Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2007., 13:15   #31
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Ja bih ti ipak preporučio hibridnu. S analognim karticama uvijek ima hrpa poblema, tak da je bolje imat dvb-t u pričuvi kad dođe, da ne moraš kupovati novu.

Ne znam kakva je u praksi, ali ova mi se čini jako dobra, barem na papiru, a i samo je cca 150ak kn skuplja od ove iz ve-mila.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2007., 17:58   #32
Apocalypso™
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: In front of my monitor
Postovi: 67
Tek ste me sada bacili u nedoumicu .. . .
__________________
[CENTER]
Apocalypso™ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2007., 10:55   #33
Apocalypso™
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: In front of my monitor
Postovi: 67
Pregleda i jednu i drugu i fakat neznam sta da uzmem, milim dobro je imati DVB-T u pricuvi mada nisam odvec optimitican oko toga. S druge strane DVB-S mi je nepoznanica, tj. ne znam sta se nudi, jesu kanli free ili?
__________________
[CENTER]
Apocalypso™ je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 12:32   #34
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 692
Evo, tražio si iskustva, samo ću ti reć da sam u Ve-mila kupio Leadtek Winfast xp2000 rm za 190 kn! Razlika od skupljih modela je što nema stereo (u tv tuneru, za capture je sve 5) i nema fm radio prijemnik. Ali za gledanje tv-a i snimanje programa ti radi savršeno, u softweru ti ima i opcija direktnog prženja na dvd, tako da ti i to olakšava život. Ali najbolja stvar od svega je daljinski. Ima jako mnogo tipki i i relativno je dobre kvalitete, za tu cijenu nećeš dobit bolji. Ako nisi prezahtjevan moja preporuka!
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 16:45   #35
Apocalypso™
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: In front of my monitor
Postovi: 67
Hmm, ako si ti bia zadovoljan sa 2000icom onda bi ja sa 3000 verzijom trebao biti super zadovoljan obzirom da ista ima sve sto navedenoj fali, ma neznam fakat, sad se se dvoumim izmedju analogne i ove three band kartice.

Jel' neko gleda sta na DVB-S-u, jel' to valja sta?

Oh yes, almost forget 10Q Roso

Teo
__________________
[CENTER]
Apocalypso™ je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 16:52   #36
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
DVB-S je cijela priča sama za sebe, ako ti se da zezat s time možeš loviti ono, milijun kanala, što free što onih drugih, no o načinima kako doći do tih drugih nemoj ovdje.
E sad, hibrid ili ne - to ipak moraš sam odlučiti. Definitivno je zgodno imati digitaliju u pričuvi, a konkretan izbor proizvođača - Leadtek bih definitivno stavio na prvo mjesto. Možda ne po kvaliteti ili karakteristikama, ali po uglađenosti korištenja, popeglanim softerom itd. svakako je visoko na listi.
Ja sam nedavno "riskirao" ubo USB gigabyte u8000, hibrid i super sam zadovoljan. Digitalija rai odlično, pofato sam sve HDTV kabale (cijelih 2, kolko ih ima kod nas ) i stvarno je OK. Daljinski je za racku, onaj mali portabl, no radi posao. E, ako si na području sa slabijim signalom definitivno PCI ili PCI-e verziju, u pravilu imaju više "snage" prilikom hvatanja signala. Meni je bilo svejedno jer sam dobro pokriven, a zgodno je to što USB mogu vrlo brzo preselit s kompa na lap ili gdje već.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 22:39   #37
jabuka
destabilizator provokator
 
jabuka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagrabia
Postovi: 82
Hauppauge je najbolji, a ostalo su samo obične TV kartice, to je moje mišljenje i iskustvo
jabuka je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2007., 20:44   #38
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,044
e, a koja radi bez problema s driverima na visti?
sutra ću vjerojatno stavit vistu i kupit tv karticu (hibridnu) pa me zanima što me očekuje
jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2007., 08:03   #39
Apocalypso™
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: In front of my monitor
Postovi: 67
Sreca pa nemam takvih problema, dobri stari XP rocks jos uvijek

Enivej, ja se jos uvijek dvoumim izmedju Leadtek’s WinFast PVR3000 i Hauppauge’s WinTV-HVR-3000 mada sam nekako blizi ovoj potonjoj koju sam uzgred kod Nitela nasao za “samo” sedamstotinjak kuna sta je ajko dobra deal? Jel’ ima neko iskusta s njima? ‘Su okej?

Teo
__________________
[CENTER]
Apocalypso™ je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2007., 18:26   #40
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,352
Dečki...isprobah Pinnacle,Leadtek i mogu vam samo reći da je Gigabyte Hybrid (cca 350kn,Vemil) definitivni best buy.Čip je Philips SAA7134,dakle problema oko nekvalitetnog prikaza slike nema.Leadtek PVR3000 H je jako dobra ali nije hibridna što gledam kao minus u današnje vrijeme.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.10.2007., 19:42   #41
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Dečki...isprobah Pinnacle,Leadtek i mogu vam samo reći da je Gigabyte Hybrid (cca 350kn,Vemil) definitivni best buy.Čip je Philips SAA7134,dakle problema oko nekvalitetnog prikaza slike nema.Leadtek PVR3000 H je jako dobra ali nije hibridna što gledam kao minus u današnje vrijeme.
hvala na info
btw.
Gigabyte Digital Theater Hybrid TV kartica, DVB-T & analog - u vemilu 315kn
http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaz...=0&Sifra=21070

za koji tjedan, bi ju i mogao kupit, da se isproba...
jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2007., 20:36   #42
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Gigabyte U8000...ima trenutno najnapredniji tuner (Xceive),najbolji...najljepša slika (uz adekvatni signal naravno)

isprobano i na laptopu za vrijeme vožnje od 160kmh,bez problema s signalom...beat that!

prije nje sam koristio,svakodnevno,Terratec Cinergy T2...razlika se vidi,software je također za 5...uglavnom,jako sam zadovoljan s Gigabyte.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2007., 20:57   #43
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620