Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2018., 15:22   #2311
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Evo FIA potvrdila da McLaren ipak nije zaboravio javiti koje setove guma želi


https://www.autosport.com/f1/news/13...eadline-claims


Isto tako su rekli da senzor nema veze sa Ferrarijevim padom u formi


https://www.autosport.com/f1/news/13...o-ferrari-form


Sainz kaže da je pad forme Renoa zbog toga što nisu razvili motor kao drugi ove sezone


https://www.autosport.com/f1/news/13...-renault-slump
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 15:49   #2312
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Tu se puno teorija razvija, ali na kraju dana, jači motor, bolje performanse.
Možeš ko redbull imati fantastičan bolid, pa to malo anulira manjak snage.

Sad zamislite da Mercedes ima takav bolid sa onakvim motorom. Pa bili bi brzi sekundu od sviju
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2018., 20:56   #2313
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Netko je spominjao da nagodinu ako se mediji okrenu protiv Vettela zbog lošijih rezultata, da bi Leclerc lako postao prva violina.


Izgleda da je "nagodinu" došlo već u Suzuki, s time da je naglasak na Vettelu:


La Gazzetta dello Sport: “Ferrari in ruins. Their strategists make mistakes, a weak driver learns nothing from mistakes, the team boss attacks his team and a car in decline. Before Monza, you could hardly have imagined such a collapse.”


Corriere della Sera: “The German adds to his collection of dreadful mistakes by destroying a fantastic start. These errors are an indication of a deep turmoil within the four-time champion, who is experiencing a severe crisis of confidence.”


La Repubblica: “Hamilton is close to Fangio’s record as Ferrari’s season collapses. Vettel chose the worst moment to capitulate and Ferrari crumbles under team boss Maurizio Arrivabene, who now criticises his own team.”


La Stampa: “Maybe it is bad luck, but it is also a fact that Sebastian Vettel can no longer do anything right.”


Corriere dello Sport: “The problem can only be the team and the drivers, Vettel is in a deep crisis.”


Ufff, stvarno su ga pokopali. Ne sjećam se kad su nekog ferrarijevog provg vozača ovako nataknuli.

Leklerče, put ti je otvoren, povedi Ferrari
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 22:01   #2314
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
To su tal. novinari...ostre nozeve za iducu sezonu, prvih par gresaka od vet i evo leclerca u kombinaciji
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 01:43   #2315
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Baš sam ovako nešto tražio.

Spojili su sve greške i krajnji rezultat je deprimirajuci za Ferrari

https://www.bbc.co.uk/sport/formula1/45812129

Vodili bi u prvenstvu sada...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 09:29   #2316
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Gabre sve stoji. Svi mi previse pricamo o Vettelu a premalo o Ferrariju. Na kraju godine ce Ferrari toliko zasrati da nitko nece vise pricati o Vettelu.

Sto se tice Vettela, zamjeram mu samo i jedino Njemacku. To se nije smijelo nikako dogoditi. Ostalo ajde moze jos proci.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 09:37   #2317
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Gabre sve stoji. Svi mi previse pricamo o Vettelu a premalo o Ferrariju. Na kraju godine ce Ferrari toliko zasrati da nitko nece vise pricati o Vettelu.

Sto se tice Vettela, zamjeram mu samo i jedino Njemacku. To se nije smijelo nikako dogoditi. Ostalo ajde moze jos proci.
Samo Njemačku? A Azerbejdžan, a Francusku, a Monzu, a Suzuku? U svim situacijama je on taj koji je kriv i koji je usro motku. To nikako ne može proći... ok tebi možda može jer nisi Tifosi, ali navijačima Ferrarija to ne prolazi kao ni nama ostalima.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 15:41   #2318
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Gabre sve stoji. Svi mi previse pricamo o Vettelu a premalo o Ferrariju. Na kraju godine ce Ferrari toliko zasrati da nitko nece vise pricati o Vettelu.

Sto se tice Vettela, zamjeram mu samo i jedino Njemacku. To se nije smijelo nikako dogoditi. Ostalo ajde moze jos proci.

puno je on toga zasrao ove sezone. PUNO. Izazvao dirketno 2-3 sudara za koja je direktno sam kriv i sam on izgubio mjesta u utrkama i bodove.



a hamilton doslovno bez jedne jedine greskice, osim par cudnih frizura.



damn, raikonen je bolje ove godine odvezao od njega. Jos da nije u ferarijevim ocima vodonosa i u masu utrka su ga (ne)svjesno sabotirali...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 16:43   #2319
Trellenkeg
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Vettel je bolji vozač od Hamiltona. Hamilton nikada nije bio u lošem bolidu,tj lošijem od konkurencije te ga stoga ne smatram toliko dobrim vozačem. Daleko od toga da nije zaslužio naslov,ali Vettel se je sam sribao ove godine,isto kao i prošlu sezonu. Umjesto 2 naslova imati će 0
Trellenkeg je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 16:44   #2320
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor Trellenkeg Pregled postova
Vettel je bolji vozač od Hamiltona. Hamilton nikada nije bio u lošem bolidu,tj lošijem od konkurencije te ga stoga ne smatram toliko dobrim vozačem. Daleko od toga da nije zaslužio naslov,ali Vettel se je sam sribao ove godine,isto kao i prošlu sezonu. Umjesto 2 naslova imati će 0
A u kojem je to LOSEM bolidu Vettel osvajao naslove prvaka da ga smatras boljim od Hamiltona ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2018., 16:52   #2321
Trellenkeg
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Nisam rekao da je Vettel osvajao u lošem bolidu,jer to se ne može dogoditi,već da Hamilton nikad nije vozio. Od kad je ušao u F1 došao je u Mclaren,nakon toga Mercedes.

Vettel je bio u Sauberu i Toro Rosu te je tamo imao zavidne rezultate s obzirom na kvalitetu bolida i same momčadi.
Trellenkeg je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 17:11   #2322
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
mos svasta pricat, ali hamilton je vrhunski vozac. Ne grijesi, ne siluje bolid, ne zaletava se ko sivonja kod preticanja kao sto to vettel uredno radi.



drugo je sto je osobno meni govno jer je beskicmenjak, kako se ponasao prema rosbergu kao timskom kolegi je bilo prljavo i nisko da mi se gadilo gledati utrke.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 17:18   #2323
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 952
Ham je vrhunski vozač i bolji je od Vettela, na žalost mene crvenog..
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 17:28   #2324
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Trellenkeg Pregled postova
Vettel je bolji vozač od Hamiltona. Hamilton nikada nije bio u lošem bolidu,tj lošijem od konkurencije te ga stoga ne smatram toliko dobrim vozačem. Daleko od toga da nije zaslužio naslov,ali Vettel se je sam sribao ove godine,isto kao i prošlu sezonu. Umjesto 2 naslova imati će 0
McLaren 2009 i 2011 kao i Mercedes 2013 stvarno vrhunski i dominantni bolidi su bili, nema što a u tih 5 godina je baš Vettel bio taj koji je vozio dominantan auto i osvajao prvenstva izuzev 2009.
U McLarenu gdje je vozio raketu su bile 2007 i 2008, ali je bolid bio podjednak sa Ferrarijem, nije bio bolji.

I Vettel nikad nije niti će ikad biti bolji vozač od Hamiltona. To je činjenično stanje, oš brojke oš usporedbe na stazi. Voze skoro pa jednakog dugo u F1 i izjava "Vettel je bolji vozač od Hamiltona" može biti isključivo subjektivna jer dokaza za to nema. Nijednog.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 17:46   #2325
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
2009. je bolid u drugoj polovici sezone bio odmah iza Red Bulla, 3. u konstruktorima na kraju

2011. je Button završio drugi u prvenstvu, McLaren 2. u konstuktorima na kraju , skoro svake kvale odma iza Vettela

2013. Mercedes 2. u konstruktorima, 8/19 pole pozicija itd..


Ne bih baš rekao da su to loši bolidi
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 17:52   #2326
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Mislim da se covjek krivo izrazio!?

Cinjenica je da je danas za biti najbolji vozac potreban vrhunski bolid!
To je bilo tako i u doba Schumachera, Vettela i Hamiltona.
I tocno ove godinee sto je Drug nabrojio Hamma nije bilo "nigdje", odn. nije osvojio nista.

Ali je isto tako cinjenica da je Hamm zasada bolji vozac od Vettela. Brojke to dokazuju.
Nema potrebe o tome raspravljati.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote