Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.07.2009., 04:23   #1
munst0r
Premium
Moj komp
 
munst0r's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Bjelovar/Zagreb
Postovi: 357
IP Nova Online

Ima li netko iskustva s ovim Hvarskim web shopom? Upravo primijetih da imaju neke velike popuste, ali pokusaji da zgooglam bilo kakvu informaciju o njima su prosli bezuspjesno...

Ovo im je sajt: http://www.ipnovaonline.com

Poprilicna doza nepismenosti, koja jako bode u oko cim se pokusa procitati nesto na stranici, mi nikako ne daje dojam ozbiljnosti i ne ulijeva povjerenje. Takodjer, udaljenost ducana mi se ne svidja pretjerano zbog eventualnih reklamacija. No, cijena Samsungovog T260HD monitora od 2500 kn (sto je 1000 kn jeftinije od sljedeceg najjeftinijeg ducana) je poprilicno privlacna...

Uglavnom, biti cu zahvalan na bilo kakvim informacijama o doticnom ducanu...
munst0r je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2009., 04:45   #2
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
meni smrdi na scam...
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.07.2009., 08:59   #3
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Lako provjeriš po matičnoj broju u poreznoj upravi o čemu se radi,i da li je bilo kakvih prigovora na rad dotične trgovine.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2009., 09:03   #4
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Mislim da je to webshop od jednog usera s foruma i da je nedavno otvoren ako se nevaram, a sta se tice cijena to su veleprodajne cijene ne? Pise da u cijene nije ukljucen pdv, pa to treba dodati
Pippincro je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2009., 15:02   #5
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
jos jedan u nizu webshopova...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2009., 00:30   #6
munst0r
Premium
Moj komp
 
munst0r's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Bjelovar/Zagreb
Postovi: 357
Evo, pojavio se jos jedan web shop...
http://www.virtus-shop.hr/

Cijena Samsunga T260HD je 2.574,07 kn, ali ovaj put s PDVom...

Eh, jos kad bi imali mogucnost placanja pri dostavi...
munst0r je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2009., 02:21   #7
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Ti veb šopovi nicu ko gljive heh,ovaj zadnji sa linka je iz siska,zato kaj imaju dostavu za sisak osobno(tako nesto).
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2009., 09:06   #8
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
sad tek vidim i ja sa je iz siska. uglavnom, nikad cuo. ali cu bas potraziti strosmajerovu 60, cisto da vidim sta se nalazi na adresi.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2009., 13:15   #9
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
I ja bas gledam po tom sisackom web shopu i malo im je cudan cjenik :S
Nasao sam jucer neki amd athlon soc. 939 procesor i kosta 1100 i koju kunu, i sad ga opet idem traziti i sad je 170 kn. Nadam se da nije neka varka to sve skupa, jer sam primijetio par dobrih stvari, i jeftinih, a uvijek mi je lakse otici u Sisak po to, nego u Zagreb.
Burko, aj kad si ti vec u Sisku, bas odi vidi sto je na toj adresi, pa javi.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2009., 20:05   #10
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
Burko, aj kad si ti vec u Sisku, bas odi vidi sto je na toj adresi, pa javi.
hm.......

evo, cisto da izvjestim za virtus-shop. prvo, debilana sa brojevima. ide 50, pa 52, pa 54, pa 70 (? ). i onda dvije kuce bez broja, pa zaraslo neko dvoriste, pa broj 60. uglavnom, ako koga interesira iz siska i okolice, to je izmedu alena plus i ljekarne, na cesti koja ide od starog mosta prema bolnici. jako tesko za fulati.

a na broju 60 je koliko sam vidio necija osobna kuca, sa visokim zeljeznim dosta popunjenim vratnicama. tako da ja nisam nista vidio, i ne znam da li ima tamo uopce trgovine. nikakve reklame nema niti natpisa izvana, barem koliko sam si dao truda nabrzinu pogledati. jer, bilo bi malo cudno da sam se navirivao i skicao u neciju kucu uz najprometniju cestu u sisku. da me jos ljudi prijave policiji, provalnik, voajer, manijak........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.07.2009., 21:37   #11
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
A znaci kod bolnice?
Pa sinoc sam tamo prolazio i nisam ama bas nista vidjeo :S
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2009., 10:53   #12
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
nama korisnicima je jedino bitno da proizod dodje i da imamo garanciju koja je onak , ostvariva . di ga kupim mi je tak svejedno. evo bas neki dan sam tak kupio bateriej punjive , jos sam budala isao dva puta , prvo platiti pa drugi dan podici , umjesto da net. bankarstvom uplatim im na racun i samo dodjem podic . to kaj cu cekat dan ili dva vise mi ne igra ulogu . da ne pricam kod vecih stvari (telkaci, laptopi) di stvarno dani ne igraju ulogu (treba ti par tjedana da uopce skuzis kaj hoces ) a moze se naci osjetno povoljnije.

samo moram priznat ova IP nova , od nedavno ju tek vidam na nabava.net . diskont24 recimo , tam sam vec kupio par stvari , sve uredno kak su rekli , jos mi je i blizu relativno .
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2009., 11:43   #13
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Jel ko kupio sta u tom virtus shopu iz siska?da bar imaju neku trgovinu il plaćanje po primitku paketa...stvarno je niska cjena t260hd
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 10:18   #14
fordam
Premium
Moj komp
 
fordam's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 118
Ja uzimam u Ipnovaonline trgovini Phillips 240pw9es, monitori dolaze u ponedeljak, dok su samsungi iz ponude vec na lageru. Trgovina je u Hvaru iznad pošte (Burak bb) a imaju poslovnicu i u Zagrebu.
fordam je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 11:17   #15
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Cek jel su ono u iponline cjene sa ili bez pdva?di imaju poslovnicu u zgb(bas trgovinu ili skladište samo?)?
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 12:34   #16
fordam
Premium
Moj komp
 
fordam's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 118
Cjene su sa PDV-om idem danas popodne do njih pa cu vidit i za poslovnicu u Zagrebu
fordam je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 18:00   #17
IP Nova Online
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Hvar
Postovi: 1
Question Pozdrav od IP Nova Online

Pozdrav svima,

Ne ne radi se o osobi koja je bila član ovog foruma. Mi smo Američka firma s podružnicom u Hrvatskoj. U Zagrebu nam je skladište dok isporuku obavljamo dostavnom službom. Nismo nikakav scam, uredno poslujemo i imamo dobru referentnu listu korisnika. Cilj nam je pružit što bolje usluge i zavrijedit povjerenje kupaca. Garancije ne odrađujemo mi nego sami uvoznici s ovlaštenim serviserima, tako da roba kupljena kod nas ili kod nekog drugog ima ista garancijska pravila.

Cijene su iskazane za krajnjeg kupca, virmanskim ili kartičnim plačanjem. U koliko imate ugovor s nama važeće su one koje vidite na detaljima proizvoda te se automatski preračunavaju po rabatnoj skali kojoj ste dodani kao naš partner daljnje prodaje. Cijene ne uključuju PDV jer nismo u sustavu PDV-a, mada se planira ulaz u sustav PDV-a kroz par dana zbog obujma poslovanja.


Zadnje izmijenjeno od: IP Nova Online. 24.07.2009. u 09:13. Razlog: Dodatak na temu
IP Nova Online je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2009., 14:36   #18
technognosia
Registered User
 
technognosia's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Istra
Postovi: 3
virtus shop

e ovako narucila sam nes iz virtus shopa-kao dostava je do 4 dana-zanima me dali je ko nesto narucio od njih i to i dobio???
technognosia je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 12:13   #19
technognosia
Registered User
 
technognosia's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Istra
Postovi: 3
evo me opet-sada cu odgovoriti na vlastito postavljeno pitanjeVIRTUS SHOP iz Siska radi regularno-dobro naruceni proizvod mi je kasnio 2 dana ali to je najmanji problem jer kupcima je najbitnija stvar da naruceno i stigne dakle nemorate se ni bojati placanja unaprijed-razrijesili smo sumjne
technognosia je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 12:55   #20
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,758
opet malo samoreklamiranja !!?!
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 13:36   #21
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova
opet malo samoreklamiranja !!?!
namjerno cu se ja ubaciti na reply za ovaj komentar, jer je korisnica technognosia me kontaktirala preko PM-a sa pitanjem da li znam koga da je sta narucio, tj dobio postom od ove trgovine, virtus-shop. jer igrom slucaja je trgovina, a i ja - iz siska. na sto sam ja odgovorio ne, pa joj nije bilo svejedno, jer su pare uplacene prosli ponedjeljak, a do subote ni p od paketa.
da bi cura i ovdje postavila pitanje (pogledaj dva posta iznad svog), gdje pita ono sto je mene pitala, ako ima koga da se javi kakvo iskustvo.
i curka dobije danas paket, ispada da je sve 5, i ok, relativno pohvali trgovinu sto je nije zajebala .

ne znam jesi procitao, ali sam prosli/pretprosli tjedan nasao tu adresu gdje je trgovina registrirana. i obicna kuca, nikakvog natpisa..........
pa kad procitas to sta sam napisao, pa ti jos paket ne dode kroz par dana, normalno je da se zabrines jel patka u pitanju i jesi li spusio pare.

tako da je po meni skroz korekno sto se cura javila u temi gdje je rijec o takvim web zbrlj trgovinama, i rekla da joj je stiglo. sta, hardveraj je zasro motku, i svi su shopovi banana i treba ih se klonuti? pogotovo kad je slucaj i rijec o ovakvih kombi-trgovinama?

i da, postoji interes ljudi za ovakvim trgovinama, imaju neke cijene stvarno ok. tako da kakva god bila iskustva, ja sam da se napisu. ako postoji ona tema di se ismijavaju it trgovine, tema vezana strikno za garancije i rjesavanje istih, sto da ne bude i ovako sto?


btw, ako si mislio na ovaj post od IP Nova Online, trebao si ga quotati jer se sljedeci post obicno odnosi na onaj prethodni . i meni bi ustetio tipkovnice .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 14:01   #22
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,758
Burko slažem se sa tobom u svakoj riječi koju si napisao i nemam ništa protiv dotičnog shopa.

Ono što me malo zasmetalo u @technognosia postu, je zaključak na kraju

Citiraj:
Autor technognosia Pregled postova
evo me opet-sada cu odgovoriti na vlastito postavljeno pitanjeVIRTUS SHOP iz Siska radi regularno-dobro naruceni proizvod mi je kasnio 2 dana ali to je najmanji problem jer kupcima je najbitnija stvar da naruceno i stigne dakle nemorate se ni bojati placanja unaprijed-razrijesili smo sumjne
poprilično mi zvuči kao reklama i to ne baš uvjerljiva.

(Žalosno je da nekog trebaš hvaliti što te nije za..bo ali drago mi je da je dobila naručeno)


btw, zar i naše bumpanje ove teme nije ujedno i reklama za shop iz naslova ?
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 10:04   #23
technognosia
Registered User
 
technognosia's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Istra
Postovi: 3
ovo nije hvaljenje shopa nego cisto da se zna-zbog ovakvih tema ljudi znaju od koga da naruce a od koga ne-ljepo je znati i neostati zeznut
technognosia je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 10:42   #24
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Da ne otvaram novu temu, a posto se i ovdje raspravlja ne samo o IP Nova Online, zanimaju me vasa iskustva sa Gor-Info firmom?

Pretpostavljam, nemaju ducan i imaju samo dostavu, da li je onda placanje prilikom preuzimanja robe, ili mora unaprijed?
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 11:31   #25
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
prvi put cujem za njega, vidim da je i na nabavi izlistan. ono sto me zainteresiralo je 5,32kn/komad zamjenske tinte za printer (~30kn cijeli zamjenski paket).

vjerojatno ću naručivati, i vjerojatno se plaća prilikom dostave (gotovina) ili karticom (unaprijed?), jer na cjeniku ima za gotovinu i kartice.

također bi volio nečije iskustvo s navedenim dućanom (Gor-Info) također, netko kupovao od Realis?
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2009., 23:01   #26
VirtusShop
Registered User
 
VirtusShop's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Sisak
Postovi: 3
Web shop-- internet trgovina, nigdje ne piše da je trgovina na toj adresi, nego je obrt prijavljen na tu adresu, trgovina je fiktivna, jer je ,kao što rekosmo, to internet trgovina kao i većina web shopova koji su iskjlučivo samo web shopovi. Da kuća je ta koja je spomenuta, i da brojevi su pomiješani zato što je grad mijenjao brojeve, ali ljudi na kućama nisu.


Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
hm.......

evo, cisto da izvjestim za virtus-shop. prvo, debilana sa brojevima. ide 50, pa 52, pa 54, pa 70 (? ). i onda dvije kuce bez broja, pa zaraslo neko dvoriste, pa broj 60. uglavnom, ako koga interesira iz siska i okolice, to je izmedu alena plus i ljekarne, na cesti koja ide od starog mosta prema bolnici. jako tesko za fulati.

a na broju 60 je koliko sam vidio necija osobna kuca, sa visokim zeljeznim dosta popunjenim vratnicama. tako da ja nisam nista vidio, i ne znam da li ima tamo uopce trgovine. nikakve reklame nema niti natpisa izvana, barem koliko sam si dao truda nabrzinu pogledati. jer, bilo bi malo cudno da sam se navirivao i skicao u neciju kucu uz najprometniju cestu u sisku. da me jos ljudi prijave policiji, provalnik, voajer, manijak........
__________________

VirtusShop je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2009., 23:05   #27
VirtusShop
Registered User
 
VirtusShop's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Sisak
Postovi: 3
Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova

(Žalosno je da nekog trebaš hvaliti što te nije za..bo ali drago mi je da je dobila naručeno)


?
Ako se može neopravdano pljuvati po nekome i direktno štetiti zašto se ne bi moglo i napisati iskustvo koje je dobro ?
__________________

VirtusShop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na