Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.12.2017., 21:57   #2251
djdado16
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Slavonija
Postovi: 51
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
savjet: nadogradi na novi firmware-vrati na tvorničke postavke-zatim kad se digne reseriraj na reset gumb otraga drzi dok nepočnu blinkati lampice- ponovno ga konfiguriraj,
ako to ne pomogne onda u dučan/servis zamjena routera,taj RT-AC1200G+ već u temi ako si čitao zna biti isporučen sa harwerskim greškama nakon zamjene zna perfektno raditi.
znas da bi to napravio kad bi to bilo tako...al dva speedtouch routera isto to rade kao i on...nemre biti do routera
djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 00:15   #2252
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
traži zamjenu "ont-a" čisto da ga izbaciš iz mogučih krivaca, pa kad ti dođe tehničar zamoli ga neka ispitaju liniju iz centrale čisto da se eliminiraju krivci, i obrati pažnju kad ti se desi
ispad dali u tom trenutku lampica na ont-u ispravno svijetli odnosno dali je drugačije nego kad sve radi kako treba,na tp-linku gpon lampica titra kad je sve ok, kad stalno svijetli nešto neštima s ontom.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.12.2017., 00:21   #2253
djdado16
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Slavonija
Postovi: 51
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
traži zamjenu "ont-a" čisto da ga izbaciš iz mogučih krivaca, pa kad ti dođe tehničar zamoli ga neka ispitaju liniju iz centrale čisto da se eliminiraju krivci, i obrati pažnju kad ti se desi
ispad dali u tom trenutku lampica na ont-u ispravno svijetli odnosno dali je drugačije nego kad sve radi kako treba,na tp-linku gpon lampica titra kad je sve ok, kad stalno svijetli nešto neštima s ontom.

to sam odma se sjetio, i lampica treperi od lan porta, a one druge stalno zelene, tak i uobicajeno rade.....al svakako budem rekao nek zamjene, doduse imam taj ont tek nekih 6 mj...
djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 05:42   #2254
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
tak blinka tp-link ,meni je prvi krepao nakon mjesec i pol,zamjena drži dobro dan danas 2 godine kasnije , ovoga kineskog još nisam imao, ali kad ti dođe tehničar neka sve provjere kolko je u njihovoj moći ,bitno je da pokrenu provjeru sa centrale oni sami mogu vrlo malo tako reći ništa napraviti osim zamjene aparature,jesi probao na asusu staviri dns servere na 8.8.8.8 i 8.8.4.4 ?

__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 10:00   #2255
djdado16
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Slavonija
Postovi: 51
da da probao sam...ne zelim se zacoprat ali iskopcao sam tv sa routera, i 23h nije se nist desilo...doduse stalno netko gleda na tvu filmove serije pa nisam dosad iskljucivao, al izgleda da je to to problem....Primjetio sam u logovima da android tv stalno dobiva ip adresu i stalno pokazuje njegovu mac adresu, nakon sto sam ga jucer iskopcao do sada u logu nema apsolutno nista i super radi...
djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 12:23   #2256
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
pa tako sam ti i gore napisao. Iskopčaš sve osim kompa pa vidiš dali radi ok. Ako je ok, dodaješ jedan uređaj po jedan i vidiš koji ruši router. Sad, budući da se i Asus ruši, vjerujem da bi ti i Speedport bio dobar kad eliminiraš uređaj koji radi dar-mar po mreži.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 12:41   #2257
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Pa napisao je da ga vjerojatno "pametni" tv hebe.
Treba vidit na njegovom supportu jel ima kakav update pameti,
nakon toga factory reset, mrežne postavke postavit fiksno (kao i svim klijentima žično spojenima), vidit jel se mogu pogasit app koji se ne koristi ...
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 12:41   #2258
djdado16
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Slavonija
Postovi: 51
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
pa tako sam ti i gore napisao. Iskopčaš sve osim kompa pa vidiš dali radi ok. Ako je ok, dodaješ jedan uređaj po jedan i vidiš koji ruši router. Sad, budući da se i Asus ruši, vjerujem da bi ti i Speedport bio dobar kad eliminiraš uređaj koji radi dar-mar po mreži.

Je, posto sam vec zamijenio jednom router u linksu, sad mi glupo ici trazit povrat novca ... nek ostane sad asus, ionak je bolji od speedporta.... Sto se tice situacije proslo je 24h, povezalo se ponovno i dalje radi stabilno.. Tak da napokon moze zavrsiti ova sapunica.... Stavio sam da dhcp stavlja automatski ip adrese, mozda da stavim fixno bi riješilo problem sa tvom?
djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 13:08   #2259
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Kako je gore napisao kolega, ako postoji firmware upgrade za TV, napravi ga. Nakon toga factory reset TV-a i podesi sve ispočetka. Ne bi smjelo biti razlike između DHCP-a i fiksno podešenih adresa, osobno bih taj dio prepustio DHCP-u i ASUS-u. Ako želiš možeš i ručno postaviti adrese ali to je do tebe, sam odluči.
Ok, budući da smo ustanovili da nije problem do Speedport routera, možda da se ovaj topic nastavi na odgovarajućoj temi?
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 14:21   #2260
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
A sad je gotovo, pretpostavljamo
Kad se sve podesi kako treba, idiot - automatic via DHCP Servera za klijente na žici nije bolje rješenje, to smo potvrdili x puta.
Taj Asus ima svojih mana ali bi trebao biti bolji od Speedšrota i neće mu čačkati postavke kako im dođe.
Kolega je mogao precizno napisati oznaku te "pametne" telke da i drugi pripaze na ovaj "slučaj".
Nikky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.12.2017., 17:52   #2261
djdado16
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Slavonija
Postovi: 51
Da da, napokon riješeno,hvala vam svima na odgovorima, bitno da je riješeno...inace je rijec o philips tvu android 40 inch neznam tocno model, i inace zna zahebavat sa drugim glupostima pa eto sad je i router zeznio, budem ga resetirao na tvornicke. jedan savjet nikad ne uzimajte tv sa androidom, toliko freezanja i zajebancije da se ubijes... Inace dobro sam i prošao, dobio novi speedtouch koji cu prenamjeniti za neke druge funkcije, a asus ostaviti kao glavni ...

Inace ovi tehnicari iz t-coma nebi ni skuzili sta je problem da se nisam sam pozabavio, kad im spomenem odredene stvari ko da nemaju pojma o cem pricam, na kraju sam i tehnicaru objašnjavao kako se popravilo jer ga je zanimalo , sta reci...

Nadam se da ce nekome pomoci ako se nade u slicnoj situaciji, a vama svima hvala na odgovorima i kemijanju zajedno samnom
djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 08:30   #2262
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor djdado16 Pregled postova
Inace ovi tehnicari iz t-coma nebi ni skuzili sta je problem da se nisam sam pozabavio, kad im spomenem odredene stvari ko da nemaju pojma o cem pricam, na kraju sam i tehnicaru objašnjavao kako se popravilo jer ga je zanimalo , sta reci...
ček, ček, ček... Znači nakon svega toga kaj su ti izašli u susret, bili kod tebe na intervenciji, zamijenili router ti sad prikazuješ njih kao nesposobne? Misliš da je njihov posao znati da neki tamo korisnikov "smart" tv ruši mrežu odnosno routere? Njihovo je da postave svoju opremu do tebe, upale link i vide da radi. Ako internet veza radi stabilno sa normalnim uređajem, njihov posao je gotov. Poslije toga je sve korisnički čušpajz. Kao što je i kod tebe bilo na kraju krajeva. Na njihovom mjestu bih ti naplatio sve intervencije koje su imali radi tvojeg televizora, pa čak i zamjenu opreme budući da je taj super TV rušio i njihov novi router kao i tvoj novi Asus.
Umjesto da se poklopiš po ušima kaj si ih uopće bezveze maltretirao, ti ih sad prozivaš kao nesposobne?
Oni uz to kaj imaju dosta stvari za pripremiti/podesiti za link do tvoje lokacije nisu dužni znati sve detalje o topologiji, problemima kućne mreže kod korisnika. Ovo kaj se kod tebe događalo bi osobno riješio za sat vremena maksimalno. Kako sam ti napisao, samo da si eliminirao moguće probleme sa postepenim dodavanjem uređaja na mrežu, uštedio bi si masu vremena, živaca, novaca (novi router) i intervencije tehničara HT-a. I vidio bi odmah da TV za*ebava. Ovako si sve nakrkao na router(e), i sve se porušilo iz gore navedenog razloga. I onda bi tehničari trebali znati gdje je problem... Ovo je bio čisto tvoj propust i nemoj prozivati nikoga.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 12:26   #2263
djdado16
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Slavonija
Postovi: 51
Nazalost tv nije kriv....i dalje se dešava isto, samo je 24h potrajala veza onaj dan i to je to.....Stari radio sam u t-comu kao tehnicar, sad radim u vipu i da mogu svjesno i 100% reci da tehnicari nemaju pojma o svom poslu, zamjenit router moze bilo koja budala i reci popravljeno. Da nisam radio u t-comu nikad nebi dobio optiku, preseljenje mi nebi obavili u 2 dana kako inace bude zakonski 45, pa te 40 dana navlace... A da ne govorim sto rade ljudima kad imaju svoje routere, lupe ti zabranu na korisnicko ime te se nemres spojit jer navode da širiš virus, samo zato jer nije njihov router,(Nije svima al kako koga zadesi).

I eto ponovno se to desava al nisam htio ovdje vise pisati, posto vec trubim par dana al nema pomoci.... I ajde da, ako mozes osobno ovo riješit unutar sat vremena, dodi, platit cu ti!

evo screenshot spajanja

djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 12:59   #2264
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Kolega Alen je bio malo žestoko nastupio, lakše malo
Ovdje se očito nešto dešava, sad treba nastaviti detekciju ...
Općenito mislim dobro je da su se tehničari potrudili (bar bi trebali), jer "evo otvorilo je Google = radi" nije support.
Ranije sam napisao a i pomaže, klijentima na žici postaviti ispravne fiksne mrežne postavke van DHCP Pool - a, pokušati iz logova detektirati šta se dešava odnosno šta ruši vezu.
Jeli sada spojena telka na mrežu ?
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 12:59   #2265
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
Pa kad radiš u Vip-u kako nisi u Bnetu?

Nije valjda da zaposlenici nemaju popust, kao u HT-u?

Zadnje izmijenjeno od: tascam. 19.12.2017. u 13:05.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 13:53   #2266
djdado16
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Slavonija
Postovi: 51
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Kolega Alen je bio malo žestoko nastupio, lakše malo
Ovdje se očito nešto dešava, sad treba nastaviti detekciju ...
Općenito mislim dobro je da su se tehničari potrudili (bar bi trebali), jer "evo otvorilo je Google = radi" nije support.
Ranije sam napisao a i pomaže, klijentima na žici postaviti ispravne fiksne mrežne postavke van DHCP Pool - a, pokušati iz logova detektirati šta se dešava odnosno šta ruši vezu.
Jeli sada spojena telka na mrežu ?
Nije vise spojena, probao sam i mobitele sve odspojit, itd...nist ne rijesava slucaj....Doduše nemogu lagat al mal je bolje od kad nije tv sto je vidljivo u spajanjima sad je bar 3h do 10 h veza, takoder mi se navece desilo kad upalim komp odma freeza router i resetira se, i ujutro kad sam to napravio za 10-tak minuta se isto desilo...Nije mi tesko stavit ponovno windowse, cak cu i to napravit da eliminiram računalo, ili cu spojit laptop pa par dana samo radit na laptopu...al stvarno nikak mira, taman kad pomislim da mogu nešt odradit na računalu on pocne zezat...

Trenutno sad opet radi veza 4h bez freezanja, al zanimljivo je sto u trenutku freezanja router ne biljesi uopce u logovima sto se desilo....samo je vidljivo kad se ponovno upali logovi kako se uspjesno spojio.... Nikak nemrem skuzit sta bi bilo....cak sam i lan kablove promjenio sve...ONT jos nije promijenjen posto sam pomislio da je riješen problem nakon sto je 24h radilo, iako mi ni on ne ukazuje na problem..

Vip/bnet/amis imam interno ponudu, novcano puno bolje, al ne moze se mjerit sa optikom od t-coma...Od firme mi je samo dostupan kabel i to smo jos na docsis 3.0, i dolazi do zagušenja u pojedinim satima pa nemam full speed, a i na kabelu nema vece brzine od 120/15 trenutno...routeri su jos gori nego u t-comu...Jedino na tcomu je 200/120 Mbps...
djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 16:12   #2267
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
nepreostaje ti drugo nego tražiti mjenjanje onta ,drugo pitanje je koliko uređaja spajaš na router ?

da nemaš preko slučajno 5 od kojih je par jakih potrošaća,recimo gledanje strima na tv,klinci igraju neku igricu online
+ skidanje torrenta u isto vrijeme + 2-3 moba u isto vrijeme,količina prometa nebi trebala biti problem na 200/100
ali broj spajanja na različita mjesta u isto vrijeme bi mogao.

p.s. imaš kakve insaiderske vjesti o docsis 3.1 ,hoće li to skoro ?
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 19.12.2017. u 16:21.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 17:32   #2268
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
ok, isprike kolegi što sam bio grub. Gledao sam samo sa strane tehničara, nije u redu niti govoriti da tehničari nemaju pojma kad niti tu nitko od nas nije siguran kaj se događa. Kako sam kolegi rekao na PM, mogu u subotu do njega doći pa pogledamo zajedno. Uzmem čisti laptop pa testiramo i vidimo kaj zeza.
Meni se samo u par slučajeva događalo ovakvo nešto, npr kad su torrenti sa hrpom konekcija i prometa porušili router, mislim da je bio SX763 u pitanju ili Tg782. Ono kaj bih na njegovom mjestu napravio je stavio "čisti" komp, i samo njega spojio kablom pa vidio kaj se događa. Wireless pogasiti i koristiti samo jedan uređaj. Ako prođe 2-3 dana bez freezanja onda ide dalje. Jer je moguće da i nešto s kompa preoptereti router i onda se smrzne. Čudno je to kaj se i Asus u tom trenutku smrzne, a on bi trebao ipak malo bolje hendlati hrpu konekciju od Speedporta. Nekako sam skeptičan da bi ONT mogao freezati routere, pogotovo Asus. On bi bar bio dostupan preko sučelja i napisao da je diskonektan. Da se možda tebi ne freeza samo tvoja konekcija od kompa do routera?
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 17:41   #2269
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
vidljivo je da mu user puca, ali ako nema pucanja linka na optici znaci da je ont u redu, a to bi se moglo provjeriti u sustavu. pucanje usera je znalo biti na vdslu kod velikog uploada, modem ostane zakacen ali par minuta izgubi promet dok se ponovo ne spoji. jedino rjesenje je ograniciti upload. na optici nebi trebalo biti takvih problema ali nikad se nezna
animATrIx je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 19:08   #2270
djdado16
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Slavonija
Postovi: 51
Svasta ste napisali , zaista se nista ne radi tesko na internetu, niti koristim torrent, spajamo se ja i žena, stim da ja preko kompa žena preko mobitela i to je to...Ja sam 6 mj konstantno downloadirao uploadirao itd i nisam imao tih problema, sad kad apsolutno nist ne radim, samo bi malo sjeo za racunalo odradio nest i to je to, on se freeza...ovdje izgleda ko da puca veza, al ne puca veza nego se router freeza i jedino sto se moze je restartirati a kad se restartira naravno da pukne veze.... I nije do racunala, jer u isto vrijeme ne radi ni na računalu ni na mobitelima, na mobitelima cak nestane wifi, jednostavno se ugasi, a sto se tice kompa, mogu pristupiti 192.168.1.1 al mi pokazuje da je netko promjenio pristupnu tocku i da se ne mogu spojiti...i to je to, dok se ne restartira router....meni ovo sve mirisi ko da ima neki problem sa centralom, ko da povlaci krive postavke od acsa(iako nebi taj problem trebao biti na asusu) ili neznam, ostao sam bez ideja....mogu vam staviti screenshot prethodnih par mj gdje sam enormno više podataka skidao, znaci rijec o terabajtima, i nisam imao problema, veza je trajala 24h.....



sto se tice docsis, nista za sad...trenutno im je glavnja patnja liga prvaka
djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 00:52   #2271
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
gledaj analitički gledano speedport bi trebao na jednom sa jednim računalom + maxtv raditi možda malo/puno kasniti ali pucati veza nebi smjela, RT-AC1200G+ je router po
pristupačnoj cijeni koji za novce koje košta puno obečava,hardwerski nije na visini i prepuni su forumi sa pritužbama na njega,na servisima gotovo bez pogovorno mjenjaju
taj ruouter novime,što bar meni govori da je asus nešto fulao sa tim routerom,zbunjola u tvom slučaju je da se i speedport i asus isto ponašaju sad ostaje ili kablovi ili ont,
tehničari ako su ti bili su sigurno potegnuli provjeru linije sa centrale,ako ont zamjene(zamoli ih da za svaki slučaj kablove zamjene)i to nepomogne onda uzroci štekanja asusa
i speedporta nisu isti.

ono što u zadnje vrijeme na kompovima ljudi kojima slažem windowse dovodi do mrežnih problema je nadogradnja win 10 na 1709 verziju ,ako se neobriše windows.old datoteka
i stari driveri zna doći do mješanja drivera koji izazivaju nemale probleme.

p.s. po pitanju docsisa -šteta uvođenje lige prvaka bi bila idealna prilika za promociju docsisa 3,1 a i do ljeta bi se već i trebali masovno proizvoditi docsis 3,1 routeri po nižim cijenama,
sad dal će te niže cijene vipu biti dovoljno niske -drugi je par čarapa.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 20.12.2017. u 00:58.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 13:33   #2272
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
@djdado16
Sačekaj da kolega odgovori u susjednoj temi o tom Asusu > http://forum.pcekspert.com/showthrea...06#post3140306
pa probaj sa FW verzijom koja njemu radi ok.
Valjda nisi sreće pa dobio jednog od problematičnih primjeraka.
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 21.12.2017., 09:39   #2273
djdado16
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Slavonija
Postovi: 51
Sve sam uređaje eliminirao, sve sam kablove promjenio, prijašnje su bila isprobana 3 routera....nemam više šta...šaljem njima sve info i nek pokusaju to rijesit, i sad ko za vraga nisam jedini, jos taj kolega isto ima problema(mozda on doista ima problema sa asusom zato sam ga i zamolio ak moze probat sa speedportom samo)

Zadnje izmijenjeno od: djdado16. 21.12.2017. u 09:55.
djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 14:19   #2274
djdado16
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Slavonija
Postovi: 51
iskljucio upnp, dodijelio sam ip adrese preko dhcp servera i za sad stabilno...router se nije restartirao dan i 4 sata...takoder sam rekao zeni da se ne spaja sa svojim mobitelom....sad ili je prvo ili je drugo....cak sam i tv spojio i radi stabilno...

djdado16 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 15:42   #2275
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,571
držimo ti fige
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 02:02   #2276
alcyone
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: osijek
Postovi: 2
Pozdrav, citam topic ali opet mi nije jasno, jel ovaj router ima gigabitne lan portove ili nema? Digao bi optiku na 200/100 pa pretpostavljam da se ovaj router dobija? Trenutno imam ZTE i brzina na wirelessu je ocaj, razmisljam i kupiti neki bolji router za jaci wireless i spojit ga na ovaj speedport ali prije svega me zanima koja je brzina njegovih lan portova.
alcyone je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 10:00   #2277
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Ima gigabitne portove i gura 200/100 bez problema.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 10:43   #2278
iggi
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: qǝɹƃɐz
Postovi: 434
Gura i 500/250 Mbit/s.
Isprobano!
iggi je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 12:22   #2279
Andrija M
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 465
I ako dobiješ ac verziju speedporta ne moraš ni kupovati neki jači router za bolji wirelles
Andrija M je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 12:29   #2280
alcyone
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: osijek
Postovi: 2
Thx, a sto se tice 5ghz jel ima tu opciju ili samo 2.4ghz ? Negdje sam procitao da ima ali je tcom iskljucio
alcyone je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na