Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2017., 14:53   #10141
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma neću se s tim ni zezati, djeluje mi kao gnjavaža, htio sam čisto sve isprobati dali radi. Dovoljno mi je što youtube preko mogu prebacit na tv za neke duže videje i to je to.

Nego sad me muči nešto drugo. Moji mi kažu da se tv zna sam uplit i ugasit. Stari ga je jutros zatekao upaljenog, pa se nakon nekog vremena kaže ugasio i upalio nakon cca 5 sekundi, te pri tome pokazuje usb utaknut ovo-ono. On je išćupao usb i više se nije gasio. Onda sam ja tokom dana opet zabo usb da isprovociram tu situaciju, te se tokom dana još jednom ugasio i upalio u 5-6 sek. Nijednom nisam osobno vidio. Ovaj drugi put nije ništa ispisivao o usb-u. Ne znam dali usb uopće ima išta s tim....

Mladenxy jesi ti imao tu situaciju? Ne znam do čega može biti, nemam nikakve tajmere uključene niti išta
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 15:12   #10142
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Provjeri sve što imaš spojeno preko HDMI-a. TV se zna sam upaliti i ugasiti ako dobije signal preko HDMI. Ištekaj sve HDMI-e van i vidi onda. Ako se ne gasi/pali više, onda je to.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.12.2017., 15:37   #10143
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nema niti jedan hdmi spojen, samo je usb unutra. Probat ću i bez. Mislim ono jučer se nije događalo a većinu vremena je bio bez usb-a. Samo mi nije jasan ovaj dio zašto je ujutro radio ako je uredno ugašen sinoć, jedna stvar je "restart" dok je upaljen, a druga ako mi se upali i radi cijelu noć a on ugašen.

Dogodilo se upravo i meni, jednostavno se ugasi se i upali, puno brže nego što bi se upalio od strane korisnika. Inače i oni dvb-t2 uređaji su mi znali imati šemu da se restartiraju iz čistog mira jednom dok je usb unutra (jednom po zabadanju tj. koristenju)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 20:25   #10144
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Mladenxy jesi ti imao tu situaciju? Ne znam do čega može biti, nemam nikakve tajmere uključene niti išta
Ne, ali ja sam USB samo probao da li radi i ne koristim ga nakon toga. U jedan HDMI uključen STB, u drugi komp, u treći bude vjerojatno konzola i to bu to.

Od kako sam ga kupio, a to nije dugo, imao sam tri nadogradnje softvera tako da čekaj kada će i tebi biti ponuđeni, moguće da će ti riješiti te BUG-ove.

Baš glupa situacija, možda da ga čak i vratiš. Inače gašenje nakon više sati neaktivnosti si podesiš u postavakama ili isključiš skroz ali brijem da to nema veze sa tvojim problemom. U stvari prvi puta čujem za takve gluposti.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 20:37   #10145
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,538
Ostane ton ili se skroz pogasi? Jesi izvrtio ažuriranje SW-a i vratio na tvorničke postavke?

Odi u Postavke > Postavke izvora > Napredno i tamo isključi Automatsko ažuriranje usluga (kanala) i Automatsko OAD ažuriranje
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 21:40   #10146
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Baš glupa situacija, možda da ga čak i vratiš. Inače gašenje nakon više sati neaktivnosti si podesiš u postavakama ili isključiš skroz ali brijem da to nema veze sa tvojim problemom. U stvari prvi puta čujem za takve gluposti.
Da, jer se on za to vrijeme dira - prebacuje i sl. tako da nije zbog neaktivnosti
Ugl. lik iz hgspota mi je prilikom kupovine rekao da ga odmah ne registriram za ovih 5 god. garancije, nego da ga koristim cca 10 dana, za slučaj da treba reklamirati da se odmah može zamjeniti. Vidjet ćemo

Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Ostane ton ili se skroz pogasi? Jesi izvrtio ažuriranje SW-a i vratio na tvorničke postavke?

Odi u Postavke > Postavke izvora > Napredno i tamo isključi Automatsko ažuriranje usluga (kanala) i Automatsko OAD ažuriranje
Baš se ugasi, ne bude zvuka. Softver je najnoviji čini mi se.

Ovo ažuriranje usluga sam baš i ugasio i nije bilo nikakvog gašenja nekoliko sati, barem nismo primjetili. Ugasit ću i taj OAD usput. Uglavnom dosad ništa, a i usb je i dalje unutra. Nadam se da je do toga
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 15:04   #10147
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Izgleda ću uzeti sljedećih dana Oled, samo sada ne znam kojega. Došao još jedan na akciju pa da pitam kojeg bi vi uzeli, koji je bolji?

LG OLED55EG9A7V vs LG OLED55B6V?
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 16:02   #10148
PusA
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: The Other side
Postovi: 95
Evo ekipa da javim za ono moje tearanje na Sony 40re455. Uglavnom svašta sam još podešavao, updatea software, promjenio hdmi kabel (kvalitetniji), uključio vsync na nvidia postavkama jer je prepun youtube s pričama da je to nekakav bug s nvidia grafuljama. Kad gledam filmove, tv i razna videa općenito nema tearanja. Ipak baš kad je neka tekma povremeno zna biti. U biti nekako sam skužio da je ovo više povezano s kvalitetom samog streama.

Inače tv je odličan u svakom pogledu.
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
PusA je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 16:36   #10149
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
I dalje nije jasno dogadja li ti se to samo na eksternim uredjajima. Ako primjecujes na built in tuneru onda ocito nije do kabela, nvidia postavki ni drivera.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 16:42   #10150
sholky
Premium
Moj komp
 
sholky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor Šole Pregled postova
Izgleda ću uzeti sljedećih dana Oled, samo sada ne znam kojega. Došao još jedan na akciju pa da pitam kojeg bi vi uzeli, koji je bolji?

LG OLED55EG9A7V vs LG OLED55B6V?
55" 4K OLED ispod 5000kn? Wtf u čemu je fora? Ako netko ide u Švicarsku hoću i ja jednog. Imaju li dostavu?
sholky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.01.2018., 17:17   #10151
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
To je model iz 2016 godine, pa ga se valjda žele riješiti s lagera dok ne stignu modeli za 2018. I koliko vidim nema ga zapravo uopće na zalihama.
Ovog skupljeg imaju.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 17:37   #10152
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Ali ga se isplati uzeti? Nema ga na lageru vjerojatno jer nisu još update napravili, danas se pojavio na akciji. Moguće će sutra biti kad, pa bih ga odmah i uzeo.
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 18:16   #10153
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Uspoređujući sa ponudom LCD-a tih dimenzija itekako se isplati kupiti i taj jeftiniji.
Za te pare se barem kod nas jedva može kupiti srednja klasa LED TV-a od 48-50 inča.

Ti trebaš samo na papir staviti koliko ultra hd materijala gledaš i ako ih je manje od full hd, znaš sam što treba kupiti

Ono što ja znam je da bi prevagnuo na Full HD, jer gledam najviše naše TV kanale i kada sam vidio kod frenda 4K telku kako vrti domaće kanale, došlo mi je na rigoleto

Sve ovisi što i koliko gledaš, kakva je kvaliteta signala i materijala...

Kako god bilo, mislim da s niti jednim nećeš fulati...cijene su vrhunske
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 19:36   #10154
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
kada sam vidio kod frenda 4K telku kako vrti domaće kanale, došlo mi je na rigoleto
Ja gledam 50% vremena tak, da, niš se ne vidi, neke mutne mrlje, uopće se ne raspoznaje što se prikazuje na programu, zato slušam samo zvuk

lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 22:01   #10155
pizzonia
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: PŽ
Postovi: 41
Sto kupiti za otprilike isti iznos, SAMSUNG 43MU6072 ili TCL 43P6046?
Karakteristike su slicne a prednost TCL-a je android. Razum mi govori da je Samsung uvijek bolji izbor..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
pizzonia je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 23:03   #10156
Vade_Darther
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: BiH
Postovi: 138
Ja bih uvijek prije izabrao Samsung ispred TCL-a a ako vec bude potrebe za androidom posle se uvijek moze kupiti neki android box za 200kn sa Gearbesta koji nece nista losije raditi od tog androida na TCL-u.
Vade_Darther je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 00:02   #10157
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Uspoređujući sa ponudom LCD-a tih dimenzija itekako se isplati kupiti i taj jeftiniji.
Za te pare se barem kod nas jedva može kupiti srednja klasa LED TV-a od 48-50 inča.

Ti trebaš samo na papir staviti koliko ultra hd materijala gledaš i ako ih je manje od full hd, znaš sam što treba kupiti

Ono što ja znam je da bi prevagnuo na Full HD, jer gledam najviše naše TV kanale i kada sam vidio kod frenda 4K telku kako vrti domaće kanale, došlo mi je na rigoleto

Sve ovisi što i koliko gledaš, kakva je kvaliteta signala i materijala...

Kako god bilo, mislim da s niti jednim nećeš fulati...cijene su vrhunske
Super, hvala na pomoći. Mislim da ću ići na jeftinijeg ako će biti dostupan ionako mi je pristupačniji cijenom.
Trenutno gledam sve programe u full HD, hoće li se to dobro upscale-ati na 4k? Može li se na tv smanjiti reza na HD kada je potrebno? Imam i Amazon prime koji ima 4k, a planu mi je i uzeti Netflix.
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 08:03   #10158
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Vade_Darther Pregled postova
Ja bih uvijek prije izabrao Samsung ispred TCL-a a ako vec bude potrebe za androidom posle se uvijek moze kupiti neki android box za 200kn sa Gearbesta koji nece nista losije raditi od tog androida na TCL-u.
To nije tocno. Ti boxovi imaju Android a ne Android TV OS i nemaju odgovarajucu DRM podrsku za streaming servise tipa Netflix ili Amazon.

Citiraj:
Autor Šole Pregled postova
Super, hvala na pomoći. Mislim da ću ići na jeftinijeg ako će biti dostupan ionako mi je pristupačniji cijenom.
Trenutno gledam sve programe u full HD, hoće li se to dobro upscale-ati na 4k? Može li se na tv smanjiti reza na HD kada je potrebno? Imam i Amazon prime koji ima 4k, a planu mi je i uzeti Netflix.
FHD se generalno vrlo dobro scalira na 4K, mene to uopce nebi zabrinjavalo.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 12:06   #10159
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
Android meni osobno još bolji nego AndroidTV.

U Emmezete u Splitu sam baš imao priliku vidit TCL C70 od 6800, za kojeg sam bio zagrijan i Samsunga nekog od 5000 kn, i slika na Samsungu je na oko duplo bolja nego na TCLu
Na oba tv-a se vrtio Panasonicov demo video

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 02.01.2018. u 12:12.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 12:52   #10160
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Zbog cega ti je tablet sucelje bolje na TV-u? Android TV moze sideloadati Android aplikacije ali obratno ne.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 17:15   #10161
Vade_Darther
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: BiH
Postovi: 138
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
To nije tocno. Ti boxovi imaju Android a ne Android TV OS i nemaju odgovarajucu DRM podrsku za streaming servise tipa Netflix ili Amazon.
Zar nema Tizen DRM podrsku za Netflix i Amazon ukoliko bi se on odlucio za onaj Samsung? Istina android boxovi, osim Nvidia Shielda i jos par njih, nemaju DRM podrsku za te aplikacije ali ono sto je meni bitnije je da moj radi fluidnije i brze od bilo kojeg android TV-a a sto mi je najbitnije Kodi radi perfektno kao i ostale aplikacije koje ja koristim tako da imam i android TV nista konkretno ne bih koristio vise nego sto sada koristim na android boxu. Naravno, razumijem i zahtjevnije ljude kojima treba pravi android TV OS ali za moje potrebe on nema nikakvih prednosti u odnosu na android box.
Vade_Darther je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 17:20   #10162
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Vade_Darther Pregled postova
Zar nema Tizen DRM podrsku za Netflix i Amazon ukoliko bi se on odlucio za onaj Samsung? Istina android boxovi, osim Nvidia Shielda i jos par njih, nemaju DRM podrsku za te aplikacije ali ono sto je meni bitnije je da moj radi fluidnije i brze od bilo kojeg android TV-a a sto mi je najbitnije Kodi radi perfektno kao i ostale aplikacije koje ja koristim tako da imam i android TV nista konkretno ne bih koristio vise nego sto sada koristim na andoid boxu. Naravno, razumijem i zahtjevnije ljude kojima treba pravi android TV OS ali za moje potrebe on nema nikakvih prednosti u odnosu na android box.
Ne moras biti zahtjevan user da bi htio TV sucelje umjesto ono od tableta i legalne, pristupacne 4K servise. Tizen ima podrsku ali zato nema Kodi. Zato je bitno da kolega zna koje su mu opcije i da Android box nije jednako kao Android TV.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 17:35   #10163
Vade_Darther
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: BiH
Postovi: 138
A zasto je toliko bitno sucelje, tu provedes par sekundi prije nego otvoris aplikaciju? Naravno da Tizen nema Kodi ali kada bi kupio taj Samsung svejedno bi dobio Tizen uz njega a posle ako hoce Kodi moze kupiti android box i Kodi ce mu raditi brze nego na tom TCL-u.
Vade_Darther je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 17:46   #10164
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Vade_Darther Pregled postova
A zasto je toliko bitno sucelje, tu provedes par sekundi prije nego otvoris aplikaciju?
Zato jer je sucelje i u aplikaciji drukcije.

Moze dodati Kodi box kasnije ali je opcenito podcjenjen taj convenience faktor kada je sve ugradjeno i sve radi sa jednim daljinskim. Meni npr nijedan box, ukljucujuci Mi Box sa pravim Android TV ne izgleda jednako dobro kao built in OS u XE90. Fontovi su uvijek cudni, slika kao da je zumirana ili off center. Ili je gamma cudna ili boje. Postoje kontrole za to ali jednostavno nije to. Inace ne zagovaram kupnju TLC-a jer nemam pojma o istom, samo naglas razmisljam o media opcijama.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 05:43   #10165
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Zato jer je sucelje i u aplikaciji drukcije.

Moze dodati Kodi box kasnije ali je opcenito podcjenjen taj convenience faktor kada je sve ugradjeno i sve radi sa jednim daljinskim. Meni npr nijedan box, ukljucujuci Mi Box sa pravim Android TV ne izgleda jednako dobro kao built in OS u XE90. Fontovi su uvijek cudni, slika kao da je zumirana ili off center. Ili je gamma cudna ili boje. Postoje kontrole za to ali jednostavno nije to. Inace ne zagovaram kupnju TLC-a jer nemam pojma o istom, samo naglas razmisljam o media opcijama.
Evo nakon par dana druzenja sa Sony 49xe9005 mogu samo reci da mi nije zao ni kune kolko sam dao za njega.Slika je fantasticna.Sucelje je pregledno jedino kaj laga ali to se moram poigrat sa opcijama vjerojatno.Nastimao sliku sa postavkama sa avforuma i zakon je.4k hdr netflix je savrsen,blurayevi daju novu dimenziju i crna je crna bez pozadinskog izbijanja svjetla.Jako dobar Tv sto se mene tice

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 12:15   #10166
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Uspio uhvatiti Oled-a. Uzeo LG OLED55EG9A7V, jer drugog nije bilo, rasprodao se odmah.

Ovaj jedva stao u auto ali islo je



Moram probati je li sve u redu, a test slijedi tek kad ga stavim novi stan.
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 13:35   #10167
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
Čestitam na kupovini
Vjerujem da ćeš biti zadovoljan kupljenim.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 20:37   #10168
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Update glede mog grundinga. One opcije što sam izgasio ipak nisu rješenje, jednom se opet ugasio i upalio predamnom. Kad sam izvadio usb nije se gasio 2 dana. Kažem, vjerojatno je do usb-a, imao sam takvih slučajeva sa dvb-t/t2 uređajima. Nije strašno.

Što se tiče mirroringa - radi. Spojio sam se sa nekim boljim huawejiem (njegov desktop i sve). U svom mobitelu sam isto našao nekih opcija što vuku na to, no nije mi baš jasno to područje, a i BMK, bitno je da radi. Meni je bitno da mogu mirorat youtube.

Što se tiče dugačkog paljenja od 30-ak sekundi - skužio sam da je to samo kad je tv friško ugašen. Netko je to već ranije spominjao kod grundinga, tako da sam očekivao nešto. Nakon što prođe malo vremena upali se za 13 sekundi.

Što se tiče slike - zadovoljan sam. I SD signalom i fhd slikom (gledao planet zemlja fhd dokumentarac i pokoji skoro fhd film). Generalno sam zadovoljan telkom, budem ga uskoro registrirao i to je onda to.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 21:01   #10169
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor Šole Pregled postova
Uspio uhvatiti Oled-a. Uzeo LG OLED55EG9A7V, jer drugog nije bilo, rasprodao se odmah.

Ovaj jedva stao u auto ali islo je



Moram probati je li sve u redu, a test slijedi tek kad ga stavim novi stan.
Mislim da se OLED ne smije tako transportirati vec samo okomito no nisam 100% siguran.
Inace dobra kupnja i nadam se da ce sve biti ok.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 23:14   #10170
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Mislim da se OLED ne smije tako transportirati vec samo okomito no nisam 100% siguran.
Inace dobra kupnja i nadam se da ce sve biti ok.
Hmm... ne znam, ali sve je u redu proslo

Uglavnom sav je ograden sa stiroporom i jako ga dobro drzi.

Isprobao sam ga, jako je dobra slika na full HD kanalima, naravno meni wow efekt posto ga prvi puta tako i gledam, a da nije u ducanu.
Šole je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na