Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.07.2010., 00:37   #1
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
Opet ja s k50c

Stavio mu win XP SP3 i sve drivere s orginalnog CD-a i laptop radi fino, al je zaheb s kamerom. U may computer, pored diskova, DVD pogona, prikazuje i kameru.Kad na nju kliknem, otvori se slika, al je obrnuta, naopako. svi pokušaji stavljanja novih drivera nisu uspjeli, samo javi da nemqa boljih od onih koji su već stavljeni. Zna li tko u čemu je zaheb. Može li se ovo kako popravit? Hvala.
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2010., 00:51   #2
mamba365
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 17
dali ti je okrenuta horizontalno ili vertikalno? mislim ako ti je horizontalno okrenuta onda ti je okrenuto zbog toga sto kada se gledas s nekim preko skype-a mora bit okrenuto jer ce te on tada vidjeti tocno. neznam dali me razumijes, ali npr. ja tebe gledam i ti se pomaknes u lijevo, to je tvoja lijeva strana, ali ja vidim da si se ti pomaknuo u desno.

oprosti ako grijesim, samo mislim da je to tako!
pozdrav!
mamba365 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2010., 00:58   #3
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2010., 01:03   #4
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
Citiraj:
Autor mamba365 Pregled postova
dali ti je okrenuta horizontalno ili vertikalno? mislim ako ti je horizontalno okrenuta onda ti je okrenuto zbog toga sto kada se gledas s nekim preko skype-a mora bit okrenuto jer ce te on tada vidjeti tocno. neznam dali me razumijes, ali npr. ja tebe gledam i ti se pomaknes u lijevo, to je tvoja lijeva strana, ali ja vidim da si se ti pomaknuo u desno.

oprosti ako grijesim, samo mislim da je to tako!
pozdrav!
Ne razumjem, ali slika je okrenuta naopako. Znači, glava je dolje, kao kad držiš neku sliku ispred sebe, pa je čitavu zarotiraš za 180 stupnjeva. To još nisam nikad vidio. Dakle imaš sliku stabla (na primjer) na kojem je krošnja gore (normalno) a korjenje dolje. Zarotiraš sliku i dobiješ krošnju dolje, a korjenje gore. Eto tako.
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2010., 01:08   #5
mamba365
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 17
Citiraj:
Autor mars952 Pregled postova
Ne razumjem, ali slika je okrenuta naopako. Znači, glava je dolje, kao kad držiš neku sliku ispred sebe, pa je čitavu zarotiraš za 180 stupnjeva. To još nisam nikad vidio. Dakle imaš sliku stabla (na primjer) na kojem je krošnja gore (normalno) a korjenje dolje. Zarotiraš sliku i dobiješ krošnju dolje, a korjenje gore. Eto tako.
ahaa krivo sam te bio razumio.
u tom slucaju nebih znao u cem je problem.
mamba365 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na