Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.06.2009., 14:13   #1651
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Stanje je sljedeće, poslao sam na garanciju 8800GT grafiku. Sada su mi rekli da zovnem za par dana, i ja danas zovnem:
  1. Nude mi priču da je 9600GT = 8800GT, ja kažem da nije i da je slabija jer radim isto u servisu i znam stanje
  2. Nude mi HD3870 koja mi nije uopće u planu jer žalim nVidiu 8800GT ili jaču (nikako ne slabiju)
  3. Nekakva procjena.... to neću ako nije ona cijena koju sam dao za grafičku
Sada kojoj državnoj službi da se obratim i da istjeram pravdu, jer ako ja budem morao činit, sjebat ću im fizički trgovinu ....

BTW kako je regulirano po zakonu kada nemaju isti artikal u zamjenu?!?!
Evo da sve obavjestim, rješio sam uspješno garanciju. Malo samo zaprijetio sa inspektoratom dobio novu Gainward karticu, sa novim jamstvom

Nisam ih htio ucjenivat za lovu, jer mi ovo odgovara.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2009., 14:20   #1652
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Očigledno da je.

Koja roba i koja trgovina?

ma nije bitno za sad, reci cu kasnije zavisi kako se razvije situacija. posalju mail kad se cijena promijeni, kad ja njima posaljem mail onda nema odgovora, da bi nazvali na tel. ili mob naravno ni ne pomišljaju izgleda.
timmy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2009., 14:31   #1653
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Ako si platio po njihovoj službenoj ponudi, moraju ti prodati robu to poj cijeni. To što su se oni preračunali je njihov problem. Bukvalno im tako prenesi i onda zaprijeti inspektoratom. Ako se i dalje budu tvrdoglavili, pošalji svu dokumentaciju inspektoratu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2009., 14:33   #1654
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako si platio po njihovoj službenoj ponudi, moraju ti prodati robu to poj cijeni. To što su se oni preračunali je njihov problem. Bukvalno im tako prenesi i onda zaprijeti inspektoratom. Ako se i dalje budu tvrdoglavili, pošalji svu dokumentaciju inspektoratu.
Nije platio, piše lijepo da je naručio i misli platiti po pouzecu.

I ajde daj baci link di piše ovo što navodiš?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2009., 14:47   #1655
Hunt.ONE
ЬГΛY.Z0ИЗ
Moj komp
 
Hunt.ONE's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sisak
Postovi: 258
nisi u pravu, osim ako na ponudi ne pise dio da se cijena robe placena po datumu ponude ne mijenja npr. 7 dana.

Svi znamo kako web shopovi uglavnom funkcioniraju, to su normalne stvari.
Mozes jedino nadoplatiti ili traziti povrat novaca.
__________________
This post is copyrighted ©
Hunt.ONE je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2009., 14:54   #1656
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Čitao sam pravila njihova i skužio sam da me mogu tako odjebat jer nisam ništa uplatio, nego sam stavio plaćanje pouzećem. EOD
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2009., 15:47   #1657
Hunt.ONE
ЬГΛY.Z0ИЗ
Moj komp
 
Hunt.ONE's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sisak
Postovi: 258
znaci nisi nista uplatio, oni jos nisu poslali.
kaj hoces, nisi izgubio nista novaca ako je pouzecem, neces se jebati s povratom para ni nis.
__________________
This post is copyrighted ©
Hunt.ONE je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2009., 16:24   #1658
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Prije otprilike godinu dana sam uzeo Toshibu a200 u Vemilu, tako da garancija vrijedi još otprilike godinu dana. Problem sam uocio dosta rano nakon kupnje, ali nisam bas obracao paznju na to jer tu opciju koristim dosta rijetko, a i pripisivao sam to losim driverima. Stvar je u tome da kada bi prikljucio vanjski monitor preko vga slika na laptopu bi se nakon kojih 5 minuta pokvarila, odnosno doslo bi do promjene boje i ispresjecanosti slike. Slika na vanjskom monitoru bi ostala dobra cijelo vrijeme. Nakon restarta sve se vraca u normalu.
Jučer sam nabavio s-video to scart kabel i ista stvar se dogodila. Ovo se dogadja i na Visti i na XP-u, sa bilo kojom verzijom drivera (sluzbeni i modani).
Sad je naravno pitanje ako je ovo razlog za iskoristavanje garancije, jer laptop u suštini ne radi potpuno ispravno. Takodje vanjski monitor jako rijetko koristim, a bez kompa si nemogu priustiti da budem 2, 3 ili koliko vec tjedana...

I jos me zanima u slucaju servisa ili reklamacije dali je dozvoljeno zadržavanje diska dok se ne ustvrdi valjan razlog za reklamaciju, jer iskreno receno nezelim da mi neki debo prcka po dokumentima...

Tnx svima ne odgovorima
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2009., 16:27   #1659
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Laptop nije ispravan po svemu sudeći,i naravno da bi ga trebao reklamirat,jer si i tu garanciju na koncu platio.Nažalost,podatke ćeš morati backupirati jer laptop moraš predat kompletiran,a nisam ni siguran smiješ li ga ti kao tobože "nestručna osoba" otvarati.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2009., 00:29   #1660
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
vemil, reklamacija....

pozz....

ovako napajanje Fortron 650GLN predan je u Vemil servis, i zvali su kroz 1-2tjedna, al nude Chiefteca 650W u zamjenu ( Nude ovaj avion ).... E sad ja trebam tiho napajanje , a vidim da ovo nije niti blizu tihog, po izjavama vlasnika.....

Sad me zanima , dal im mogu reci da mi nabave Chiefteca Turbo seriju 650W , ili moram prihvatiti avion......

ili da pitam dal mogu nabaviti identično napajanje ( fortron 650 GLN).....

Al bojim se da bi čekanje bilo i do mjesec dana za opcije nabave..... :S (Ako bi uopce bila moguca)

Hvala, molim za savjete , sutra frend ide do njih....
Ati freak je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 15.06.2009., 00:46   #1661
borisko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: .com
Postovi: 519
Imaju ti pod

a) popravit ovoga
b) dat isti takav novi
c) vratit lovu
borisko je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2009., 00:55   #1662
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674