Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.03.2003., 10:02   #31
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Re: Cinergy 400 i divix

Citiraj:
Originally posted by igx
da li netko pakira u divix s ovom karticom (u real time)? ja sam do sad koristio WinDVR ali to previše mjesta zauzima i loša je slika. koji codec koristiti, bitrate i sve ostalo...? instalirao sam divix 5.02 ali mi se u programu od Terateca nije ponudio u listi encodera, zašto?
Evo ja spremam drito u divx i to 5.02 , nisam doma pa neznam koje su postavke ali su otprilike ovakve...reza 352x288 (ili 384xnešto...uglavnom jedna od ove dvije kod koje nije izoblicena slika), bitrate cca 2100, zvuk mp3 128kbps 41KHz...i tako sat i pol snimljenog materijala zauzme 2x 80min cd-a. Sve snimam real time. Slika je vrlo dobra...kod bitratea 3000 slika je odlicna, ali malo previse zauzme MB

Sto se tice softwarea prepozna mi sve instalirane audio/video codece bez problema pa samo izaberem u koji cu kodirati.
Cini mi se da je software malo musicav, nekad kod prebacivanja programa bilo daljinskim ili tastaturom izbaci nekakav error pa moram kliknuti ok i tako svaki put kod saltanja programa, onda nakon par dana nema vise tog errora pa se opet pojavi itd. ...nekad sa istim postavkama za snimanje odjednom kartice ne moze skidati program u real timeu bez ispustenih frameova (to se obicno dogodi kad pocnem prckati po video driverima i video codecima -install/uninstall i sl...nakon reinstalacije kartice sve proradi kak spada).
Taj Terratec je dosta osjetljiv...a ja stalno "sarafim" po kompu.
Nik je online   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na