Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.06.2018., 22:44   #781
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Za tog Einhella mogu samo reći da dobro odskače od poda...
Moj je počeo zezati nedugo nakon kupnje (prekidač), špule za silk su se ubrzo pokidale, onaj plastični dio što ide preko silka kad se namota, prestao izbacivati silk automatski...
Naravno da sam ga par puta tresnuo o pod i rastavio da lakše stane u kantu za smeće. Nisam htio ni račun tražiti radi eventualne reklamacije. Sad koristim trimer što je nedavno bio u Lidlu i za sada nema nikakvih problema.
Inače trimer koristim možda dva puta mjesečno da pokosim travu uz ogradu koju ne pokosim kosilicom.
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 08:32   #782
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
I sta da ja sa radim, kolega1 kaze da je super zadovoljan, i da mu traje 2 god bez problema, a kolega2 govori da je od početka bilo sranja i da ga je tresnuo o pod i bacio u smece.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.06.2018., 09:08   #783
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,030
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
I sta da ja sa radim, kolega1 kaze da je super zadovoljan, i da mu traje 2 god bez problema, a kolega2 govori da je od početka bilo sranja i da ga je tresnuo o pod i bacio u smece.



Ja sam ga kupio šogoru i radi bez problema. Do sada sam ga koristio 10-ak puta. Za te novce nije te briga i da krepa nakon 2 i pol godine. S druge strane, čak i da dobiješ neki škart model, ne vidim logiku da ga razbiješ od pod i spremiš u smeće. Reklamiraš ga ili odeš zamijeniti za neki skuplji. U suprotnom, to je kao da si uzeo 300 kuna i bacio ih u smeće.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 09:24   #784
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
ako se što nije promijenilo u pevecu je aktualno 5 god jamstva
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 09:42   #785
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,030
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
ako se što nije promijenilo u pevecu je aktualno 5 god jamstva



Ja sam svoj uzeo u Pevcu kada je jamstvo bilo 2 godine. Ne znam kako se to zakonski gleda ako prodavač/proizvođač poveća jamstvo za isti model na 5 godina nakon što sam ga kupio sa starim jamstvom.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 09:43   #786
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa valjda je bitno ono što ti piše na garantnom listu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 10:29   #787
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
eto jučer stigo Einhell 4025 i odma prva košnja . radi soldino, nije (pre)glasan, fino reže iako je trava već malo poodmakla u rastu. teskopska ručka se fino podesi. lagan je.
sve u svemu za 260kn ja zadovoljan.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 11:04   #788
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,030
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa valjda je bitno ono što ti piše na garantnom listu.



Većina trgovina ne gleda jamstveni list već traži samo račun, a jamstvo imaju zavedeno u svom sustavu. Ne sjećam se kada su me ikada u životu tražili da donesem jamstveni list. Često mi nisu ni žig udarili na njega.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 11:27   #789
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,165
https://supergoldy.eu/proizvodi/trimer-ft-1167

nije loša cijena

jel ima tko iskustva ?
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 11:39   #790
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
https://supergoldy.eu/proizvodi/trimer-ft-1167

nije loša cijena

jel ima tko iskustva ?
Imam ga ja cca godinu dana.
Radi bez greške motor, 2 glave se dobiju za obični silk, 1 glava za 6 silkova, i naravno nož.
Silk koji se dobije uz njega sam brzo trošio al kad sam kupio neki kvalitetniji traje mi osjetno duže.
Glavna mana su mu ručke, kao da su pre tanke ili fali neka guma ili nešto pa se nemogu stegnut dovoljno jako u onaj centralni dio.
Ja sam ih omotao duct tape-om za grip idrže dobro od tada.
Kolega je isto uze nakon mene al osim ručki je rekao da mu silk ne baca van kad lupi od pod, meni to radi normalno na obadvije glave, možda je krivo namotao .
Za te pare, benzinski trimer bez razmišljanja kupovina.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.06.2018., 11:41   #791
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,165
hvala na odgovoru
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 12:34   #792
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Samo da ne misliš da je 5.2 ks, nema šanse da je toliko. Ima ga i moj punac. Malo je para ali toliko i vrijedi jbg. Plastika je očajne kvalitete ali radi...
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 13:25   #793
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Kolko para tolko muzike, meni dovoljno kosim 10x15m bašće možda.
Da je ravan teren uzeo bih obilnu kosilicu, al je neravno i ima puno oko voćaka i sranja pa bolje trimer.
BTW lidl opet alati za tjedan dana: https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?id=545&week=2

Osječani od pon 11.06 će bit šator u Mandićevoj kod lidla ako niste vidjeli, moram to posjetit.
Ostalo im je hrpe alata sad kad su išli par tejdana za redom pa vjeratno tgoga bude i odjeće.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 13:50   #794
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Šta bude u tom satoru?
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 14:15   #795
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Šta bude u tom satoru?
Neprehrana iz ovih tjednih akcija koja nije prodana.
Tipa alati, malokućaniski aparati, odjeća, stvari za vrt i tako.
Ispod cijene naravno, zagrebčani su spominjali taj famozni štaor, u osijeku je prvi put pa neznam točno šta će biti.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 14:18   #796
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,030
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Neprehrana iz ovih tjednih akcija koja nije prodana.
Tipa alati, malokućaniski aparati, odjeća, stvari za vrt i tako.
Ispod cijene naravno, zagrebčani su spominjali taj famozni štaor, u osijeku je prvi put pa neznam točno šta će biti.
Počeli su opet podizati šator i na Sveticama. S obzirom da su ga nedavno imali i bio je pun "smeća", pitanje je kakav odron će sada staviti....ostatke ostataka?
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 14:41   #797
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
U šator se nije moglo ući od baba, a alata je slabo bilo.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 14:45   #798
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Držim fige da babe neznaju za ovaj u OS .
Tu je ostalo dosta alata, kružnih pila više vrsta (s vodilicom, aku i još neka treća), mislim da je čak i onih 20v bušilica ostalo, borera onih za beton.
Onih trokutastih bruslicia isto više vrsta (aku, na kabal), kutne brusilice one ogromne su ostale isto mislim, ima svašta.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 14:47   #799
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Od slijedećeg četvrtka.

https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?id=545&week=2

Klamerica će past da ga hebeš.

A ko misli precizno rezat cirkularom, ona uranjajuća pila s vodilicom je bestbuy.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 15:30   #800
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,030
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Držim fige da babe neznaju za ovaj u OS .
Tu je ostalo dosta alata, kružnih pila više vrsta (s vodilicom, aku i još neka treća), mislim da je čak i onih 20v bušilica ostalo, borera onih za beton.
Onih trokutastih bruslicia isto više vrsta (aku, na kabal), kutne brusilice one ogromne su ostale isto mislim, ima svašta.



Ako su vaši majstori "brzi" kao i ovi naši u Zagrebu, pa da im treba 5 dana da podignu šator, babe će imati i više nego dovoljno vremena pitati na blagajni što im to Lidl sprema
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 23:19   #801
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
U suprotnom, to je kao da si uzeo 300 kuna i bacio ih u smeće.
Ma kad misliš nešto odraditi , počneš a to sr... malo radi malo ne. Uopće mi se nije dalo tražiti račun i reklamirati taj trimer, vozi ga u Osijek, čekaj da ga šalju na servis pa dok dođe sa servisa... Ovako sam se osigurao da mi se ne ponovi ta greška i odmah kupio drugi tu u Lidlu i udri po travi.
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 23:48   #802
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Kupio sam prošli put šajbe za malu brusilicu u lidlu, uglavnom ove za brušenje su krivo izlivene i tresu dosta, tako da se nemojte zaletit. Odnosno, nadam se da je samo ovaj paket što sam kupio loš.

S akkicom sam i dalje prezadovoljan, a i pneumatski odvijač je odradio sezonu, i za 100kn se već isplatio


Kad će ova bebica kod nas?


Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 08.06.2018. u 00:17.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 08:06   #803
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,030
Bio sam ujutro u šatorskoj rasprodaji u Lidlu na Sveticama, pa ako koga zanima čitajte dalje:


Ima puno alata, pogotovo pneumatskog, zatim električna udarna bušilica PSBM 750 A1 koju sam i uzeo za 75 kuna (ovo se kupuje na kile), setova bitova i odvijača za 50 kuna, led žarulja (2 u pakiranju, 40W za 20 kuna) i ručnih LED lampi za radionu/auto (prednje svjetlo, bočno veće svjetlo i magnet na kraju skupa s baterijama za 35 kuna), zatim one vibracijske strugalice na koje se stavlja brusni papir (ne mogu se sjetiti kako se zovu) trokutastog oblika sa uključenim spremnikom za ostatke strugotina također za 75 kuna + kuhinjski noževi za 10-ak kn i hrpa odjeće, naočala za plivanje, ribičkih štapova sve za neke mizerne cijene....10-20-30 kn........50 za cijeli set ribičije skupa sa štapom, kuhinjski štapni mikser s posudom za 75 kn ako netko želi iznenaditi ženu ........ Uglavnom, prema količini ljudi koji su stajali u redu (na parking ne računajte, doslovce ga nema jer je šator zauzeo dobar dio), te prema kilogramima alata koje s utrpali u kolica, preporuka svima koji su zainteresirani - sljedeći put doći odmah ujutro jer čisto sumnjam da će išta od alata ostati danas nakon 16h kad većina završava s poslom. Možda nešto pneumatskog, ali električnog nema šanse.





Ako treba još koja informacija, postavite pitanja i odgovorim tokom dana kako stignem.





P.S. u odnosu na zadnji put kada je bilo toliko vruće da sam ušao i izišao (a i nije bilo ništa pametno osim odjeće), sada su bili pametniji i klimatizirali su cijeli šator. Sve izgleda kao da ste na placu, ali je u košarama umjesto na podu, cijene su jasno označene i zalijepljene na većinu proizvoda osim najsitnijih, blagajni ima više nego u samoj trgovini. Za napraviti krug po klimatiziranom prostoru i gužvi kao da čekate ulaz na Iron maiden koncert može se izdržati čak i ako imate prag tolerancije na takve stvari blizu minimuma kao ja.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 11:57   #804
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
@Morpheous
jel to neki lidlov event ili je tamo konstantno taj šator s rasprodajom?
Ako je event, ne nalazim gdje se spominje kada se održava pa me zanima kako si doznao za njega?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 12:12   #805
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Držim fige da babe neznaju za ovaj u OS .
Tu je ostalo dosta alata, kružnih pila više vrsta (s vodilicom, aku i još neka treća), mislim da je čak i onih 20v bušilica ostalo, borera onih za beton.
Onih trokutastih bruslicia isto više vrsta (aku, na kabal), kutne brusilice one ogromne su ostale isto mislim, ima svašta.
Čekamo izvještaj 😂😂
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 12:14   #806
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,030
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
@Morpheous
jel to neki lidlov event ili je tamo konstantno taj šator s rasprodajom?
Ako je event, ne nalazim gdje se spominje kada se održava pa me zanima kako si doznao za njega?

Bok, ovo je drugi put u par mjeseci da su ga stavili. Nije nigdje oglasavan osim u samoj poslovnici. Posljednjih godina ga nisam vidao ili nisam obracao paznju.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 12:49   #807
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Bok, ovo je drugi put u par mjeseci da su ga stavili. Nije nigdje oglasavan osim u samoj poslovnici. Posljednjih godina ga nisam vidao ili nisam obracao paznju.
fak, znači to se treba imati sreće da se naleti...
jel znaš možd da li to stavljaju isključivo na sveticama ili?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 13:03   #808
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Izvještaj iz Osijek.

Ljudi se prave glupi kao i svugdje, cjeli red pred vratima se obilazi i dolazi s boka, jadno.
Taktička greška je bila ići s kolicima unutra , napustio sam ih brzo.
Oko 8:25 sam već bio na blagajni i gibao van, tad je već količina kisika bila kritična iako su bile klime.

Unutra rjetko šta da valja, vjeratno najbolja stvaru su bile Osram led žarulje 10kn komad.
Hrpa odjeće, al uglavnom za klince ili zimska roba (dukse, trenerke etc.).
Od alata penumatskog hrpa i probora za iste, od električnog kružna pila.
Digitalna libela 75kn, to sam uzeo i dremel je bio 75kn što je super cjena ali to mi baš ne treba. Bilo je onih razno raznih setova bitova i to je to.
Za kuhinju dosta stvar: štapni mikser, klasični mikser, blender, pekač kruha i hrpe plastikarije posude raznorazne, i suđa setovi sjeli, lonci, tave s staklenim poklopcem etc.
Tavu sam uzeo tu jednu isto veliku 75kn.
Mikseri su bili 50kn i bilo ih je jako puno, da sam poduzetan trebalo je uzet puna kolica i preprodavat .

Bilo je još dosta stvari koje me generalno ne zanimaju ali po jebenoj cijeni: plahonjere i razno razne lampe (noćne, stajaće, reflektori etc.), tepisi, trimer za živice, ležaljke i tako.
Lik ispred mene je 1600+kn imao račun opremio si vikendicu kaže, 5 plahonjera, tepih, ležaljke, trimer za živicu, dječji bazen, deke raznorazne....

Imam utisak da su alati otišli za ZG, jer je u trgovini bilo bušilica, trokutrasti brusilica, kružni pili, kutni brusilica i to sve u aku i žičanim varijantama i još sam zaboravio čega je još sve bilo. Stoji u trgovini od onih akcija u 3-4. mjesecu. U trgovini toga nema, a bome ni u šatoru.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 14:01   #809
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,030
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
fak, znači to se treba imati sreće da se naleti...
jel znaš možd da li to stavljaju isključivo na sveticama ili?

Da, dižu šator nekoliko dana (iznajmljuju ga od neke firme, a ovima se ne žuri dignuti ga prebrzo) pa se da unaprijed vidjeti da će nešto biti, ali bi trebalo u samoj trgovini saznati kada. U pravilu na ovom forumu uvijek možeš saznati za to. Ja sam javio ranije u postovima da se otvara i ovaj na Sveticama nakon što je kolega ranije spomenuo da će biti jedan i u Osijeku. "Problem" je što je šator jako velik, a Lidl uglavnom nemam mjesta za nejgovo podizanje, pa mislim da su Svetice možda i jedini izbor u Zagrebu (nisam bio baš u svim Lidlima, ali bio sam ih u dosta od zapadnog dijela ZG-a, pa do Jelkovca u Sesvetama). ČAk su i ovdje zauzeli bar pola parkinga....ako bi ga dignuli npr. kod Arena centra, ne bi baš ostalo puno parkirnih mjesta.



Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Izvještaj iz Osijek.

Ljudi se prave glupi kao i svugdje, cjeli red pred vratima se obilazi i dolazi s boka, jadno.
Taktička greška je bila ići s kolicima unutra , napustio sam ih brzo.
Oko 8:25 sam već bio na blagajni i gibao van, tad je već količina kisika bila kritična iako su bile klime.

Unutra rjetko šta da valja, vjeratno najbolja stvaru su bile Osram led žarulje 10kn komad.
Hrpa odjeće, al uglavnom za klince ili zimska roba (dukse, trenerke etc.).
Od alata penumatskog hrpa i probora za iste, od električnog kružna pila.
Digitalna libela 75kn, to sam uzeo i dremel je bio 75kn što je super cjena ali to mi baš ne treba. Bilo je onih razno raznih setova bitova i to je to.
Za kuhinju dosta stvar: štapni mikser, klasični mikser, blender, pekač kruha i hrpe plastikarije posude raznorazne, i suđa setovi sjeli, lonci, tave s staklenim poklopcem etc.
Tavu sam uzeo tu jednu isto veliku 75kn.
Mikseri su bili 50kn i bilo ih je jako puno, da sam poduzetan trebalo je uzet puna kolica i preprodavat .

Bilo je još dosta stvari koje me generalno ne zanimaju ali po jebenoj cijeni: plahonjere i razno razne lampe (noćne, stajaće, reflektori etc.), tepisi, trimer za živice, ležaljke i tako.
Lik ispred mene je 1600+kn imao račun opremio si vikendicu kaže, 5 plahonjera, tepih, ležaljke, trimer za živicu, dječji bazen, deke raznorazne....

Imam utisak da su alati otišli za ZG, jer je u trgovini bilo bušilica, trokutrasti brusilica, kružni pili, kutni brusilica i to sve u aku i žičanim varijantama i još sam zaboravio čega je još sve bilo. Stoji u trgovini od onih akcija u 3-4. mjesecu. U trgovini toga nema, a bome ni u šatoru.

E vidiš, ovdje nisam vidio baš toliko puno električnog alata, pogotovo ne brusilica.....većina su odjeća i kuhinjske potrepštine (aparati i plastika). Mislim da je vaša ponuda alata bolja nego u ZG, osim ako će ovdje dopunjavati police jer u šatoru stvarno nema mjesta s obzirom da odjeća, spavaći materijal (deke i ostalo) i kuhinjske potrepštine zauzimaju 90% prostora
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 14:55   #810
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ma nije ni tu, to sam napisao što ej bilo u trgovini prije šatora.
Očito je to roba koja inače "ide" pa će samo stavit na drugoj akciji.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na