Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.05.2010., 22:22   #1
dodo99
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: East of the eden
Postovi: 12
Vivax dvb-t 140

Pozdrav svima , moli da mi netko pomogne ako zna ili me uputi na neki link.

Jučer sam došao u posjed ovog uređaja.

Karakteristike:

- Fully compaly with DVB-T and MPEG 2 standard

- Two tuner USB PVR/TIMESHIFT ( 2x tuner - paralel recording )

- PAL & NTSC auto switch

- Support 7 days EPG

- Teletext

- LCN

E sad što se tiće TV programa sve radi OK. Teletex je OK , svi dostupni HD programi rade.
Problem nastaje kad želim pogledati nešto sa USB ili prenosnog HDD. Na HDD-u imam 50 filmova i svi su DVDRip ili xvid ( svi titlovi su identični nazivu filma ) . Spojim HDD na risiver i odaberem Meltimedija centar za gledanje , otvorim HDD i prikaže mi sve što se na njemu nalazi ( imam i slika , sve ih otvara , imam i nekih kračih video sadržaja u AVI ili mpg formatu i to mi otvori bet problema , ćim strelicom dođem na taj video ) ali kad izaberem bilo koji film i oznaćim ga on otvori folder gdije su film i itl i više se ništa ne događa , samo gore gdije bi trebao biti film stoji kosa crtica / i to je sve. Ni traga ni glasa filmu. Probao sam i film prebaciti na USB (2.0 ) i isto se dogodi.Znali netko u čemu je problem ??? Jesam li ja štogod propustio napraviti. Da ako je bitno , provjerio sam i USB i HDD su u FAT 32 sustavu datoteka.
Nigdije nisam vidio da piše koje formate ovaj uređaj podržava.
Čak sam jedan film konvertirao u empg 2 i opet isto, tako da mi ništa više nije jasno. Pomagaj tko zna .

Hvala

poz...
dodo99 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 02:43   #2
mlahor
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 1
Ako imas kakvih problema sa snimanjem/reprodukcijom citao sam na drugim forumima da stvari profunkcioniraju kad se usteka kvalitetniji / noviji USB stick. Inace koliko sam shvatio nema podrsku za DivXe, XVid a vjerojatno onda ni DVD Rip uopce.

No mene muci jedna druga stvar:

Moze li se taj prokleti komad kucne elektronike natjerati da jedan tuner pusta jedan program na jedan scart a drugi tuner drugi program na drugi scart?
mlahor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na