Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2012., 19:40   #1
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
A1 (ex Vipnet)

Vidim da nema teme pa sam htio napisati da je i vip usao u utrku za korisnike predstavljanjem savrsene tarife:

http://www.vipnet.hr/savrsena-tarifa

Sve je bez limita osim interneta koji nakon 1gb prometa pada na GPRS brzinu.
150kn mjesecno, bez uspostave poziva,bez ugovorne obveze.
Mozda se nekom bude svidjalo,recimo nekom tko ima jako los TELE2 signal u svom mjestu.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2012., 21:47   #2
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Sad kad su izgubili hrpu klijenata su počeli radit,makar ja sam se od njih maknuo za vijeke vijekova, i da besplatno dijele sve i da su jedini na svijetu nebi bio kod njih...

Al da ne budem offtopic ponuda je ok,samo nevjerojatno da nema nekakvih caka ili ih još nismo skužili
rodriguez je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2012., 22:03   #3
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Čuj nema caka.
Moš' tarifu aktivirat do 15.6.2012.
Sestra je na VIP-u valjda otkako su došli na tržište.
Ugovor joj ističe 1.7.
Dalje valjda ne moram ništa komentirat.
Ipak je to VIP.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2012., 23:02   #4
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Sad kad su izgubili hrpu klijenata su počeli radit,makar ja sam se od njih maknuo za vijeke vijekova, i da besplatno dijele sve i da su jedini na svijetu nebi bio kod njih...

Al da ne budem offtopic ponuda je ok,samo nevjerojatno da nema nekakvih caka ili ih još nismo skužili
mislis otkad je T-com izgubio hrpu klijenata (pogotovo poslovnih)..
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2012., 12:50   #5
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Meni ugovor s njima istice 25.07.
Zovem danas sluzbu za korisnike da vidim mogu li raskinuti ugovor, platiti jos taj mjesec-dva pretplate sto mi je ostalo i da predjem na Savrsenu.
Zenska mi kaze da ne moze jer ako raskinem ugovor trebam cekati tri mjeseca da mogu uzeti bilo sta drugo. Na moje pitanje sta ce biti u medjuvremenu, ona mi kaze da bi me prebacili na bonove. WTF ?!
Da li je to usitinu tako ili je ova neupucena ?

Nije mi jasno da ne bi dopustili da netko isplati ugovor odjednom i da prijedje na drugu tarifu. Oni nisu svjesni da je moj jedini izbor poslije toga promijeniti providera koji nudi slicnu tarifu.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2012., 13:07   #6
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Meni ugovor s njima istice 25.07.
Zovem danas sluzbu za korisnike da vidim mogu li raskinuti ugovor, platiti jos taj mjesec-dva pretplate sto mi je ostalo i da predjem na Savrsenu.
Zenska mi kaze da ne moze jer ako raskinem ugovor trebam cekati tri mjeseca da mogu uzeti bilo sta drugo. Na moje pitanje sta ce biti u medjuvremenu, ona mi kaze da bi me prebacili na bonove. WTF ?!
Da li je to usitinu tako ili je ova neupucena ?

Nije mi jasno da ne bi dopustili da netko isplati ugovor odjednom i da prijedje na drugu tarifu. Oni nisu svjesni da je moj jedini izbor poslije toga promijeniti providera koji nudi slicnu tarifu.
Cisto sumnjam da je to istina, posto svi zaposljavaju iskljucivo studente u kontaktnim centrima di je ujedno i cirkulacija istoimenih jako velika i ucestala, velika je vjerojatnost da se pogubila ili nije razumjela sto si pokusavao objasniti, pitat...

Koliko je meni poznato kao prvo ti mozes raskinuti ugovor kad god ti odgovara naravno uz placanje penala, sad ukoliko netko zeli obnoviti, produziti, potpisati na novih 24mj pretplatu da bi se docepao novoga moba recimo a jos je pod ugovornom obavezom stare pretplate to moze uciniti zadnja tri mjeseca od pretplate koju ima recimo dvije godine ako se ranije ides prebacivati na neki paket (recimo 5mj prije isteka ugovora) onda je to samo promjena paketa neveze ti se nikakav novi ugovor niti imas mogucnost uzimanja novoga mobitela iz ponude...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2012., 14:08   #7
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Zvao sam opet i ovaj put dobio gospodicnu koja je malo vise upucena u problematiku.
Evo sta je na stvari:
- Ako raskidam ugovor i placam penale, to znaci da me prebacuju 3 mjeseca na bonove. Znaci, nista od toga. Uzgred, malo glupo po meni. Ako ja zelim isplatiti komplet ugovor i ponovo uzeti nesto drugo u njihovoj mrezi zasto me sprjecavati u tome saljuci me na bonove ?
- Fora prelaska sa nize tarife na istu ili visu drugaciju isto ne pali posto Savrsena ne spada pod te uvjete.

E sad, ona mi je ponudila da uzmem neki drugi broj i Savrsenu sto sam ja odbio posto imam ovaj broj od pocetaka VIP-a a ne trebaju mi dva broja.

No, kad sam ja spomenuo da imam jos jednu opciju - a ta je da raskinem ugovor, platim penale i prijedjem u drugu mrezu koja nudi iste uvjete kao VIP, onda sam dobio "nemoralnu" ponudu koju nisam mogao odbiti.
Ponuda je bila da mi se ukljuci 50% popusta na moju pretplatu od 111 kuna u trajanju od 12 mjeseci, bez ikakve obaveze sa moje strane (to je inace akcija za nove korisnike). Dakle, kad mi istekne ugovor za dva mjeseca mogu sto hocu:
- da nastavim koristiti jos 10 mjeseci na neodredjeno vrijeme istu tarifu
- da nakon isteka ugovora promijenim tarifu/produljim ugovor
- da prijedjem na Savrsenu ako ista bude jos na ponudi za aktivaciju
- da odem u drugu mrezu.

Za mene je trenutno win-win situacija.

Zalosno je samo to sto reagiraju iskljucivo na ucjenu a ne na cinjenicu da sam njihov korisnik od '99.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Matta. 05.06.2012. u 14:28.
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 02:03   #8
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Zanimljiv pristup
Kako pridobiti nove korisnike a jos uvijek cicati stare
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2012., 14:37   #9
mrky047
Urbani korisnik
Moj komp
 
mrky047's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Split
Postovi: 53
Katastrofa, da ih moraš ucijenjivat umjesto da sve naprave da zadrže korisnike. Sličnu situaciju sam imao neki dan, samo mi ucjena nije pala na pamet
__________________
mrky047 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2012., 15:22   #10
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
išla mater produžit ugovor i da uzme savršenu tarifu, a ja neki mob i frajer mi isprinta cjenik i ono mob sa 4000 na 3800 pošto nema ugovorne obveze
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.06.2012., 16:00   #11
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Da,to se jasno znalo da su popusti na telefone u toj tarifi...simbolični
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2012., 16:03   #12
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
a i na dvodogišnje produženje nije nešto sad extra popust osim na neke mega tarife.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2012., 16:15   #13
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Nazalost nema nigdje vise normalnih popusta na ugovor od 2 godine
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2012., 15:59   #14
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Nisam našao pogodnu temu pa da pitam ovdje. 01.01. mi ističe ugovor s VIP-om. Tarifu koju sam uzeo za firmu više ne postoji (tarifa 'Sve za posao'). Obzirom da mi odgovara, produžio bih je za sve brojeve u firmi (5 komada). Danas su me nazvali i rekli da MORAM uzeti i nove mobitele ako sklapam produženje ugovora i da ih MORAM uzeti sada, a ne u toku ugovora. U sadašnjem ugovoru sam jedan mobitel uzeo naknadno.
Moram li uzeti mobitele i moram li to učiniti sada?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2012., 16:12   #15
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,157
gle, ukoliko ides produzavati ugovor, to ti vise nebude ta "sve za posao" tarifa

nazovi ih i pitaj ih kakva je procedura ukoliko ti ne produzis ugovor, dal ti promijene tarifu ili ostajes na toj svojoj
domis je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2012., 17:10   #16
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
gle, ukoliko ides produzavati ugovor, to ti vise nebude ta "sve za posao" tarifa

nazovi ih i pitaj ih kakva je procedura ukoliko ti ne produzis ugovor, dal ti promijene tarifu ili ostajes na toj svojoj
Ne bi išlo
Ja imam 1 pretplatu kod njih za koju sam 8g produžavao po 2g ugovor svaki put, sa istom tom tarifom i svaki put uzimao mob na novi ugovor, bez obzira što ta tarifa nije postojala već nakon godinu i pol od prvog ugovora.
Također imam drugu pretplatu isto kod njih gdje je sklopljen ugovor pod određenim uvjetima (trajno 50% popusta na pretplatu) isključivo dok produžujem ugovor na tu tarifu.
Doduše radi se o privatnim tarifama a ne poslovnim, ali ne vidim razloga da bi tamo bilo drukčije.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2012., 10:16   #17
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Pitali su me želim li ostati na postojećoj tarifi ili uzeti drugu. Rekoh da ostajem na staroj. Oni rekli: 'OK, odite u najbližu poslovnicu sa pečatom firme i osobnom da produžite ugovor.'
Vratimo se na srž problema. Moram li uzeti mobove i to odmah ili ne? Nemam neke potrebe za novim mobovima, a ni izbor mobova mi nije neki zadovoljavajući.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2012., 10:27   #18
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pitali su me želim li ostati na postojećoj tarifi ili uzeti drugu. Rekoh da ostajem na staroj. Oni rekli: 'OK, odite u najbližu poslovnicu sa pečatom firme i osobnom da produžite ugovor.'
Kako sam i rekao gore

Citiraj:
Vratimo se na srž problema. Moram li uzeti mobove i to odmah ili ne? Nemam neke potrebe za novim mobovima, a ni izbor mobova mi nije neki zadovoljavajući.
Koliko sam ja informiran, moraš.
Zašto? Zato što pri produženju ugovora, na samom ugovoru stoji stavka o korištenju pogodnosti kupovanja mobitela na ugovor, a to se ne može naknadno dopisivati.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2012., 13:02   #19
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Fora je u tome da sam pri aktualnom ugovoru čekao da dođe SGS2 pa sam ga uzeo tek kad je došao, a to je bilo cca. 1g. nakon sklapanja ugovora.
Aparatima nisam zadovoljan tj. dobar mi je trenutni SGS2. Eventualno bi si uzeo neki 4" droid i njime zamijenio iP4 jer mi je dosta iOS-a i s**nja od iTunesa.

EDIT: bio do VIP-a. Situacija je slijedeća. Da bih nastavio ugovore s popustom, MORAM za svaki broj uzeti novi mob do 02/13.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 15.12.2012. u 18:48. Razlog: dodan EDIT
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 15:45   #20
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,532
uzmi neke koji ce te kostati par kuna ako ne zelis placati neki top of the line.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 14:36   #21
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
da ne otvaram novi topic a posto je moje pitanje vezano za vip tarife, zanima me,

Koliko je poruka ukljuceno mjesecno u tarifu "Bez limita 222" ako je netko vec na toj tarifi?
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 14:44   #22
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 15:02   #23
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
Ma krasno.....odličan potez od strane vipa
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 11:06   #24
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Zato ju i nisam uzeo nego sam ostao na prastaroj 'Sve za posao 250' tarifi (gratis 500 min prema svim mrežama, 200 SMS i 1Gb podataka za 125kn).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 13:15   #25
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
E sad, kad bi uzeo Bez Limita 111, kolko para bi mi bio račun?

Nigdje ne piše koliko točno uzimaju za upostavu poziva, i ako uzimaju jel se to nabija DODATNO na 111 kuna, ili je odbija od 111?

Da nebi na kraju me koštalo 200kn, onda radije odem na tele2
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 13:20   #26
mbusic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Citiraj:
Autor ddoxy Pregled postova
E sad, kad bi uzeo Bez Limita 111, kolko para bi mi bio račun?

Nigdje ne piše koliko točno uzimaju za upostavu poziva, i ako uzimaju jel se to nabija DODATNO na 111 kuna, ili je odbija od 111?

Da nebi na kraju me koštalo 200kn, onda radije odem na tele2
111 kn + broj uspostava poziva * 0,29 kn + koliko razgovaraš * min poziva.

znači na 111 kn dodaješ sve što potrošiš
mbusic je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 13:38   #27
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
U bogte, pa to skupo onda.

Sve mi se čini kak ću na Revolucije teletine.
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 18:41   #28
mbusic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Citiraj:
Autor ddoxy Pregled postova
U bogte, pa to skupo onda.

Sve mi se čini kak ću na Revolucije teletine.
Ako imaš signala doma od Tele2, onda ti to nije loša tarifa, dapače..
mbusic je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 20:24   #29
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,157
alternative ima, bonbon koji koristi t-mobile mrežu i tomato koji koristi vipovu mrežu
na tebi je samo da vidiš gdi ti je mob lockan

a tele2, imao i nije mi se dopala pokrivenost signalom...odnosno, rizik da mi prebaci na t-com odasiljac i odere me ko ovčicu
domis je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 22:53   #30
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
a tele2, imao i nije mi se dopala pokrivenost signalom...odnosno, rizik da mi prebaci na t-com odasiljac i odere me ko ovčicu
Jel' ti to tvrdiš da Tele2 ima veću naplatu kad ide signal preko T-mobile mreže?

__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na