Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Optički uređaji
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.10.2007., 17:46   #1
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Samsung SH-S203-jel moguće da su me zajefrknuli???

kupio sam navedni snimač u optimumu i poslano je poštom u rijeku kod mene i to stiglo danas...i gledam sve slikice na netu kako s prednje strane imaju napisano SAMSUNG kao ime pržilice kao što je prikazano na ovoj slici http://www.pcadvisor.co.uk/cmsdata/p...ng%20large.jpg

meni tog napisanog nema...pa me zanima da to nije neki falš il nešto..i ako netko ima istu pržu jel vam isto bez toga...

hvala...
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 17:59   #2
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
a sto ti kaze nero ili neki info tool koja je prza ? mozda je neka bulk , pa nema ime na prednjoj maski .... A sto kaze naljepnica na samoj przi ?
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.10.2007., 18:09   #3
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
To je sve u redu, ti si kao i ja dobio dvd-rw u kesici (ko crknutog misa) i on nema natpisa dok verzija koja se kupuje u ambalazi sa ostalim priborom ima taj natpis.
To ti je ono Bulk i Retail pakovanje mora ti na neru ili sl pisati TSSTcorp CDDVDW SH-S203B ili sl. zadnje slovo je vjerovatno boja.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 18:13   #4
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
je,bulk verzija je,al i ona na slici je isto bulk pa mi nije jasno..nisam je još stavio,idem je sada staviti pa se vratim za 20 min pa da provjerim što piše..hvala za sada dečki

EDIT:

evo me natrag..stavio sam je i provjerio i piše kao što si i ti napisao Ubleha...i dobro kažeš za ovo pržu u vrećici ( ko crknuli miš)..

provjerio sam na naljepnici i piše ''toshiba samsung ...korea... sh-s203b....made in indonesia''

Zadnje izmijenjeno od: veki19. 19.10.2007. u 18:33. Razlog: nadopuna teksta
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 18:39   #5
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
To je to isprobaj je pa javi ja sam jako zadovoljan sa njom, ima dobru foru sa citanjem izgrebanih dvd-ovia spusti odmah na pocetku brzinu na 4x i tako ide do kraja nema ono glupo kao kod nekih sad brze sad sporije pa huci bez veze.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2007., 09:04   #6
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
Evo izgleda da cu ja morati kupiti jos jedan Samsung, ovo govno od Plextora PX760A nakon 11 mjeseci i snimljenih najvise 200 DVD-ova jucer je poceo praviti probleme.
Kada stavim izbrisivi CD ili DVD nece da ga ocita, a ako stavim snimljen na drugom snimacu cita ali jedva, ali nece da ga izbrise, ako pokusam na prazan nesto da snimim napise Power Calibration Error (vjerovatno laser)tako da ide u servis neka se oni sekiraju, a ja cu uzeti nesto drugo.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2007., 09:30   #7
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Citiraj:
Autor Ubleha Pregled postova
Evo izgleda da cu ja morati kupiti jos jedan Samsung, ovo govno od Plextora PX760A nakon 11 mjeseci i snimljenih najvise 200 DVD-ova jucer je poceo praviti probleme.
Kada stavim izbrisivi CD ili DVD nece da ga ocita, a ako stavim snimljen na drugom snimacu cita ali jedva, ali nece da ga izbrise, ako pokusam na prazan nesto da snimim napise Power Calibration Error (vjerovatno laser)tako da ide u servis neka se oni sekiraju, a ja cu uzeti nesto drugo.
Koje si medije upotrebljavao? Mislim, ako si većinom koristio iste?
tor je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2007., 10:49   #8
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
Verbatim i to nove iz celofana, samsung ih normalno snimi a plextor nece ni da procita ili ako ih procita onda to ide strasno sporo cuje se kako varira brzina citanja (2-6x sve skokovi)Predao sam ga u Formel i dobit cu neki novi u ponedeljak a posto sam poludio idem danas kupiti kod kolege ASUS DRW-1814BL sa dvije godine garancije a taj sto mi formel da iste sekunde ide u oglase pa neka svoju mater zeza.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2007., 16:38   #9
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
ja sam zbog plextora 712a i kupio ovaj novi samsung...plexi je valjda crko il nešto ...stavim BUG-ov dvd u njega,i čita ga preko 1 minute i više...ma ni ne znam je li očitalo,izvadio sam dvd ...samsung ga pročito unutar 10 sekundi...što se tiče rewritable medija,isto sam imao problema,al doduše nisam pržio njih previše...

samsung je dobar ubleha,..al ga još nisam uspio malo ispobati,budem danas i sutra,pa napišem nešto...

pozdrav
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2007., 16:56   #10
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
Upravo idem po novi snimac, jos se lomim Asus ili LG mada mislim da ce biti LG da ne eksperimentisem mnogo, a plextor cim dode sa reklamacije ide u oglase.
Ja sam sa samsungom snimio vec 50-70 DVD - ova sve je ok jedino je par Verbatima spustio brzinu sa 12x koliko sam mu ja zadao na 4x valjda je skontao da nesto nije ok. ali je bar snimio korektno.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na