskoro izlazi The Force Engine 1.0 (source port za Dark Forces) što me vraća u 1995.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2022., 13:25   #6464
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 336
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova

Igram i novije igre, ali rijetko koja me zanima, npr. završio sam Cyberpunk 2077. No, u osnovi me ne zanimaju otvoreni svijetovi i souls mehanike.
Stari gameplay i level dizajn su meni super. Labirinti, ključevi, linearne staze, quicksave to je ono što volim.
Uskoro izlazi The Force Engine 1.0 (source port za Dark Forces) što me vraća u 1995.
Probaj Chaser odigrati ako nisi, dobar oldschool fps
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2022., 16:34   #6465
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,081
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Probaj Chaser odigrati ako nisi, dobar oldschool fps
Igrao sam ga 2003. kad je izašao. Sjećam se da mi je bio ok, ali da ga nisam završio. Recenzije su bile mješovite, nekima se svidio, nekima je bio katastrofa. Uzeo sam ga na GOG-u. Hvala na podsjeti.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2022., 00:48   #6466
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,167
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Isto kod mene, natjerao sam se da je završim. Čak sam i DLC-ije odigrao. Htio sam vidjeti kako povezuju Alan Wake s Controlom, no ostao sam razočaran. Nema ničega. Ne isplati se odigrati.
Hvala na potvrdi da mi nema smisla ni pokusavati DLC-e
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2022., 08:27   #6467
šokre34
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: zgb
Postovi: 30
Trenutno COD Warzone 2, nadao sam se da će više nerfat igrače na kontrolerima, ali mi se čini da nisu.
šokre34 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2022., 11:52   #6468
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,034
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Probaj Chaser odigrati ako nisi, dobar oldschool fps

Haha, ovo budi sjećanja.....definitivno odigrati chaser. I red faction tko nije.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2022., 07:26   #6469
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,179
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Odigrao sam Blood 2 Extra Crispy version 6.1 + Upscale Pack i super mi je igra s ovim modovima. Puno bolje izgleda i gameplay je fluidniji, oružja su odlična. I dalje ima masu bugova i vidi se da je igra u Alfa fazi, ali puno je bolje.
Napokon sam je završio. Više puta sam je pokuša igrati, ali ili bi mi bila preloša ili mi nije radila.
Također sam završio SHOGO, vrlo dobra igra.
Nastavljam sa Contract JACK-om i Kiss Psycho Circus The Nightmare Child.
ja sam pokušao igrati Blood.II.The.Chosen, međutim kada uđem u igru
i odaberem da krene, samo se smrzne igra
isto tako nemre biti veća rezolucija od 1024x768

ti igraš na win 10 ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2022., 07:48   #6470
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,081
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
ja sam pokušao igrati Blood.II.The.Chosen, međutim kada uđem u igru
i odaberem da krene, samo se smrzne igra
isto tako nemre biti veća rezolucija od 1024x768

ti igraš na win 10 ?
Da, win10x64 na 1440p. Ja sam imao velikih problema s tom igrom, no riješio sam ih. Imaš upscale pack za teksture. Igra izgleda puno bolje. https://www.moddb.com/mods/blood-ii-...n-upscale-pack
Također, možeš instalirati Extra crispy mod za oružja https://www.moddb.com/mods/blood-2-t...61-source-code
Probaj ovaj fix, trebao bi ti riješiti problem https://www.moddb.com/mods/blood-2-f...nloads/fix-133

Ako ti onaj fix ne pomogne kao što nije ni meni, instaliraj ovaj .dll https://github.com/elishacloud/dinpu.../tag/v1.0.39.0
Bez njega meni igra uopće nije radila. Probaj pa javi. Igra radi bez problema na visokim rezolucijama kad se sredi.
Možeš instalirati i Reshade. Ovo je moj video https://www.youtube.com/watch?v=HIQeQzJ-OcQ
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2022., 09:11   #6471
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,179
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Da, win10x64 na 1440p. Ja sam imao velikih problema s tom igrom, no riješio sam ih. Imaš upscale pack za teksture. Igra izgleda puno bolje. https://www.moddb.com/mods/blood-ii-...n-upscale-pack
Također, možeš instalirati Extra crispy mod za oružja https://www.moddb.com/mods/blood-2-t...61-source-code
Probaj ovaj fix, trebao bi ti riješiti problem https://www.moddb.com/mods/blood-2-f...nloads/fix-133

Ako ti onaj fix ne pomogne kao što nije ni meni, instaliraj ovaj .dll https://github.com/elishacloud/dinpu.../tag/v1.0.39.0
Bez njega meni igra uopće nije radila. Probaj pa javi. Igra radi bez problema na visokim rezolucijama kad se sredi.
Možeš instalirati i Reshade. Ovo je moj video https://www.youtube.com/watch?v=HIQeQzJ-OcQ
hvala na objašnjenju, budem probao za vikend

definitivno je i bilo za očekivati da bi moglo biti problema kod win10 jer je

igra iz 1998
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2022., 09:30   #6472
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,450
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
hvala na objašnjenju, budem probao za vikend

definitivno je i bilo za očekivati da bi moglo biti problema kod win10 jer je

igra iz 1998
Već sam pisao o ovome; imate PC gaming Wiki za te stare igre i tamo će u 99% slučajeva biti navedeno što sve treba izmajmunirati da bi radilo kako treba.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2022., 10:09   #6473
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,081
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Već sam pisao o ovome; imate PC gaming Wiki za te stare igre i tamo će u 99% slučajeva biti navedeno što sve treba izmajmunirati da bi radilo kako treba.
Na PCwiki-ju nema tog riješenja za Blood 2 i KISS. Lithtech engine igre su teške za upogoniti. Blood, KISS i Shogo sam se namučio da upogonim. Uglavnom uspio sam naći onaj DLL file koji riješava većinu problema kod Lithtech igara. Mislim da su problemi koje sam ja imao vezani za Logitech miš i tipkovnicu. Blood 2 meni uz sve patcheve nije se pokretao. Uopće nije ulazio u igri. Stavio sam onaj dinput.dll s githuba i igra proradila. Sada radi ko urica na win10. Bez tog dinput.dll uopće se ne želi pokrenuti.
Tražili su me da stavim to riješenje na PCwiki, ali kad sam vidio da moram pisati unutar koda, te da nije ovako pristupačno kao forum sam odustao. Postao sam svoje riješenje na Steamu i moddb-u.

Na Steamu je jedan korisnik točno objasnio u čemu je stvar s dinput.dll. Imao je isti problem kao i ja s Blood 2. Nije stvar u Logitech periferiji. Njegovo detaljno objašnjenje na moj post:

Some technical insights.. Wish i would have searched this forum before, would have saved me 3 hours of debugging...
Coincidentally i did the exact same thing yesterday.

Installed blood2, didnt run.
Debugged the assembly with IDA pro to encounter a memory exception in the DirectX6 dinput.dll.
After using above wrapper to wrap dinput6 on a more modern dinput8 api, my game ran flawles.

Just came here to post the solution, but it seems someone already found it 2 days earlier XD

Its just to note: its not about logitech at all. I for example only have SteelSeries devices. Its literaly a directInput crash due to a bug in memory access. This fixes the game for all people where the OS forbids writing in non-allocated memory, which applies for example to my windows 11 with enabled security settings.

OP: Might want to change title to "Solution for game not starting"

Zadnje izmijenjeno od: Alfredo nr.3. 01.12.2022. u 13:49.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 11:58   #6474
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 336
E vidš, nisam nikad prošao do kraja Chaser i Project IGI 2, oba na 70% igre stao radi krešanja igre ili buga, nešto tehničko je radilo problem. U to vrijeme je došao KOTOR pa sam zapostavio sve ostalo.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 12:46   #6475
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,081
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
E vidš, nisam nikad prošao do kraja Chaser i Project IGI 2, oba na 70% igre stao radi krešanja igre ili buga, nešto tehničko je radilo problem. U to vrijeme je došao KOTOR pa sam zapostavio sve ostalo.
Završio sam Contract J.A.C.K. i započeo Chaser-a. Igra je ok, ima dijelova koji su super, a ima i onih nepotrebnih. Damage koji primaš je prevelik, bilo bi dobro to promjeniti, no program u kojim se to radi, meni ne radi kako treba.
FOV sam promjenio, HUD maknuo i instalirao Reshade. Sve radi ok.
Inače, Chaser-a nisam ni ja završio, došao sam koliko se sjećam do Marsa i onda zbog nekog razloga odustao. Sjećam se da mi igra nije nije bila ni dobra, ni loša.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2022., 10:43   #6476
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 01:44   #6477
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 257
Igra se Lunar Silver Star Story Complete na ps1,
sasvim neloš japanski rpg-ić.

@Wolfinjo
Ne bih želio zvučat pretenciozno, no Blood 2 "D ČOUZEN" nije vrijedan truda oko instalacije.
Bježi od tog krša od igre!
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 11:23   #6478
šokre34
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: zgb
Postovi: 30
GTA V po prvi put.
šokre34 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 12:49   #6479
GRdiamond9A
Premium
Moj komp
 
GRdiamond9A's Avatar
 
Datum registracije: May 2020
Lokacija: Rijeka
Postovi: 60
Prošli tjedan nakon godinu i nešto ponovo upalio CSGO, nakon par dana došao do LEM-a, ali iskreno mm je horor. Igram solo, uvijek me stavi protiv 5 premadea najčešće iz turske. Long story short, deinstalirana je, ovih dana ću malo BF 4/1 igrat
GRdiamond9A je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 17:12   #6480
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 362
Wow Vanilla 1.12.1 pserver, uvik se vracam wow-u, jugo kiša popodnevna kava i "dedmajnsi"
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na