Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2015., 10:27   #61
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Ja skinuo malo cu probat pa vidit, kazu bad company filing
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 13:50   #62
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ja skinuo malo cu probat pa vidit, kazu bad company filing
Bad quratz filing a ne bc2.
Ovo je križanac mohw-a i cs-a (wannabe cs).
Pohvalno - hitreg je miljama bolji nego i na mohw-u i na bf3/4, bar ovo malo što sam stigao probati prije posla, grafika je ok, 85-90fps konstantno na high presetu kog je igra sama uključila,dust bowl je ok mapa, taman ni prevelika ni premalena, flagovi su dosta dobro raspoređeni.
Mane - upravljivost vozila je smiješna, kao micromachines, recoil je povelik, tipa onog u mohw (nisam isprobavao attachmente, manjak vremena za igru), dobar heli squad je op na mapi, destrukcija je minimalna.

Sve u svemu, ne vrijedi ni blizu trenutne cijene jer ne nudi apsolutno ništa novog. Zanimljiva će bit kad dođe na 10, max 15€, čisto za povremenu razbibrigu.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 14:07   #63
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Je*alo ih CODiziranje bf fransize
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 14:23   #64
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Je*alo ih CODiziranje bf fransize


Samo, ja sam sebi olakšao - bfh vidim kao nekakav traljavi spinoff, eto tek toliko da izdaju nešto novo, pa se niti ne nadam nekoj superduper igri. Isto kak sam kupio i igrao mohw tek pol godine po izlasku, i tek kao povremenu razbibrigu čisto promjene radi, takav stavi imam i prema ovom cirkusu sa prostituiranjem imena/franšize.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 15:20   #65
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
počelo je počelo,vidim pozitivne reakcije,bit će šoranja oko zastava
navodno nije arkada i ima jako dobru grafiku,recoil je isto izražen šta je dobro,zvuk je isto dobar....sve pozitivne stvari do sad osim vozila navodno

Zadnje izmijenjeno od: esc. 03.02.2015. u 15:33.
esc je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 17:12   #66
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
igra je vrh,nemate pojma,sad sam malo odigrao...malo sve je prenapadno ali zabavno,muzika nabija,svakakvi komentari kad ga skefaš ili spotaš,recimo sa sačmom ga zdrmam i ovaj kaže(ja)bing bong
preporučio bi sačmu,zabava
esc je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 19:16   #67
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
da al ono..Battlefield..bez tenkova...N O P E
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 19:41   #68
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Za sad ugodno iznenaden.Hitreg odlican, cakstovise dosad najbolji, recoil dobar, imas feeling da stvarno i pucas . Jedino malo ta tema zandari lopovi ali ajde, nije lose za sad.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 19:47   #69
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
da al ono..Battlefield..bez tenkova...N O P E
tenkova nema znači,nisam baš bio u vozilima
battlefield 4 je dosadan,ovaj hardline je zanimljiv,jako brz,teško je recimo igrat bank heist
fraps mi ne radi,neznam zašto...igra mi je automatski stavljena na high i izgleda kao battlefield 4 na ultra,tako nekako
esc je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 00:45   #70
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
neznam jel se meni čini ili je grafika očajna? mislim, bad company 2 mi je lijep bio, a ovo nije ništa ljepše..samo što je prošlo 5 godina između
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 15:42   #71
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
S prijasnjim iskustvom od Prve bete i dugogodisnjim igranjem Battlefilda mogu reci:

-Grafika ista ko bf4, ak moste igrat jedno mozete i drugo.

-Neznam koji je k puskama ali trzaju se ko magarad. Ak oderem rafal ode u nebesa, ak burstam skace ko ping pong loptica. Dafuq?

Da prizvedem takav recoil u bf4 morao bi uzet Aek s heavy barrelom bez angled gripa. Pa ti pogodi nest iz jureceg auta...

A ne sjecam se da je ni u prvoj beti bio takav recoil iako je bio jaci.

- Sistem otkljucavanja na prvi pogled izgleda bolji od bf4 s lovom i to al onda skuzis da opet trebas dobiti odreden broj killova tak da na kraju ispada da trebas oboje.

- Hotwire kad bi ti netko pricao zvuci zanimljivo al se vec sad svodi kao neka shit verzija Carmagedona ili Super mario karta.

Pa kad rulja skuzi da moze uc u transport heli i dominirat mapu.

-Auti su papirnati. Jedan rafal ih dobrano osteti a svako ga ima. A da nepricam m320....kao izbacili rpg a dali ovo. U hotwireu ionako nemas sta drugo biti nego mechanic. Dakle granate posvuda.

-Auti/pointovi su totalno nebalansirani. Ona cisterna em je ogromna em spora ko vrag em neokretna a ranjiva kao i prosjecan auto. Suicid probat vozit. Pogotovo ako imaju transport heli. Jedino moze gurat ono vau.

- Red dot sightovi su katastrofa imo jedino kobra valja.

- Jel ko vidio hipfire na Scout elitu....pa ko PDW je. Hipfire all day erry day.

- gadgeti osim klasicnih vec su svi nekako meh, moglo bi se rec da se moze i bez njih.

- Htjeli su balansirat klase al dogodilo se da sad 'support' je lik s sacmaricama i dmr-ovima aka gimmick gunovima. I drugi ga nadjacavaju.

- kod UI-a su napravili health apsurdno mal da se ono moras fokusirat da vidis kolko si ziv/mrtav.

-onaj srednji donji dio UI-a sto se pojavljuje i nestaje je zbog toga samo iritantan. Bolje da je stalni.

- bome su mislili kad su rekli najbrzi. Pada se ko pokosen. Sam nastimas oruzje da bude sto preciznije i tamanis ko miseve.

-Heist je osto isti i ok je.


Uglavnom meh. Jos uvijek je osjecaj ko Battlefield mod s nebattlefield feelingom. Bezveze su nabili Battlefield u naslov.

Sudbina Titanfala i sl. Igrat ce se prvih par mjeseci. Onda dosada. Jedino ovisi sta ce u dlc-u izbacit.
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 16:44   #72
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Iso miki pa sad gledam na Symthicu statove....

Pa sta je ovo ljudi. To je random generirano il sta?

Ova pocetna puska za medica 0,5 v rec , 2,8 fsm , 0.6 ads standing

Pa nije ni cudo da pucam ko stormtrooper.

I jos saznam da su suppresion vrijednosti it bf4 prije nerfova, znaci povecanje recoila i vert i hor.

Mac 10 radi 40 dmg do 10m onda metci ono ispare. Doslovno ako je u 10 m umrijet ce u jednom frameu a ako je na 11 skakljat ce te do smrti.

Ovo su neke COD pizdarije.

Evo tablica


A barrel attachmenti su isto smijurija

Doslovno mozete s 2 attachenta preporodit ili unakazit pusku.

Tablica


LOL fucking LOL....
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 19:38   #73
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Probao na kratko. Malo mi je sve cudno jer nisam fps igrao ima onak vec vise od godinu dana Nis posebno. To vise nije BF, ali to im ionak nije bio cilj, nego napraviti spin off i to im je uspjelo, tako da to im to za minus necu uzeti (ali nisu igru onda morali BF nazvati -.-).

Sto se performansi tice, leti sve na ultra postavkama ko od sale.

Kad odigram vise cu sudit o samoj kvaliteti gameplaya.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 20:11   #74
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Probao na kratko. Malo mi je sve cudno jer nisam fps igrao ima onak vec vise od godinu dana Nis posebno. To vise nije BF, ali to im ionak nije bio cilj, nego napraviti spin off i to im je uspjelo, tako da to im to za minus necu uzeti (ali nisu igru onda morali BF nazvati -.-).

Sto se performansi tice, leti sve na ultra postavkama ko od sale.

Kad odigram vise cu sudit o samoj kvaliteti gameplaya.
stavi sve postavke najviše kaj možeš pa vidi koliki ti je memory usage grafičke
esc je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 21:32   #75
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Jesam. Sve do koliko god ide. Nisam imao za vrijeme igranja ništa upaljeno da pogledam fps ni iskosristivost grafe, ali nije bilo niti trunkice štekanja ni ićeg sličnog, što me iznenadilo s obzirom da je riječ o Battlefieldu koji je inače neoptimiziran
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 21:34   #76
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Hellhound Pregled postova
Uglavnom meh. Jos uvijek je osjecaj ko Battlefield mod s nebattlefield feelingom. Bezveze su nabili Battlefield u naslov.

Sudbina Titanfala i sl. Igrat ce se prvih par mjeseci. Onda dosada. Jedino ovisi sta ce u dlc-u izbacit.



Točno od A do Ž.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2015., 00:24   #77
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Hellhound Pregled postova
Iso miki pa sad gledam na Symthicu statove....

Pa sta je ovo ljudi. To je random generirano il sta?

Ova pocetna puska za medica 0,5 v rec , 2,8 fsm , 0.6 ads standing

Pa nije ni cudo da pucam ko stormtrooper.

I jos saznam da su suppresion vrijednosti it bf4 prije nerfova, znaci povecanje recoila i vert i hor.

Mac 10 radi 40 dmg do 10m onda metci ono ispare. Doslovno ako je u 10 m umrijet ce u jednom frameu a ako je na 11 skakljat ce te do smrti.

Ovo su neke COD pizdarije.

Evo tablica


A barrel attachmenti su isto smijurija

Doslovno mozete s 2 attachenta preporodit ili unakazit pusku.

Tablica


LOL fucking LOL....
Relax , it's just a game Boli me kifla koji postotak i na koliko m je koja puska slabija, igram s onom koja mi pase, pa nije da mi zivot ovisi o gore navedenim podacima . A i ovo je beta, bf3 su xxx puta buffali i nerfali dok je nisu "uskladili".


Nego, meni je igra cist ok. Nikad nebih ni pomislio da cu ovo reci ali ok je i zabavna je. Mozak na pasu i rokacina. Preskupa za ono sto nudi ali definitivno zabavnija i napetija/brza od bf4. Kad opandrkne na 20ak € cu je uzeti jer cca toliko i vrijedi. Nije klasicni bf nego je payday ali sto je tu je, malo promjene. I dalje cekamo BC3
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2015., 19:38   #78
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Jesam. Sve do koliko god ide. Nisam imao za vrijeme igranja ništa upaljeno da pogledam fps ni iskosristivost grafe, ali nije bilo niti trunkice štekanja ni ićeg sličnog, što me iznenadilo s obzirom da je riječ o Battlefieldu koji je inače neoptimiziran
metneul sam na ultra i 120 fov,nije baš previše uzello memorije,mallo više od bf4

http://www.pohrani.com/?2j/nM/19uZtUTF/hardline.png
esc je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2015., 19:19   #79
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
esc je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2015., 02:12   #80
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Zanimljivo je vidjeti da oni koji su probali igrati Hardline dok je bio u beti uglavnom govore da ga se ne isplati kupovati, a s druge strane toliko ga ljudi željno iščekuje. Marketing čini čuda . Traileri su standardno izvrsni, no to je i očekivano kad u njih puknu par najboljih stvari iz čitave igre. Čini mi se da je igra jako dobro zamišljena, ali, kako je već i rečeno, riječ Battlefield u naslovu je totalno suvišna. Imam osjećaj da će MP dosta podsjećati na CS s malo boljom grafikom, samo u ovom slučaju nisu terrorists i counter-terrorists, nego će biti pandura i lopova. Zadnji i jedini BF koji sam igrao je bio BF3, ali mislim da ću Hardline kupiti ako naletim na neki dobar deal. Možda me na Originu iznenade za Uskrs
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2015., 12:22   #81
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
O bože kakve vi nebuloze pričate..ljudi ubace pandure i lopove i vi ovo uspoređujete sa CS-om??? Igrao sam BF 3 i 4, s razlogom nisam kupio hardline, a sa CS-om se pošteno zabavljam već neko vrijeme i ne da se to dvoje ne može usporedit, nego je razlika nebo i zamlja..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 01:22   #82
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Eto novog DRM-a
Ko kupuje igricu najbolje da PRIJE kupi novi komp a ne poslije

http://www.guru3d.com/news_story/ea_...astly_drm.html
denied je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 10:39   #83
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Code:
they dare to monitor hardware changes inside your PC now, 
which I am sure is a privacy breach on many levels.
Ovo sto spominje, mislim da u Originu ima opcija prilikom instalacije da odredis ako dopustas da Origin prikuplja podatke o tvom hardveru.
Ali vjerujem da DRM zaobilazi i tu prepreku
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2015., 14:50   #84
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975



Citiraj:
Noting is built to last nowadays especially games, they are designed so that you get instant gratification, no need for tactics, planning, just hit them hard with the core gameplay asap so they get bored after a few weeks. Then hit them with a DLC, then another and another until 12 months passes and they reskin the game, hype the fuck out of it with commercials, hire some sellout streamers and tubers to lie about it and then here we go again.

The big companies do not want you playing their games for years and this is why BF1942 style games may never appear again, I feel sorry for kids now as they will never know what good gaming was all about.



EDIT:
I još jedan:


Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 28.03.2015. u 23:09.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2016., 11:14   #85
4N3lka
Registered User
Moj komp
 
4N3lka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Austrija
Postovi: 7
BFH

Pozdrav ljudi,
Zanima me jel igra neko mozda Battlefield Hardline
4N3lka je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na