Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.10.2014., 12:27   #811
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Na kakvim kompovima terate igru? Da se nebi zaletio

Dal postoje neki klanovi il nešto?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 12:44   #812
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor imik Pregled postova
Nema mijenjanja interijera bar dok ne izađe igra, a pitanje je da li će to biti moguće i onda.
Primjer Cutlass, ako hoćeš mjesto za robu onda ti treba Black, pokretna bolnica Red, bounty hunter/militia Blue.
Bilo koji "Hull" se moze modificirat u bilo koju varijantu, Ja imam 300i i mogu ga modificirati bilo u Twin engine racera (350r) ili military varijantu 325.
Ove "pre-order" modifikacije su samo opcija da ljudi od Day 1 (kad starta persistant universe) imaju brod prilagodjen za odreden posao, i da nebudu prvi dan svi imali iste brodove.

Tako da slobodno kupi najjeftiniju varijantu broda i kasnije ga modificiraj prema željama.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 13:08   #813
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Na kakvim kompovima terate igru? Da se nebi zaletio

Dal postoje neki klanovi il nešto?
Na mom kompu ide jedva. Igrivo, ali detalji smanjeni sa very high na high i to je na granici.
Doduše nije još ni optimizirana, ipak se radi samo o jednom malom dijelu (za alpha testiranje) velike igre, čiji je izlazak planiran za 2016-u (ako stignu i tada).

Postoje organizacije, nekoliko nas je već u Croatian Grid organizaciji, ali trenutno nema koristi od toga iz već gore navedenog razloga.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 13:13   #814
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
Bilo koji "Hull" se moze modificirat u bilo koju varijantu, Ja imam 300i i mogu ga modificirati bilo u Twin engine racera (350r) ili military varijantu 325.
Ove "pre-order" modifikacije su samo opcija da ljudi od Day 1 (kad starta persistant universe) imaju brod prilagodjen za odreden posao, i da nebudu prvi dan svi imali iste brodove.

Tako da slobodno kupi najjeftiniju varijantu broda i kasnije ga modificiraj prema željama.
Problem je što za sada ne možeš izvaditi krevete i ćelije iz crvenog i plavog Cutlassa i ne zna se kada će se to moći, ako ikada.
Naravno da sve to nema smisla, zašto ja ne bi svoj crni model pretovrio u bolnički ili stavi ćelije ako hoću transportirati robove.
To mijenja sve što su govorili do sada, da ćeš moći brod prilagoditi prema onome što želiš trenutno igrati.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 13:18   #815
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor imik Pregled postova
Nema mijenjanja interijera bar dok ne izađe igra, a pitanje je da li će to biti moguće i onda.
Primjer Cutlass, ako hoćeš mjesto za robu onda ti treba Black, pokretna bolnica Red, bounty hunter/militia Blue.
Ma očito je da postoji razlika izmedju varijanti, jer npr. max cargo na Black je 150, a na druge dvije varijante je 120 kad se skine dodatna oprema... to me ne brine, to je ocito razlika u hull-u... samo hocu da mogu nesto od te dodatne opreme ukrcat i na svog cutlass-a tj. daj mi koji long range scanner koji mogu nakeljit gore, koji udobniji krevet ili krevet extra na ustrb dijela prostora za teret i tako... letne karakteristike bi se i ovako trebale mijenjati ovisno o tome koja je oprema na brodu tj. o rasporedu masa... nadam se da od takvih stvari nece odustati jer na taj način se možeš dobro zabavljati i stalno sa jednim te istim brodom... tko hoce/ima neka trosi i lovu, sve ok...samo neka ne bude da moram promijeniti cijeli brod zbog toga sto zelim malo veci dolet/oklop/stit/radar ili sto vec u odnosu na standardnu verziju jer tako ce postati previse "pay to win" ili bolje receno "pay too much to change the way you play".. bas sam mastovito ovo zadnje napisao
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 13:38   #816
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Dal igra forsa igrača da stalno nešto obavlja, il možeš jednostavno okolo kruzat u svom pimpanom brodu i ponekad odradit nešto sastrane da se skupi za "režije"? Il očekujem previše?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 13:43   #817
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dal igra forsa igrača da stalno nešto obavlja, il možeš jednostavno okolo kruzat u svom pimpanom brodu i ponekad odradit nešto sastrane da se skupi za "režije"? Il očekujem previše?
Iskreno nitko nema pojma što će i kako biti. Možda ćemo znati nešto više za godinu dana.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 15:24   #818
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Na kakvim kompovima terate igru? Da se nebi zaletio

Dal postoje neki klanovi il nešto?
<< Na ovom lapu.

Mislim... na jednoj grafulji je neigrivo... a SLI igra ne podnosi još (nisam probao zadnje vrijeme ali je brije bacala mi dugine boje po ekranu kada sam SLI upalio).
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 15:34   #819
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
patch 0.9.1. donosi CF/SLI support koji to baš i nije... obje grafe više ne bacaju disko efekt, ali rade na 50% snage...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 17:42   #820
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
patch 0.9.1. donosi CF/SLI support koji to baš i nije... obje grafe više ne bacaju disko efekt, ali rade na 50% snage...
Korak u pravom smjeru ne?

Čitam sad unazad par komentara i da neznam da se radi o SC rekao bih da kupujemo aute luksuzne
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 15:32   #821
Juhica2
Registered User
Moj komp
 
Juhica2's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Otoče
Postovi: 65
Danas uzeo Cutlass Black pledge paket... neka mi bog pomogne al jednom se živi
Juhica2 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2014., 15:41   #822
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor Juhica2 Pregled postova
Danas uzeo Cutlass Black pledge paket... neka mi bog pomogne al jednom se živi
Čestitke...

Ja pak jedva čekam da zamijenim svoj Cutlass iz Digital Pirate paketa za Stellu... samo ne znam još Taurus ili Andromedu...
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2014., 17:52   #823
Juhica2
Registered User
Moj komp
 
Juhica2's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Otoče
Postovi: 65
Citiraj:
Autor Broken Arrow Pregled postova
Čestitke...

Ja pak jedva čekam da zamijenim svoj Cutlass iz Digital Pirate paketa za Stellu... samo ne znam još Taurus ili Andromedu...

Iskreno, ne znam što bih sa svim tim prostorom koji ima Constellation .... ne znam ni što ću sa Cutlassom i moguća 3 člana posade + cargo ali činio mi se kao dobar deal za početak freelancing karijere, možda i nešto piraterije... svakako će biti dobar dodatak i za neku floticu sa svojom raznovrsnošću...barem tako predviđam
Juhica2 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 13:45   #824
Kuzo
Premium
Moj komp
 
Kuzo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg,sk
Postovi: 126
ako rastopim svoj 315p paket za nesto bolje, hocu li i dalje imati prava na arena commander / hangar modul, etc?
Kuzo je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 13:52   #825
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor Kuzo Pregled postova
ako rastopim svoj 315p paket za nesto bolje, hocu li i dalje imati prava na arena commander / hangar modul, etc?
Ako ti je to jedini paket i ima alpha/beta onda ćeš to izgubiti.
Navodno će nešto mijenjati oko toga samo tko zna kada će to biti.
Jedini način da ne izgubiš alpha je da napraviš CCU.
imik je offline   Reply With Quote