Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.07.2008., 17:57   #31
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Zadnji put kad sam procitao pisalo je PCekspert na portalu
ja se slazem sa Fleksom, i ta reputacija je totalno bezveze. Jbte, pa malo prelistas forum i vidis. Ako ti je netko sumnjiv odes na njegov profil i vidis kakve je poruke pisao..i sam mu das reputaciju..

A vi zagovornici te reputacija , po vama za koga je ta reputacija?


BTW, sta mislite kakvu bi Fleks imao reputaciju?
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 17:58   #32
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
reputacija je dobra stvar i odlično funkcionira u civiliziranim sredinama. no, dok postoje ljudi poput fleksa i njegove ekipe koji jedva čekaju da nešto pokenjaju, reputacija neće zaživjeti. meni ni v žep, ni z žepa.
To sam bas htel napisat.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 18:01   #33
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
ja se slazem sa Fleksom, i ta reputacija je totalno bezveze. Jbte, pa malo prelistas forum i vidis. Ako ti je netko sumnjiv odes na njegov profil i vidis kakve je poruke pisao..i sam mu das reputaciju..

A vi zagovornici te reputacija , po vama za koga je ta reputacija?


BTW, sta mislite kakvu bi Fleks imao reputaciju?
Hmm teško za rec al bio bi u minusu kao i ja...jer mene prozivaju pederom iz dubrave i mrze me...:S
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
To sam bas htel napisat.
Ti se ne brojiš, tebe nema
tech je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 18:03   #34
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
To sam bas htel napisat.
Ti opet počinješ?
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 18:05   #35
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Ako je problem Fleks i njegova ekipa, njima (skupa s moderatorima i administratorima) nek se složi da ne mogu davati/primati reputaciju. Ostali nek imaju složenu reputaciju kak nadležni odrede i ako bude se nakon određenog probnog razdoblja (koje se spominje na prethodnoj stranici) dešavalo isto kaj se dešavalo prije, onda nema govora o tome da je kriv Fleks i ekipa. U tom slučaju krivi su vandali, a ako bude sve vredu, onda nikom-ništ, nastavlja se s reputacijom i svi sretni.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 18:08   #36
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Ti opet počinješ?
Ja nista ne pocinjem...

Samo sam potvrdio Horzin post sa jednim sitnim naglaskom.
Reputacija nece zazivjet jer su bila losa iskustva sa njom, i naravno da ce se zlorabit radi gluposti.
Eventualno kada bi postojala prijava reputacije koja bi se koristila kad clan dao reputaciju na +1 ili evo ti samo ovako komentaru.
Al opet to je nepotrebna filozofija koja zakljucuje da reputacija nema kaj tu radit.

IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 18:08   #37
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
E viš McG sjetio si me...koliko se sjecam taj "plug in" za vbull forum ukljucuje opciju da si user disejbla reputaciju u User CP-u...tak da ko nece neka iskljuci a modovi ili admini nek imaju iskljuceno...meni je tak svejedno..
tech je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 18:10   #38
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
A sad si daj zamisli da okolo trce ice deamon (koj si je mudro slozio ban free zivot za 15€/mjesec sa svojim hostaćem)
Pojasni mi to malo molim te, koliko su mene obavijestili on je postigao dogovor sa PCE oko reklamiranja.

Čemu onda kenja sa 15€ mjesečno???

Čemu spike sa Flare i Bugicom kad još imamo arhivu davanja reputacija???
Otkud ti obraza nekom zamjerat a ti si davao negativnu reputaciju svakom tko ti se nije svidio???
I ne samo ti, čisto da ne bude zabune.

Ali-koliko se ja sjećam tu cijelu spiku smo već bili prošli zadnji put...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 18:19   #39
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ali-koliko se ja sjećam tu cijelu spiku smo već bili prošli zadnji put...
....i prolazimo ponovo zato sto se netko sjetio opet dic tu cijelu spiku oko te glupe reputacije sa kojom se 80% foruma sprdalo (ukljucujuci i mene) jer je glupost i nacina djeljenja na grupe.

Citiraj:
Čemu spike sa Flare i Bugicom kad još imamo arhivu davanja reputacija
JOOOOOOJ, ma naveedeno kao primjer. Tak svejedno ko kome daje reputaciju Buljo meni, ja njemu, tor tebi, poanta je u primjeru. Dakle htio sam reci da i da se daje na *pošten* i ne *fleksistican* nacin, opet je glupost jer neko ce primit reputaciju uvjek od nekoga zbog gluposti (opet krpice navedene kao primjer).

A i necu vise ulazit u ovu temu jer ce sad biti navala baba, a poslje zadnje takve teme 6 mjeseci nisam dosao na forum.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 18:20   #40
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Jednog dana ću izvuč Fleksove komentare na reputacije koje je ostavljao ljudima. Čisto da poklopim njegova i slična lapradanja o tome tko je i kome ostavio negativnu ili pozitivnu reputaciju.
Najjače mi je od svega kako se svi kurče i razbacivaju izjavama kako je ekipa dijelila okolo pozitivne komentare jer se netko uvlačio moderatorima i slično, da su se pozitivni bodovi dobivali jer se neko nekome sviđao ili ne itd. A samo sam ja imao cjelovit uvid u komentare i bodove za sve korisnike. Ne trebam valjda ni pisati da je upravo ta ekipa koja je najviše galamila gore spomenute rečenice dijelila negativne bodove s komntarima "smrdiš", "iz požege si", "cigane", "jebem ti mater", dok su si međusobno tepali pozitivnim bodovima uz komentar "hvala na broju od one male", "e jesi zapaprio onom idiotu", "evo ti jer si ti dao meni" itd.
Dakle, krajnji zaključak - uz takav način razmišljanja pojedinih članova koji na kraju, nažalost, napale ostatak forumaša na raznorazna glupiranja s negativnim reputacijama nekad, a danas s glupim, nepotrebnim i iritantnim citatima u svojim sigovima koji se odnose na forumaše_koje_dotična_osoba_s_takvim_sigom_ne_voli ili misli_da_su_glupi - do tada ovaj forum neće imati nikakv oblik zahvaljivanja. Do tada će postojati banana kao jedini oblik zahvalnosti zaslužnim forumašima...
tor je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na