Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.06.2011., 14:03   #1
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Aliens: Colonial Marines

Ili ove teme nema ili meni search ne radi najbolje...
Uglavnom izasa je teaser
http://www.gametrailers.com/video/e3...olonial/714445

malo produzeni teaser sa mrvicom gameplaya pogledajte na:
http://174.143.27.200/
ukucajte ime "father" za login

Drago mi je da ce i ovo izac....samo da je ne zaseru kao zadnji avp
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 15:18   #2
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor afterburner Pregled postova

Drago mi je da ce i ovo izac....samo da je ne zaseru kao zadnji avp

nadajmo se ..

hvala na traileru, čeka se E3 i više informacija - najavili su opsežniji prikaz.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.08.2011., 02:43   #3
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469


Ne izgleda loše
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2011., 09:28   #4
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
a čini mi se da je i "štimung" skoro pa perfektno pogođen....
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2011., 12:26   #5
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
a čini mi se da je i "štimung" skoro pa perfektno pogođen....
prema ovome:

http://www.gameinformer.com/games/al...l-marines.aspx

.. izgleda da je

__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2011., 13:30   #6
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
hmm... iako je "work in progress" ali :
- radar je debilno riješen (di je HUD?) ,
- elijeni su mi nekako preslabi?
mislim ,lik se jedva i da pomiče tokom fajta a okružen je sa po par komada elijena...
ako se ne varam ,u prijašnjim nastavcima bi bio razapet u par sekundi...
zato je i radar bio prije konstantno vidljiv,jer se definitivno nisi mogao samo tako "lako" boriti u uskim prolazima i kanjonima...


grafika je ,vidim, izvrsna ,a likovi me iz nekog razloga podsjećaju na likove iz Doom3

ali ne sumnjam da se te sitnice budu popravile do izlaska...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2011., 02:53   #7
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
hmm... iako je "work in progress" ali :
- radar je debilno riješen (di je HUD?) ,
- elijeni su mi nekako preslabi?
mislim ,lik se jedva i da pomiče tokom fajta a okružen je sa po par komada elijena...
ako se ne varam ,u prijašnjim nastavcima bi bio razapet u par sekundi...
zato je i radar bio prije konstantno vidljiv,jer se definitivno nisi mogao samo tako "lako" boriti u uskim prolazima i kanjonima...


grafika je ,vidim, izvrsna ,a likovi me iz nekog razloga podsjećaju na likove iz Doom3

ali ne sumnjam da se te sitnice budu popravile do izlaska...
slazem se sa svime...al isto se nadam da je ovo sporo gibanje i preslabi alieni zbog konzola tj da ce bit samo na konzolama.
Usput svaki put kad vidin ovaj X u trajlerima (za bilokoju igru) odma mi se malo javi strah da ce bit teskog portanja na pc.
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 23:12   #8
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Kratki trailer


__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 09:14   #9
Fawlty
Registered User
Moj komp
 
Fawlty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Čakovec
Postovi: 35
Opa,uopce sam zaboravio na ovu igru, izgleda odlicno i budi sjecanja:-)
Fawlty je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2012., 19:15   #10
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.05.2012., 20:03   #11
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Odgodeno za 2013. Izlazi u veljaci sljedece godine.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 00:19   #12
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
samo da neubiju i neuseru inače izgleda super
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 04:40   #13
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Još se naježim kad se sjetiim jedinice, ono radar stalno bip - bip, strava. nadam se da nece usrat i da ce atmosfera biti na nivou.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
iNoob je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2013., 17:52   #14
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2013., 23:15   #15
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Minimum Specs: Operating System: Windows XP SP3. Processor: 2 GHz Intel Dual Core Processor. RAM: 2GB RAM (XP),2GB RAM (Vista). HD: 20GB free hard disk space. Optical Drive: DVD. Sound Card: DirectX 9.0c compatible. Video Card:NVIDIA GeForce 8500/ATI Radeon HD 2600 (256 minimum).

Recommended Specs: Operating System: Windows XP SP3/Vista/Windows 7. Processor: 2.3 GHz Intel Quad CoreProcessor. RAM: 2GB RAM. HD: 20GB free hard disk space. Optical Drive: DVD. Sound Card: DirectX 9.0c compatible. VideoCard: NVIDIA GeForce GTX560/ATI Radeon HD 5850 (512 minimum).

Other Requirements: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C++ Redistributable 2005, Visual C++ Redistributable 2008, Visual C++ Redistributable 2010, and AMD CPU Drivers (XP Only/AMD Only).

http://store.steampowered.com/app/49540/
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2013., 17:59   #16
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
AvP nije AvP ako nema onog proximity radara i prejebenog zvuka puske. Stari AvP je bio i ostao bog i batina za atmosferu, kad 1 alien pridje gotovo je. Ako ga ubijes preblizu kiselina te okupa, gotovo. Ako ne pazis i ne osvjetljavas sve i facehuger te zagrli, gotovo.

Nema snimanja pozicije, nema quicksavea, nema regena lifea, jedna greska i sve ispocetka. Pravi hard mode. Tko moze igrati sa radarom svaka mu cast, sve mrak a radar vristi Jesu kat ispod ili iznad? Jesu soba do i gdje je ulaz? Paranoja na kvadrat.

Kad vidis blip da prilazi, sve je blize i blize, pocne panika jer znas da si na sekund od replaya cijelog levela ispocetka.
Koliko sam samo puta igrao onaj Marine lvl 3 demo, na samom kraju facehugger..pas mtr. Stizu 2 blipa, ja bacam ceku 20m od vrata u skladistu, ulete 2 aliena kroz vrata, jedan po zidu lijevo i na plafon a jedan desno ?!! Dovoljno je da jedan pridje

To su bila vremena. A za ovaj novi AvP? Posto je industrija igara isla u mp3, sve mora bit sta je moguce lakse i gluplje.
Samo da ne bude neki generic shooter sa regenom heltha i tonom municije svako 20 koraka nego pravi survival sa atmosferom iz filmova. E to bi bilo savrseno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2013., 19:32   #17
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Zato si zaljepio granatu od štok kad ulaze... SPLASH...

Prošo cjelu igru na DC bez save patcha, višekratno...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2013., 20:27   #18
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
AsvP je bila odlična i zabavna igra. Nadam se da će biti i ACM u istom ruhu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 17:16   #19
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
AvP nije AvP ako nema onog proximity radara i prejebenog zvuka puske. Stari AvP je bio i ostao bog i batina za atmosferu, kad 1 alien pridje gotovo je. Ako ga ubijes preblizu kiselina te okupa, gotovo. Ako ne pazis i ne osvjetljavas sve i facehuger te zagrli, gotovo.

Nema snimanja pozicije, nema quicksavea, nema regena lifea, jedna greska i sve ispocetka. Pravi hard mode. Tko moze igrati sa radarom svaka mu cast, sve mrak a radar vristi Jesu kat ispod ili iznad? Jesu soba do i gdje je ulaz? Paranoja na kvadrat.

Kad vidis blip da prilazi, sve je blize i blize, pocne panika jer znas da si na sekund od replaya cijelog levela ispocetka.
Koliko sam samo puta igrao onaj Marine lvl 3 demo, na samom kraju facehugger..pas mtr. Stizu 2 blipa, ja bacam ceku 20m od vrata u skladistu, ulete 2 aliena kroz vrata, jedan po zidu lijevo i na plafon a jedan desno ?!! Dovoljno je da jedan pridje

To su bila vremena. A za ovaj novi AvP? Posto je industrija igara isla u mp3, sve mora bit sta je moguce lakse i gluplje.
Samo da ne bude neki generic shooter sa regenom heltha i tonom municije svako 20 koraka nego pravi survival sa atmosferom iz filmova. E to bi bilo savrseno.
Što reći nego potpisujem. Ali mislim da možeš ovo sve prekrižiti za ACM. Po videima, čini se da ćeš se moć hrvati sa alienima, kao što se lik u FC3 hrva sa morskim psima. Nema beda ako ti se alien približi i dere po tebi, nema beda ako ga razvališ blizu sebi. Plus oni COD quicktime eventi stalno....čini mi se da ovo neće biti dobro. A to su doista bitne stvari za alien igre.
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 18:02   #20
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Što reći nego potpisujem. Ali mislim da možeš ovo sve prekrižiti za ACM. Po videima, čini se da ćeš se moć hrvati sa alienima, kao što se lik u FC3 hrva sa morskim psima. Nema beda ako ti se alien približi i dere po tebi, nema beda ako ga razvališ blizu sebi. Plus oni COD quicktime eventi stalno....čini mi se da ovo neće biti dobro. A to su doista bitne stvari za alien igre.
Cek, cek, nism vidio quicktime events? Nije valjda da ce to sranje ubacit? Crysis 2 sam mrzio radi toga do boli, shema udri space da upalis defiblirator na sebi. Ako sam mrtav, qrac cu sam sebe defiblirirat.

A hrvanje sa alienima? Izgleda da ce bit nuff said, usrace igru samo da bude laksa i potpuno van lorea. Tipa CoD sa drugim skinom? Sramota.

Kako se sa nostalgijom sjetim igara tipa Carmageddon, danas nema shanse da izadje takvo krvoprolice. Sve neke gluposti od cenzura.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 18:26   #21
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Ovdje: http://www.youtube.com/watch?v=4qLuOVI1Fic se na 0:25 i na još nekoliko mjesta vidi kako ti igra u tipičnom COD stilu uzima kontrolu iz ruku i prikazuje "napeti" event. Ovaj na 0:25 nema "tap "A" to get up", ali to je to. Na 3:55 je već baš neka "push direction to jump" glupost. Već i na ovom gameplayu se vidi koliko su alieni spori i bezopasni, ali znam da sam negdje vidio i kako te bez problema alien ščepa i mlati po tebi, a tebi ništa.

Ovdje: http://www.youtube.com/watch?v=yN1DHhMwuHI na cca 1:26 možeš vidjeti hrvanje i boksanje sa alienom i nakon toga ubijanje aliena sa sačmaricom dok je u poziciji iznad tebe...očito bez posljedica isto.

Treba naravno pričekati igru da izađe i odigrati, ali osobno očekujem ultra-linearno, "cinematično", quicktime event iskustvo koje će i na hard modu biti prejednostavno.
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 18:58   #22
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pogledao i mogu samo rec, grafika fina, zvuk puske i radara standardno (znaci super), gameplay sranje.

Ubije aliena iznad sebe sacmarkom, razleti se kiselina...no dmg. Ubije ga pistoljem point blank, nista. Ubije aliena na metar od sebe sa AR, alien se razletio ko balon, nema dmga.... wtf?

I gdje je sektorski dmg? Prije si mogao alienu otkinit noge ili rep sa puskom, pa puze prema tebi. Mogao si im dio po dio tjela komadat, ovdje samo puca u masu i adio, nema nicega.

Poglupili su igru sa super atmosferom na nacin da je genericko shooter sranje i da nema razlike ako point blank ubijes covjeka/androida ili aliena sa kiselinom umjesto krvi.

__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 18.01.2013. u 19:05.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 19:05   #23
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Yup. Time se gubi čitava poanta pucaljke sa Alien tematikom. Meni je ono najgore to što kad gledam ovo imam osjećaj da sam na šetnjici parkom. Nula napetosti ili osjećaja opasnosti. Prvi AvP je recimo pri svakom ulasku u novi hodnik tjerao strah u kosti i bio je izuzetno napet cijelo vrijeme. Da ne kažem koliko statično i tromo Alieni u ovoj igri djeluju naspram prvog AvP. Također, prvi AvP je često bio doista mračan....tako da jedva da si vidio išta. U takvim okolnostima se doista bojiš aliena. ACM mi pak u cjelini izgleda kao poprilično osvijetljena igra naspram toga.

Jebiga, i ja doista volim prva dva Alien filma i cijeli taj setting i žao mi je ako ova igra neće biti dobra, ali i meni se čini da će ovo biti COD reskin.
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 19:12   #24
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
BTW, vrlo bitno u cijeloj priči je vjerojatno i to da je ACM rađen oko gamepada (ili barem mora biti igriv na gamepadu). Prvi AvP bi bilo apsolutno nemoguće igrati na gamepadu. Rješenje? Uspori aliene i dozvoli im da te gang-rapeaju a tebi ništa. Tak se to radi danas.
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 19:16   #25
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Original AVP si igrao sa radarom i srao u gace na svaki bleep i bacao flareove ili non stop drzao night vision.
Baceni flare pa onda nightvision je rezultirao takvim bljeskom da bi sa uzitkom docekao game over

Igra je trebala biti mracna bas radi atmosfere, da pojma nemas sta ce iskocit iz mraka, a ako i znas da dolazi radi radara, tesko je uocit odakle dolazi alien. To je jos doprinosilo atmosferi igre.
Kretanje aliena mi je nekako cudno napravljeno, kao da nisu uopce vidili prvi AVP il film.

Bas ono negraciozno i sporo. Negdje izmedju zombija i bilo kojeg drugog NPCa, vise nema uopce onog osjecaja da ih se bojis. Dobio sam dojam da me je vise strah necromorpha u DS1-2, nego legendarnog stvorenja od HR Gigera.

Edit:
Kad sam vidio kretanje tipa, okretanje uvijek istom brzinom i nisan ne ide ni gore ni dole (jer mi sa dobrim DPIem muku mucimo povuc ravnu crtu , bas ti pokaze da igra nije ni zamisljena za PC gdje je u ono doba trebalo bit precizan a ne idiot sa autoaimom.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 11:52   #26
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Aliens: Colonial Marines -- Tactical Multiplayer Trailer

__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 15:24   #27
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Koja komedija od trailera.

Pa pokrali su klase od L4Da, imamo boomer aliene, one sta pljucaju kiselinu, imamo
smokere sa dimnom zavjesom i na kraju Tanka. Originalno do jaja.

A slika kako stoje u rupi, i pucaju sacmarkama na aliene iznad sebe, tako da kiselina pada po njima (ciji dmg ne postoji) dosta govori o gameplayu ove igre.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 15:54   #28
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ok, zaobilazim ovo..Trailer je na razini igre prije 10 godina...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 16:17   #29
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Pa, furaju se ljudi na MP komponentu

Kog vraga ne igrate stare franšize, ja sam neki dan instaliral XP na jednu staru kramu pa sam se par dana naigral
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 17:22   #30
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Pa, furaju se ljudi na MP komponentu

Kog vraga ne igrate stare franšize, ja sam neki dan instaliral XP na jednu staru kramu pa sam se par dana naigral
A jbg, nemamo svi par kompova doma :P

Šalu na stranu, znam i ja odigrati nekaj staro Ali sve rijeđe i rijeđe
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na