Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2018., 11:23   #7441
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Citiraj:
Autor zag0 Pregled postova
Ma kuki se rastaješ Ako nemaš optiku u zgradi na što ćeš preći? 20/2 Mbps na parici, pod uvjetom da si blizu centrale?

B.net je nakon optike second best thing. A nije ni previše skup. Kad se prebace na zadnji DOCSIS i omoguće brzine od 200-300-500 Mbps end-to-end optika ti neće ni trebati.
Imam optiku... Sad razmatram druge opcije, makar i skuplje.
Toncek je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 11:52   #7442
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor zag0 Pregled postova
Tako sam i mislio.

Inače ovi novi programi i nisu nešto. 20-tak novih su lokalne televizije. Pa ima nekih srpskih, njemačkih, talijanskih... Par novih dokumentarnih, Dr. Fit, Food Network, Narodna TV... Sport nula bodova.

Generalno može i ostat na ovih 40, ionako je added value nikakav.
I sad na Osnovnom TV paketu mogu gledati ove lokalne TV programe , ali mi ih je bez veze gledati kad nisu moji lokalci:

TV Jadran; Kanal 5; MrežaST; Kanal RI; TV Istra; Osječka TV; Vinkovačka TV; Slavonska TV; TV Zapad; TV Sibenik; RTS 2; Federalna TV.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 11:56   #7443
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni puca kita za TV jer u prosjeku je gledam dnevno možda ali možda pola sata. Ali brzina downloada je bitna. 50% posto je skuplji paket brzine a samo 20% brži... kurvinski... ali pošto se radi o deci jamničke mjesečno onda me isto BK

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 12:13   #7444
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Citiraj:
• Korisnik usluge Turbo 3D (TV + internet + telefon) internet ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom 12 ili 24 mjeseca te
njegova mjesečna naknada iznosi 134,50 kn.
Promotivne pogodnosti su dostupne korisnicima uz ugovornu obvezu 24 mjeseca.
Ponuda je dostupna novim korisnicima B.net usluga koji uslugu zatraže od prodajnog predstavnika putem kanala direktne prodaje.
Svi se prave mutavi....Iako stoji u novom sluzbenom cjeniku, do ovoga se ne moze doci.....
Toncek je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 12:19   #7445
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Zato jer nisi novi korisnik.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 12:21   #7446
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 265
Gledajući postotak poskupljenja u odnosu na postotak povećanja brzine (sa 120 na 150) izgleda puno, ali to je 5kn mjesečno. Ili 15kn ako nije bila uključena opcija 120, što je kikiriki. Vjerojatno nemam mogućnost (postojeći korisnik) uzimanja brzine 150, ali nebi uzeo ni da imam mogućnost jer 120 u potpunosti zadovoljava moje potrebe.

A što se tiče programa izgleda da je povećan broj u osnovnoj ponudi samo da bi mogli puknut reklamu imamo 90 programa. Ništa sadržajno što bi korisnike zanimalo. Recimo meni je sport najzanimljiviji, zašto nisu SK2 stavili u osnovnu ponudu? Ili recimo vratili Eurosport. Ili stavili i Arene u ponudu. Ovako mi je, ha, ništa novo.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 12:22   #7447
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Zato jer nisi novi korisnik.
Nije problem promijeniti vlasnika... nije stvar u tome...
Toncek je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 12:26   #7448
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Citiraj:
Autor acmevagabundo Pregled postova
Gledajući postotak poskupljenja u odnosu na postotak povećanja brzine (sa 120 na 150) izgleda puno, ali to je 5kn mjesečno. Ili 15kn ako nije bila uključena opcija 120, što je kikiriki. Vjerojatno nemam mogućnost (postojeći korisnik) uzimanja brzine 150, ali nebi uzeo ni da imam mogućnost jer 120 u potpunosti zadovoljava moje potrebe.

A što se tiče programa izgleda da je povećan broj u osnovnoj ponudi samo da bi mogli puknut reklamu imamo 90 programa. Ništa sadržajno što bi korisnike zanimalo. Recimo meni je sport najzanimljiviji, zašto nisu SK2 stavili u osnovnu ponudu? Ili recimo vratili Eurosport. Ili stavili i Arene u ponudu. Ovako mi je, ha, ništa novo.
E kad bi vratili Discovery, Eurosport.... to bi bila druga prica....
Suska li se sta o Discovery-u, di bi se mogao pojaviti? Zasad samo EvoTV koliko znam....
Toncek je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 12:29   #7449
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor acmevagabundo Pregled postova
Gledajući postotak poskupljenja u odnosu na postotak povećanja brzine (sa 120 na 150) izgleda puno, ali to je 5kn mjesečno. Ili 15kn ako nije bila uključena opcija 120, što je kikiriki. Vjerojatno nemam mogućnost (postojeći korisnik) uzimanja brzine 150, ali nebi uzeo ni da imam mogućnost jer 120 u potpunosti zadovoljava moje potrebe.

A što se tiče programa izgleda da je povećan broj u osnovnoj ponudi samo da bi mogli puknut reklamu imamo 90 programa. Ništa sadržajno što bi korisnike zanimalo. Recimo meni je sport najzanimljiviji, zašto nisu SK2 stavili u osnovnu ponudu? Ili recimo vratili Eurosport. Ili stavili i Arene u ponudu. Ovako mi je, ha, ništa novo.
Kako nemozes, mozes:
http://www.bnet.hr/ubrzaj_svoj_internet

Citiraj:
Autor Toncek Pregled postova
E kad bi vratili Discovery, Eurosport.... to bi bila druga prica....
Suska li se sta o Discovery-u, di bi se mogao pojaviti? Zasad samo EvoTV koliko znam....
Zaboravi do daljnjega nista od toga, takva je politika VIP-a ocito.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 12:51   #7450
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Kada ljudi nisu nikad zadovoljni. Nekada sam modem vulgaris koristio pri vrtoglavoj brzini od 28kbps i mjesečno plaćao po soma i pol kuna. Modem imam još i danas samo ga nemam kamo više prištekati, jer nitko više ne podržava ovu vrtoglavu brzinu.
imaju opremu po njihovim izjavama za docsis 3.1 znaći kad bi bilo dobre volje mogli bi se bar izjednačiti sa optikom za iste novce dobiješ trenutno na iskonu 200/100,
stoga velim da 15 nije vrtoglavo čak dabaće ,vrlo skoro će ih i bakar prešišat što se uploada tiće.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 13:30   #7451
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor acmevagabundo Pregled postova
Gledajući postotak poskupljenja u odnosu na postotak povećanja brzine (sa 120 na 150) izgleda puno, ali to je 5kn mjesečno. Ili 15kn ako nije bila uključena opcija 120, što je kikiriki. Vjerojatno nemam mogućnost (postojeći korisnik) uzimanja brzine 150, ali nebi uzeo ni da imam mogućnost jer 120 u potpunosti zadovoljava moje potrebe.

A što se tiče programa izgleda da je povećan broj u osnovnoj ponudi samo da bi mogli puknut reklamu imamo 90 programa. Ništa sadržajno što bi korisnike zanimalo. Recimo meni je sport najzanimljiviji, zašto nisu SK2 stavili u osnovnu ponudu? Ili recimo vratili Eurosport. Ili stavili i Arene u ponudu. Ovako mi je, ha, ništa novo.
Kako nebi mogao? SVI mogu za 15 kn mjesečno dobiti 150 Mbita
A Arenasport je exkluziva T-coma tako da to nema šanse imat na VIP/Bnetu.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 14:00   #7452
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Citiraj:
Autor Toncek Pregled postova
Svi se prave mutavi....Iako stoji u novom sluzbenom cjeniku, do ovoga se ne moze doci.....
Da se quotam...

Pricao s agentom, odbili ga nadlezni....zvao szk i dobijem odgovor da je to ponuda za odredjene korisnike!???
Toncek je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 14:14   #7453
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Čekaj, u tom novom osnovnom paketu je Food Network, uz 24kitchen najbolji kuharski program?

Da li ga dobivaju postojeći korisnici koji su još dugo pod ugovorom? Jer ako ne, horoskop ljudi koji rade u SZK se na naglo pogoršao...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 14:16   #7454
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova

Da li ga dobivaju postojeći korisnici koji su još dugo pod ugovorom? Jer ako ne, horoskop ljudi koji rade u SZK se na naglo pogoršao...
Ne dobe. Novi osnovni paket je samo za nove korisnike.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 14:20   #7455
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ne dobe. Novi osnovni paket je samo za nove korisnike.
Ili stare kojima istice ugovor (zadnja 3 mjeseca ugovora) ili im je istekao ugovor, pa zele obnoviti novim ugovorom.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 14:25   #7456
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 265
Citiraj:
Autor Toncek Pregled postova
Da se quotam...

Pricao s agentom, odbili ga nadlezni....zvao szk i dobijem odgovor da je to ponuda za odredjene korisnike!???
Bio je tu jedan korisnik koji se sa njima natezao da dobije tu ponudu, ali izgleda da su i njega odfikarili. Nije dao do znanja da je dobio za 130kn.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 14:30   #7457
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Citiraj:
Autor acmevagabundo Pregled postova
Bio je tu jedan korisnik koji se sa njima natezao da dobije tu ponudu, ali izgleda da su i njega odfikarili. Nije dao do znanja da je dobio za 130kn.
Necu se vise natezati s njima, upravo dobio ponudu od t-coma za 249 mj. + alcatel pixi 3 10' tablet, ugovor 24 mj., tako da cu se vjerojatno prebaciti kod njih.
Toncek je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 15:13   #7458
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Toncek Pregled postova
Necu se vise natezati s njima, upravo dobio ponudu od t-coma za 249 mj. + alcatel pixi 3 10' tablet, ugovor 24 mj., tako da cu se vjerojatno prebaciti kod njih.
Pa što nisi tražio preko njihovog tcom prodajnog ponudu iz posebnog cjenika za nove korisnike za max3 209kn + sport plus paket za 15kn i hbo 5kn?
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 15:15   #7459
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Toncek Pregled postova
Necu se vise natezati s njima, upravo dobio ponudu od t-coma za 249 mj. + alcatel pixi 3 10' tablet, ugovor 24 mj., tako da cu se vjerojatno prebaciti kod njih.
Što dobivaš u toj ponudi za 249,oo kn.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 15:25   #7460
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Mate22 Pregled postova
Pa što nisi tražio preko njihovog tcom prodajnog ponudu iz posebnog cjenika za nove korisnike za max3 209kn + sport plus paket za 15kn i hbo 5kn?
Koliko bi došao u HT ,preko optike, net+tv+ sport plus paket?
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 15:46   #7461
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Citiraj:
Autor Mate22 Pregled postova
Pa što nisi tražio preko njihovog tcom prodajnog ponudu iz posebnog cjenika za nove korisnike za max3 209kn + sport plus paket za 15kn i hbo 5kn?
Srecom vidio t-com topic i maloprije se pozvao na taj cjenik....poslat ce mi mail da li je odobrena ta ponuda...
Toncek je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 15:53   #7462
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Ništa ne pišete da su stavili skoro sve HD kanale ( uključujuči SK) u prošireni paket kao i VIP . Pa to je još najbolja vijest od ovih promjena danas.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 16:41   #7463
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
To su stavili ali bas sve HD TV programe u Turbo prosireni paket. Ide samo uz novi Turbo osnovni paket.
http://www.bnet.hr/content/download/...5.03.2018).pdf
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 17:54   #7464
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Nisu svi. Nisu Nat Geo HD,Nat Geo Wild HD i History HD. Tako je isto u VIP-u. Ali ovo je dobra ponuda, jer sami HD paket je do sada bio 60 kn, a prošireni se može i dalje dobiti za 25 kn. Ja plačam samo sportski 45 kn na ugovor od 12 mjeseci.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 18:02   #7465
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da skratimo: znači NOVI osnovni VEĆI paket i NOVI prošireni paket koji ide uz NOVI osnovni je SAMO ZA NOVE korisnike ili one kojima je ugovor pri kraju pa da ga produže? Znači za postojeće korisnike osnovnog i proširenog paketa ta ponuda ne predstavlja ništa?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 18:24   #7466
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,890
Vrijedi za nove i produljenja napravljena od danas. Ostali jbg.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 18:53   #7467
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Nisu svi. Nisu Nat Geo HD,Nat Geo Wild HD i History HD. Tako je isto u VIP-u. Ali ovo je dobra ponuda, jer sami HD paket je do sada bio 60 kn, a prošireni se može i dalje dobiti za 25 kn. Ja plačam samo sportski 45 kn na ugovor od 12 mjeseci.
Tocno oni su obicni nisu HD, National Geographic je u Osnovnom paketu a Net Geo Wild i History u Prosirenom paketu, ali ne prikazuju isti TV program kao sto prikaziju HD inacice.
Zar nije taj novi prosireni 35 kn.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 19:01   #7468
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Tocno oni su obicni nisu HD, National Geographic je u Osnovnom paketu a Net Geo Wild i History u Prosirenom paketu, ali ne prikazuju isti TV program kao sto prikaziju HD inacice.
Zar nije taj novi prosireni 35 kn.
35kn na 24mj.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 20:01   #7469
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Tocno oni su obicni nisu HD, National Geographic je u Osnovnom paketu a Net Geo Wild i History u Prosirenom paketu, ali ne prikazuju isti TV program kao sto prikaziju HD inacice.
Zar nije taj novi prosireni 35 kn.
Opet je isplativije nego uzimati samo HD paket. Bilo kompletni za 60 kn ili samo sportski za 35 kn na 24 mjeseca. Iako i to su poskupili sa 25 kn na 35 kn.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 20:59   #7470
Dr_faca
Premium
Moj komp
 
Dr_faca's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Da li je netko uspio pokrenut bnet za van na Android boxu?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Dr_faca je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na