Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.05.2017., 14:12   #28801
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Treba zabranit ulazak starim dizlasima u siri centar Zagreba, kao kaj je sad moderno vani. Meni isto idu na zivce poprilicno kad se voze sa Golfovima II pa cak i nekim puno novijim dizlasima kaj smrde ko kuga..
Ma kod nas niti su približno takve gužve niti je takvo zagađenje.
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
samo što kod nas prirodni odljev traje po 30 godina bez greške pod random retardiranih izlika.
Nema tu retardiranih izlika već jeftinih servisa plus neimaštine para za novija vozila.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 14:16   #28802
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ni ne treba bit velko zagadenje da se to uvede, ionak je onda prekasno.. Naletavam svako malo na nekog smrdljivca po Zagrebu.. Vozni park nam je groblje, ljudi nemaju love za popravljat aute i to ce bit samo veci problem u buducnosti..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.05.2017., 14:23   #28803
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Nema tu retardiranih izlika već jeftinih servisa plus neimaštine para za novija vozila.
kako nema?

nemate katalizator? morat ćete otići na drugu stanicu za tehnički pregled u ul. josipa lončara 15.

da kvotam rudanicu on hrvacki health system: ako nemaš para - krepaj.

ne znam zašto bi sa tim smrdljivim govnima bilo drugačije.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 14:35   #28804
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Misliš na ovo?

31,223.90 kn

Posebni porez na motorna vozila

Eco komponenta 22,085.00 kn

Vrijednosna komponenta 69,750.00 kn

Ukupno 91,835.00 kn

Umanjenje za rabljeno vozilo -66 %

Konačno 31,223.90 kn

Gdje vidiš 10k?
Kako si dobio umanjenje od 66%? Na vozilo staro 23 mjeseca meni je -34%, ne -66% kako si naveo, tako da mi ispada 62,888.10 kn.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 14:50   #28805
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ni ne treba bit velko zagadenje da se to uvede, ionak je onda prekasno.. Naletavam svako malo na nekog smrdljivca po Zagrebu.. Vozni park nam je groblje, ljudi nemaju love za popravljat aute i to ce bit samo veci problem u buducnosti..
Realno je takvih malo. Daleko od problematičnih količina. A i za njih postoje norme (na stranu izbjegavanja istih).

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
kako nema?

nemate katalizator? morat ćete otići na drugu stanicu za tehnički pregled u ul. josipa lončara 15.

da kvotam rudanicu on hrvacki health system: ako nemaš para - krepaj.

ne znam zašto bi sa tim smrdljivim govnima bilo drugačije.
Katalizator se ni ne da jednostavno ugraditi niti možeš ljude na to obavezati.

Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Kako si dobio umanjenje od 66%? Na vozilo staro 23 mjeseca meni je -34%, ne -66% kako si naveo, tako da mi ispada 62,888.10 kn.
Sad i ja gledam pa mi malo čudno. No i tu je eko komponenta ionako sitno.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 14:56   #28806
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Katalizator se ni ne da jednostavno ugraditi niti možeš ljude na to obavezati.
možeš, ali nećeš jer živiš tu di živiš.

baš me zanima kako bi prošao da probaš regat duju u nekoj nordijskoj zemlji, lupam na pamet, ali brijem da bi te u zatvor otpeljali dok stojiš u redu za tehnički.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 14:59   #28807
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
O čemu ti pričaš? Ima svjetlo u pretincu ispred suvozača. A i ovo da ne svira mp3ice je glupost totalna. Jesi se ti kad vozio uopce u nekom Mercedesu koji je napravljen u zadnjih desetak godina? Ne znam odakle vadiš ovakve bisere...
Vozim TO autO svaki dan zadnje 3 godine, nije merc, olimpijac je , nekih 110 000km sam osobno dosad s njim napravio, dođi da te provozam, može bilo kad pa ćeš vidjeti, NEMA ugrađeno svjetlo pretinca suvozača, NEMA mp3 radio

Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Sasvim logična stvar. Svi navedeni imaju nizak co2 i nisu velika davanja, a i nabavna cijena je dosta niska. BMW ima problema s lancem, prosječnom švabi nije ni na kraj pameti to popravljat pa ga daje ispod cijene. Golf 6 socijalne su dosta jeftine a našem narodu privlačne, jebiga teško je odolit plastičnom volanu i ručnoj klimi. Megane je francuz i to se za džabe prodaje, pogotovo ako je interijer uništen, a vrlo često je.

Svi ti auti imaju neki problem zbog kojeg im je cijena u njemačkoj dosta niža od one na našem tržištu. Pogledaj aute koji nemaju takvih problema i u njemačkoj ćeš ih nać za istu cijenu kao i ovdje, ako ne i skuplje radi opreme.
Slažem se. Jučer pričam s vlasnikom A6ice, friško kupljene, 7 godina star, na satu 255 000km, na dijagnostici 750 000km. I sad je u šoku

Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Merc da me plaća? Da bar! Merc mi je od švapske trojke na zadnjem mjestu, iza audija i bembe.
Šteta, meni po novom bi Merc bio ispred
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 15:00   #28808
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
možeš, ali nećeš jer živiš tu di živiš.
Ne možeš, nemaš osnova za to. Možeš probati ograničiti / otežati, ali zabraniti ne.

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
baš me zanima kako bi prošao da probaš regat duju u nekoj nordijskoj zemlji, lupam na pamet, ali brijem da bi te u zatvor otpeljali dok stojiš u redu za tehnički.
Dvojki sam po zapadu viđao podosta, bez ikakvih problema (no zadnjih par godina nisam bio u skandinavskim zemljama). Što je najbolje nju uopće nije potrebno "skupo" održavati da bi bila u dobrom stanju.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 15:09   #28809
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Vozim TO autO svaki dan zadnje 3 godine, nije merc, olimpijac je , nekih 110 000km sam osobno dosad s njim napravio, dođi da te provozam, može bilo kad pa ćeš vidjeti, NEMA ugrađeno svjetlo pretinca suvozača, NEMA mp3 radio
Nemam pojma šta je tebi olimpijac ali lupaš gluposti ako kažeš da bilo koji MB proizveden zadnjih desetak godina to nema. Najobičniji Audio 20 ima čitanje mp3ica...
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote