Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.08.2016., 14:33   #31
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ljudi moji, igra izlazi uskoro, 60EUR preorder (ja ću kupiti).
i? jesi bacio 60 eura u vjetar?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2016., 15:03   #32
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ovako, moji dojmovi. Posudio mi frend.

Otvorio igru, počeo igrati, sve mutno nekako i štekucavo.

Složim grafu high/medium, nikako da ugasim blur, probam s borderlessom i više ne želi pokrenuti igru. Instaliram ponovo, radi, igram, složim brod, krenem u nebo i baci me van, više ne želi pokrenuti igru..

Ciao, zdravo od mene.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.08.2016., 16:05   #33
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ne znam što uopće ni pokušavate. Igra nažalost nije igriva do patcha koji je već u izradi, znaju za sva ta sranja itekako i navodno naveliko rade na tome.
Bumo vidli. Ja ju kupujem sigurno ali nakon što se i ako se srede ove stvari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2016., 18:22   #34
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Isprobao sam je na kratko. Performanse su živi užas, a igra grafički loše izgleda. FOV me u igri ubija, onaj multi tool mi je na nos nabijen i iako povecam FOV nista ne mijenja.

Ove planete koje sam za sad posjetio su 99% identični. Letenje je ful arkadno tako da se nadam da netko ne očekuje upravljanje ko u Elitu. Ne može se glava lika micat unutar letjelice što mi jako fali.

Koga veseli bezglavo kopanje minerala po planetima i onda letnje od jednog do drugog će mu to super biti... valjda... jednom kada će igra radit normalno jer 30- fpsa je za mene neoprostivo s obzirom kako igra izgleda.

Probaj spustiti igru skroz na low - restart - podigni sve na high - restart - igraj ( trebalo bi popraviti bar neke stvari ).

Meni je prejebeno ovo sve. Pogledao sam par videa i osim sto igra izgleda preglupo, ruzno ( teksture su ono... wtf ) i to sto ne radi dobro na vecini konfiguracija ;D

Al nema veze, i dalje vi preorderajte igre ;D
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2016., 20:45   #35
sa20
Premium
Moj komp
 
sa20's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 199
Citiraj:
Autor Wozniak jR. Pregled postova
Probaj spustiti igru skroz na low - restart - podigni sve na high - restart - igraj ( trebalo bi popraviti bar neke stvari ).

Meni je prejebeno ovo sve. Pogledao sam par videa i osim sto igra izgleda preglupo, ruzno ( teksture su ono... wtf ) i to sto ne radi dobro na vecini konfiguracija ;D

Al nema veze, i dalje vi preorderajte igre ;D
Ja sam preorder napravio, skinuo je jučer. Odigrao manje od dva sata i danas zatrazio i dobio refund od steama, pa u biti zbog preordera nisam ništa izgubio.

Što se igre tiče, možda je prerano ali opet igra prebrzo puštena van. Bugova ko u priči, performanse loše, užasno mi je smetalo što se krajolik doslovno generira vama pred očima i onda je vidljivost katastrofa. Neću ni spominjati da je jebeni port pa sve prilagođeno konzolama.

Uglavnom prije nekog velikog patcha i možda dlc-a koji će popraviti dosta stvari za mene ništa od igranja .
sa20 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2016., 20:59   #36
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Na konzoli trebas drzat gumb na bilo kojoj opciji. To je i na PCu, toliko su portali da su i kontrole iste ko na konzoli. Traljavo doboga.

A tek rasulo sa preorder brodom? Brod ima upgradeove tako da se ne trigeraju questovi i nema story progressa. Opet uzas. ono, jel ima na planeti itko da se sjeca sta su to beta testeri? 60€ za ovako rasulo.
Ko da opet gledam Butmana i AAA fuckup

Na kraju, lazu koliko god mogu, skupe pare i eto vam kupci. Da ljudi ne preorderaju ovaka sranja i da opcenito igre imaju demo da vidis kako ti igra ide i jel uopce radi, a ne plati pa se nadaj.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2016., 21:35   #37
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Meni glupa i dosadna igra. Skinuo sam ovu GOG verziju od 2Gb.
Na početku ste pred nekim svemirskim brodom pa skupljate dijelove za porpaviti brod kako bi išli na drugi planet.
Ja očekivao kakve svemirce na drugom planetu kada ono ćorak.
Neka šuma, kao amazona, sada se pazim hladnoće ne radijacije i većina vremena mi je traženje Zinca, Platniuma i raznih biljki, gljiva i kamenja.
I onda nema mape već imate ikonu upitnika gdje se nešto novo nalazi pa izgubite 5min hodajući i skakući da otkrijete napušten koš za smeće kraj kojeg stisnete E i piše da sam otkrio enciklopediju i da je "Geek" kao "Gek" izgovara.
Sve u svemu meni dosadno. Nema priče.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2016., 23:00   #38
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Na kraju, lazu koliko god mogu, skupe pare i eto vam kupci. Da ljudi ne preorderaju ovaka sranja i da opcenito igre imaju demo da vidis kako ti igra ide i jel uopce radi, a ne plati pa se nadaj.
Koliko sam pročitao i vidio dizao se hype u nebesa kako bi se maksimalno pobralo love od preordera i day 1 kupnji jer bogme poslije ovoga spina niti budale neće igru kupiti, a bogme niti ovi neku drugu igru poslije NMS prodati. Neki veći developeri mogu mogu takve spinove raditi jer imaju još XY franšiza, ovi bokci mogu poslije ovog debakla staviti ključ u bravu ako dosad nisu pobrali dovoljno da si pokriju development.

Počelo mi je smrditi čim nisu davali review kopije van, što je općenito znak za uzbunu.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2016., 23:15   #39
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Ne znam što uopće ni pokušavate. Igra nažalost nije igriva do patcha koji je već u izradi, znaju za sva ta sranja itekako i navodno naveliko rade na tome.
Bumo vidli. Ja ju kupujem sigurno ali nakon što se i ako se srede ove stvari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja bi ti preporučija isprobavanje "posuđene" verzije svejedno - ako taj patch bude kompletno nova igra onda ok, ali to se sigurno neće dogodit
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 09:16   #40
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Sami kriminal je da nitko nije probao igru na PCu prije izlaska, na stranu kopirane usrane konzola kontrole. Al performanse da su katastrofa...

Al sta je meni, naravno da su probali, al nisu imali vremena/volje za popravak pa su izdali clusterfuck sa tonom problema. Al glavno da je onaj krele Sean na twiteru gadio ove sta igraju early verzije i malne garantirao da full verzija nece bit takva...a ispala je bas kako su early reviewi govorili....ma gadljivo. Za EA se ne cudim da su govna, al njima je ovo prva igra i bas se ponjeli govnarski.

Ako igra nema demo, prvo jogurt verzija, pa ako je sve ok, kupit onda.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.08.2016., 09:42   #41
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ma znam, al brate, kupit nesto na osnovu trailera i lazi sta svaki developer sere jer im je u interesu da te prevari za pare.

I ovo je hypano do boli i pusta obecanja, i jos su rekli da su svi early reviewi lazi i da se ceka full verzija. i sad je full vani i ispada da su oni early reviewi bili u pravi, igra je razocarala.

Jes vidio pricu o 2 early streamera? Prvo je receno da su shanse da se ikad nadje drugi player mizerne ako ne i gotovo nemoguce. I 2 early streamera se nadju, tj, na istoj su planeti, ne vide se. Odu u orbitu, ne vide se. Sta god naprave nikako da se vide.

Odogovor NMSa, krivi su serveri, krivo je ovo i ono. Al cinjenica je da su opet zajebali stvar.

Mene su samo sa Age of Conan tako zeznuli i od tada nikad više
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 13:21   #42
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Steam daje refund do 2h sata igranja i to već svi znamo, tako da nema više straha od preordera, kupovine igara prvog dana i slično.

2h je premalo da se donese neki sud o igri, ali zato pogledaš par rivjua gameplaya, objektivnih kritika, a na kraju krajeva i odigraš 2h. Ako ne valja - vratiš.
Kakav jogurt i slična sranja, nemojte mi to ni spominjati, nikad više se nebi vratio na to.

Trenutno na steamu ima 17000 pozitivnih i 13000 negativnih mišljenja.

Bit će nešto od ove igre nakon dva tri patcha odnosno ubacivanja dodatnog sadržaja unutra.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 13:35   #43
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ma što će bit? Upgrejdaš brod i otkrivaš planete s razlikom u boji i to je to. Ako ti je to dovoljno onda super, a ako nije onda bježi od te igre.

Najviše što će napraviti je popravit performanse. Misliš da će ubacit novi kraj? Ručno rađene planete, galaskije i populaciju? To bi zahtijevalo ubacivanje contenta kojeg bi ručno radili, što im se očito neda.

Polažeš jako veliku nadu u igru koja je dokazala da za 60€ koliko košta nema ništa sadržaja.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 13:38   #44
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 14:56   #45
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ma što će bit? Upgrejdaš brod i otkrivaš planete s razlikom u boji i to je to. Ako ti je to dovoljno onda super, a ako nije onda bježi od te igre.

Najviše što će napraviti je popravit performanse. Misliš da će ubacit novi kraj? Ručno rađene planete, galaskije i populaciju? To bi zahtijevalo ubacivanje contenta kojeg bi ručno radili, što im se očito neda.

Polažeš jako veliku nadu u igru koja je dokazala da za 60€ koliko košta nema ništa sadržaja.

(pustimo sa strane katastrofalni start na PCu, računajmo da će se to popravit otom potom)

A jel ti pratiš od bilo koga na youtubeu gameplay?
Ja recimo pratim od naših HCLa, već četvrti video po oko 40min svaki.
I više si ne želim spojlat. Očigledno je da igra ima brdo toga za pokazat, istražit. Da, istina je da velika većina planeta djeluje slično no onda ti uleti jedan koji je totalno različit u svemu.
Sa druge strane, ako ćemo barem malo realno, koja je razlika od mjeseca i marsa, ovaj djeluje sivo dok drugi crveno, zemlja je pak najviše plava
Mislim sve je to slično, negdje je full hladno, negdje vruće, negdje optimalno.

U svemiru (u igri) možeš napadat druge brodove, stanice, trejdat, istraživat bla bla.
Kao što je rečeno nije ovo igra za svakog, možda nije ni za mene, ali zato ju nisam ni kupio već pratim situaciju i kakve takve recenzije kroz tjedan dana kada ljudi naberu 60+ sati igranja.

Većina pljuje po Sony marketingu, što se obećavalo a što isporučilo, ma zaboli me za to. Sada je igra vani i onaj tko želi igrat će ju. Vrijeme će pokazat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 16:37   #46
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
(pustimo sa strane katastrofalni start na PCu, računajmo da će se to popravit otom potom)

A jel ti pratiš od bilo koga na youtubeu gameplay?
Ja recimo pratim od naših HCLa, već četvrti video po oko 40min svaki.
I više si ne želim spojlat. Očigledno je da igra ima brdo toga za pokazat, istražit. Da, istina je da velika većina planeta djeluje slično no onda ti uleti jedan koji je totalno različit u svemu.
Sa druge strane, ako ćemo barem malo realno, koja je razlika od mjeseca i marsa, ovaj djeluje sivo dok drugi crveno, zemlja je pak najviše plava
Mislim sve je to slično, negdje je full hladno, negdje vruće, negdje optimalno.

U svemiru (u igri) možeš napadat druge brodove, stanice, trejdat, istraživat bla bla.
Kao što je rečeno nije ovo igra za svakog, možda nije ni za mene, ali zato ju nisam ni kupio već pratim situaciju i kakve takve recenzije kroz tjedan dana kada ljudi naberu 60+ sati igranja.

Većina pljuje po Sony marketingu, što se obećavalo a što isporučilo, ma zaboli me za to. Sada je igra vani i onaj tko želi igrat će ju. Vrijeme će pokazat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gledao sam i igrao osobno.

U igri jedino što imaš za radit je skupljat materijale, upgrejdat brod i multi tool.
Ovo za planete mislim da mi nema ni smisla komentirat. Random su generirani kao i stvorenja na njima. Koliko to dobro moze biti? Za mene nije content random generirani svemir. Količina planeta, galaksija i kamenja ne rezultira kvalitetnom igrom.

Ekonomija u igri je nepostojeca. Dubine nema. Ne utjeces nikako na nju.

Borba je full jednostavna i kome je to ok, super, meni fali taktiziranja, a ne da samo krizic ispred broda slijedim i pucam u to.

Nije za svakog, ali isto isto tako zasto branit broken indie igru kojoj su nabili cijenu jedne AAA igre i ignorirali sve upite ljudi? Sakrivali su informacije jer im je cilj bio zaradit na preorderu. Uspjeli su.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 17:14   #47
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Nikog se ovdje ne brani, kupio ju nisam, mene zajebali nisu pa zato ni ne komentiram te stvari.
Jednostavno mislim da igra stvarno ima ono nešto fora. Naravno da ne vrijedi 60 eura, jer ako jedan GTA toliko košta onda bi ovo trebalo biti 25 eura. No nije to mjerilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 17:26   #48
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Pa realno, da je igra tako napravljena kako je najvaljivana vrijedi i 100 EUR, da je svaki planet drugačiji na svoj način. Ali jebeš to kad svaki treći planet je gotovo isti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 18:00   #49
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Da, slazem se. Ali svejedno na momente i u nekim situacijama brutalno dobro izgleda sve to.
Ne znam što bi rekao, ludo me zanimaju rivjui pojedinaca nakon odigranih 50-60 sati. Zapravo tek tada ce se znat konkretno koliko ima različitosti u svemu tome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 19:34   #50
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Neznam, mene nikad ne zanima pozitivno misljenje. Ekipa ima osjecaj da su platili pa sad brane ulog, a koliko ima fanboysa to ne treba ni govorit, eto pa geldaj Star Cit, koliko ga white knightova brani.
Negativci barem opisu ono sta im smeta.

Glede "jogurt" verzije. Zadnje sta sam skinio je bio MGS5, koji pise da trazi i7 i dobru grafu, ja sam probao iz zajebancije. Igra mi ide na med-high 50ak fps, na mom xeonu i 6850. Nakon 1 dan sam kupio original.

Al da dajem pare unaprijed, nema shanse. Danas se ne daje demo iz razloga da ekipa ne vidi sta kupuje. To sta se moze dobit refund od steama nije rijesenje, trebali bi prestat izdavat igre koje su pune problema. Ajmo rec da ces cekat patch, i da se dogodi sranje kao sa zadnjim Butmanom koji nikad nije popravljen...sta onda?

Glede NMSa, mislis da ce se nakon 50-60h igre pojavit neki drugi content? I sad platis igru i cekas 2-3 patcha sa contentom? Jel to znaci da sad nema bas contenta? I sta ako taj content bude DLC?

Ajmo rec da je to novi studio pa se tek uigravaju. Al su uspili fino svladat onaj dio da ne daju vani demo, da ignoriraju upite ljudi, ne daju okolo verzije na review, popljuju svakoga tko kaze ista "lose/istinito" o igri, izbace katastrofa port na PC, igra sa ocajnim performansama. To su sve kao male boljke novog studija...

Al bez imalo problema uzmu 60€ kao da je AAA naslov. Ja sam htio ovo kupit i igrat sa kolegom, njemu sa i5 je slide show i non stop crash, meni i ne radi jer grafa nema OpenGL 4.5 (koji naravno nisu rekli u minimum specsima), uskoro pada nova grafa al sadasnje stanje me odbilo od igre.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 19:56   #51
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
No Man's Sky

Mene je odbilo sadašnje stanje ali ne u pogledu igrivosti, jer i dalje smatram da igra puno toga nudi, i opcenito ta zamisao mi je odlična pa čak i prezentacija. Nego mene je odbilo katastrofalno PC izdanje, izbacivanje iz igre, neoptimiziranost, iskakanje objekata u daljini je previše izraženo i slične stvari.
Igra ko igra je nekako ispunila moja očekivanja.
Jer pazi ovo, oni su od početka spominjali milijarde i milijarde proceduralno generiranih planeta. Pa zar je itko uopće mogao pomisliti da će to stvarno biti ta brojka različitih planeta? (Mislim, to je nemoguće izvest, trajalo bi beskonačno )
Taj očito nije shvatio što to znači i kako funkcionira ta formula.
Recimo da postoji 6 različitih životinja, ogromni je broj kombinacija medju njima, može se stvoriti svašta različito a opet vrlo vrlo slično. Tako funkcionira i igra.
Ja se samo nadam da će to oko performansi i tehničkih stvari profunkcionirati a ako ne, moju lovu neće vidjet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 20:21   #52
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Nisu igraci rekli da ima 10.000.000.000.000.000 razlicitih planeta i zivotinja. Svakoj budali je jasno da igra ima generiranje planeta na osnovi nekog algoritma i da ce sve to izgledat vise/manje isto. Zivotinje imaju djelove tjela i igra ih samo izmjesa, big deal, opet, studio iza NMSa je overhypao sve a ispalo je ocajno.

Sami studio je nahvalio svoju igru a izali su rusevinu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 22:01   #53
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Vi koji igrate,kako uopce izaci iz jednog planetarnog sustava ? To treba istraziti i konstruirati hyperdrive ili ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 22:10   #54
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Da, samo konstruirati Hyperdrive. Nađi te elemente.
Ne trebaš ga napuniti energijom (ja nisam ni našao elemente za napuniti ga niti istražio kako one pločice napraviti)
Pa uđeš u svemirski brod i odletiš s W.
Nego kako dobiti Bypass da otvorim zaključana vrata na planetima?
Traži m isada lvl2 a ja nisam ni lvl1 dobio/istražio.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 22:41   #55
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Ovu igru je 95% nahajpao community I dotični se onda razočarao u rezultat.

Kaj drugo reći nego da su si sami krivi. Igru sam pratio od početka, bio jako nahajpan, tokom vremena skužio da imamo u pitanju novi Spore I sad čekam da nakon nekog vremena patchiraju, dodaju neki sadržaj I da igra pojeftini.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2016., 16:23   #56
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Ja zamijenio ps4 preorder za 3ds preorder dragon quest 7. Razočaran sam.
  Reply With Quote
Staro 15.08.2016., 18:00   #57
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Situacija je opcenito nesto bolja sto se tice stutteringa i frame dropova sa ovim experimentalnim patchem...
Ali daleko je to od jednog fluidnog gameplaya. Prezahtjevna igra za ono sto ima pokazati.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 15.08.2016. u 18:05.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2016., 18:01   #58
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Link?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2016., 00:49   #59
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973



Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 16.08.2016. u 00:54.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2016., 12:25   #60
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
I što na kraju, barem zasad (a možda i za uvijek) nije moguće da se susretnu dva igrača? dali u ovih par dana ima koji slučaj da su se sreli?

Znam za ono sa PS4 gdje su dva lika bila na istom planetu i na istoj poziciji pa se nisu vidjeli.

BTW, igram ju od sinoć, cirka 3h.. Htio sam ju probati i na kraju posudio od frendova sa Interneta. Igrat ću još par sati pa napišem kratke dojmove.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na