Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2016., 21:13   #511
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
skroz crni je i glossy uz to, treba vidit jel se packa itd.
Ako se ne varam, aluminij je i dalje u pitanju? Sumnjam da ce se packati onda. Vise me brine dal ce se ponvno boja guliti sama od sebe

Ali u kombinaciji kako apple zna napraviti prednju stranu da izgleda u potpunosti crna, ovo ce stvarno izgledati mocno uzivo
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 21:14   #512
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
aluminij + staklo
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2016., 21:16   #513
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Ako se ne varam, aluminij je i dalje u pitanju? Sumnjam da ce se packati onda. Vise me brine dal ce se ponvno boja guliti sama od sebe

Ali u kombinaciji kako apple zna napraviti prednju stranu da izgleda u potpunosti crna, ovo ce stvarno izgledati mocno uzivo
Nije klasicno bojan, predstavljali su cijeli proces pravljena te crne boje i nevjerujem da ces to moc oguliti
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 21:18   #514
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Di ste se zaletili momci. Treba prava muška boja, rozo zlato

Što se tiče moba, prvi iPhone koji mi se na prvu odmah svidio. Sve u svemu zanimljiv mob i mislim da bi ga mogao čak tamo nakon nove godine piknut. I ovo govori zagriženi Androidaš
Do 6S uvijek sam se kleo u Android ali nakon sto sam uzeo Iphone, ne pada mi na pamet ikada vise uzeti Android. I normalno, odmah sam piknuo "rose gold" boju!
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 21:19   #515
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
IP67 znači da mogu u vodu s njim? nije samo prskanje?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 21:22   #516
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nije klasicno bojan, predstavljali su cijeli proces pravljena te crne boje i nevjerujem da ces to moc oguliti
Vidjet cemo. Ostajem skeptican, ali unatoc skepsi, zelim taj crni kupiti. Odmah. Sad. I onda cu ga prodati nakon 2 tjedna jer mi nece biti ergonomican
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 21:22   #517
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
IP67 znači da mogu u vodu s njim? nije samo prskanje?
Jep.

http://aceeca.com/handhelds/ip67

Citiraj:
IP67 equipment is the most commonly found in the connectivity market. It is 100% protected against solid objects like dust and sand, and it has been tested to work for at least 30 minutes while under 15cm to 1m of water.
Samo treba vidjet kak će jamstvo ić kad procuri nekome
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 21:23   #518
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
IP67 znači da mogu u vodu s njim? nije samo prskanje?
15cm - 1m vode. Gugl pokazao
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 21:29   #519
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Nemam pojma stvarno nisam pratio kakve su cijene bile kod prošlih modela. Ali evo Jet crni (128gb) u njemačkoj košta u Applea 1009 Eura. Okej, na ugovor će to biti druga priča.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 21:37   #520
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
  1. iPhone 7 and iPhone 7 Plus are splash, water, and dust resistant and were tested under controlled laboratory conditions with a rating of IP67 under IEC standard 60529. Splash, water, and dust resistance are not permanent conditions and resistance might decrease as a result of normal wear. Do not attempt to charge a wet iPhone; refer to the user guide for cleaning and drying instructions. Liquid damage not covered under warranty.
  2. The high-gloss finish of the jet black iPhone 7 is achieved through a precision nine-step anodization and polishing process. Its surface is equally as hard as other anodized Apple products; however, its high shine may show fine micro-abrasions with use. If you are concerned about this, we suggest you use one of the many cases available to protect your iPhone.
webstartm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2016., 22:03   #521
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Mob je super. Po meni dva minusa. Zar nisu rekli da će ubaciti amoled ekran u sedmicu? I minus broj dva je cijena. Čak i nedostatak MicroSDa ne vidim kao minus.

Inače kao inovaciju, zapravo jedinu, vidim wireless slušalice. Ali i one su skupe.

Dugo se nisam koristio iphonom, mooozda probam opet.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 22:04   #522
Branx
kripl. ing.
Moj komp
 
Branx's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
iPhone mobiteli - 2. dio

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova

LG G5 dvije kamere
Huawei P9
LG V20
Pa recimo HTC M8 koji je prvi pokrenuo ideju 2 kamere

Ovo o otpronosti na vodu je na trzistu jedno barem 5 godina

Ne rade istu stvar ni jedan od tih navedenih s dvije kamere...

VS20 i G5 imaju jednu obicnu 16MP i jednu wide iliti fisheye 8MP... Valjda znas za kaj je to
P9 koristi jednu za RGB spektar a drugu za monochrome pa kakti dobivaju slike 'puno bolje kvalitete', halo?! Nikakvi dodatni featuri.

Ajfon postiže nesto drugo sa svoje dvije 12MP kamere.

A ne razumijem koji kurac se svi bune na 'reciklazu' ideja kad ama bas svi to rade, jedni iza drugih.

Imao sam sve flagship Androide i većinu iPhonea, na kraju se vratim na iPhone pa tako nako 6S Plusa ide i 7 Plus :P

Uostalom BMK nek svatko kupi sto mu pase, tako i tako nikad nece prestat kenjanje po tudjem izboru.
A Androidasi su isto tako zatupljeni i fanboyizirani kao Appleovci, cak i vise.
__________________


ALL SOLD :\
|

Lap: MacBook Pro 2019
CPU: 8th gen i5-8257u (4c/8t)
RAM: 8GB DDR
HDD: 256GB NVME | 512GB NVME USB-C (TB)
Dock: HP Thunderbolt Dock G2
Monitori: 2* Dell P2418D 2K
Periferija: Lenovo Essential Keyboard | Logitech MX Master 2S | Sennheiser HD 4.40 BT
OS: MacOS Big Sur | BootCamp Windows 10

Zadnje izmijenjeno od: Branx. 07.09.2016. u 22:09.
Branx je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 22:15   #523
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
jel istina da ovaj iphone7 jet black dolazi samo uz 128 gb ili je to neka zahebancija, kod applea me nista ne cudi pa zato pitam, nisam nigdje nasao tu cigansku informaciju ...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 22:17   #524
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Dolazi ekstra samo 128 i 256 gb.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 22:23   #525
Branx
kripl. ing.
Moj komp
 
Branx's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova

Kako je gore netko napisao, jedina novost su wireless sluske. Ali su zato fino pustili kajlu svima sa kvalitetnim slusalicama i onima koje apple slusalice nikako ne pasu meni su osobno ocajne ponpitanju ergonomije.
Zena mi ima 6s i zaista mi nije jasno sto je to kod tog telefona natprosjecno.




Sent from my SM-N920W8 using Tapatalk

U kojem smislu kajlu? Ako misliš na micanje analognog konektora, u paketu sa svakim ide kratki Lightning->analog adapter.

Ne moramo pisati prednosti i mane 6Sa jer to vec vrapci na grani znaju. Brzina, pouzdanost, kvaliteta izrade... sve sto je unutra radi od prvog do zadnjeg dana jednako.

Svi Androidi su mi nakon 6mj korištenja počeli laggat, stekat, pa treba restart, pa čekaj na kameru da se upali 5