Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.10.2018., 18:47   #2341
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor aski Pregled postova

Ja sam davno rekao da formu top momcadi znas po Bottasu/Fisichelli. Kad je odmah iza jakog kolege, a ispred prve najblize momcadi u kvalifikacijama, onda znas da ima najbolji bolid u tom trenutku. I upravo tako je sad.

ovo si dobro napisao, cim vettel ne moze u kvalifikacijama preci botasa, sve je jasno koliko je mercedes dominantan bolid.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 23:24   #2342
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
htjedoh citirati isti dio.
tizhu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2018., 18:45   #2343
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Kako sam i govorio, kopija prošle sezone.

Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2018., 19:23   #2344
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Mislim da je 4 utrke prije kraja u 2015. Vettel bio bliže Hamiltonu nego sad. Sve govori koliko su zajebali sezonu
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 00:25   #2345
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Možda Lujo i voli ovako naganjat Vettela i nabrijavati se na njega jer ako se sjetimo 2008 i zadnja 3 kruga na Interlagosu, upravo je Vettel taj koji je Luju umalo koštao naslova
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 13:43   #2346
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ovo je era Mercedesa. Imaju najjaci V6 Turbo paket i to je to.

Nitko ih nece skinuti s vrha dok se ozbiljnije ne promjene pravila.

Tako je kako je.

Napredak iz godine u godinu je valjda 1%. Ferrariju treba jos koja godina da prestignu Mercedes, naravno sa pravim nadogradnjama.

Mogla bi Amerika biti pretuzna za Ferrari ovaj vikend.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 14:08   #2347
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne bude Amerika za Ferrari niš tužnija od onoga što su bile Njemačka, Italija, Rusija i Japan. Samo će definitivno sve biti gotovo.

No vidiš kako to je. Dominacija Red Bulla 2010-2013 te nije smetala, čak štoviše bilo ti je super i pozdravljao si to. Sad kad netko drugi gazi na isti način da osvaja prvenstvo par utrka prije kraja, e sad ne valja i sad se na dominaciju Mercedesa pozivaš i proklinješ ju u svakom trećem postu

Stoga sorry, u ovom slučaju ni ti ni Ferraristi koji su pratili F1 2001-2004 nebi trebali se previše grčiti jer vam je u "vašem" periodu to bilo sasvim OK i normalno, dok sad odjednom "prokleti Mercedes i FIA" slavile su se u oba slučaja i herojske vožnje Šumahera i Vettela, najnormalnije bilo škartanje vodonoše drugog vozača... a sad Mercedes je taj koji dominira i svako malo je trn u oku Bottara koji se tretira kao 2.vozač te se to naglašava a u biti događa se ista stvar koja se događala u "vašim" vremenima slave, ali sad je problem jer nisu "vaši" u pitanju

Vidite kako je lijepo biti neopterećen i ne navijati za trenutni broj 1. Onda vidiš ovakve stvari dok se tvoji bore za 13 i 14 mjesto

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 14:55   #2348
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ma ne Drug. Razumijemo se.

Sada je Mercedes na redu i neka je!! Samo neka ne traje 10 godina. Ali sve mi lici na to da ce 10godina dominirati.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 15:03   #2349
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni je u svemu, ne samo sportu, dominacija nečega bezveze pa čak i ako sam "korisnik" i "uživatelj" tog branda/kluba/xy.

Recimo dan danas mi je drago što su Hakkinen 1998 i 1999 te Hamilton 2008 odveli McLaren do naslova prvaka ali u zadnjoj utrci. Isto tako bi radije da Ham i Vet to odluče u AbuDabiju, a ne sad u Texasu. Ali sto je tu je.

Tako da slažemo se da je dominacija jedne ekipe bezveze. No Ferkan je ove godine bio blizu tome ali su ispali papci, što momčad što Vettel dok su ovi dočekali sve poklone. Kao i Renault i Alonso 2005 sve poklone McLarena i Kimija. Jebiga

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 17:50   #2350
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Do kraja godine će ispasti da je Ferrari imao bolju lanjsku sezonu
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.10.2018., 18:10   #2351
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Statistički da. Ali puno manje grešaka je bilo lani, pogotovo Vettelovih. Lani je Vettel ujebao Singapur i Azerbejdžan. Ostalo se može pripisati osjetno slabijem bolidu u drugom dijelu sezone i ona 2 kvara (Malezija i Suzuka).
Ove godine je poduplao zajebe i anulirao to što je bolid znantno jači od lanjskog te čak i od Mečke dobrim dijelom sezone do ljetne stanke plus Spa/Monza. Samo da nije Njemačku usro, eto ti 32 boda cap. Samo Njemačka je 32 boda (ako ne i više jer je Vettlovo izljetanje prouzročilo Safety Car, pitanje jel bi Ham prestigao Kimija i Bottaru na stazi, dakle minimalno 32 boda), a gdje je još Francuska, Azerbejdžan, Italija, Japan. Nebi bilo 67 za Luju. Bilo bi manje, ako bi uopće bilo, bez obzira na 4 pobjede za redom. Ko oće prihvatiti činjenice, tko neće...

U biti ispada da je lani Ferrari bio preslab, a ove godine da je Vettel preslab.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 23:22   #2352
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Vodio bi, stavio sam ti link
Gabre je offline   Reply With Quote