Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.01.2011., 16:07   #91
thezero
Premium
Moj komp
 
thezero's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 235
trebao bih preporuku fotica do 1500kn...

ima li netko da pomogne ?
thezero je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2011., 19:53   #92
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor thezero Pregled postova
trebao bih preporuku fotica do 1500kn...

ima li netko da pomogne ?
Pogledaj Lumix FS30, baš tražim završne detalje prije nego ga cura kupi.



Pitanje vezano uz fotiće...
Shutter Interval je vrijeme koje mora proći između 2 okidanja?
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!


Zadnje izmijenjeno od: borny. 09.01.2011. u 20:21.
borny je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2011., 22:56   #93
vor
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 9
Citiraj:
Autor thezero Pregled postova
trebao bih preporuku fotica do 1500kn...

ima li netko da pomogne ?
Canon SX130! Nedavno kupljen, već 3. Canon u klasi kompaktnih i sve najbolje njihovim fotoaparatima mogu reći.

Navedeni ima prilično širok kut objektiva za svoju klasu, 12X optički zoom, HD video, i kvalitetne fotografije.

Mana mu je eventualno brzina, postoje i brži u klasi ali ako ti to ne smeta samo naprijed.

Cijenom je tu negdje oko 1500 kn, ovisno o načinu plaćanja.
vor je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2011., 23:11   #94
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor vor Pregled postova
Canon SX130! Nedavno kupljen, već 3. Canon u klasi kompaktnih i sve najbolje njihovim fotoaparatima mogu reći.

Navedeni ima prilično širok kut objektiva za svoju klasu, 12X optički zoom, HD video, i kvalitetne fotografije.

Mana mu je eventualno brzina, postoje i brži u klasi ali ako ti to ne smeta samo naprijed.

Cijenom je tu negdje oko 1500 kn, ovisno o načinu plaćanja.
Koliko mu treba da "dođe sebi" nakon okidanja, tj. bude spreman za daljnje fotkanje?

EDIT: naišao sam na još jedan zanimljiv fotić: Canon PowerShot SX210. 14x optički zoom u prilično kompaktnom kućištu, optička stabilizacija i nešto viša cijena od FS30 - 1700kn.
IMHO se isplati razlika od 500kn
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!


Zadnje izmijenjeno od: borny. 10.01.2011. u 11:21.
borny je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2011., 02:19   #95
skywe_ri
Premium
Moj komp
 
skywe_ri's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 55
malo cu se ubaciti u topic...
htio bi uzeti neki kopaktni fotic a da me ne dode bogatstvo...
Pikiram na canon ixus 105, sad me samo zanima je li to ok izbor za svoju cijenu ili za oko 1000 kn ima sta bolje od konkurencije panasonic/sony....
skywe_ri je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2011., 07:39   #96
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Imam Sony DSC-H10, fotoaparat mi je bio odlican sve dok mi nije krepao blic, sada ga samo izvlaci, ali ga ne okida...garancija mi je istekla, a servis za taj blic bi mi bio otprilike 300-500kn. Zanima me ima li mozda ovako do 1500kn mozda bolji fotoaparat od mog Sony-a, ili se isplati dati i 500kn za popravak blica? Jer slike bez blica su katastrofalne, pogotovo u unutrasnjosti...
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2011., 13:04   #97
Tomy B.
Premium
Moj komp
 
Tomy B.'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 820
Možda Canon SX130 IS.

Kupio sam SX120 IS za nekih 1300 kn početkom ljeta i prezadovoljan sam.
__________________
If You want to be old and wise,
You gone be young and stupid first!

Pošteni trgovci: .1. .2. .3.
Tomy B. je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2011., 23:05   #98
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Pozdrav ekipi, vaše mišljenje u vezi sony Nex 3?Tražim nekaj da je dimenzijama kompakta i da slike radi odlične, sad neznam jel to taj fotić..Slikanje, sve i svašta...
Ak ima ko taj fotić pa ak može nek napiše mali osvrt..tnx
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 13:07   #99
Trotter IT Co
Premium
Moj komp
 
Trotter IT Co's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VG
Postovi: 165
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Pozdrav ekipi, vaše mišljenje u vezi sony Nex 3?Tražim nekaj da je dimenzijama kompakta i da slike radi odlične, sad neznam jel to taj fotić..Slikanje, sve i svašta...
Ak ima ko taj fotić pa ak može nek napiše mali osvrt..tnx

Dobar je fotić, u rangu drugih EVIL fotića. Pogledaj i Olympusove Pen fotiće koji su odlični.
A jel misliš fotkat na blizinu ili i udaljeno? jer ako misliš i udaljeno onda ti treba neki veći objektiv, recimo Olympus ima m4/3 14-150 objektiv. Za sony-ja ak se ne varam ne postoji još takav objektiv sa većom žarišnom duljinom, ali se mogu montirati od SAL objektivi od veće braće ali sa adapterom. al to nije to onda...
Trotter IT Co je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 13:13   #100
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Je ček kaj nije nex 3 kak vele rang entry level DSLR-a?
PEN kolko sam gledal nema ispod 4 soma, a to je malo previše..
A gle makro koristim tu i tam, rijetko kad isto tak i na daljinu...
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.01.2011., 13:36   #101
Trotter IT Co
Premium
Moj komp
 
Trotter IT Co's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VG
Postovi: 165
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Je ček kaj nije nex 3 kak vele rang entry level DSLR-a?
PEN kolko sam gledal nema ispod 4 soma, a to je malo previše..
A gle makro koristim tu i tam, rijetko kad isto tak i na daljinu...
Ma sve ti to ovisi kojeg entry level DSLR-a, imaš ih lošijih imaš ih odličnih, a opet sve ovisi i o objektivima, tj. o njima najviše ovisi kvalieta fotke.

Ako misliš izrađivat fotke, onda ti nije potreban tak skup fotić, možeš uzet i malo bolji kompaktni prosumer (ultrazoom).

A ono kaj se tiče daljine i blizine slikanja, tak sam i ja mislio, bit će mi dovoljan 42mm, al nije bilo dovoljno, trebalo je puno puta uslikat nekaj i na daljinu. A sad bi htio i macro, al to ću si sredit sa tubovima...

Uglavnom, ako uzmeš NEX, mislim da nećeš požalit, imat ćeš odlične fotke, on je dobar na high ISO (bit će ti potreban kad će bit manja svijetlost) nema veliki šum, jedino kaj ćeš bit za sada primoran koristit samo 18-55 objektiv, al kasnije si ubodeš neki duži. Sretno sa kupovinom i slikanjem
Trotter IT Co je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 15:47   #102
sasuke_the_king
Premium
Moj komp
 
sasuke_the_king's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: istra
Postovi: 1,016
ako pogledaš malo sample slike, vidit ćeš da su slike sa kit objektivnom čisti disaster. pogledaj si na netu malo review-e, aparat je ok, ali objektiv je shit. a nemaš druge sa e-mountom još (imaš 2 mislim, običan 18-55 i tele koji je tek izašao ali košta preko 700 eura). za mft barem imaš velik izbor, a sa adapterom ti idu i skoro svi 4/3 objektivi.
sasuke_the_king je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 17:41   #103
Trotter IT Co
Premium
Moj komp
 
Trotter IT Co's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VG
Postovi: 165
Citiraj:
Autor sasuke_the_king Pregled postova
ako pogledaš malo sample slike, vidit ćeš da su slike sa kit objektivnom čisti disaster. pogledaj si na netu malo review-e, aparat je ok, ali objektiv je shit. a nemaš druge sa e-mountom još (imaš 2 mislim, običan 18-55 i tele koji je tek izašao ali košta preko 700 eura). za mft barem imaš velik izbor, a sa adapterom ti idu i skoro svi 4/3 objektivi.
mft= micro 4/3 (od olympusa) tak da zna
Veli da su mu PEN-ovi malo preskupi, al po meni bi se više isplatili nego sony, jer oly ima odlične kit objektive, znam po svom 14-42 na e-520. A i vidio sam na nekom testu da je oly pen dao bolje rezultate nego nex 3... al ako čovjek želi, neka uzme, slika će bit definitivno bolja od obićnog fotića. Al opet, puno je važnije tko slika a ne kakav je fotić (mislim, u tom rangu)...
Trotter IT Co je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 19:22   #104
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,252
..taj nex je sve samo ne mali s tim kit objektivom,vidio ga uzivo..o "pen-u" da i ne govorim,znaci gubi se poanta malog kompakta jer opet ne stane u djep,skup je...nema posteni grip za uhvatiti pogotovo ako imas veliku saku..nije jeftin i kit objektiv je prosjecan.ima dosta kompliciran "meni" jedini plus mu je "iso" na visim vrijednostima,ali za te pare kupis posteni dslr ...u prevodu ostrije slike sa manje truda ces dobiti sa canon s95 ili panasonic lx5 aparatom...razmisli malo od ovom..takodjer jos jedan aparat koji vrijedi sacekati doduse sa fiksnim ali svjetlosno odlicnim objektivom (1.8) http://www.dpreview.com/previews/olympusXZ1/
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je online   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 21:45   #105
Trotter IT Co
Premium
Moj komp
 
Trotter IT Co's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VG
Postovi: 165
Citiraj:
Autor joolka Pregled postova
..taj nex je sve samo ne mali s tim kit objektivom,vidio ga uzivo..o "pen-u" da i ne govorim,znaci gubi se poanta malog kompakta jer opet ne stane u djep,skup je...nema posteni grip za uhvatiti pogotovo ako imas veliku saku..nije jeftin i kit objektiv je prosjecan.ima dosta kompliciran "meni" jedini plus mu je "iso" na visim vrijednostima,ali za te pare kupis posteni dslr ...u prevodu ostrije slike sa manje truda ces dobiti sa canon s95 ili panasonic lx5 aparatom...razmisli malo od ovom..takodjer jos jedan aparat koji vrijedi sacekati doduse sa fiksnim ali svjetlosno odlicnim objektivom (1.8) http://www.dpreview.com/previews/olympusXZ1/
Tako je, na sam prvi pogled se vidi da fotić nije kompaktan da ga možeš nosit u džepu, sa ovim 18-55 objektivom. Ja ga osobno nikad nisam niti vidio, al ovako mi je nekako premršav, kod PEN-a mi se jedino sviđa taj neki retro look, ipak je malo deblji, al ne bi nikad dao svoj dslr za nešto takvo...
Btw. imaš za njega 16mm prime objektiv sa 2.8 otvorom blende, al taj objektiv ti je 1800 kn, a i objektiv je kakv je, nema tu zooma niti milimetar...


Btw. zvonac svakako razmisli o ovom XZ1...
Trotter IT Co je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 23:51   #106
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Znaći jedino u obzir dolazi nex 3 sa 18-55 objektivom, hmm, a s tim objektivom je oko 4800kn...Onda mi se više isplati uzet, taj sam i prije imal, Olympus E420, odličan fotić, cijena oko 3400kn, najmanji dslr; mislim da šije ove ostale fotiće kaj ste ih nabrojali po pitanju prikaza(mada nije za usporedbu neku) kvalitete slike..Dal postoji opće onda koji kompakt da stoji uz bok(da je cijenom do 3500kn) nekom entry level dslr-u?
PEN nema ispod 4500kn, a ovaj nex 3 pak s boljim kitom je 4800kn...Jedino eto da pregrmim malo veće dimenzije oly-a e420 i uzmem njega, pošto za tu lovu teško mogu nekaj bolje nać u toj cijenovnoj klasi i kvalitetom izrade slika.Nisam pametan više, kaj napravit..
EDIT:Ovaj Olympus xz-1 je zvijerka, kad bi to kod nas trebalo doć?
A cijena bu sigurno paprena...

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 18.01.2011. u 00:31.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 00:16   #107
Trotter IT Co
Premium
Moj komp
 
Trotter IT Co's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VG
Postovi: 165
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Znaći jedino u obzir dolazi nex 3 sa 18-55 objektivom, hmm, a s tim objektivom je oko 4800kn...Onda mi se više isplati uzet, taj sam i prije imal, Olympus E420, odličan fotić, cijena oko 3400kn, najmanji dslr; mislim da šije ove ostale fotiće kaj ste ih nabrojali po pitanju prikaza(mada nije za usporedbu neku) kvalitete slike..Dal postoji opće onda koji kompakt da stoji uz bok(da je cijenom do 3500kn) nekom entry level dslr-u?
PEN nema ispod 4500kn, a ovaj nex 3 pak s boljim kitom je 4800kn...Jedino eto da pregrmim malo veće dimenzije oly-a e420 i uzmem njega, pošto za tu lovu teško mogu nekaj bolje nać u toj cijenovnoj klasi i kvalitetom izrade slika.Nisam pametan više, kaj napravit..
mislim da nema, a i opet, ti fotići (EVIL) nisu kompaktni, ako se uzme u obzir da pod tim misliš stavit fotić u džep od jakne ili hlača, pa ga furat okolo, vidiš i sam da je NEX dosta velik uz taj 18-55... kao što je joolka rekao, pričekaj onaj oly XZ1, možda će stvarno bit super fotić kak najavljuju, a po slikama koje radi mi se čini jako kavitetan. trebao bi doć oko 500$

http://www.dcresource.com/reviews/olympus/xz1-review

A od tih manjih možda eventualno e-520 koji je bolji od 420 ili e-620... čak mislim da su novi Canoni dosta manji po dimenzijama, ak se ne varam...
Ma uzmi ti sebi neki EL dslr, pusti ove komepakte curama )
Trotter IT Co je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 09:57   #108
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Koliko mu treba da "dođe sebi" nakon okidanja, tj. bude spreman za daljnje fotkanje?

EDIT: naišao sam na još jedan zanimljiv fotić: Canon PowerShot SX210. 14x optički zoom u prilično kompaktnom kućištu, optička stabilizacija i nešto viša cijena od FS30 - 1700kn.
IMHO se isplati razlika od 500kn
pozdrav, da se malo ubacim ovdje,canon sx130 mi se čini kao dobar izbor ali za gotovo istu cijenu može se kupiti sony h55 .. e sad, fotić bi služio i za povremeno snimanje filmića pa me zanima koji i to radi bolje..
Kao negativna strana canona je i kao lošije snimanje u noćnim uvjetima pa koliko se to uopće primjeti (ako neko ima iskustva)

p.s.gledao sam i panasonicov tz7 koji je u Technomaxu bio 2000 kn što bi čak i dao da ga još ima za kupit (tz8 ima snimanje samo u M-JPEG formatu koji guta memoriju ko blesav)
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 23:27   #109
djnaki
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Red face

Bok ekipa!

Trenutno kupujem kompaktni digitalac, pa sam gledao model Canon PowerShot SX210 IS izgleda mi dobar

sad ja vas pitam koji u tome cijenovnom rangu je dobar znaci do 2200 kn da li je taj canan najbolje ili ima bolje...hvala
djnaki je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 12:55   #110
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Evo baš gledam ove modele

Olympus E PL-1

Panasonic Lumix LX5
Cijena oko 3600kn
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 23:39   #111
Trotter IT Co
Premium
Moj komp
 
Trotter IT Co's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VG
Postovi: 165
Citiraj:
Autor djnaki Pregled postova
Bok ekipa!

Trenutno kupujem kompaktni digitalac, pa sam gledao model Canon PowerShot SX210 IS izgleda mi dobar

sad ja vas pitam koji u tome cijenovnom rangu je dobar znaci do 2200 kn da li je taj canan najbolje ili ima bolje...hvala

Ok je taj, al uzmi radije Panasonic TZ10, ista cijena, ali je bolji, ili Sony Cyber-shot DSC-HX5..

ugl. pogledaj review od ta dva fotića, potraži tamo i za canon, pa vidi kaj kaže stručnjak:

http://cameralabs.com/reviews/Sony_C.../verdict.shtml

http://www.cameralabs.com/reviews/Pa.../verdict.shtml


Trotter IT Co je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 23:45   #112
Trotter IT Co
Premium
Moj komp
 
Trotter IT Co's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VG
Postovi: 165
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Evo baš gledam ove modele

Olympus E PL-1

Panasonic Lumix LX5
Cijena oko 3600kn

LX5 = compact

EPL-1 = EVIL

Ne znam, razmisli, pogledaj oba u dučanu pa vidi koji ti bolje paše... Panasonic ima f2, tako da je brz po slabom svijetlu, PEN nije sa standarnim objektivom...

pogledaj sample slike od Panasonica na:

http://www.cameralabs.com/reviews/Pa...e_images.shtml

meni se iskreno čini fotić jaaaaaaaako dobar, na istoj stranici imaš review i za PEN.
Trotter IT Co je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 00:02   #113
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Ma gledam i nex 3(oko 4200kn) 18-55mm koji je skuplji od Oly-a PL1 oko soma kn, a to je dost..Ovaj PL-1 najjeftiniji oko 3200 kn, kaj je stvarno super cijena..
Pa ovaj PEN dolazi sa 14-42 objektivom..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 00:09   #114
Trotter IT Co
Premium
Moj komp
 
Trotter IT Co's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VG
Postovi: 165
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ma gledam i nex 3(oko 4200kn) 18-55mm koji je skuplji od Oly-a PL1 oko soma kn, a to je dost..Ovaj PL-1 najjeftiniji oko 3200 kn, kaj je stvarno super cijena..
Pa ovaj PEN dolazi sa 14-42 objektivom..
Najbolje ti je otić u dučan i pogledat sve te modele, držat ih u ruci, isprobat ako se može i onda kupit koji ti se najviše svidi...
Trotter IT Co je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2011., 16:49   #115
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Koji digitalac novi/rabljeni snima video u 720p/30fps rezi?
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 09:56   #116
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Molim mišljenje za ovaj fotić Panasonic DMC-FP1EP-A, oko 1100kn košta.
Ako ima nešto bolje u tom rangu,molim preporuku-bitno da je kompaktni, da ima integriranu bateriju, SD kartice...
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 16:09   #117
Mad Mat
Registered User
 
Mad Mat's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Varaždin <> Zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Trotter IT Co Pregled postova
Najbolje ti je otić u dučan i pogledat sve te modele, držat ih u ruci, isprobat ako se može i onda kupit koji ti se najviše svidi...
Pratim malo vašu raspravu pa pošto se i ja zanimam za tak nekaj zanimalo bi me di se u ZG na jednom mjestu da nać i većina tih aparata pa da se ne treba šetati od dućana do dućana. I da su ljudi donekle susretljivi pa da se to može primiti u ruku malo....
__________________

Mad Mat je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 18:18   #118
Trotter IT Co
Premium
Moj komp
 
Trotter IT Co's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VG
Postovi: 165
Citiraj:
Autor Mad Mat Pregled postova
Pratim malo vašu raspravu pa pošto se i ja zanimam za tak nekaj zanimalo bi me di se u ZG na jednom mjestu da nać i većina tih aparata pa da se ne treba šetati od dućana do dućana. I da su ljudi donekle susretljivi pa da se to može primiti u ruku malo....
Optimum računala, pogledaj na njihovoj stranici kaj se nudi a ima i protis ako se ne varam
Trotter IT Co je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 20:38   #119
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Optimum ti posluje na principu, nazovi, pitaj dali imamo, ako imamo plati i onda ćemo to mi naručiti.
Jest da imaju skoro sve kaj trebaš, ali nemaj gotovo ništa na lageru već se za 90% stvari mora čekati da naruče (iako to u većini slučajeva traje samo jedan dan) i naravno, ne naručuju bez prethodne uplate!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 22:41   #120
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ko i svaki drugi web-shop.

ja do sada nisam ni jednom uplatio neki avans, sve smo ko ljudi riješili telefonom.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na