Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.09.2016., 16:57   #301
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Onako na prvu - oduševljen, jer je to meni novi svijet - drugačiji od iPhona.

Plus - super lagan i super leži u ruci.

Minus - nervira me što zaštitna folija nije od ruba do ruba i što kupi otiske prstiju samo tako. Morati ću biti strpljiv do dolaska Nillkin stakla i silikona.
hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 18:33   #302
Blaž
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
Što u slučaju kvara/jamstva, mora se slati nazad proizvođaču?

Hooligan, ja imam prvu ili drugu ediciju gorila stakla, mobitel nosim među ključevima zato da mi se poslovni ne ošteti (morati ću ga vratiti kad tad) i nakon 3 godine nema niti jedne jedine crtice. Od te 3 godine, dvije godine je na baušteli, a građevinska prašina je puno oštrija od ključeva. Nikad nebi na gorilu stavio bilo kakav protector. Čak sam kolegama sa posla demonstrirao i sa ključevima i kemijskom udarao po staklu, doslovno udarao pod kutem da klizne, glanc čisto.
Blaž je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2016., 10:53   #303
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Citiraj:
Autor hooligan.no1 Pregled postova
Onako na prvu - oduševljen, jer je to meni novi svijet - drugačiji od iPhona.

Plus - super lagan i super leži u ruci.

Minus - nervira me što zaštitna folija nije od ruba do ruba i što kupi otiske prstiju samo tako. Morati ću biti strpljiv do dolaska Nillkin stakla i silikona.
Meni danas stigla nilkin, ni ona ne ide do ruba sumnjam da ijedna ide zbog zakrivljenosti stakla na rubvima

EDIT: sad kad sam postavio, gledam, i ne da ne ide do ruba, vec ne pokiva ni lcd u sirini, uže je za pol milimetra, prvi put da me nillkin razocarao.

Zadnje izmijenjeno od: Princ288. 21.09.2016. u 11:54.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2016., 13:39   #304
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Jedina zaštita koju sam upratio da je možda vrijedna spomena je orzly ali ovaj novi cp+, nisam imao iskustva ja s njom, ali sam imao sa orzly prvom serijom tih tempiranih stakala, i nisam zadovoljan s njima.
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2016., 11:44   #305
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Okej, novi problemčić, jučer cca ponoć, nije htjelo spojiti na net, tj piše da je na H+, ali out of reach bilo koji search. Reko okej reebot, i sad nakon reebota traži pin, krenem pisati i piše duple brojeve, ja stisnem 2, upiše se 1 i 2, ja 4 on 3 i 4, ja 3 on 3 i 1, tj uvijek je upisivao broj iz prvog stupca, ja gledam reko možda je do stakla (makar nikad do sad nisam imao taj problem), skinem staklo ista situacija, idem reebot opet, nemrem stisnut ok. sjetim se d aimam magnet iza u maskici za auto držač, izvadim njega, napravim hard reset i sve je okej sad.

E sad, jeli stvarno moglo biti do tog magneta, tj taj dio nije magnet nego metalna pločica, a mobitel sam držao u autu cca 25min prije na magnetu. Ili je samo neki glitch nevezani uz išta bio. Sa mobom je sad sve u redu, pa me zanima dali još netko koristi taj magnet pa se susreo s necim.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2016., 14:32   #306
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Magnet ne bi smio utjecati na touch screen ili connectivity, ali znas kako kazu:
https://cdn.meme.am/instances/400x/25679664.jpg

Ako si ga bas hard resetirao na pocetne postavke, mozes probati opet testirati s magnetom pa da budes mirniji sutra. Magnet je bar meni do sada znao posemeriti eventualno kompas (treba rekalibrirati) i ikonu lokacije u GMapsu. Nista vrijedno spomena niti permanentno unisteno
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2016., 14:56   #307
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Da to sam i gledao bio, da može samo kompas al ono nikad se ne zna , nisam facory reset, samo dugo držanje power i home. Budem probao opet sa magnetom pa ćemo vidjet

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2016., 16:24   #308
Blaž
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
Krenem da ću ga kupiti, a dolje piše rok isporuke 5 tjedana, zar se stvarno tako dugo čeka?

Ima kakva alternativa, a da je cijena ovako dobra i da je rame uz rame sa ovim mobitelom? Ja još ne vjerujem koliko je savršen za tako male novce, do sad sam pogledao oko 8 video recenzija i pročitao sigurno 6 tekst recenzija, prvi put da me neki mob toliko zainteresirao.
Blaž je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2016., 23:11   #309
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Nakon 10 dana korištenja sve 5, osim osjetljivog al kućišta!
Nakon pada sa 1,5 m visine na oštro lomljeni škalj (šljunak) dobija je sa zadnje strane kroz silikon zaštitu par piknica (udubina), a i prednja zaštitna folija je otišla u papar.

Zamjerka ide na "prilagodljivost osvjetljenja ambijentu" jer nikako da se pri učestalom promjenjivom osvjetljenju prilagodi mojim potrebama, tj. mojim očima (definitivno isključena opcija!)
hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 08:55   #310
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Koja je silikonska zaštita bila na njemu?
summus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2016., 02:57   #311
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nevjerojatno.mi je da se mob osteti kroz silikonsku masku, pa na kakvo kamenje je pao ili si presao jos s necim preko njega.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2016., 10:04   #312
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Što ima bit nevjerovatno? Kejsovi poput RingKe fusiona ili UAGa imaju ojačane kuteve i tvrdu poleđinu. I ta kućišta zato i koštaju.

Gumeni kurtoni za 2 dolara sa ebaya ne mogu zaštititi uređaj od oštećenja kad padne sa te visine na šljunak.

Ne mislim pametovati kolegi i žao mi je što mu se to dogodilo. Samo kažem da ako se misli mob imat u kejsu, neka bude pošten kejs.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2016., 10:15   #313
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Nažalost, slažem se s Drugom Brko . Doduše ne znam koji je kejs imao čovjek. Neke su maskice dekorativne, neke samo da se mob manje kliže a ne štite maltene ništa (nillkin nature tpu) . A sad, svako bira što hoće.
Osobno, redom : zoogue (u zadnje vrijeme samo za iPhone koliko vidim, meni najbolji omjer veličine i zaštite, TPU im je nenadj.. ) ,UAG , cruzerlite , Ringke . Također, stvarno mi je žao kad se nekome desi njesra , ovo je čisto za fjučr refrens .