Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2008., 11:51   #1
gambino
a šta da kažem........)
Moj komp
 
gambino's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Question Molim savjet

Bok ekipa.nisam neki geek zato sam se tu i registriral pa pokupim dobrih savjeta.ali sad Vas molim malu pomoć.......
imam pilu sa amd athlon xp1900+ na 1.6 ghz.80gb hard .512 rama.matična je neki no name ali sve ide ok......
uzel sam flat rate pa sad skidam muziku ko blesav.........i kupih si NAPOKON digitalac snova panasonic lumix tz3(toplo preporučam svakom ko voli fotografiju)........uglannom 80 GB postalo premalo pa pitanje koji eksterni hard nabavit (imam usb 2.0) i nadasve koje mora imat karakteristike .danas kupujem još 512 rama da ga ubrzam (komp tojest).i da li po vašem mišljenju ovaj moj procesor zadovoljava i ako mislite da neki jači trebam molim preporuku (upala mi danas neka lova pa...).........
žena več reži da krenemo van ali ja čekam bar neki odgovor pa ak može nabrzaka.........hvala
respect gambino
__________________
have a nice day........
gambino je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2008., 13:34   #2
drupci15
je.ba.c na ba.te.ri.je
Moj komp
 
drupci15's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Jarun
Postovi: 299
sto se tice jakosti tvog kompa, sve ovisi za sto ti komp koristis, naime siguran sam da preko 80% ekipe na forumu svoja kucna racunala tj. proceve ne iskoristava full 100%......
eventualno piknut neki jaci proc preko trznice na forumu

sto se tice harda bio sam u tvojim problemima prije jedno 2 god, i kupio sam seagate ide 320gb + eksterno kuciste i sto se tice mojih potreba za prijenosnim hardovima ja sam bio prezadovoljan....

tako da ti je moja preporuka kupiti neko kvalitetnije externo kuciste i ubost neki hard piknut ga preko usb-a i to je to.... ako te ne zanima neka velika kolicina prostora na hardu, pikni 2,5" kuciste i hard pa se neces morat hebat s dodatnim kablom za struju koji je za 3,5" obavezan.....

poozz
drupci15 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2008., 16:00   #3
gambino
a šta da kažem........)
Moj komp
 
gambino's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor drupci15 Pregled postova
sto se tice jakosti tvog kompa, sve ovisi za sto ti komp koristis, naime siguran sam da preko 80% ekipe na forumu svoja kucna racunala tj. proceve ne iskoristava full 100%......
eventualno piknut neki jaci proc preko trznice na forumu

sto se tice harda bio sam u tvojim problemima prije jedno 2 god, i kupio sam seagate ide 320gb + eksterno kuciste i sto se tice mojih potreba za prijenosnim hardovima ja sam bio prezadovoljan....

tako da ti je moja preporuka kupiti neko kvalitetnije externo kuciste i ubost neki hard piknut ga preko usb-a i to je to.... ako te ne zanima neka velika kolicina prostora na hardu, pikni 2,5" kuciste i hard pa se neces morat hebat s dodatnim kablom za struju koji je za 3,5" obavezan.....

poozz
.thanks.plaćam cugu neku
respect.gambino
__________________
have a nice day........
gambino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na