Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.03.2012., 18:09   #91
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020


you are born to do this ! prosli trnci na ovo i glazba epic epic epic
blava je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 20:52   #92
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Uz ovako kritično i napeto spašavanje Zemlje vidim da Shepard opet uspijeva okretat ženske
doky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.03.2012., 21:06   #93
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor dokis Pregled postova
Uz ovako kritično i napeto spašavanje Zemlje vidim da Shepard opet uspijeva okretat ženske
To je dio taktike. Shepard se protiv uništenja svega živoga bori razmnožavanjem.
Nego, vidim da je uspio šarmirat i tresher mawove i rachniie da se i ovi uključe u fajt. Kul.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 21:19   #94
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
meni je samo krivo da mi REX neće biti playable character , a uspio mi je preživjet u jedinici i u drugome djelu je vodio pleme Korghana.
  Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 21:36   #95
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
kako nece biti ? citao sam na dosta portala da se vecina "stare" ekipe vraca .
mislis Krogana ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 22:50   #96
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Na ovog sam mislio, samo sam krivo ime napisao
http://masseffect.wikia.com/wiki/Urdnot_Wrex
  Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 22:55   #97
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
pa vratiti ce se,mislim da je u demou bio igriv i u dosta trailera pojavljuje se sa Garrusom,Ashley/Kaidan te Liarom
*ebo taj Mass Effect bez Wrexa i njegovog humora
blava je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2012., 19:05   #98
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Slično i kod mene, jedinica izvrsna, dvica skoro za plakat. Iako ni original nije bez mana, upalivši nastavak sam skoro poludio. FOV je preširok, kamera se vrti ko mutava, čovjeku muka dođe. Dva sata mi je trebalo da dovedem to u red. Onda krenem malo dalje u igru i ne mogu vjerovat kak su je poblesavili. Inventory, skillovi, grupiranje komandi, ma sve, ono, WTF? Naknadno se pokazalo da im je to modus operandi (DAO/DA2)
Slažem se sa svime, ali to poblesivanje dvojke i nije joj bio najveći problem.
Nekako je mehanika borbe izgledala drugačije, i priča nije baš bila na nivou jedinice (dobro, truth be told, ni jedna igra nema priču dobru kao jedinica, a i sumnjam da će skoro neka igra imati)


Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Djelomično radi u obrutom smjeru. Mass Effect 2 se uredno može aktivirat na Originu sa Steam keyem. Kod nekih to čak i Origin sam napravi. Kod jedinice to ne funkcionira iz nekog razloga, isto kao i Crysis i Crysis Warhead.
Da, i meni je Origin povukao sa Steama NFS HP, BF BC2 i još neke, samo što mi je Origin jako mrzak



Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Ali što jest, jest, priču znaju ispričat. Tricu sam preordao, i idem ispočetka prva dva dijela (jedinici je to već četvrti nastup)
Priča je poseban dio ove igre koja je nulirala puno mana same igre.

Ja nisam napravio nikakav preorder no kupit ću trojku sigurno preko nekog CD Key shopa.


Još manje od 3 dana
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2012., 19:17   #99
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ME2 , je, definitvno , , poslužio za DA 1 koncept. Od priče , do karakterizacije likova. Recimo onaj dio loyaliti quests , postoje u DA 1 gotovo isto kao u ME2. Naravno , to je opcija , ali drugačiji je kraj ako se "riješi" pozadina likova. Recimo , u DA 1 onaj assasin Zevran ti ostane onda lojalan itd. Definitvno se vide neke sličnosti sa onom Jack iz ME2.
Sad , ja se samo nadam da ME3 , neće biti ono , "bio vidio , radio" , ne u smislu borbe ,jer je ona manje više poznata stvar nego na priču. Osobno bih htio zaigrat više opcija a prva je, normalno , srušit reapere i poslije toga cerebrus i Illusive Mana.
  Reply With Quote
Staro 04.03.2012., 14:21   #100
croi1
Premium
Moj komp
 
croi1's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 253
ME3 Standard edition (Region free/Multi-lang) CD key za ORIGIN - 210kn
- Ruski key (igra ima samo Ruske titlove i meni -> treba skinuti 12.5mb ZIP, raspakirati u mapu i pokrenuti file koji izmjeni jezik - 3min posla)
__________________
Pošteni trgovac: 17/17

Zadnje izmijenjeno od: croi1. 09.03.2012. u 15:40.
croi1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.03.2012., 22:24   #101
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Sljedeći put tjedan dana GO.

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 05.03.2012. u 22:36.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 13:55   #102
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Kad čovjek fino sjedne ,već u glavi igra ME3 , instalira svoju legalno kupljenu kopiju i vidi ovo a okolo se na veliko igra "ona verzija".. idem probat sa VPN om do 9 tog..

radi sve 5 sa proxijem se otključa par dana prije . čak i potvrđeno od strane bioware da "nemaju ništa protiv"

inače igra je mrak , uredno importao lika iz 2 jke i počinje

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 06.03.2012. u 14:57.
  Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 16:36   #103
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
A znači postoji i import charactera?
Fino.

Jel se može importati iz ME1?


Ngo, evo review Escapista, nije Zero Punctuation, nego pravi review






"You'll be scared, you'll be moved, you'll be angry and you'll be amused, but mostly, you'll be sad when it's all over.
It's the ending the series deserved, and then some"


Lijepo sročeno!

Ja upravo instaliram
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 20:05   #104
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Jel netko zna kako ide fora sa importom savea? Npr, zavrsio ME2, poslije sredjene coll. baze presao par DLCeva, Liaru i Kasumi itd.
E sad, kad se importa, jel final save koji ME3 importa onaj koji se kreira kad sam unistio bazu ili je zadnji doslovno "zadnji" po datumu.
Inace izgleda da cu morati ucitati neki save sa pola kampanje i sve opet preci radi tog "final" savea.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 20:27   #105
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Bome su se potrudili oko Ashley , valjda kao zamjenu za Mirandu, dali je dostojna Mirande prosudite sami.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 21:14   #106
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ashley je nekako "draža" od Mirande, al teško je nadmašiti Mirandin zadnji kraj iz dvojke
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 21:21   #107
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970



Dali ashley po defaultu mora završiti u bolnici ili je to zato jer nisam uspio uloviti onu kiborginju na vrijeme?




A Ashley i Miranda su meni osobno tuke Volim egzotičniju robu
-->
@BladeRy: možeš birati, koliko ima sejvova toliko različitih možeš loadati, jedini je uvijet da je igra završena, a sad koliko je dlc-a prođeno ovisi o tebi.

Da se osvrnem, prošao prve dvije misije tj prolog i čini se odsta dobro....samo imam baš previše skill pointsa na početku pa je malo lagano al ajde, fali malo trećih opcija u konverzaciji osim paragon/renegade....skill treeovi su bolji nego u dvojci, vratila se modifikacija oružja i armora, to je super, može se postaviti da ekipa fakat nosi kacige kad ide u borbu ili u vakuum što mi je uasno smetalo u dvojci, a alternative appearance pack nudi i da ekipa ne trči okolo u majici i kratkim hlačama nego ima oklop (Liara!).

Nego, pitanje:



Dali ashley po defaultu mora završiti u bolnici ili je to zato jer nisam uspio uloviti onu kiborginju na vrijeme?




A Ashley i Miranda su meni osobno tuke Volim egzotičniju robu
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2012., 09:27   #108
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980



Glavno da me nakon 2h u igri Liara pita da biram izmedju nje i Tali, to je bilo brzo



A na drugu ruku, koji su kurac napravili od broda? Od onako finog SR2, i layouta interijera. Em je cerberus bio tehnicki napredniji, alijanca ga je pretvorila u prvi normandy. Cak su makli EDI kraj Jokera...ono ma daj. Nema ni ona 2 inzinjera sta se stalno prepucavaju, a irac je valjao fore za 5. Nadam se da ce se vratiti kroz gameplay.
-->
Evo sam i sam vidio, rekao sebi da cu samo malo pogledat kako ide, i ostao do 6am u igri.

Glede onog trcanja, istu se stvar i ja pitam, al koliko ima texta i interakcije poslije toga rekao bi da je to nemoguce izbjeci.




Glavno da me nakon 2h u igri Liara pita da biram izmedju nje i Tali, to je bilo brzo



A na drugu ruku, koji su kurac napravili od broda? Od onako finog SR2, i layouta interijera. Em je cerberus bio tehnicki napredniji, alijanca ga je pretvorila u prvi normandy. Cak su makli EDI kraj Jokera...ono ma daj. Nema ni ona 2 inzinjera sta se stalno prepucavaju, a irac je valjao fore za 5. Nadam se da ce se vratiti kroz gameplay.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 07.03.2012. u 10:17.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2012., 11:27   #109
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970



Glavno da me nakon 2h u igri Liara pita da biram izmedju nje i Tali, to je bilo brzo





E, to je bome i mene iznenadilo A niš sad sam rekao da hoću malo bit s njom pa ćemo vidjet kako će se stvari odvijat

-->
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova



Glavno da me nakon 2h u igri Liara pita da biram izmedju nje i Tali, to je bilo brzo





E, to je bome i mene iznenadilo A niš sad sam rekao da hoću malo bit s njom pa ćemo vidjet kako će se stvari odvijat

raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2012., 15:31   #110
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Ima li tko problema sa slijetanjem na Tuchanku? Imam cak tri misije sad tamo za obaviti i kad odem na orbit, nemam land uopce, ne kuzim

EDIT: rijesilo se samo od sebe, bug valjda
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zadnje izmijenjeno od: HCS. 07.03.2012. u 15:37.
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 00:48   #111
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Does this unit have a soul?

Uh, sta reci. Meni osobno vrlo vjerojatno igrica godine (da znam da dolazi sljedeci mjesec Diablo III). Prica je privedena kraju savrseno, tuzno, ali onako, kako treba. Dosta emocija za one koji su igrali prethodne dijelove. Dosta su igrali na tu kartu, i poslo im je za rukom. Necu vam dalje ista pricat o samoj radnji, bilo bi spoilanje. Mogu se apsolutno sloziti sa ovime sto je zena u reviewu rekla:

"You'll be scared, you'll be moved, you'll be angry and you'll be amused, but mostly, you'll be sad when it's all over.
It's the ending the series deserved, and then some"


Toplo preporucam svima koji do sada nisu da produ kompletnu trilogiju Mass Effecta, stvarno dozivljaj za pamcenje.

Minus bi bilo kao sto je vec netko naveo malo sheban brod naspram dvojke, ja bih jos dodao manjak Mirande, tu je ona u prici ali nije vise jedan od glavnih protagonista. Nadalje, Ashley je trebala malo bolje biti doradena sa strane romanse i opcenito dijela konverzacije, nisam nista uspio s njom dalje od prijateljstva.

S tehnicke strane, jako to lijepo izlgleda, trcanje na koje vidim da se ljudi zale mi nije pretjerano smetalo, vrlo dobro optimizirano, prodeno unutar 17h.

Moj sud, cijeli ME serijal, cista desetka. Stvarno se ne sjecam igrice u koju sam utuko 17h u dva dana, i zbog koje sam ignorirao faks.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 00:57   #112
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
koliko ukrupno ima main story a koliko sporedne misije poput anomalija na planetima ?
i jel ima efekta odabiri napravljeni u ME1 te ME2 ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 01:07   #113
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
koliko ukrupno ima main story a koliko sporedne misije poput anomalija na planetima ?
i jel ima efekta odabiri napravljeni u ME1 te ME2 ?
Nisam uopce radio te sporedne misije, samo main. Nema vise tih skeniranja i gluposti koliko sam skuzio, imas na Citadelu misija tipa pomozi ovom, nabavi ovo. Ali dobio sam dojam da te side misije stvarno ne igraju bas nikakvu ulogu, tu su tek tolko.

Imas tocno kad importas char iz ME2 (mislim da nemozes direkt iz ME1), sa strane ti pise, 10ak odluka koje su bitne, tipa s kime si bio u vezi na kraju ME2, dali je vijece prezivjelo, Wrex? Jesi li ostavio Collerctor base Cerberusu, koliko je ljudi prezivjelo napad iz dvojke, itd...

Ima efekta, tocno vidis posljedice odluka, tj. vidis jesu li bile dobre ili lose.

Hint: nemojte ostavit bazu Cerberusu.

EDIT: Evo malo o vezama, ima tu svacega, vidim morat cu ja ispocetka, nije u redu preskocit Ashley

Sporedne misije, ima ih, samo nisam skuzio da je to to, ali su definitivno zanimljivije od onih u ME2
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zadnje izmijenjeno od: HCS. 09.03.2012. u 01:54.
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 09:19   #114
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Nisam uopce radio te sporedne misije, samo main. Nema vise tih skeniranja i gluposti koliko sam skuzio, imas na Citadelu misija tipa pomozi ovom, nabavi ovo. Ali dobio sam dojam da te side misije stvarno ne igraju bas nikakvu ulogu, tu su tek tolko.

Imas tocno kad importas char iz ME2 (mislim da nemozes direkt iz ME1), sa strane ti pise, 10ak odluka koje su bitne, tipa s kime si bio u vezi na kraju ME2, dali je vijece prezivjelo, Wrex? Jesi li ostavio Collerctor base Cerberusu, koliko je ljudi prezivjelo napad iz dvojke, itd...

Ima efekta, tocno vidis posljedice odluka, tj. vidis jesu li bile dobre ili lose.

Hint: nemojte ostavit bazu Cerberusu.

EDIT: Evo malo o vezama, ima tu svacega, vidim morat cu ja ispocetka, nije u redu preskocit Ashley

Sporedne misije, ima ih, samo nisam skuzio da je to to, ali su definitivno zanimljivije od onih u ME2
A jebate, ja sam na 20h a tek sam dobio misiju da idem popricat sa quarijancima. Nakon svake misije totalno ciscenje broda i citadele

Toliko price sa civilima, background radnje, tipa PTSP asari komando, zenska sta pokusava poslat djete na Tessiu, mala sta ceka svoje roditelje da dodju shuttleom i kako pada optimizam a Turijanac na customsima nezna sta da joj kaze, ima toliko toga da uopce ne zalim sta gubim sate na trcanje po Citadeli...iako shepard trci ko popaj, jebala ih animacija.
Al cut njihove razgovore, situacije, koliko je truda ulozeno u ovo background dogadjanje, prvo sam se smijao na "can i get a gun" PTSP asari u bolnici, pa sam skuzio da se prica nastavlja ako odem liftom kat dole pa kat gore, i doznajes sta joj se dogodilo, i vise nije tako smijesna prica.

Bioware nebi bio Bioware da nisu posvetili jednako paznje sporednim dogadjajima koliko i glavnim.
Za ME serijal je grijeh samo protrcat kroz igru bez sidequestova.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 09.03.2012. u 10:03.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 12:27   #115
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Ma, ovo mi je tek prvi prolazak, da rijesim pricu da sam miran. Vec je importan char iz ME3 na new game. Sad idem ful polako, fora je u tome sto ima 17 mogucih zavrsetaka igrice. Treba skupiti 5000 war asseta, ali posto je onaj moral stalno na 50% i cini mi se da se to moze podici samo MPom, treba ti cak 10 000, sto mi se cini nemogucim, to se jos ceka odgovor Biowarea da to malo razjasni kako su to oni imali zamisljeno. Ja sam na kraju imao 4120, podijeljeno na dva, vrlo malo. Bas me zanima di te sve dodatne ljudi skupiti, jer sve rase sam dobio na svoju stranu.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 12:28   #116
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
zakon igra!! Baš sam našao Jack i njezine "studente" u sporednoj misiji , tako mi je drago vidjet da su stavili tu luđakinju ponovo
  Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 14:53   #117
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
^Najgori lik u dvici. Pa kome je palo na pamet da stave ćelavu i cijelu istetoviranu žemsku u igru?
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 17:43   #118
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804



dok "riftaš" ljubavnu vezu između Jokera i EDI

-->
Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
^Najgori lik u dvici. Pa kome je palo na pamet da stave ćelavu i cijelu istetoviranu žemsku u igru?
Niti ne, meni osobno najgori lik u dvici mi je bio onaj crnjo soldier, očaj od karakterizacije.
Javik je iznimno zanimljiv, konačno sve živo saznajemo o protheanima, koji su bili najveći misterij igre.
Vjerojatno najjači side quest igre je



dok "riftaš" ljubavnu vezu između Jokera i EDI

__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 18:47   #119
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Pa daj, bar je jack odlican lik, baš mi fali u trojci. slažem se da je jacob vodurina teška od lika, zaeed mi je zanimljiviji lol.
lagano letam po galaksiji skupljam resurse, odvratno mi sta za bolji kraj igre moras multyplayer igrat-.-
nisam još doša do kraja al jebote ocu nastavak XD i to sa ovim likovima (ne mora shepard, al bar neka se jos squadmateovi pojavljuju) QQ
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 20:00   #120
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
Pa daj, bar je jack odlican lik, baš mi fali u trojci. slažem se da je jacob vodurina teška od lika, zaeed mi je zanimljiviji lol.
lagano letam po galaksiji skupljam resurse, odvratno mi sta za bolji kraj igre moras multyplayer igrat-.-
nisam još doša do kraja al jebote ocu nastavak XD i to sa ovim likovima (ne mora shepard, al bar neka se jos squadmateovi pojavljuju) QQ
Nista ne govori, igra sa ovoliko pozadine, cijele povjesti rasa, civilizacija, sukoba, toliko toga ima da pocnes citat jurnal i 2 sata poslije hoces jos. Toliko je zarazno.
A istovremeno dok igram sporo i temeljito, znam da se blizi kraj i da je to (izgleda) kraj ME price, bude mi krivo u vrazju mater. Mogao bi ovo igrat dozivotno.

@HCS

Samo 4100 na kraju, eto ti kad ne radis sidequestove i ne pricas sa svima. Doduse neznam jesi presao ME1 na perfect i ME2 sa importanim likom.
Ja sam upravo rijesio Geth i imam finih 5974 total mil. str. A sidequestova jos imam za rijesit.
http://i.imgur.com/yjMXv.jpg
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 09.03.2012. u 21:33.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na