Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.08.2017., 08:57   #841
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Novi blizz animated video, odlicno kao i obicno.



Jos da nisu ubacili ono smece od doomfista u igru.....



__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 24.08.2017. u 09:51.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2017., 10:44   #842
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
I Junkertown je baš super

Doomfist će dobiti nerf na hitbox. Trenutno ima veći hitbox od Reinhardta prije nego su ga syebali pa fixali. Al pritom je stvarno hitbox njegovog chargea smanjen, i još uvijek je charge pomalo bugovit. Zna se dogoditi kad su dva lika jedan blizu drugom da nikog ne pinaš iako jesu u hitboxu. Navodno rubberbanding glavni razlog nakon zadnjeg "fixa".

Iako nisam očekivao D.Va rework (forumi, uskoro PTR), čini se da će biti interesantnija za igrati.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.08.2017., 10:50   #843
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 453
Uf nisam igrao dobra dva mjeseca, mislim da cu se vratiti sada sa pocetkom nove sezone cim nabavim graficku.

Kako ide s raitingom ostalima?
Silthrax je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2017., 11:01   #844
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Ma one hit kill svako 4 sec je sranje, ima 3 mobility skilla, ulti mu nemozes prekint em udje u zgrade sa njim i dropa sta nadje unutra a nemoze vidit nikoga. A to sta oneshota iza zida necu ni spominjat.
Nerfli su Hoga radi hook+shotgun comboa, a ovome daju oneshot i to bez comboa.

Jos su mu "popravili" vertikalni hitdetection tako da je u zraku iznad mene i chargea punch i ubije me iznad glave. Ili ako sam lucio i surfam zidom cijelih 2-3 metra iznad njega, punch u zid ispod mene i ja sam mrtav. Lik je uzasno nebalansiran i ovo smece nije nikad trebalo PTR napustit, ako i konceptnu fazu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2017., 11:36   #845
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Silthrax Pregled postova
Kako ide s raitingom ostalima?
Kod mene je situacija OK. Penje se, polako. Jučer sam konačno prekoračio SR3000. Teško je u soloq, ali eto nekako se i to dalo navuć. Nisam kalibar koji može carryat, ali otkad sam počeo više igrat mccrea, te sam se vratio zenyatti i Zaryi, počeo je i SR lakše rasti. Ana mi je zakon kad je tim koliko toliko kompaktan.

Još ću danas koju odigrati da dođem na 3100+ i onda dosta za ovu sezonu

Što je grafa krepala, vidio sam da te nema već dosta dugo...

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ma one hit kill svako 4 sec je sranje, ima 3 mobility skilla, ulti mu nemozes prekint em udje u zgrade sa njim i dropa sta nadje unutra a nemoze vidit nikoga. A to sta oneshota iza zida necu ni spominjat.
Nerfli su Hoga radi hook+shotgun comboa, a ovome daju oneshot i to bez comboa.

Jos su mu "popravili" vertikalni hitdetection tako da je u zraku iznad mene i chargea punch i ubije me iznad glave. Ili ako sam lucio i surfam zidom cijelih 2-3 metra iznad njega, punch u zid ispod mene i ja sam mrtav. Lik je uzasno nebalansiran i ovo smece nije nikad trebalo PTR napustit, ako i konceptnu fazu.
Hitbox je daleko prevelik, to će nerfom riješiti ove situacije u zraku i kad surfaš po zidu. Doduše, iza ćoška će te još uvijek opaliti
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2017., 11:54   #846
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 453
Ohoo 3000, cestitam!!! Kada prodes tu neku graincu onda ti bude lakse ne bi me cudilo da sada i do Mastera dodes. Mogli bi skupa slijedecu sezonu meni je deceyao raiting na 3000 taman smo sada tu negdje ti si i bolji jer ja nisam dugo igrao.

Ma nije krepala nego dosao majning pa sam je prebacio na nesto drugo haha, sada si razmisljam uzeti nesto cist da moze Overwatch gurati.
Silthrax je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2017., 12:39   #847
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova

Hitbox je daleko prevelik, to će nerfom riješiti ove situacije u zraku i kad surfaš po zidu. Doduše, iza ćoška će te još uvijek opaliti
Ma lako ako me doceka, al bilo je prilika da ga vidim kako chargea, zadjem 2-3 metra iza coska i umrem od njegovog puncha. Ili stanem iza one pano-reklame koja je neunistivi objekt i umrem.

Doduse, snimio sam 2 clipa kako ono sta ti vidis u igri nije nuzno ono sta se dogadja. Isto kao i 0 dmg problem, saspem 2 puta sacmom point blank nekoga a on ima full hp i dalje.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 11:10   #848
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 453
Ne pise se ovdje dugo ali evo neke inforamcije. Njavljena nova heroina(da li se pise uopce ovako?). Mix je supporta i tenka. Cini se jako zanimljiva i mogla bi malo potresti ovu dive metu koja meni ide iskreno na zivce.

https://www.reddit.com/r/Competitive...rigitte_stats/
https://playoverwatch.com/en-us/heroes/brigitte/
Silthrax je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 12:09   #849
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Uh, ja sam zapostavio taj Overwatch na žalost. Možda i instaliram, ali PUBG je pojeo svako volju za tim FPS-om

Mislim da sam prestao igrati još kada su bili defaultni heroji + Sombra i Ana, ostale nisam ni vidio.

Vidim od novih:
Doomfist
Orisa
Briggite
Moira
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 22:59   #850
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Nista ne gubis, ima cheatera, no hit detectiona i frustracija.

Ima ekipa koje sam reporta radi aimbotanja prije 2 miseca, blatantno wallhackanje i aimbotanje. I jos POTG ima, report i dan danas jos igra. Koliko im treba za banwave pitaj boga.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.03.2018., 23:04   #851
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
updejtao danas i imam cudan stutter. Itko od vas? Svakih par sec imam osjecaj da zafali frameova ( a konstantno je iznad 100 )
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na