Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2020., 12:43   #52201
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 236
Ta prokleta Francuska elektronika, jučer ispred mene Kangoo koči ko budala, štop svjetla mu ne rade uopće. Skoro sam se zabio u njega, na svakom drugom tom starijem renaultu, peugeotu bar jedno svjetlo ne radi ili kad pali žmigavac blinkaju svjetla
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 13:52   #52202
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor viper84 Pregled postova
Ta prokleta Francuska elektronika, jučer ispred mene Kangoo koči ko budala, štop svjetla mu ne rade uopće. Skoro sam se zabio u njega, na svakom drugom tom starijem renaultu, peugeotu bar jedno svjetlo ne radi ili kad pali žmigavac blinkaju svjetla
Zna često masa izgoriti pa bude šou sa svjetlima. Meni na cliu izgorila na oba stražnja fara pa sam zalemio masu fara na kabel direkt. Od tada nikakvih problema.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 14:54   #52203
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da je tako izgledao, ne bi se toliko pričalo o njemu. BMW trlja ruke jer je i negativan publicitet...publicitet. Prodavat će se jednako na što god da liči jer ljudi većinom danas takav auto kupe iz razloga da budu primijećeni, a ništa danas ne vrišti VIDI ME više od M3/M4

Sve što su napravili je da liči na prošlu generaciju. Definitivno mi je ljepši, ali što ti to znači kad će tih kitova prodati samo nekolicini entuzijasta koji su kupili BMW, a ne magnet za pozornost

@elven - šaljem ti na pm jer ne znam na što misliš, pa da ne zakrčimo temu samo s golfom
Vidio uživo te nove bubrege. Uopće nisu toliko napadni kao na slikama i fora izgledaju, ko "ajkula" koja te hoće progutati
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 14:57   #52204
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
I ti pricas o X1? Ma nema sanse, i u F11 nam nije previse komotno. 5 nas je, a ne pomaze ni cinjenica da je u meni skoro 2m i 120kg
Iznenadio bi se koliko u X1 ima mjesta. Ja vozim X2 koji je još malo kraći od x1 al ima sasvim dovoljno mjesta iako sam 195 cm i 110 kg. Čak i iza mene što je u nekoj limuzini nemoguće osim ak nije Superb.
Razlika između X1 i X3 mi nije neka ako gledamo unutarnji prostor. Je, veći je X3 al ništa dramatično. X5 je već priča za sebe.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 15:05   #52205
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Iznenadio bi se koliko u X1 ima mjesta. Ja vozim X2 koji je još malo kraći od x1 al ima sasvim dovoljno mjesta iako sam 195 cm i 110 kg. Čak i iza mene što je u nekoj limuzini nemoguće osim ak nije Superb.
Razlika između X1 i X3 mi nije neka ako gledamo unutarnji prostor. Je, veći je X3 al ništa dramatično. X5 je već priča za sebe.
Vozio sam X2 i stvarno tu ima mjesta ko u prici, isto kao i u B klasi recimo, ali nije to to. Navikla se guzica na komfor i luksuz
Ne znam, neka sada F11 neko vrijeme jer mu ne mogu naci dostojnu zamjenu a da ne budem bas puno na gubitku i u izdacima. Tko zna sta ce meni pasti na pamet za dvije godine.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 15:07   #52206
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
A ništa, stavljaj pare na stranu za X5 jednog dana.
Ili možda čak X7...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 21:50   #52207
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova

Gle htio si Kiu...za Kiu je I Pug uss enterprise
Ovo je najveća glupost napisana ovdje na forumu. a ima ih gro. Kia već godinama grabi naprijed sa kvalitetom, švabe ih smještaju na prvo ili drugo mjesto, a peugeot je oduvijek bio poluproizvod koji kupuju žene zbog dizajna. A mehanički su na razini zastave iz kragujevca.
vex je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 22:01   #52208
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Tvoj post mi je otkrio da sam žena.
Od 195cm i 110kg.
Izašao sam iz ormara...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 22:56   #52209
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Tvoj post mi je otkrio da sam žena.
Od 195cm i 110kg.
LOL
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 02:36   #52210
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Evo bmw f30, 7 godina star. Ovo ni na fijatu iz 80tih tak ne strune.

Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 08:00   #52211
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Tvoj post mi je otkrio da sam žena.
Od 195cm i 110kg.
Izašao sam iz ormara...
.. Čovjek uči dok je živ

Peugeot/citroen je jedno od najvećih govana koje mozes kupiti. Oni i fiat . Ali nađe se uvijek netko ko kaze - meni dobar. Na tog jednog uvijek dođe vojska onih koji kazu - smeće
vex je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 08:52   #52212
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Evo bmw f30, 7 godina star. Ovo ni na fijatu iz 80tih tak ne strune.

Ovo ni na jednom autu tak ne strune. Nemoguće je da se tak raspadne taj dio uz normalnu upotrebu, tu su morali biti neki dodatni faktori
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 09:01   #52213
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
.. Čovjek uči dok je živ

Peugeot/citroen je jedno od najvećih govana koje mozes kupiti. Oni i fiat . Ali nađe se uvijek netko ko kaze - meni dobar. Na tog jednog uvijek dođe vojska onih koji kazu - smeće
Da promjenim početak tvoje rečenice u Hyundai/Kia, vjerujem da bi se isto tak dobar ljudi složio.
No u principu ne kužim potrebu ljudi da pljuju neku marku. U 99% slučajeva ju ni ne voze. Vodim se po principu ak je meni nekaj dobro, kaj to kog boli briga zašto sam ga kupio. Kupljen mojim novcem. Isto tak me ne dira što netko drugi kupi i vozi za svoje novce. Al nismo svi isti, tak da bu toga dok je svijeta...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 09:04   #52214
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 551
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Da promjenim početak tvoje rečenice u Hyundai/Kia, vjerujem da bi se isto tak dobar ljudi složio.
No u principu ne kužim potrebu ljudi da pljuju neku marku. U 99% slučajeva ju ni ne voze. Vodim se po principu ak je meni nekaj dobro, kaj to kog boli briga zašto sam ga kupio. Kupljen mojim novcem. Isto tak me ne dira što netko drugi kupi i vozi za svoje novce. Al nismo svi isti, tak da bu toga dok je svijeta...
Alo, ne vrijeđaj mi hyundai

Vozimo cijela familija i ja hyundaie, rade masu km, jeftini su, jeftini su dijelovi i lako dostupni, rijetko se kvare, puno opreme za malo love.
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 09:37   #52215
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Božesačuvaj da bi vrijeđao. Meni nebi bio prvi izbor nikako, no ako je tebi dobar, tko sam ja da sudim. Ja ću to isto reć i za BMW-a i VW, pošto su moja iskustva s njima odlična, no nać će se tisuću njih koji će ih popljuvat. Jbg...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 09:39   #52216
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Da automobili nekog proizvođača uopće ne valjaju taj proizvođač bi brzo propao ali eto vidimo da svi i dalje proizvode automobile.
Evo ja također nikad ne bih kupio Fiata a na poslu jedan Punto i Doblo trpe svakodnevnih desetak hladnih paljenja i vožnju od po par stotina metara, ponekad 2km u komadu a valjda jednom mjesečno u komadu 20km. I to ih vozi desetak različitih ljudi. Evo auti su stari prek 10 godina i dalje idu. Po mojim kriterijima nisu dobri ali eto bez pogovora i uz tu i tamo koji manji kvar obavljaju svoju funkciju.
Isti teror prolazi i jedna Dacia Sandero i to je po meni toliko loš auto da je to nevjerojatno ali eto, obavlja svoj posao već nekih 5 godina.
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 09:56   #52217
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 551
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Božesačuvaj da bi vrijeđao. Meni nebi bio prvi izbor nikako, no ako je tebi dobar, tko sam ja da sudim. Ja ću to isto reć i za BMW-a i VW, pošto su moja iskustva s njima odlična, no nać će se tisuću njih koji će ih popljuvat. Jbg...
Ma šalim se ja, svatko ima pravo na svoje mišljenje, samo me zanima ima li nekih argumenata zašto tako misliš?
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 10:03   #52218
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
.. Čovjek uči dok je živ

Peugeot/citroen je jedno od najvećih govana koje mozes kupiti. Oni i fiat . Ali nađe se uvijek netko ko kaze - meni dobar. Na tog jednog uvijek dođe vojska onih koji kazu - smeće
Ne znam, moj instruktor je imao Citroen C4 i to mi je jedan od boljih auta koje sam vozio, preglednost je super iznutra, auto je jako udoban, pogotovo preko ležećih i loše ceste. Jedino na niskim okretajima jako loše ubrzanje ima, ako se vozi štedljivo, ali ako se voziš tako da radi turbina onda je auto sasvim super. Daleko udobniji na cesti od Njemaca. A da ima nekakvih troškova s održavanjem velikih i kvarova, pa valjda bi to došlo do izražaja u AŠ gdje se vozi stalno, vozi se na niskim okretajima obično, plus vozači griješe dok uče.

Sad stalno gledam C4 Cactus i nećkam se, prvo mi je ta plastika bila ružna sa strane, ali što je više vremena prošlo to mi se više sviđa.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 23.10.2020. u 10:08.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 10:31   #52219
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Moj prvi auto tamo prije nekih 8 godina mi je bio Citroen C3, 1.4hdi.

Obožavao sam taj auto, imao je full opremu, Exclusive model, alu felge, tempomat, šiber, ergo sjedala, automatska klima itd. Za 2005. godište, top mali auto. Ali...

Vozio sam ga nekih 2.5 godine, ako nisam promijenio 10 žarulja u tom periodu, nisam ništa. Lager na prednjim kotačima, jedno 3-4 puta (po 500kn).

Ostalo, pali i vozi, ja sam ga kupio od starijih ljudi, imao je 40 000km, gotovo nov iznutra. Žena ga je obožavala, ali ja sam s njim natukao dobrih 100 000km u 2.5 godine.

I onda kada sam ga prodavao, došao lik s ženom koji radi u Citroenu, i kaže da će mi pokazati 2-3 stvari odmah koje ne rade na tom modelu. I ja sam ostao šokiran, koji k.. ne radi? Kaže on meni, automatska klima ne radi 100%... Ja kažem, radi. On kaže, taj model, Exclusive, 2005. nikome ne radi automatska klima. Ja kažem, moja radi. I tako on nešto isprobavao, i kaže, ne mogu naći ni jednu stvar koja ne radi.

Odemo mi u stan, da napravimo ugovor, i pita on mene.. Zašto ga daješ za tako malo love? A ja mislio da ga cijenim previše.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 10:42   #52220
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Svaki auto je smece. Svi nakon nekog vremena strunu i pocnu se kvariti. Ako se tako kategorizira smece, jel.
Ja sam Pugovima relativno zadovoljan, nisu top kvaliteta, imaju hrpu mana, ali nisu ni smece bas.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 10:44   #52221
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Da promjenim početak tvoje rečenice u Hyundai/Kia, vjerujem da bi se isto tak dobar ljudi složio.
Ne bi, jer su statistički valjda 300x zadovoljniji od korisnika PSA grupacije

Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
No u principu ne kužim potrebu ljudi da pljuju neku marku. U 99% slučajeva ju ni ne voze. Vodim se po principu ak je meni nekaj dobro, kaj to kog boli briga zašto sam ga kupio. Kupljen mojim novcem. Isto tak me ne dira što netko drugi kupi i vozi za svoje novce. Al nismo svi isti, tak da bu toga dok je svijeta...
Ne pljujem jer sad ja želim soliti pamet nekome kako sam ja u pravu a netko drugi ne, pljujem jer mogu reći argumentirano da je grupacija ćesme obično. Statistički su na začelju po kvaliteti i tu se nema šta pričati više

kad se pokvari svaki treći, to je za mene govno, ne znam za vas
vex je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 10:52   #52222
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,605
Još jedno pitanje oko VW logike na Golfu... Živim u mirnom i tihom kvartu i obično kroz dan ne primijetim jer bude ljudi i auta uokolo, ali sinoć kasno me fino izbacio iz takta.

Dođem na parking (nalazi se između moje i susjedne zgrade, praktički mi je auto pod prozorom), ugasim auto i zaključam ga, ali ventilator hladnjaka i dalje radi, i to neugodno glasno. Nakon 7 km vožnje, dobro da je uspio postići radnu temperaturu, a ne da mu treba još 5!!!!! minuta stvarno glasnog hlađenja. Temperature su ok, pratim i ne ide preko 90 nikad. Auto je ispravan.

Ja ga čujem kroz zatvorene prozore na prvom katu i iritira me, a susjedi u visokom prizemlju su sigurno tek oduševljeni, pa i u suprotnoj zgradi, pogotovo jer zvuk nema kamo.

Ovo je prvi auto koji vozim da ima taj "feature". Koji vrag hladi kad je ugašen i još toliko dugo. Kužim nakon 4 sata autoceste, ali nakon 15 minuta vožnje, daj me nemoj. Jel ima tu kakve pomoći ili je to...jednostavno tako.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 23.10.2020. u 11:14.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 10:58   #52223
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
Peugeot/citroen je jedno od najvećih govana koje mozes kupiti. Oni i fiat . Ali nađe se uvijek netko ko kaze - meni dobar. Na tog jednog uvijek dođe vojska onih koji kazu - smeće
Naravno.

Ja sam samo rekao,vozač sam Mercedesa skoro cijeli život. Kada iz Mercedesa sjednem u Peugeot pod rukama osjetim da sam se sjeo u auto. kada se sjednem u Kiu Ceed(ili i30) ko da sam se sjeo u igračku iz kinder jajeta,di sve škripi i zavija.

Eto čisto pogled iz ugla vlasnika drugog brenda.

Dovraga smatram da sam postigao dovoljno u životu da bi i pretrpio dva odlaska više autoelektričaru samo da se vozim u onome što meni paše. Isto tako biram i mobitele,da me brine izdržljivost furao bi CAT...ali u kasnim 30im godinama mi je više bitnmo da mi je mob lijep na pogled(u ekran koji puca pri pogledu) te da dobro leži u ruci. (Fanovi Alfi će znati o čemu pričam)
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 11:04   #52224
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Još jedno pitanje oko VW logike na Golfu... Živim u mirnom i tihom kvartu....
Jup, znao sam sto ces pitati i da, potpuno te razumijem. U mom kvartu nema prometa, samo parking stanara u slijepoj ulici. I vise od nekoliko fauve prometala na parkingu hahaha. Osjecam tvoju sramotu, i meni bi bilo bed. Cak su me i prestali nervirati oni mercedesi koji zatrube kad ih zakljucaju.

Mogu samo reci da kod sugavog pezoa toga nema

Vlasnici ce ti vec reci zasto se hladi
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 11:32   #52225
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Naravno.

Ja sam samo rekao,vozač sam Mercedesa skoro cijeli život. Kada iz Mercedesa sjednem u Peugeot pod rukama osjetim da sam se sjeo u auto. kada se sjednem u Kiu Ceed(ili i30) ko da sam se sjeo u igračku iz kinder jajeta,di sve škripi i zavija.

Eto čisto pogled iz ugla vlasnika drugog brenda.

Dovraga smatram da sam postigao dovoljno u životu da bi i pretrpio dva odlaska više autoelektričaru samo da se vozim u onome što meni paše. Isto tako biram i mobitele,da me brine izdržljivost furao bi CAT...ali u kasnim 30im godinama mi je više bitnmo da mi je mob lijep na pogled(u ekran koji puca pri pogledu) te da dobro leži u ruci. (Fanovi Alfi će znati o čemu pričam)
Kao vlasnik Alfe i bivsi vlasnik BMWa te razumijem, pogotovo za Peugeota. Pug ima ono nesto... I dizajn i stil.... Ne radim puno km i pregrmio bi ako ima koju greskicu.

Ali novi Ceed je meni auto koji mi je isto bas sjeo. Toliko ga je lako i mindless za vozit... Ali recimo 308 i Ceed druge generacije, nemamo sta usporedjivati, pojede ga.

A u i30N meni nista nije skripilo cak ni kad sam ovjes stavio u N mod i doslovce skakutao po autu na obilaznici, mislim da sam jednom i lupio glavom i krov auta...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 11:35   #52226
mitja
Premium
Moj komp
 
mitja's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 80
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Još jedno pitanje oko VW logike na Golfu... Živim u mirnom i tihom kvartu i obično kroz dan ne primijetim jer bude ljudi i auta uokolo, ali sinoć kasno me fino izbacio iz takta.

Dođem na parking (nalazi se između moje i susjedne zgrade, praktički mi je auto pod prozorom), ugasim auto i zaključam ga, ali ventilator hladnjaka i dalje radi, i to neugodno glasno. Nakon 7 km vožnje, dobro da je uspio postići radnu temperaturu, a ne da mu treba još 5!!!!! minuta stvarno glasnog hlađenja. Temperature su ok, pratim i ne ide preko 90 nikad. Auto je ispravan.

Ja ga čujem kroz zatvorene prozore na prvom katu i iritira me, a susjedi u visokom prizemlju su sigurno tek oduševljeni, pa i u suprotnoj zgradi, pogotovo jer zvuk nema kamo.

Ovo je prvi auto koji vozim da ima taj "feature". Koji vrag hladi kad je ugašen i još toliko dugo. Kužim nakon 4 sata autoceste, ali nakon 15 minuta vožnje, daj me nemoj. Jel ima tu kakve pomoći ili je to...jednostavno tako.



regeneraciju dpf-a je radio
mitja je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 11:52   #52227
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Citiraj:
Autor danex Pregled postova
Ajmo preporuku za zimske gume 185 65 15.Cca 400 kn po gumi,razmišljo sam o bridgestone blizak lm005 al nisam našo test u ovoj dimenziji..može i jeftinija naravno.Vožnja Zagreb 90% uz pokoji izlet za dalmaciju.Mislim da mi nije presudno da ide kroz 2m snjega neg kakva je na suhom i mokrom.
Može brzinski da/ne goodyear ug 9+ za 400kn kao financijska sredina između hankooka, klebera(cca 350) te bridgestona(cca 450)
danex je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 13:15   #52228
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Još jedno pitanje oko VW logike na Golfu... Živim u mirnom i tihom kvartu i obično kroz dan ne primijetim jer bude ljudi i auta uokolo, ali sinoć kasno me fino izbacio iz takta.

Dođem na parking (nalazi se između moje i susjedne zgrade, praktički mi je auto pod prozorom), ugasim auto i zaključam ga, ali ventilator hladnjaka i dalje radi, i to neugodno glasno. Nakon 7 km vožnje, dobro da je uspio postići radnu temperaturu, a ne da mu treba još 5!!!!! minuta stvarno glasnog hlađenja. Temperature su ok, pratim i ne ide preko 90 nikad. Auto je ispravan.

Ja ga čujem kroz zatvorene prozore na prvom katu i iritira me, a susjedi u visokom prizemlju su sigurno tek oduševljeni, pa i u suprotnoj zgradi, pogotovo jer zvuk nema kamo.

Ovo je prvi auto koji vozim da ima taj "feature". Koji vrag hladi kad je ugašen i još toliko dugo. Kužim nakon 4 sata autoceste, ali nakon 15 minuta vožnje, daj me nemoj. Jel ima tu kakve pomoći ili je to...jednostavno tako.
Nije to zbog temperature motora nego zbog regeneracije DPF-a. Citav VW koncern to tako radi. "Normalna" stvar.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 14:09   #52229
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Kako niska temperatura i hlađenje regeneriraju DPF?
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 14:19   #52230
scarzz
Premium
Moj komp
 
scarzz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Stuttgart/Rijeka
Postovi: 412
Koliko mi je poznato hladnjak i dalje radi poslije gasenja zbog DPF-a tj. hladi ga da nebi doslo do samozapaljenja.
scarzz je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na